Σελ. 3385 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 3365337533803383338433853386338733903395 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 50.761-50.775 από 51068
  1. #50761
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.587
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω και εγώ κάτι στο λαιμό.. όχι σοβαρό... αλλά με τρώει λίγο και κάθε βράδυ είναι θεόστεγνος...
    Και εγώ το ίδιο από τον Αύγουστο.

  2. #50762
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ το ίδιο από τον Αύγουστο.
    Με ζεστά ροφήματα με μέλι και λεμόνι είμαι σχεδόν ΟΚ εγώ.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #50763
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Κορωνοϊός: Ξεκινούν από σήμερα οι εμβολιασμοί για τους 12 ετών και άνω
    Μπηκα στην παλια πλατφορμα για ΡΑΝΤΕΒΟΥ αλλά δεν λειτουργει ακομη! Απο το απογευμα θα ανοιξει μαλλον...
    ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ οσοι επιθυμουν μπορουν να πανε στο τοπικο Κεντρο Υγειας - ΕΟΠΥΥ, τα γνωστα μεγαλα εμβολιαστικα κεντρα καταργηθηκαν προσωρινα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manoulamou : 16-10-23 στις 14:13.

  4. #50764
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.974
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Εμένα μου το γύρισε σε αμυγδαλίτιδα από την οποία μαρτύρησα, πολύ πόνος παιδιά, ούτε νερό δεν μπορούσα να πιω, μόνο χαμομήλι και έτρωγα με ζόρι και από πείσμα μη μείνω νηστικός, αλλά ευτυχώς 3-4 ημέρες με fugentin & trachisan και ο λαιμός μου είναι αστέρι πλέον...
    Αλλά τώρα μου έχει βγάλει φλέγματα και βήχα....
    Ο covid έχει αρχίσει να φεύγει πλέον στη μία εβδομάδα που είμαι... Δεν έχω σημαντικά συμπτώματα..
    Στο πεδυ που πήγα στα επείγοντα αλλά και σε γιατρό ΩΡΛ για το λαιμό, όπως είπα δεν με εξέτασαν καν.... Μου έδωσαν οδηγίες και άντε γεια...
    Ευτυχώς που πήγα ξανά και αλλού σε άλλο πεδυ και ο ΩΡΛ εκεί με εξέτασε και διέγνωσε αμυγδαλίτιδα... Αλλιώς υποθέτω ακόμη θα έτρεχα και θα βασανιζομουν...

    Ξέχασα να πω ότι εκεί στο πεδυ που πήγα, στο πρώτο, τους λέω έτσι κ έτσι covid τα λοιπά, και υποφέρω στο λαιμό...
    Και μου λένε, όλους εκεί τους πειράζει....

    - - - Updated - - -

    Και κάτι άλλο....

    Παιδιά, πείτε μου κάτι, μετα από νόσηση, μετά από πόσες ημέρες βγαίνει το τεστ αρνητικό; Είμαι στη μία εβδομάδα και δεν ξέρω πόσο να περιμένω πριν κάνω ξανά τεστ...
    Ευχαριστώ..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 16-10-23 στις 16:23.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  5. #50765
    Εγγραφή
    12-12-2013
    Μηνύματα
    1.158
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα μου το γύρισε σε αμυγδαλίτιδα από την οποία μαρτύρησα, πολύ πόνος παιδιά, ούτε νερό δεν μπορούσα να πιω, μόνο χαμομήλι και έτρωγα με ζόρι και από πείσμα μη μείνω νηστικός, αλλά ευτυχώς 3-4 ημέρες με fugentin & trachisan και ο λαιμός μου είναι αστέρι πλέον...
    Αλλά τώρα μου έχει βγάλει φλέγματα και βήχα....
    Ο covid έχει αρχίσει να φεύγει πλέον στη μία εβδομάδα που είμαι... Δεν έχω σημαντικά συμπτώματα..
    Στο πεδυ που πήγα στα επείγοντα αλλά και σε γιατρό ΩΡΛ για το λαιμό, όπως είπα δεν με εξέτασαν καν.... Μου έδωσαν οδηγίες και άντε γεια...
    Ευτυχώς που πήγα ξανά και αλλού σε άλλο πεδυ και ο ΩΡΛ εκεί με εξέτασε και διέγνωσε αμυγδαλίτιδα... Αλλιώς υποθέτω ακόμη θα έτρεχα και θα βασανιζομουν...

    Ξέχασα να πω ότι εκεί στο πεδυ που πήγα, στο πρώτο, τους λέω έτσι κ έτσι covid τα λοιπά, και υποφέρω στο λαιμό...
    Και μου λένε, όλους εκεί τους πειράζει....

    - - - Updated - - -

    Και κάτι άλλο....

    Παιδιά, πείτε μου κάτι, μετα από νόσηση, μετά από πόσες ημέρες βγαίνει το τεστ αρνητικό; Είμαι στη μία εβδομάδα και δεν ξέρω πόσο να περιμένω πριν κάνω ξανά τεστ...
    Ευχαριστώ..
    Εγώ έκανα ανά 2 ημέρες, αρνητικός 14 ημέρες την πρώτη φορά , 7 ημέρες την δεύτερη. Στα έχω ξαναγράψει αλλά καταλαβαίνω ότι σε ταλαιπώρησε πολύ το ρημάδι.

  6. #50766
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Μου βγήκε αρνητικό στις 14 ημέρες. Μέσα στον Ευαγγελισμό μου έκαναν τεστ στην 7η ημέρα και ήταν θετικό. Αν ήταν αρνητικό θα με πήγαιναν σε άλλο θάλαμο.
    Δεν ήταν όμως και με μετέφεραν στο άθλιο Αμαλίας Φλέμινγκ για παρακολούθηση και ανάρρωση. Στον Ευαγγελισμό μου είπαν ότι ήθελαν τα κρεββάτια για να διασωληνώσουν άτομα.

    Στις 14 μέρες βγήκα αρνητικός. Όσο για την αμυγδαλίτιδα είχα πρόβλημα όταν ήμουν μικρός. Κάθε χρόνο και πρόβλημα. Σε κάποια φάση εξαφανίστηκε.
    Όταν δούλεψα στο μετρό μετά τους Ολυμπιακούς αγώνες πρέπει να ήταν λόγω ρευμάτων που έχει εκεί από κάτω την ξαναπάτησα σε φάση να έχει κλείσει ο λαιμός εντελώς. Πήγα στα επείγοντα και μου έδωσαν ενέσεις Αν μου λένε δεν περάσει θα σοθ κάνουμε διάνοιξη. Ευτυχώς δεν ξανά εμφανίστηκε.

    Όταν κόλλησα covid πάλι πόναγε ο λαιμός όταν πήγα στον Ευαγγελισμό που με εξέτασαν. Δεν ξέρω αν ήταν αμυγδαλίτιδα αλλά αφού με έβαλαν μέσα με φλόμωσαν στα φάρμακα και στην αντιβίωση και έφυγε ο πόνος. Μετά την νοσηλεία έκανα περίπου 10 μέρες να συνέλθω. Εγώ νόμιζα ότι θα βγψ έξω και θα πιω καφέ και διάφορα. Δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Όλο να κοιμάμαι ήθελα.

  7. #50767
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.180
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Εγώ είμαι αρνητικός πλέον. Έκανα 2 rapid μόνος μου διαφορετικής μάρκας και είναι αρνητικά. Ακριβώς 7 ημέρες από το 1ο θετικό δηλαδή.
    Θεωρώ πως ήμουν πολύ πιο πριν θετικός να πω την αλήθεια απλά την προηγούμενη Δευτέρα που έκανα τσικ πυρετό μετά το πακέτο που έφαγα στο εκλογικό κέντρο με έκανε και το είδα. Μπορεί αν δεν είχα φάει το περασμένο ΣΚ τόση κούραση να μην είχα καταλάβει τίποτα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #50768
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι αρνητικός πλέον. Έκανα 2 rapid μόνος μου διαφορετικής μάρκας και είναι αρνητικά. Ακριβώς 7 ημέρες από το 1ο θετικό δηλαδή.
    Θεωρώ πως ήμουν πολύ πιο πριν θετικός να πω την αλήθεια απλά την προηγούμενη Δευτέρα που έκανα τσικ πυρετό μετά το πακέτο που έφαγα στο εκλογικό κέντρο με έκανε και το είδα. Μπορεί αν δεν είχα φάει το περασμένο ΣΚ τόση κούραση να μην είχα καταλάβει τίποτα.
    Το περίεργο είναι ότι στις 14 ή 13 μέρες βγήκε και η μάνα μου αρνητική αλλά και η συνάδελφος που με κόλλησε ή την κόλλησα.
    Μόνο εγώ μπήκα για νοσηλεία. Οι άλλες δύο βαριά σχετικά στο σπίτι.

  9. #50769
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.974
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από peragialos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έκανα ανά 2 ημέρες, αρνητικός 14 ημέρες την πρώτη φορά , 7 ημέρες την δεύτερη. Στα έχω ξαναγράψει αλλά καταλαβαίνω ότι σε ταλαιπώρησε πολύ το ρημάδι.
    Ο covid δεν μπορώ να πω ότι ήταν κάτι το δύσκολο.. Δεν είχα κάποιο σημαντικό σύμπτωμα... Αυτό το πράγμα που μου έκανε με το λαιμό όμως με τρόμαξε πραγματικά..
    Γενικά φαίνονταν να συμβαίνει το αντίθετο από αυτό που ήξερα μέχρι σήμερα....
    Αντί να υπάρχει καλυτέρευση με το πέρας των ημερών, άλλα πράγματα έφτιαχναν και άλλα, όπως ο λαιμός, παρέμενε στάσιμο και χειροτέρευε... Σε φάση να μη μπορώ να ανοίξω τελείως το στόμα η να βγάλω σωστά τη γλώσσα έξω για να δούμε και εγώ η και ο γιατρός το λαιμό..
    Πάλι καλά που πήρα την απόφαση να πάω σε γιατρό...
    Και ο πυρετός ήταν λίγο δύσκολος με 39αρια αλλά ευτυχώς κράτησε μόνο 3 ημέρες...
    Φάση του στυλ έπεφτα για ύπνο και με ξύπναγε μούσκεμα στον ιδρώτα κάθε 4 ώρες για να πάρω Ντεπον...
    Τώρα συνολικά είμαι 1 εβδομάδα. Πλέον πολύ καλύτερα από την περασμένη Παρασκευή... Το τεστ όμως με βγάζει ακόμα θετικό.... Θα περιμένω άλλη μια εβδομάδα και θα κάνω πάλι τεστ...
    Θα μου πεις, όλοι θα την πατήσουμε κάποτε με covid, αλλά αυτή τη φορά τα χρειάστηκα πραγματικά... Είχα μια αίσθηση του στυλ ότι δεν υπάρχει γιατρικό για αυτό το @@@ πράγμα....

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου βγήκε αρνητικό στις 14 ημέρες. Μέσα στον Ευαγγελισμό μου έκαναν τεστ στην 7η ημέρα και ήταν θετικό. Αν ήταν αρνητικό θα με πήγαιναν σε άλλο θάλαμο.
    Δεν ήταν όμως και με μετέφεραν στο άθλιο Αμαλίας Φλέμινγκ για παρακολούθηση και ανάρρωση. Στον Ευαγγελισμό μου είπαν ότι ήθελαν τα κρεββάτια για να διασωληνώσουν άτομα.

    Στις 14 μέρες βγήκα αρνητικός. Όσο για την αμυγδαλίτιδα είχα πρόβλημα όταν ήμουν μικρός. Κάθε χρόνο και πρόβλημα. Σε κάποια φάση εξαφανίστηκε.
    Όταν δούλεψα στο μετρό μετά τους Ολυμπιακούς αγώνες πρέπει να ήταν λόγω ρευμάτων που έχει εκεί από κάτω την ξαναπάτησα σε φάση να έχει κλείσει ο λαιμός εντελώς. Πήγα στα επείγοντα και μου έδωσαν ενέσεις Αν μου λένε δεν περάσει θα σοθ κάνουμε διάνοιξη. Ευτυχώς δεν ξανά εμφανίστηκε.

    Όταν κόλλησα covid πάλι πόναγε ο λαιμός όταν πήγα στον Ευαγγελισμό που με εξέτασαν. Δεν ξέρω αν ήταν αμυγδαλίτιδα αλλά αφού με έβαλαν μέσα με φλόμωσαν στα φάρμακα και στην αντιβίωση και έφυγε ο πόνος. Μετά την νοσηλεία έκανα περίπου 10 μέρες να συνέλθω. Εγώ νόμιζα ότι θα βγψ έξω και θα πιω καφέ και διάφορα. Δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Όλο να κοιμάμαι ήθελα.
    Αρκετά συγγενικά μου πρόσωπα τις έχουν βγάλει τις αμυγδαλές λόγω προβλημάτων...
    Και πλέον αυτό που μου λένε είναι ότι αφού σε άρχισαν και εσένα, θα έχεις συχνά προβλήματα.....
    Εύχομαι να μην ισχύει αυτό γιατί μετά θα θέλουμε χειρουργείο και μόνο αυτό δεν έχω όρεξη....
    Η αλήθεια είναι πάντως ότι με τις καραμέλες που πήρα και την αντιβίωση ο λαιμός έφτιαξε ταχύτατα...
    Επομένως, όπως είπα, επόμενο τεστ πάλι την άλλη εβδομάδα....
    Σε ότι αφορά τον ύπνο πάντως επανήλθα στο κανονικό μου μοτίβο...
    Τη περασμένη εβδομάδα αν μετρήσω τις ώρες του ύπνου συνολικά, θα βγει διάστημα κανονικού ύπνου μιας ημέρας....
    Δεν υπήρχε δυνατότητα για ήρεμο ύπνο....

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το περίεργο είναι ότι στις 14 ή 13 μέρες βγήκε και η μάνα μου αρνητική αλλά και η συνάδελφος που με κόλλησε ή την κόλλησα.
    Μόνο εγώ μπήκα για νοσηλεία. Οι άλλες δύο βαριά σχετικά στο σπίτι.
    Ευτυχώς που δεν είχα δύσπνοια... Αν το είχα και αυτό, μπορεί να είχα πάρει και τα βουνά....
    Το ήξερα σαν σύμπτωμα και έτρεμα μήπως...
    Αλλά ευτυχώς το οξυμετρο βράχος...

    Κάτι που ξέχασα να αναφέρω ήταν ότι είχα και τρελή ταχυκαρδία.... Όρθιος βαρουσα 166 παλμούς αλλά ευτυχώς δεν το ένιωθα...
    Έκανα όμως το παράπτωμα και πήρα λίγο χαπακι από συγγενή, β αναστολέα νομίζω βισοπρολολη η ατενολολη δεν θυμάμαι τώρα, για να πέσουν οι παλμοί λίγο....
    Τώρα πλέον έχουν επανέλθει σχεδόν στο κανονικό...
    Θέμα με ταχυκαρδία είχα και πιο παλιά ανά διαστήματα, ο γιατρός μου είχε προτείνει χάπια, αλλά πρώτα να κάνω χολτερ..
    Δεν το έκανα όμως..
    Να επισημάνω εδώ ξανά ότι δεν έχω κάποιο σημαντικό θέμα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 16-10-23 στις 22:41.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #50770
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Είμαι στα εξωτερικά του Κρατικού Νίκαιας. Ούτε οι μισοί με μάσκα.

    Οκ φαξ κοβιντ τις άλλες ιώσεις που κυκλοφορούν στα νοσοκομεία, στα @@ μας
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  11. #50771
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    H αμυγδαλίτιδα είναι άλλη ιστορία.

    Πολύ ψηλός πυρετός και ισχυρή αντιβίωση που αρχίζει να σε πιάνει μετά από 3-4 μέρες.
    Λήθαργος και ιδρώνεις ξιδρώνεις λόγω αντιπυρετικών μέχρι ν'αρχίσει να δουλεύει η αντιβίωση.

    Και μην χαίρεστε
    Αμυγδαλίτιδα παθα'ινεις και με κομμένες αμυγδαλές, τις έκοψα στο δημοτικό. μένουν οι απολήξεις.

    Την πρώτη χοντρή την έπαθα στο στρατό πριν ορκιστώ, 40άρια και ενέσεις αντιβιοτικές ενδομυικές, με ξέσκισαν στον πόνο.
    Μετά άλλες δυό φορές και αντιβίωση χαπάκι.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  12. #50772
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.974
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι στα εξωτερικά του Κρατικού Νίκαιας. Ούτε οι μισοί με μάσκα.

    Οκ φαξ κοβιντ τις άλλες ιώσεις που κυκλοφορούν στα νοσοκομεία, στα @@ μας
    Η μάσκα πλέον έχει καταργηθεί... Ούτε σε μαγαζιά φοράνε..
    Μπήκα σε γνωστό σούπερ προχτές και σε όλο το μαγαζί θέμα να φοραγαμε 4-5 μάσκες, και πολλοί λέω...
    Και μετά πάντως λέμε πως κολλάμε...
    Τι να πεις....
    Χαλάρωσαμε πολύ με τις μάσκες...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    H αμυγδαλίτιδα είναι άλλη ιστορία.

    Πολύ ψηλός πυρετός και ισχυρή αντιβίωση που αρχίζει να σε πιάνει μετά από 3-4 μέρες.
    Λήθαργος και ιδρώνεις ξιδρώνεις λόγω αντιπυρετικών μέχρι ν'αρχίσει να δουλεύει η αντιβίωση.

    Και μην χαίρεστε
    Αμυγδαλίτιδα παθα'ινεις και με κομμένες αμυγδαλές, τις έκοψα στο δημοτικό. μένουν οι απολήξεις.

    Την πρώτη χοντρή την έπαθα στο στρατό πριν ορκιστώ, 40άρια και ενέσεις αντιβιοτικές ενδομυικές, με ξέσκισαν στον πόνο.
    Μετά άλλες δυό φορές και αντιβίωση χαπάκι.
    Όπως ακριβώς τα περιγράφεις...
    Μόνο που στη δική μου περίπτωση ο πυρετός δεν ήξερα από τι από τα 2 είναι... Έπεσε και ο covid μαζί... Και ο ιδρώτας; Ποτάμι...
    Τα σεντόνια από άσπρα έγιναν κίτρινα...
    Πάντως ναι... Μαρτύρησα από πόνο όπως τα περιγράφεις....
    Με την αντιβίωση και καραμέλες για το λαιμό πέρασαν σε χρόνο που μου έμοιασε ττ...
    Σε γνωστούς μου που πέρασαν το ίδιο με αμυγδαλίτιδα έβαλαν και σε αυτούς ενέσεις στα πόδια, τι ενέσεις δεν ξέρω...
    Η augmentin θεωρείται ισχυρή αντιβίωση;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  13. #50773
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι στα εξωτερικά του Κρατικού Νίκαιας. Ούτε οι μισοί με μάσκα.

    Οκ φαξ κοβιντ τις άλλες ιώσεις που κυκλοφορούν στα νοσοκομεία, στα @@ μας
    Σχεδόν κάθε μέρα είμαι εκεί. Έχω συγγενή νοσηλευόμενο με εγκεφαλικό. Πάνω στους ορόφους φοράνε μάσκες πάντως. Άθλιες συνθήκες περίθαλψης για τους ασθενείς.
    Λες και είσαι σε νοσοκομείο του Ζαΐρ με νοσηλεόμενους ebola .

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    H αμυγδαλίτιδα είναι άλλη ιστορία.

    Πολύ ψηλός πυρετός και ισχυρή αντιβίωση που αρχίζει να σε πιάνει μετά από 3-4 μέρες.
    Λήθαργος και ιδρώνεις ξιδρώνεις λόγω αντιπυρετικών μέχρι ν'αρχίσει να δουλεύει η αντιβίωση.

    Και μην χαίρεστε
    Αμυγδαλίτιδα παθα'ινεις και με κομμένες αμυγδαλές, τις έκοψα στο δημοτικό. μένουν οι απολήξεις.

    Την πρώτη χοντρή την έπαθα στο στρατό πριν ορκιστώ, 40άρια και ενέσεις αντιβιοτικές ενδομυικές, με ξέσκισαν στον πόνο.
    Μετά άλλες δυό φορές και αντιβίωση χαπάκι.
    Ο πόνος που είχα στον λαιμό όσο ήμουν νοσηλευόμενος με covid δεν πρέπει να οφειλόταν σε αμυγδαλίτιδα. Δεν μου είπαν κάτι.
    Αν όμως οφειλόταν σε κάτι τέτοια και ξανά αρχίσαμε τις ιστορίες με την αμυγδαλίτιδα κάηκα

  14. #50774
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχεδόν κάθε μέρα είμαι εκεί. Έχω συγγενή νοσηλευόμενο με εγκεφαλικό. Πάνω στους ορόφους φοράνε μάσκες πάντως. Άθλιες συνθήκες περίθαλψης για τους ασθενείς.
    Ότι καλύτερο εύχομαι.

    Εγώ έφυγα τελικά -είχα κλείσει ραντεβού 9.10 Ορθοπαιδικό, πάω 8,10 βγάζω κάρτα και πάω. Χαχαχα 40 άτομα πριν από μένα και δεν ισχύουν οι ώρες των ραντεβού. Κάθησα λίγο και έφυγα, δεν υπήρχε περίπτωση να κάνω δουλειά.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  15. #50775
    Εγγραφή
    10-02-2020
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    554
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    93000/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Fritzbox-7530
    SNR / Attn
    9(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ΘΑ γίνει της πόπης λογικά φέτος με τον κορονοιό.

    Πιστεύω ότι όσο εξασθενεί τόσο γίνεται πιο μεταδοτικός.

Σελ. 3385 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 3365337533803383338433853386338733903395 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας