Σελ. 2677 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 26572667267226752676267726782679268226872697 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 40.141-40.155 από 51068
  1. #40141
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να καλμάρετε λίγο μερικοί και να χαλιναγωγήσετε λίγο την ροπή σας προς τον καννιβαλισμό; Εκτός και αν γουστάρετε που - όσα και να μας χωρίζουν ως διαφορές - δεν θέλω να το πιστέψω
    Πραγματικά τώρα.
    Σε τι ακριβώς αναφέρεσαι για κανιβαλισμό;


    Γιατί όχι δεν είναι αυτοί που εμβολιάστηκαν και αν νομίζεις διαφορετικά, δικαίωμα σου.
    Κάποια στιγμή όμως μετά απο τόσους μήνες πρέπει επιτέλους να ξεκολλήσουμε απο αυτό το θέμα.

  2. #40142
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά τώρα.
    Σε τι ακριβώς αναφέρεσαι για κανιβαλισμό;


    Γιατί όχι δεν είναι αυτοί που εμβολιάστηκαν και αν νομίζεις διαφορετικά, δικαίωμα σου.
    Κάποια στιγμή όμως μετά απο τόσους μήνες πρέπει επιτέλους να ξεκολλήσουμε απο αυτό το θέμα.
    Έλα τώρα το έγραψα ευγενικά, να κοροϊδεύεις νεκρό που άφησε και ορφανά δλδ δεν ντρέπεσαι και δεν ντρέπεστε;

    Δεν θέλω να το προχωρήσω, μην με αναγκάσεις και μην με κάνεις ειλικρινά να αμφιβάλλω και να σχολιάσω παραπάνω.

    ΟΚ, όλοι μας έχουμε κάποιες στιγμές που εν τη ρύμη μπορεί να μας ξεφύγει και κάτι παραπάνω αλλά ας το αναγνωρίσουμε και ας το αφήσουμε εκεί αλλά εδώ μέσα δεν θα το ανεχτώ.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  3. #40143
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλα τώρα το έγραψα ευγενικά, να κοροϊδεύεις νεκρό που άφησε και ορφανά δλδ δεν ντρέπεσαι και δεν ντρέπεστε;

    Δεν θέλω να το προχωρήσω, μην με αναγκάσεις και μην με κάνεις ειλικρινά να αμφιβάλλω και να σχολιάσω παραπάνω.

    ΟΚ, όλοι μας έχουμε κάποιες στιγμές που εν τη ρύμη μπορεί να μας ξεφύγει και κάτι παραπάνω αλλά ας το αναγνωρίσουμε και ας το αφήσουμε εκεί αλλά εδώ μέσα δεν θα το ανεχτώ.
    Δεν χρειάζεται, κατάλαβα εγώ

  4. #40144
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.756
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ποιός κοροίδεψε τι αγαπητέ Pop ?
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  5. #40145
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιός κοροίδεψε τι αγαπητέ Pop ?
    Περί χλιμιντρισμών, περί και καλά ειρωνείας περί φαρμάκων (υποθέτω ότι πλάγια αναφορά στον Κούβελα; ), ειρωνείας περί γιατρών Τραμπ;

    Να το αναλύσουμε περισσότερο; Ή να το αφήσουμε ως μία κακή στιγμή;

    Το ότι πέθανε ένας άνθρωπος και πεθαίνουν άνθρωποι που είτε έχουν συγκεκριμένα άλλα θέματα ψυχολογικά κλπ ή / και είναι χωμένοι στο rabbit hole σκέψεων και προσεγγίσεων που μάλλον προκαλούν απορία και γέλωτα είναι θλιβερό, άσχετο αν κανείς μπορεί να γελά με τα όσα πιστεύουν.

    Και στην τελική θα έπρεπε κάπως να το ψάξουμε ως προς το πώς έφτασαν να βρίσκονται σε αυτό το rabbit hole αλλά δεν μας ενδιαφέρει πια, μάλλον τους έχουμε (έχετε) κάνει "το άλλο", το "αντίπαλο", προσωπικά χωρίς λόγο και αιτία πλην μιας καλλιέργειας συγκεκριμένης γραμμής που πλέον σαφώς κάνει τους ανεμβολίαστους πηγή των Covid δεινών. Σαφώς χωρίς επιστημονικό υπόβαθρο αλλά με σαφείς πολιτικούς στόχους για να καλυφθούν ανεπάρκειες
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  6. #40146
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.756
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Να το αναλύσουμε. Ο μακαρίτης πίστεψε τους διαφόρους κομπογιανίτες/ψεκ/πολιτευτές κλπ, που έχουν την ατζέντα τους και την προωθούν. Έπαιξε με τις πιθανότητες του και έχασε. RIP και πάμε παρακάτω, δεν θα τον λυπηθώ, ούτε θα λυπηθώ τους με ίδια μυαλά συγγενείς του.

    Τα μόνα που πραγματικά αξίζουν βοήθειας και προστασίας είναι τα 2 παιδιά.

    Από εκεί και πέρα όπως αυτού του είδους οι συμπολίτες μας, μας κοροιδεύουν και μας θεωρούν εμάς ψεκασμένους, πρόβατα κλπ, δεν μπορούν να περιμένουν διαφορετική αντιμετώπιση. Εντελώς στυγνή και κυνική αντιμετώπιση πλέον από εμένα.

    Υπάρχει μια διέξοδος από τον κορονοιό -όχι silver bullet για να μην παρεξηγηθούμε- αλλά όσοι έχουν αυτά τα μυαλά, συνεχίζουν να κοροϊδεύουν την επιστήμη και την ιατρική. Βαρέθηκα λοιπόν 2 χρόνια σχεδόν να την πληρώνω και εγώ για αυτούς.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  7. #40147
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περί χλιμιντρισμών, περί και καλά ειρωνείας περί φαρμάκων (υποθέτω ότι πλάγια αναφορά στον Κούβελα; ), ειρωνείας περί γιατρών Τραμπ;

    Να το αναλύσουμε περισσότερο; Ή να το αφήσουμε ως μία κακή στιγμή;

    Το ότι πέθανε ένας άνθρωπος και πεθαίνουν άνθρωποι που είτε έχουν συγκεκριμένα άλλα θέματα ψυχολογικά κλπ ή / και είναι χωμένοι στο rabbit hole σκέψεων και προσεγγίσεων που μάλλον προκαλούν απορία και γέλωτα είναι θλιβερό, άσχετο αν κανείς μπορεί να γελά με τα όσα πιστεύουν.

    Και στην τελική θα έπρεπε κάπως να το ψάξουμε ως προς το πώς έφτασαν να βρίσκονται σε αυτό το rabbit hole αλλά δεν μας ενδιαφέρει πια, μάλλον τους έχουμε (έχετε) κάνει "το άλλο", το "αντίπαλο", προσωπικά χωρίς λόγο και αιτία πλην μιας καλλιέργειας συγκεκριμένης γραμμής που πλέον σαφώς κάνει τους ανεμβολίαστους πηγή των Covid δεινών. Σαφώς χωρίς επιστημονικό υπόβαθρο αλλά με σαφείς πολιτικούς στόχους για να καλυφθούν ανεπάρκειες
    Ευθεία αναφορά στον Πολάκη και ναι πλάγια στον Κούβελα, άλλωστε μαζί πάνε αυτοί, για τον χλιμιντρισμό, τα παράπονα σου στον cdc
    https://www.theguardian.com/us-news/...id-coronavirus
    Αλλά το πως απο αυτό έφτασες στο ότι κοροϊδεύω τον Νεκρό, μόνο εσυ το ξέρεις.

    Ακόμα λίγο πιο πίσω υπάρχει λινκ με σχετική ανάλυση για τα μονοκλωνικά και το γιατί δεν θα δούλευε αυτό που λέει πάλι ο Πολάκης, όχι απο εμένα, απο Γιατρό με παραπάνω γνώσεις απο εμένα και εσένα.

  8. #40148
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να το αναλύσουμε. Ο μακαρίτης πίστεψε τους διαφόρους κομπογιανίτες/ψεκ/πολιτευτές κλπ, που έχουν την ατζέντα τους και την προωθούν. Έπαιξε με τις πιθανότητες του και έχασε. RIP και πάμε παρακάτω, δεν θα τον λυπηθώ, ούτε θα λυπηθώ τους με ίδια μυαλά συγγενείς του.

    Τα μόνα που πραγματικά αξίζουν βοήθειας και προστασίας είναι τα 2 παιδιά.

    Από εκεί και πέρα όπως αυτού του είδους οι συμπολίτες μας, μας κοροιδεύουν και μας θεωρούν εμάς ψεκασμένους, πρόβατα κλπ, δεν μπορούν να περιμένουν διαφορετική αντιμετώπιση. Εντελώς στυγνή και κυνική αντιμετώπιση πλέον από εμένα.

    Υπάρχει μια διέξοδος από τον κορονιό -όχι silver bullet για να μην παρεξηγηθούμε- αλλά όσοι έχουν αυτά τα μυαλά, συνεχίζουν να κοροϊδεύουν την επιστήμη και την ιατρική. Βαρέθηκα λοιπόν 2 χρόνια σχεδόν να την πληρώνω και εγώ για αυτούς.
    Tι πληρώνεις εδώ και 2 χρόνια για αυτούς; Εκείνοι έφεραν τον Covid, εκείνοι τον έφευραν; Μα τώρα, τι λες; Μην με κάνεις να αρχίσω να βλέπω φανατισμό και "άλλη" πλευρά απέναντι στους "ψεκασμένους" ως αντίλογο.

    Και αν σε λένε πρόβατο, για λύπηση είναι εκείνοι και όχι για μίσος που βγάζεις.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευθεία αναφορά στον Πολάκη και ναι πλάγια στον Κούβελα, άλλωστε μαζί πάνε αυτοί, για τον χλιμιντρισμό, τα παράπονα σου στον cdc
    https://www.theguardian.com/us-news/...id-coronavirus
    Αλλά το πως απο αυτό έφτασες στο ότι κοροϊδεύω τον Νεκρό, μόνο εσυ το ξέρεις.

    Ακόμα λίγο πιο πίσω υπάρχει λινκ με σχετική ανάλυση για τα μονοκλωνικά και το γιατί δεν θα δούλευε αυτό που λέει πάλι ο Πολάκης, όχι απο εμένα, απο Γιατρό με παραπάνω γνώσεις απο εμένα και εσένα.
    Δεν ξέρω, αν θέλεις συνομίλησε με Πολάκη και Κούβελα να τα βρεις με εκείνους, δεν τους εκφράζω και δεν με εκφράζουν. Αλλά μάλλον εδώ μπερδεύεις τα μονοκλωνικά με την ιβερτικίνη (ή πώς λέγεται) που νομίζω πως ανέφερε κάπου ο Πολάκης (και που εκεί έπρεπε να τον κοπανήσουν όλοι).

    Εγώ δεν έχω πει ότι τα μονοκλωνικά είναι μονόδρομος αλλά ότι σίγουρα θα έσωζαν ζωές και σώζουν ζωές είναι γεγονός αλλά βλέπεις εδώ φαίνεται ότι όντως το κόστος έχει τη σημασία του.

    Άστο τώρα ότι δεν πέταξες ειρωνεία για τον νεκρό, μην το συνεχίζεις.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  9. #40149
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.756
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι πληρώνεις εδώ και 2 χρόνια για αυτούς; Εκείνοι έφεραν τον Covid, εκείνοι τον έφευραν; Μα τώρα, τι λες; Μην με κάνεις να αρχίσω να βλέπω φανατισμό και "άλλη" πλευρά απέναντι στους "ψεκασμένους" ως αντίλογο.
    Δεν το έφεραν αυτοί, αλλά εσύ έχεις πάει στο άλλο άκρο. Πληρώνω περιορισμούς, αναστολή για μήνες, μάσκες όλη μέρα (σχεδόν) λόγω δουλειάς, τεστ κλπ.

    Σαν να μην ξεχωρίζεις πως άλλο να τους ψέγεις για την αδιαφορία/ άρνηση τους και άλλο να τους κατηγορείς για "δολοφόνους" κλπ (που δεν το έκανα και δεν πρόκειται να το κάνω, αφού δεν το πιστεύω).
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  10. #40150
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων

    Δεν ξέρω, αν θέλεις συνομίλησε με Πολάκη και Κούβελα να τα βρεις με εκείνους, δεν τους εκφράζω και δεν με εκφράζουν. Αλλά μάλλον εδώ μπερδεύεις τα μονοκλωνικά με την ιβερτικίνη (ή πώς λέγεται) που νομίζω πως ανέφερε κάπου ο Πολάκης (και που εκεί έπρεπε να τον κοπανήσουν όλοι).

    Εγώ δεν έχω πει ότι τα μονοκλωνικά είναι μονόδρομος αλλά ότι σίγουρα θα έσωζαν ζωές και σώζουν ζωές είναι γεγονός αλλά βλέπεις εδώ φαίνεται ότι όντως το κόστος έχει τη σημασία του.

    Άστο τώρα ότι δεν πέταξες ειρωνεία για τον νεκρό, μην το συνεχίζεις.
    Οχι θα το συνεχίσω, καθώς δεν αναφέρθηκα στον Νέκρο, τέλος.
    Για τα μονοκλωνικά όπως είπα, λίνκ πιο πίσω.

    Μάλιστα σε βλέπω να είσαι εντελώς unbiased, καθως σε πείραξε το δικό μου, όχι κάτι άλλο,

  11. #40151
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το έφεραν αυτοί, αλλά εσύ έχεις πάει στο άλλο άκρο. Πληρώνω περιορισμούς, αναστολή για μήνες, μάσκες όλη μέρα (σχεδόν) λόγω δουλειάς, τεστ κλπ.

    Σαν να μην ξεχωρίζεις πως άλλο να τους ψέγεις για την αδιαφορία/ άρνηση τους και άλλο να τους κατηγορείς για "δολοφόνους" κλπ (που δεν το έκανα και δεν πρόκειται να το κάνω, αφού δεν το πιστεύω).
    Μα αυτοί φταίνε για περιορισμούς, για αναστολές, μάσκες, κοκ;

    Πώς και με ποιον τρόπο; Μήπως εδώ κάνεις εκείνο για το οποίο υπεννόησες για εμένα σε άλλο νήμα, δλδ τσουβάλιασμα;
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  12. #40152
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.756
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα αυτοί φταίνε για περιορισμούς, για αναστολές, μάσκες, κοκ;
    Σε αυτούς δεν πατάνε οι κυβερνώντες ανά τον κόσμο, για να περιορίζουν τις ελευθερίες μας ? (όπως έχω καταλάβει αυτό σε τρομάζει αρκετά, ίσως περισσότερο από εμένα). Αν το ποσοστό των αρνητών ήταν μικρό, τι θα κάνανε μετά χωρίς βαρβάρους οι κυβερνώντες, δεν θα είχαν κάπου να ρίξουν το φταίξιμο.

    Το έριξαν στους νέους, το έριξαν στους τουρίστες, το ρίχνουν στα παιδιά και το απόλυτο άλλοθι τους είναι οι αρνητές.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  13. #40153
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.702
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτούς δεν πατάνε οι κυβερνώντες ανά τον κόσμο, για να περιορίζουν τις ελευθερίες μας ? (όπως έχω καταλάβει αυτό σε τρομάζει αρκετά, ίσως περισσότερο από εμένα). Αν το ποσοστό των αρνητών ήταν μικρό, τι θα κάνανε μετά χωρίς βαρβάρους οι κυβερνώντες, δεν θα είχαν κάπου να ρίξουν το φταίξιμο.

    Το έριξαν στους νέους, το έριξαν στους τουρίστες, το ρίχνουν στα παιδιά και το απόλυτο άλλοθι τους είναι οι αρνητές.
    Και γιατί παραξενεύεσαι ?
    Οτι γουστάρουν προβάλλουν για να ενισχύσουν την αθωότητά τους.
    Στους "αντιεμβολιαστές" προβάλλουν συνέχεια τύπους με θρησκευτικές εικόνες, κάτι σαν την Λουκά ένα πράμα.

    Κι αν οι θρησκόληπτοι είναι λίγοι, θα βγάλω και μπάτσους και ρουφιάνους από τα Εξάρχεια να κρατάνε εικόνες, να ψέλνουν και να λιβανίζουν και να τους τραβάνε τα κανάλια.

    Περί "εικονικής πραγματικότητας" ή "πραγματικής εικονικότητας" έχεις ακούσει κάτι ?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 16-09-21 στις 19:23.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  14. #40154
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ακριβώς.




    Το τεστ δεν λέει κάτι. Την ίδια στιγμή που θα κάνεις τεστ, 5 λεπτά αργότερα μπορεί να έρθεις σε επαφή με τον ιό και να κολλήσεις.
    Ούτε το εμβόλιο λέει πολλά. Μπορεί ήδη να έχεις κολλήσει (κάτι που το τεστ με μεγάλη πιθανότητα να έβρισκε) ή μπορεί και εσύ στα επόμενα 5 λεπτά να έρθεις σε επαφή με τον ιό και να κολλήσεις.

    Εδώ και 2 χρόνια για Χ χρονικό διάστημα, με παραλλαγές, βγάζουν στην επιφάνεια έναν αόρατο εχθρό. Μία τα πιτσιρίκια στις πλατείες, μία οι παραλίες, μία οι μάσκες σε εξωτερικό χώρο και ούτε θυμάμαι τι άλλο. Πλέον, ο εχθρός είναι ένας και είναι οι ανεμβολίαστοι.

    Πιο πολύ για οπαδιλίκι μου μοιάζει η όλη ιστορία και τα επιχειρήματα, παρά για την παραμικρή λογική.

    Δεν με αφορά και δεν με απασχολεί το να είσαι οπαδός της μιας πλευράς, αλλά ΑΠΑΙΤΩ από αυτούς που έχουν την ευθύνη της όλης κατάστασης να αλλάξουν ρότα και να μην πουλάνε οπαδισμό και διχόνοια.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  15. #40155
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτούς δεν πατάνε οι κυβερνώντες ανά τον κόσμο, για να περιορίζουν τις ελευθερίες μας ? (όπως έχω καταλάβει αυτό σε τρομάζει αρκετά, ίσως περισσότερο από εμένα). Αν το ποσοστό των αρνητών ήταν μικρό, τι θα κάνανε μετά χωρίς βαρβάρους οι κυβερνώντες, δεν θα είχαν κάπου να ρίξουν το φταίξιμο.

    Το έριξαν στους νέους, το έριξαν στους τουρίστες, το ρίχνουν στα παιδιά και το απόλυτο άλλοθι τους είναι οι αρνητές.
    Και αν όντως είναι έτσι, τότε..... οι αρνητές φταίνε; Ελαφρώς αντίστροφη δεν είναι η λογική σου;
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

Σελ. 2677 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 26572667267226752676267726782679268226872697 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας