Σελ. 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 146
  1. #16
    Εγγραφή
    21-12-2006
    Μηνύματα
    800
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελεια! Αλλα απο οτι καταλαβα η inalan δεν εχει ακομα διαθεσιμοτητα στην περιοχη σου.Ναι το κοστος συνδεσης της inalan ειναι μικροτερο απο τις skytelecom. και αμα βαλεις και τηλεφωνο απο την skytelecom κοστιζει 45 ευρω το μοντεμ για το τηλεφωνο και απο 99,90 ευρω το κοστος για την εως 24mbs κεραια. Ενω στην inalan ειναι μικροτερο . Επισης στην inalan δεν εχεις χαμηλοτερη ταχυτητα οπως με την skytelecom . πχ 24, ή 50 και ξεκιναει απο 100 και πανω. Επισης στην inalan αμα θελεις να κανεις διακοπη το κανεις χωρις καποιο κοστος και μπορεις να ζητησεις να το ξανα συνδεσεις , ενω στην skytelecom υπαρχει καποιο penalty για προωωρη διακοπη. Παντως σε καθε περιπτωση αμα μπορεις ρωτα απο μερος σου δινουνε σημα πχ απο Παρνηθα ; .
    Εστειλα χθες mail και με πηραν τηλεφωνο σημερα. Μερικες πληροφοριες:
    - Δεν εχουν μονο ενα σημειο απο οπου εξυπηρετουν, π.χ. Παρνηθα, οποτε θα παρεχουν υπηρεσια απο οπου βολεψει καλυτερα κατα την εγκατασταση.
    - Δικαιολογητικα που χρειαζονται περαν της αιτησης: ταυτοτητα και λογαριασμος ΔΕΚΟ.
    - Μετα την παραλαβη της αιτησης χρειαζονται 15-20 μερες για την ενεργοποιηση της υπηρεσιας.
    - Αν καποιος θελει και τηλεφωνια πληρωνει (αν θελει) 45 Ευρω επιπλεον κοστος εξοπλισμου για να του δωσουν ενα voip adapter ή επιλεγει (αν θελει) μια voip τηλεφωνικη συσκευη. Ή χρησιμοποιει δικη του συσκευη εννοειται.
    - Το πακετο airbnb αφορα επισημως κατοικιες που νοικιαζονται μεσω της πλατφορμας αλλα αφησε να εννοηθει οτι αν θελω να το βαλω σπιτι μου δεν θα υπαρξει προβλημα. Εχει μεγαλυτερο κοστος εξοπλισμου βεβαια (180 Ευρω αντι 99,90 που εχουν τα οικιακα).

    Μου εστειλαν με mail την αιτηση. Δεν εχω προσεξει αν την εχουν και στην ιστοσελιδα τους. Αν ενδιαφερεται καποιος για τους ορους της συμβασης μπορω φυσικα να την ανεβασω αν δεν ειναι ηδη διαθεσιμη μεσω της ιστοσελιδας τους.

  2. #17
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giama Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εστειλα χθες mail και με πηραν τηλεφωνο σημερα. Μερικες πληροφοριες:
    - Δεν εχουν μονο ενα σημειο απο οπου εξυπηρετουν, π.χ. Παρνηθα, οποτε θα παρεχουν υπηρεσια απο οπου βολεψει καλυτερα κατα την εγκατασταση.
    - Δικαιολογητικα που χρειαζονται περαν της αιτησης: ταυτοτητα και λογαριασμος ΔΕΚΟ.
    - Μετα την παραλαβη της αιτησης χρειαζονται 15-20 μερες για την ενεργοποιηση της υπηρεσιας.
    - Αν καποιος θελει και τηλεφωνια πληρωνει (αν θελει) 45 Ευρω επιπλεον κοστος εξοπλισμου για να του δωσουν ενα voip adapter ή επιλεγει (αν θελει) μια voip τηλεφωνικη συσκευη. Ή χρησιμοποιει δικη του συσκευη εννοειται.
    - Το πακετο airbnb αφορα επισημως κατοικιες που νοικιαζονται μεσω της πλατφορμας αλλα αφησε να εννοηθει οτι αν θελω να το βαλω σπιτι μου δεν θα υπαρξει προβλημα. Εχει μεγαλυτερο κοστος εξοπλισμου βεβαια (180 Ευρω αντι 99,90 που εχουν τα οικιακα).

    Μου εστειλαν με mail την αιτηση. Δεν εχω προσεξει αν την εχουν και στην ιστοσελιδα τους. Αν ενδιαφερεται καποιος για τους ορους της συμβασης μπορω φυσικα να την ανεβασω αν δεν ειναι ηδη διαθεσιμη μεσω της ιστοσελιδας τους.
    παρα πολυ καλα τα νεα σου για σημεια που εκπεμπουν.
    Εγω θα εβαζα προγραμμα με τηλεφωνια εως 24 εαν αφορουσε σπιτι αλλιως για επιχειρηση μονο το εως 24 που ειναι προσιτα διοτι τα αλλα ειναι πολυ ακριβα! σαν μηναια παγια.
    οσο για την τηλεφωνια ελεγα να παρω να void adapter απο το εξωτερικο μεταχειρισμενο ειχα βρει τις linkysis κανανε 20ευρω αλλα τωρα με τις αρρωστιες και το κορονοίο εχουνε αργησει παρα πολυ, Αν και ακομα δεν υποστηριζει την περιοχη μου. Αν και λενε οτι με το δικο τους εξοπλισμο δεν θα εχουμε προβληματα ενω με το δικο μας δεν ξερουνε..

  3. #18
    Εγγραφή
    21-12-2006
    Μηνύματα
    800
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7590
    Κατι τελευταιο: Σχετικα με το try&buy μου ανεφεραν οτι ειναι για 3 μερες, νομιζα οτι ηταν περισσοτερο. Ηταν παντα 3 μερες ή αλλαξε;

  4. #19
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giama Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατι τελευταιο: Σχετικα με το try&buy μου ανεφεραν οτι ειναι για 3 μερες, νομιζα οτι ηταν περισσοτερο. Ηταν παντα 3 μερες ή αλλαξε;
    οχι ετσι ητανε , και πληρωνεις το κοστος της κεραιας , ερχονται σου βαζουνε την κεραια και γενικα κανουν την εγκατασταση και αμα δεν μενεις ευχαριστημενος/η τοτε σου επιστρεφουνε τα χρηματα και σου διακοπτουν την συνδρομη χωρις χρεωση.
    Καλα κανουνε και ζητανε τα χρηματα απο την αρχη διοτι μετα ποτε δεν ξερεις , θα μπορουσε η εταιρεια να μπει και μεσα οποτε καλυτερα για την γνωμη μου.

  5. #20
    Εγγραφή
    04-04-2020
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Χαιρετω, παρακολουθησα ολα τα threads σχετικα με την εταιρια. Αθηνα μενω κι εγω και χθες μιλησα με την Ξενια που σηκωνει το τηλ. Ηταν αρκετα εξυπηρετικη αλλα ακομα εχω ενδιασμους κατα ποσο μεσα στο 24μηνο θα παρεχουν την ταχυτητα που θα δεσμευτεις.
    Ειμαι στον αθλιο ΟΤΕ που πληρωνω 50αρα και πιανω 30 συν οτι εχω βαλει και το booster που μου τελειωνει στα μισα του μηνα.Το κοστος για ολα αυτα ειναι μεγαλυτερο απο Sky.

    Σκεφτομαι για το οικιακο 100/10 στα 50ευρω περιπου, αλλα δε ξερω κατα ποσο καλο ειναι ως τεχνολογια, αν θα εχω θεματα πχ αν βρεχει κτλ.

    Επισης, στο σπιτι μου εχω στησει mesh wifi! Θα μπορει το ρουτερ της synology να κουμπωσει στο ρουτερ της Sky? πορτες αλλαζουμε (αποτι διαβασα) μονο με τηλεφωνο σε αυτους.
    Εχει κανει κανεις συνδεση απο Αθηνα? Νοτια προαστια ή αλλου?

  6. #21
    Εγγραφή
    21-12-2006
    Μηνύματα
    800
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7590
    Είχα ξεψαχνίσει κι εγώ τα θέματα της Sky Telecom γιατί ενδιαφερόμουν για σύνδεση στην Αθήνα. Τελικά κάπως αναπάντεχα προέκυψε πως θα με καλύψει τελικά η Inalan οπότε δεν προχώρησα με την Sky.
    Με βάση τα όσα διάβασα πάντως δεν θα έκανα σύνδεση 100 γιατί από την εμπειρία χρηστών που διάβασα εδώ μου φάνηκε πως είναι ασταθής στους περισσότερους. Νομίζω μια χαμηλότερη ταχύτητα είναι πιο σταθερή και πιο ασφαλής σαν επιλογή. Προσωπικά αν έβαζα Sky θα έβαζα είτε 24 είτε 30, αφού η αναβάθμιση στην περίπτωσή μου είναι από τα 7Mbit που υπάρχουν τώρα στον χώρο αυτό και οι απαιτήσεις δεν είναι και τόσο μεγάλες.
    Μια και έχεις VDSL κάλυψη να δοκίμαζες μήπως 100άρα από άλλον πάροχο (για να έχεις καλή τιμή) μήπως έχεις τουλάχιστον 60Mbps για παράδειγμα; Αν και εκεί μπορεί να βρεθείς σε 24μηνο συμβόλαιο δεμένος με χάλια υπηρεσία. Πάντως σε κάθε περίπτωση αν πας Sky ξεκίνα με το δοκιμαστικό try&buy.

  7. #22
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.919
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Ευχαριστώ τα παιδιά από την ομάδα του Facebook συνδρομητεσ sky telecom κρητης που μου έδωσαν πρόσβαση στο κανάλι τους στο discord και μπόρεσα εχθές τον βράδυ να κάνω 2-3 ερωτήσεις στον Γιάννη υπεύθυνο δικτύου της Sky telecom και να με ενημερώσει για την επέκταση του δικτύου σε ένα μήνα και στο Λαύριο και ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ αλλά και την ΚΕΡΑΤΕΑ μιας και οι αναμεταδότες είναι είδη έτοιμοι απλός περιμένουν τα διαδικαστικά. Όποτε εάν όλα πάνε καλά Ιούνιο θα έχουμε και εμείς πρόσβαση..Αναμένουμε

  8. #23
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.007
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 2048dsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ τα παιδιά από την ομάδα του Facebook συνδρομητεσ sky telecom κρητης που μου έδωσαν πρόσβαση στο κανάλι τους στο discord και μπόρεσα εχθές τον βράδυ να κάνω 2-3 ερωτήσεις στον Γιάννη υπεύθυνο δικτύου της Sky telecom και να με ενημερώσει για την επέκταση του δικτύου σε ένα μήνα και στο Λαύριο και ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ αλλά και την ΚΕΡΑΤΕΑ μιας και οι αναμεταδότες είναι είδη έτοιμοι απλός περιμένουν τα διαδικαστικά. Όποτε εάν όλα πάνε καλά Ιούνιο θα έχουμε και εμείς πρόσβαση..Αναμένουμε
    Eλπιζω και το Δασκαλειο να καλυψουνε! , αλλα δεν βλεπω καποιος να εχει βαλει στην Αθηνα και στην Κρητη διαβαζω προβληματα με ταχυτητες και ping. Και καπου φοβαμαι!.. παντως που μπηκα τωρα στο χαρτη δεν εχουνε βαλει καποια νεο σημειο στην Αθηνα , πχ η inalan εχει και σημεια που ανεμενεται να καλυψουνε ενω η skytelecom δεν το εχει στο χαρτη της αυτο.

  9. #24
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.419
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Χμμ.. πως και δεν έχουν συνεργάτες στην Αθήνα ?

    Ούτε κάποια γραφεία ?
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  10. #25
    Εγγραφή
    19-05-2006
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Καλησπέρα σε όλους. Επειδή μένω στην περιοχή των Άνω Πετραλώνων Αθήνας και έχω βαρεθεί να περιμένω την Wind να σκάψει ή τον Δήμο Αθηναίων να δώσει την άδεια, αποφάσισα να δοκιμάσω την Sky Telecom
    Τα όσα ξέρω έως τώρα
    1) Σε απάντηση του προηγούμενου φίλου. Έχουν συνεργάτη στον Πειραιά αλλά δεν έχουν φυσικό κατάστημα για επίσκεψη ακόμα
    2) Το δίκτυο που υποστηρίζουν προς το παρόν είναι το 24/2 Mbit. Τέλος Ιουνίου θα έχουν αναβαθμίσει το σύστημα μου είπαν και για περισσότερες ταχύτητες
    3) Αγόρασα τον εξοπλισμό των 135Ε και όχι των 99 ώστε να μπορέσω να φτάσω τα 50Mb μετά την αναβάθμιση
    4) Όλα τα παραπάνω τα έκανα σήμερα. Οπότε περιμένω να δω πως θα εξελιχθεί και θα σας ενημερώσω

    Ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί έχω σιχαθεί τα 11Mbit/1 που είμαι κολλημένος χρόνια με την forthnet.
    Καλό βράδυ

  11. #26
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.738
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    VF + NOVA
    SNR / Attn
    15,8(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CDevel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους. Επειδή μένω στην περιοχή των Άνω Πετραλώνων Αθήνας και έχω βαρεθεί να περιμένω την Wind να σκάψει ή τον Δήμο Αθηναίων να δώσει την άδεια, αποφάσισα να δοκιμάσω την Sky Telecom
    Τα όσα ξέρω έως τώρα
    1) Σε απάντηση του προηγούμενου φίλου. Έχουν συνεργάτη στον Πειραιά αλλά δεν έχουν φυσικό κατάστημα για επίσκεψη ακόμα
    2) Το δίκτυο που υποστηρίζουν προς το παρόν είναι το 24/2 Mbit. Τέλος Ιουνίου θα έχουν αναβαθμίσει το σύστημα μου είπαν και για περισσότερες ταχύτητες
    3) Αγόρασα τον εξοπλισμό των 135Ε και όχι των 99 ώστε να μπορέσω να φτάσω τα 50Mb μετά την αναβάθμιση
    4) Όλα τα παραπάνω τα έκανα σήμερα. Οπότε περιμένω να δω πως θα εξελιχθεί και θα σας ενημερώσω

    Ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί έχω σιχαθεί τα 11Mbit/1 που είμαι κολλημένος χρόνια με την forthnet.
    Καλό βράδυ
    Ξερεις μηπως μαρκα-μοντελο για τις 2 περιπτωσεις ?
    The gr81 .

  12. #27
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.419
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλή τύχη με την αναβάθμιση φίλε CDevel!

    Θα περιμένουμε με ενδιαφέρον τα νεότερα σου!

    To site τους είναι καλοσχεδιασμένο, αλλά σε κάποια πράγματα χρειάζεται να βάλουν περισσότερες πληροφορίες..
    π.χ. κεραίες ανά περιοχή..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Iris07 : 12-06-20 στις 00:57.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  13. #28
    Εγγραφή
    01-04-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    Up/1020 - Down/15736 Kbps
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Draytek Vigor 2700V
    SNR / Attn
    5(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από CDevel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους. Επειδή μένω στην περιοχή των Άνω Πετραλώνων Αθήνας και έχω βαρεθεί να περιμένω την Wind να σκάψει ή τον Δήμο Αθηναίων να δώσει την άδεια, αποφάσισα να δοκιμάσω την Sky Telecom
    Τα όσα ξέρω έως τώρα
    1) Σε απάντηση του προηγούμενου φίλου. Έχουν συνεργάτη στον Πειραιά αλλά δεν έχουν φυσικό κατάστημα για επίσκεψη ακόμα
    2) Το δίκτυο που υποστηρίζουν προς το παρόν είναι το 24/2 Mbit. Τέλος Ιουνίου θα έχουν αναβαθμίσει το σύστημα μου είπαν και για περισσότερες ταχύτητες
    3) Αγόρασα τον εξοπλισμό των 135Ε και όχι των 99 ώστε να μπορέσω να φτάσω τα 50Mb μετά την αναβάθμιση
    4) Όλα τα παραπάνω τα έκανα σήμερα. Οπότε περιμένω να δω πως θα εξελιχθεί και θα σας ενημερώσω

    Ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί έχω σιχαθεί τα 11Mbit/1 που είμαι κολλημένος χρόνια με την forthnet.
    Καλό βράδυ

    Μετά την εγκατάσταση αν ανεβάσεις και καμια φωτογραφία σχετικα με την εγκατάσταση και κάποιο speedtest θα χαρουμε πολυ

  14. #29
    Εγγραφή
    19-05-2006
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Καλημέρα σε όλους.
    Σύμφωνα με το Δελτίο Αποστολής / Τιμολόγιο που μου ήρθε σήμερα ο εξοπλισμός που θα παραλάβω είναι

    TL-WR841N Router 300Mbps Wireless το router
    CAMBIUM ePMP FORCE 300-25 η κεραία έξω

    Ενημερώνω για την πορεία. Ελπίζω ότι δεν θα έχω θέματα γιατί το σπίτι μου είναι σε λόφο και φαντάζομαι ότι θα έχω άνετα οπτική επαφή με κάποια κεραία.
    Ίδωμεν,

    και πάλι καλημέρα

  15. #30
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.419
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλημέρα, Ok!

    To ρούτερ είναι φθηνό.. κάπου στα 20-30 ευρώ βλέπω..

    αλλά η κεραία είναι ακριβή, πάνω από 180$
    https://www.amazon.com/Cambium-Netwo.../dp/B07CJR7666
    &
    https://www.wlanmall.com/cambium-epm...-c058910c102a/



    https://www.cambiumnetworks.com/prod.../force-300-25/
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

Σελ. 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας