Εμφάνιση 1-8 από 8
  1. #1
    Εγγραφή
    09-01-2020
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    Καλησπέρα σας! Κατόπιν ερώτησης στο FB της Skytelecom μου είπαν ότι η υπηρεσία είναι διαθέσιμη για την πόλη των Χανίων και σύντομα θα επεκταθεί και στον υπόλοιπο νομό. Έχει μιλήσει κανείς από Χανιά με την εξυπηρέτηση πελατών της εταιρείας; Μακάρι να ισχύει και να γίνει διαθέσιμο το συντομότερο.

    - - - Updated - - -

    Σήμερα στον χάρτη της Sky Telecom εμφανίζονται περιοχές του νομού Χανίων και του νομού Ρεθύμνης που καλύπτει πλέον η εταιρεία. Δυστυχώς δεν είμαι ακόμα μέσα στις περιοχές κάλυψης αλλά ευελπιστώ ότι σύντομα θα καλύψει και τον δήμο Αποκορώνου που μένω. Εν τω μεταξύ όποιος συνδεθεί το επόμενο διάστημα από τις περιοχές αυτές ας μας δώσει στοιχεία και εντυπώσεις όσο αναμένουμε...

    - - - Updated - - -

    Να καί οι πρώτες περιοχές που καλύπτει η Sky Telecom στον νομό Χανίων.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails FB_IMG_1583771663765.jpg  


  2. #2
    Εγγραφή
    09-01-2020
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    Τι γίνεται ρε παιδιά; Έβαλε κανείς συνφορουμίτης στην περιοχή των Χανίων Sky Telecom ή τώρα με τον κορονοϊό το άφησαν για αργότερα;

  3. #3
    Εγγραφή
    19-08-2010
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Φίλε και εγώ είμαι ψημένος για τη συγκεκριμένη εταιρεία. Χανιά μένω τους πήρα τηλ και με καλυπτουν

  4. #4
    Εγγραφή
    09-01-2020
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    Εγώ δυστυχώς δεν είμαι ακόμα σε περιοχή κάλυψης αλλά ελπίζω σε λίγους μήνες να έχουν βάλει κεραία και στα μέρη μου. Άμα τελικά βάλεις Sky Telecom περιμένω λεπτομέρειες και εντυπώσεις.

  5. #5
    Εγγραφή
    22-02-2012
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα, έβαλα 100/10 εδώ και 3-4 μέρες αλλά δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένος. Πιάνω 40-70 mbit ενώ στην αρχή έπιανα τα 100 mbit. Έχω μιλήσει με τεχνικό 2 φορές και θα πάω για τρίτη τώρα να δω αν θα λυθεί το θέμα. Είχα και 2 αποσυνδέσεις, δεν ξέρω. Εδώ που είμαι έχει μόνο voda-ote με adsl μόνο στα 13 mbit. Απελπισία η κατάσταση λες και είμαστε στον μεσαίωνα τεχνολογικά.

  6. #6
    Εγγραφή
    09-01-2020
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    Από Μαλάξα παίρνεις σήμα ή έχει μπει και αλλού κεραία; Έχεις οπτική επαφή με την κεραία;

  7. #7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Digital0Entity Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, έβαλα 100/10 εδώ και 3-4 μέρες αλλά δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένος. Πιάνω 40-70 mbit ενώ στην αρχή έπιανα τα 100 mbit. Έχω μιλήσει με τεχνικό 2 φορές και θα πάω για τρίτη τώρα να δω αν θα λυθεί το θέμα. Είχα και 2 αποσυνδέσεις, δεν ξέρω. Εδώ που είμαι έχει μόνο voda-ote με adsl μόνο στα 13 mbit. Απελπισία η κατάσταση λες και είμαστε στον μεσαίωνα τεχνολογικά.
    Εσυ που εβαλες, πες μας προς τα που ειναι στραμενη η κεραια....

  8. #8
    Κάτι έχει γινει με την κάλυψη, εκτος και αν εγω δεν μπορω να εντοπισω τους χαρτες με τις περιοχες καλυψης, αν και μεχρι προχθες τους εβλεπα. Αντ' αυτου αναφερουν """"""""Καλύπτουμε μόνο με ιδιόκτητο ασύρματο δίκτυο οποιαδήποτε πόλη, χωριό, νησί της χώρας. Χωρίς καλώδια. Παντού.""""""

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας