Σελ. 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 98
  1. #31
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.667
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Εγω σαν Παναθηναικός πάντως, έχω καθαρίσει τον καναπέ μου, έχω βάλει καινούργιο ριχτάρι επάνω, έχω χτυπήσει/αερίσει τα μαξιλαράκια και είμαι έτοιμος για τον αγώνα.
    Στη φάση που είμαστε όλοι κλεισμένοι στα σπίτια... εγώ ειδικά με τον μικρό να μην μπορεί να πάει σχολείο αλλά ούτε να τον δώσω στους παπούδες.. τι θα κάνω το απόγευμα? θα δω σειρές? Ο αγώνας είναι μια χαρά και στην τελική, ελληνική ομάδα παίζει και όλοι πρέπει να τη στηρίζουμε ανεξαιρέτως αθλητικών προτιμήσεων.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #32
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.686
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καθυστερημένοι είναι? Το σχέση έχει ο πρόεδρος μιας ομάδας με τον αγώνα? Μήπως περίμεναν να έρθουν εδώ και να τους πλακώσει στα ρουφήχτρα φιλιά ο Μαρινάκης?
    Παναθηναϊκός είναι βαμμένος αλλά αυτή είναι η ευκαιρία του Γάβρου να τους πατήσει. Οι τύποι θα έρθουν φοβισμένοι. Το μόνο που έχει να κάνει ο Martins είναι να βάλει μέσα όσους έχουν καλό φτύσιμο και φτέρνισμα και ας είναι κσι από τα εφηβικά του Ολυμπιακού.
    Αναβλήθηκε το City - Arsenal επειδή ο Μαρινάκης είχε επαφές με στελέχη της Arsenal
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #33
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.062
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω σαν Παναθηναικός πάντως, έχω καθαρίσει τον καναπέ μου, έχω βάλει καινούργιο ριχτάρι επάνω, έχω χτυπήσει/αερίσει τα μαξιλαράκια και είμαι έτοιμος για τον αγώνα.
    Στη φάση που είμαστε όλοι κλεισμένοι στα σπίτια... εγώ ειδικά με τον μικρό να μην μπορεί να πάει σχολείο αλλά ούτε να τον δώσω στους παπούδες.. τι θα κάνω το απόγευμα? θα δω σειρές? Ο αγώνας είναι μια χαρά και στην τελική, ελληνική ομάδα παίζει και όλοι πρέπει να τη στηρίζουμε ανεξαιρέτως αθλητικών προτιμήσεων.
    Ο αθλητισμός είναι διασκέδαση και μέσα στη διασκέδαση, περιλαμβάνεται και η "έχθρα" με τον "αιώνιο" αντίπαλο. Όχι, δεν πρέπει με το στανιό όλοι να στηρίζουμε την κάθε ελληνική ομάδα στην ευρώπη.

    Είναι απόλυτα υγιές να θες να χάσει ο "αιώνιος" για να κάνεις την καζούρα με τους φίλους σου κλπ. Άλλα πράγματα δεν υγιή στον αθλητισμό και όχι αυτά τα πρέπει και τα μη.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #34
    Εγγραφή
    16-03-2004
    Μηνύματα
    780
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από Λάρισα και πάνω... μηδέν ενδιαφέρον.

    Δεν ισχύει αυτό. Κατ' αρχήν είναι εσφαλμένη η εντύπωση ότι πάνω από τη Λάρισα είναι ξέρωγω όλοι ΠΑΟΚ. Υπάρχουν πάρα πολλοί οπαδοί ομάδων όπως ΑΕΚ, ΠΑΟ, ΟΣΦΠ. Σε αρκετές περιοχές μάλιστα είναι πλειοψηφία (π.χ. Έβρος ή Ήπειρος).
    Από εκεί και πέρα, μην κρίνεις από το δικό σου ενδιαφέρον ή μη. Υπάρχουν πάρα πολλοί μη-Ολυμπιακοί που θα θέλουν να δουν τον αγώνα.
    No one flirts like a Malkavian

  5. #35
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά όσες φορές έχω προσπαθήσει να δω κάποιον αγώνα ποδοσφαίρου (Ελληνικό η ξένο) 9,5 φορές στις 10 θα με πάρει ο ύπνος...

  6. #36
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.216
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-925/143
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά όσες φορές έχω προσπαθήσει να δω κάποιον αγώνα ποδοσφαίρου (Ελληνικό η ξένο) 9,5 φορές στις 10 θα με πάρει ο ύπνος...
    Μακαρι να συνεβαινε γενικως αυτο να γλυτωνει ο κοσμος τα xanax

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patrickdrd Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα ναι το διαβασα..
    μηπως αναβληθει ο αγωνας;
    https://www.enikos.gr/sports/707014/...ifthike-to-ait

  7. #37
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.169
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Μπράβο στην ΚΟΤΕ και το ίδιο θα έλεγα στο υποθετικό σενάριο που ο παο θα έπαιζε Ευρώπη και δη Μάρτιο.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  8. #38
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.667
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο αθλητισμός είναι διασκέδαση και μέσα στη διασκέδαση, περιλαμβάνεται και η "έχθρα" με τον "αιώνιο" αντίπαλο. Όχι, δεν πρέπει με το στανιό όλοι να στηρίζουμε την κάθε ελληνική ομάδα στην ευρώπη.

    Είναι απόλυτα υγιές να θες να χάσει ο "αιώνιος" για να κάνεις την καζούρα με τους φίλους σου κλπ. Άλλα πράγματα δεν υγιή στον αθλητισμό και όχι αυτά τα πρέπει και τα μη.
    Καταρχήν συμφωνώ μαζί σου γιατί παίρνω παράδειγμα τον πατέρα μου ο οποίος βλέπει Ολυμπιακό και βρίζει και κάνει βουντού να χάσει, έτσι ήμουν και εγώ μέχρι πριν χρόνια.

    Κατά 2ον μεγαλώνω παιδί που είναι 7 χρόνων τώρα που μιλάμε και εξαιτίας όλης της οικογένειας που είμαστε παναθηναικοί, έγινε και αυτό. Λέγοντας αυτό, προσπαθώ καταβάλλοντας μεγάλη προσπάθεια σαν άνθρωπος να μην το πορωνο, οσο αυτό είναι δυνατόν. Στις αρχές βλέποντας μπάλα μαζί του και ειδικά σε αγώνες με Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό πορωνόμουν και φώναζα τα κλασικά όπως όλοι. Από εκεί και πέρα κάθισα και σκέφτηκα σοβαρά τι κανω? Οκ θα μεγαλώσει και οι παρέες του θα τον καθορίσουν αλλά τις βάσεις τις παίρνει από το σπίτι. Θέλω να μεγαλώσω κάφρο? Πολύ εύκολο, πίστεψε με, όπως εύκολο είναι να μεγαλώσεις Pitbull να είναι άγριο. Το δύσκολο είναι να μεγαλώσεις κάτι μαθαίνοντάς του να είναι καλό και σωστό πλάσμα/άνθρωπος. Τέσπα είναι μεγάλη κουβέντα αυτή περί καφριλας και δεν είναι εδώ το θέμα αλλά με απλή σκέψη, πρώτα είμαστε Έλληνες και μετά οτιδήποτε άλλο.

    Όπως και να έχει αυτό που έχω καταφέρει όσο μπορώ είναι να έχω αλλάξει τα μυαλά μου και όχι μόνο για το παιδί.
    Φυσικά δεν υποχρεούται κάνεις να κάνει το ίδιο, απλά εξέφρασα μια άποψη αλλά και η δική σου είναι απολύτως σεβαστή και είναι η πιο αποδεκτή στο ευρύτερο κοινό.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #39
    Εγγραφή
    20-11-2006
    Περιοχή
    Σεπόλια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    895
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rage Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακούγεται πως είναι ψέμα γιατί πλησιάζει η δίκη , να ισχύει άραγε;

  10. #40
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.062
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Τυχεροί όλοι όσοι ήταν κοντά του. Κανένας δεν έχει επιβεβαιωθεί έως τώρα ότι κόλλησε από τον Μαρινάκη.


    Αλήθεια υπάρχει κάτι επίσημο από κάποιο νοσοκομείο?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #41
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.440
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved

  12. #42
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατά 2ον μεγαλώνω παιδί που είναι 7 χρόνων τώρα που μιλάμε και εξαιτίας όλης της οικογένειας που είμαστε παναθηναικοί, έγινε και αυτό. Λέγοντας αυτό, προσπαθώ καταβάλλοντας μεγάλη προσπάθεια σαν άνθρωπος να μην το πορωνο, οσο αυτό είναι δυνατόν. Στις αρχές βλέποντας μπάλα μαζί του και ειδικά σε αγώνες με Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό πορωνόμουν και φώναζα τα κλασικά όπως όλοι. Από εκεί και πέρα κάθισα και σκέφτηκα σοβαρά τι κανω? Οκ θα μεγαλώσει και οι παρέες του θα τον καθορίσουν αλλά τις βάσεις τις παίρνει από το σπίτι. Θέλω να μεγαλώσω κάφρο? Πολύ εύκολο, πίστεψε με, όπως εύκολο είναι να μεγαλώσεις Pitbull να είναι άγριο. Το δύσκολο είναι να μεγαλώσεις κάτι μαθαίνοντάς του να είναι καλό και σωστό πλάσμα/άνθρωπος. Τέσπα είναι μεγάλη κουβέντα αυτή περί καφριλας και δεν είναι εδώ το θέμα αλλά με απλή σκέψη, πρώτα είμαστε Έλληνες και μετά οτιδήποτε άλλο.
    Χίλια μπράβο για την στάση σου!

    Βλέπω πολλούς γονείς να φασκιώνουν με χρωματιστά/οπαδικά κασκολάκια τα μπεμπάκια τους (από κούνια κυριολεκτικά) και αναρωτιέμαι τι κάνουν...

    Το (κάθε) παιδί γεννιέται tabula rasa. Κανείς δεν γεννιέται χούλιγκαν. Να το θυμόμαστε αυτό κάθε φορά που τα σπάνε σε γήπεδα, γιατί κάποιοι γονείς τους μεγάλωσαν κι αυτούς (προφανώς όχι όπως θα έπρεπε)...

    Τα ίδια και στον χώρο της πολιτικής, θρησκειών κλπ. Κανείς δεν γεννιέται biased/φανατίλας. Οι επιρροές από την οικογένεια μετράνε πολύ.

    Η φανατίλα το μόνο που προωθεί είναι διαίρει και βασίλευε και είναι στο tribal DNA του ανθρώπου αυτό το «χούι». Κάποιοι κονομάνε με το να χωρίζουν την πλέμπα σε «ομαδούλες». Πανάρχαια τεχνική διακυβέρνησης.

  13. #43
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.538
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kasi Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακούγεται πως είναι ψέμα γιατί πλησιάζει η δίκη , να ισχύει άραγε;
    Σιγα μην εχει αναγκη αυτος να εφευρει ενα τετοιο ψεμα για την δικη. Ειδικα τωρα που ειναι και κυβερνητης. Τηλεορασεις εφημεριδες δωρεες

  14. #44
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τυχεροί όλοι όσοι ήταν κοντά του. Κανένας δεν έχει επιβεβαιωθεί έως τώρα ότι κόλλησε από τον Μαρινάκη. Αλήθεια υπάρχει κάτι επίσημο από κάποιο νοσοκομείο?
    Σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ ποιοί έλεγαν μόλις βγει ο νδ θα αθωωθεί ο προεδραρας

  15. #45
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.062
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Εγώ θυμάμαι πολλούς που έλεγαν ότι θα πάρει πρωτάθλημα ο ολυμπιακός, ο κόσμος να χαλάσει
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

Σελ. 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας