Καλησπέρα.

Έχω μία πολύ καλή ιδέα για να την υποβάλλω σε διαγωνισμό startup, αλλά δεν έχω βρει ακόμη τα κατάλληλα άτομα για την ομάδα μου - αν και ψάχνω αρκετό καιρό - και ο χρόνος με πιέζει αφόρητα.

Για να μην μακρηγορούμε. Ψάχνω για νέα, μορφωμένα άτομα, με πάθος για την τεχνολογία,για τον προγραμματισμό, για την δημιουργία εφαρμογών (iOS, macOS , Android ή κάπου αλλού) ,με όρεξη, με καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και διάθεση να συμμετάσχουν μαζί μου για την διεκδίκηση ενός πολύ καλού επάθλου.

Όμως, ο χρόνος που μας μένει, για να οριστικοποιήσουμε την ομάδα μου και να υποβάλλουμε την πρόταση μου στον διαγωνισμό, είναι μόλις 20 ημέρες, αυστηρά.

Όποιος ενδιαφέρεται , θα του αναπτύξω περαιτέρω την ιδέα και τι θέλω απο την πλευρά του και πως θα μπορέσουμε να διεκδικήσουμε το έπαθλο όλοι μαζί.

Μπορεί να μου στείλει inbox το email ή το viber ή το skype του και εγώ θα επικοινωνήσω το συντομότερο δυνατόν μαζί του.



ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: Μπορούν οι administrators αυτού του φόρουμ, να δώσουν το κατάλληλο χρώμα, σε αυτό μου το θέμα, παρακαλώ; Ευχαριστώ!!!