Σελ. 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 92
  1. #31
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.585
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν έχω να πω τίποτα απολύτως με τάπωσες φίλε badweed εσένα πρέπει να δουν εκεί στα εξάρχεια θα σε αγαπήσουν τρελά με αυτό το όνομα badweed
    προταση ειναι ,που θεωρω οτι δεν θα σε οδηγησει σε κατασεις του "παει γυρευοντας " , τι να σε ταπωσω ;
    εξαλου εχω χασει και εγω μικροποσα στα εξαρχεια και οι διαθεσεις μου εφταναν στα ακρα , αλλα δεν εβρισκα καποιο κερδος σε αυτον τον τονο αντιδρασεων .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  2. #32
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    προταση ειναι ,που θεωρω οτι δεν θα σε οδηγησει σε κατασεις του "παει γυρευοντας " , τι να σε ταπωσω ;
    εξαλου εχω χασει και εγω μικροποσα στα εξαρχεια και οι διαθεσεις μου εφταναν στα ακρα , αλλα δεν εβρισκα καποιο κερδος σε αυτον τον τονο αντιδρασεων .
    Σωστή είναι η πρόταση σου

    Σκέψου εμένα πως νοιώθω που στα 48 μου χρόνια δεν έχω χάσει κάτι ούτε με έχουν κλέψει (γιατί προσέχω μιας και μετακινούμε καθημερινά με τα ΜΜΜ έχω αποκτήσει εμπειρία)
    πόσο με έχει τσαντίσει το γεγονός ότι μπήκαν από ένα παράθυρο που το βλέπουν οι κάμερες ασφαλείας σε έναν χώρο εταιρείας που επίσης βλέπουν οι κάμερες ασφαλείας και ουδείς από το προσωπικό ασφαλείας και από τους αστυνομικούς που μας φυλάνε δεν πήρε χαμπάρι και το μόνο πράγμα που εντόπισε την κλοπή ήταν ένα Mi Band 3 που άρχισε να χτυπάει και με ανάγκασε να δω τα προγράμματα ασφαλείας ότι τα κινητά "έβγαλαν πόδια" και περπατούσαν στον δρόμο.

    γιατί οι υπεύθυνοι της ασφαλείας και οι αστυνομικοί προσπαθούσαν να με πείσουν ότι κάπου τα ξέχασα εγώ στο κτίριο και δεν θυμάμαι μιας και δεν υπήρχε καταχώρηση ότι μπήκε κάποιος στο κτίριο
    βέβαια έχασαν πολύτιμο χρόνο γιατί αν οι αστυνομικοί ειδοποιούσαν το κέντρο (αφού είχαν εικόνα που είναι τα κινητά τηλέφωνα) άλλες αστυνομικές μονάδες θα τους είχαν πιάσει επ αυτοφώρο

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    King James?
    κάτι πιο βαρύ...

  3. #33
    Εγγραφή
    09-12-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.728
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστή είναι η πρόταση σου

    γιατί οι υπεύθυνοι της ασφαλείας και οι αστυνομικοί προσπαθούσαν να με πείσουν ότι κάπου τα ξέχασα εγώ στο κτίριο και δεν θυμάμαι μιας και δεν υπήρχε καταχώρηση ότι μπήκε κάποιος στο κτίριο
    βέβαια έχασαν πολύτιμο χρόνο γιατί αν οι αστυνομικοί ειδοποιούσαν το κέντρο (αφού είχαν εικόνα που είναι τα κινητά τηλέφωνα) άλλες αστυνομικές μονάδες θα τους είχαν πιάσει επ αυτοφώρο
    μην βλέπεις πολλές ταινίες!
    Case:Nemesis NZXT PSU: HEC WinPower 550UB Mobo: ASUS P5K PREMIUM WiFi/AP CPU: C2D E6750 2.66Ghz RAM: 4x1GB DDR2 @ 1066Mhz GPU: ALBATRON ATi RADEON HD4870 1GB [PCI-E] HDD: 1x320GB WD3200YS 2x640GB WD6400AAKS 1x750GB Seagate ST3750330AS 2x1TB SAMSUNG HD103UJ 1x2TB Seagate ST32000542AS Other: Logitech X-530 Sound

  4. #34
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.585
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Andreaslar Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην βλέπεις πολλές ταινίες!

    αν θες κινηματογραφικο σεναριο , κατι πιο κοντα στον ηλια του 16ου ισχυει . οπου οι κλεφτες πεφτουν κυριολεκτικα πανω στον αστυνομικο .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  5. #35
    Εγγραφή
    16-01-2008
    Περιοχή
    Dublin
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    931
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    ISP
    UPC
    Τι παίζει εδώ? John Wick 4?
    Υπογραφή

  6. #36
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Andreaslar Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην βλέπεις πολλές ταινίες!
    λυπάμαι φίλε Andreaslar αλλά μάλλον εσύ βλέπεις πολλές ταινίες φίλε μου και όπως λέει ο φίλος badweed του ελληνικού κινηματογράφου ο ηλίας του 16ου

    Οι αστυνομικοί που μας φυλάνε είναι από την ομάδα ΔΙΑΣ επίσης στην πλατεία εξαρχείων και σε άλλα σημεία επί μόνιμη βάση υπάρχουν ομάδες ΔΕΛΤΑ (αυτοί με τα παπιά)

    άρα μια κλήση στον ασύρματο ήταν η όλη κίνηση που χρειαζόταν και σε λιγότερο από 5 λεπτά τους είχαν πιάσει καθώς οι κλέφτες περπατούσαν σαν μην συμβαίνει τίποτα - σαν να μην τους κυνηγάει κανείς

    σκέψου ότι αν με άφηνε ο επικεφαλής της ασφάλειας της εταιρείας εγώ προσωπικά που περπατάω πάρα πολλά εκατοντάδες/χιλιάδες βήματα (γράφω πολλά χιλιόμετρα) καθημερινά θα τους είχα πιάσει σε λιγότερο από δέκα λεπτά πριν φτάσουν στο όποιο μαγαζί (όχι ότι θα με σταμάταγε αυτό βέβαια)

    τώρα οι αστυνομικοί έχουν εκτεθεί ανεπανόρθωτα στην υπηρεσία τους καθώς τα άτομα αυτά τρύπωσαν μέσα και δεν πήραν χαμπάρι...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Crosswind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι παίζει εδώ? John Wick 4?
    εσύ είσαι πιο ενημερωμένος πάνω στις ταινίες δώσε τα φώτα σου

    γιατί θα με τρελάνουν εδώ πέρα...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων

    αν θες κινηματογραφικο σεναριο , κατι πιο κοντα στον ηλια του 16ου ισχυει . οπου οι κλεφτες πεφτουν κυριολεκτικα πανω στον αστυνομικο .
    σωστός για ακόμα μια φορά badweed.

  7. #37
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.878
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ήμουν κι εγώ εδώ

  8. #38
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων

    κάτι πιο βαρύ...
    Vlad Tepes?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    λυπάμαι φίλε Andreaslar αλλά μάλλον εσύ βλέπεις πολλές ταινίες φίλε μου και όπως λέει ο φίλος badweed του ελληνικού κινηματογράφου ο ηλίας του 16ου

    Οι αστυνομικοί που μας φυλάνε είναι από την ομάδα ΔΙΑΣ επίσης στην πλατεία εξαρχείων και σε άλλα σημεία επί μόνιμη βάση υπάρχουν ομάδες ΔΕΛΤΑ (αυτοί με τα παπιά)

    άρα μια κλήση στον ασύρματο ήταν η όλη κίνηση που χρειαζόταν και σε λιγότερο από 5 λεπτά τους είχαν πιάσει καθώς οι κλέφτες περπατούσαν σαν μην συμβαίνει τίποτα - σαν να μην τους κυνηγάει κανείς

    σκέψου ότι αν με άφηνε ο επικεφαλής της ασφάλειας της εταιρείας εγώ προσωπικά που περπατάω πάρα πολλά εκατοντάδες/χιλιάδες βήματα (γράφω πολλά χιλιόμετρα) καθημερινά θα τους είχα πιάσει σε λιγότερο από δέκα λεπτά πριν φτάσουν στο όποιο μαγαζί (όχι ότι θα με σταμάταγε αυτό βέβαια)

    τώρα οι αστυνομικοί έχουν εκτεθεί ανεπανόρθωτα στην υπηρεσία τους καθώς τα άτομα αυτά τρύπωσαν μέσα και δεν πήραν χαμπάρι...

    εεε ναι, με 8000 βήματα την ημέρα που κάνεις, πραγματικά δεν είχανε καμία ελπίδα


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πάντως φίλε μου είμαι 48 χρονών (έχω κόψει το κάπνισμα) και χρησιμοποιώ το ΗΤ (με ότι σημαίνει αυτό)
    παίρνω καθημερινά το Mollers 1+1 εδώ και τέσσερα (4) χρόνια το οποίο με βοηθάει μιας και καθημερινά κάνω 8000+ βήματα
    και επίσης δεν έχω αρρωστήσει καθόλου εδώ και τέσσερα (4) χρόνια

    Εχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να σε σταμάτησε γιατί περιμένει και αυτός το κάτι τι του απο την πώληση;

  9. #39
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Vlad Tepes?

    - - - Updated - - -

    εεε ναι, με 8000 βήματα την ημέρα που κάνεις, πραγματικά δεν είχανε καμία ελπίδα

    Εχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να σε σταμάτησε γιατί περιμένει και αυτός το κάτι τι του απο την πώληση;
    Καλή η ειρωνεία σου φίλε sdikr αλλά περιττή...

    Ότι αφορά την θεωρεία της συνωμοσίας καλή αλλά έχει πάρα πολλά κενά...

    για τον απλό λόγο ότι οι συσκευές στην καλύτερη περίπτωση να πιάσουν 100 ευρώ και οι δύο

    άρα δεν νομίζω να αξίζει κάποιος να ρισκάρει την δουλεία του για αυτό το ποσό όταν ο μισθός του είναι πάρα πολύ καλός και δεν υπάρχει περίπτωση να βρει δουλειά με τον ίδιο μισθό στην ελλάδα

    άρα αν ο υπεύθυνος ασφαλείας όπως και τα υπόλοιπα μέλη της ασφάλειας αλλά και οι αστυνομικοί αν ήταν "μπλεγμένοι" στο κόλπο όπως αναφέρεις ξέρουν πολύ καλά ποια είναι τα πράγματα αξίας στην εταιρεία και που βρίσκονται ώστε να υποδείξουν στους αγνώστους το τι να πάρουν ώστε να έχουν ένα καλό μερίδιο από την πώληση τους.

  10. #40
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Οπότε συμφωνείς με το Vlad Tepes;

    Αυτός που θέλει να είναι καλυμμένος δεν θα πάει να δώσει αυτά που ξέρει ότι θα τον βάλουν στο στόχαστρο, θα δώσει αυτά που δεν θα κινήσουν υποψίες.

    Καμία ειρωνεία, με αυτά τα βήματα είσαι πάνω απο ενα μεγάλο ποσοστό των κατοίκων της χώρας

  11. #41
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.398
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    και δεν υπάρχει περίπτωση να βρει δουλειά με τον ίδιο μισθό στην ελλάδα
    Μην το λες, με τις κατάλληλες γνωριμίες όλα γίνονται.

  12. #42
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε συμφωνείς με το Vlad Tepes;

    Αυτός που θέλει να είναι καλυμμένος δεν θα πάει να δώσει αυτά που ξέρει ότι θα τον βάλουν στο στόχαστρο, θα δώσει αυτά που δεν θα κινήσουν υποψίες.

    Καμία ειρωνεία, με αυτά τα βήματα είσαι πάνω απο ενα μεγάλο ποσοστό των κατοίκων της χώρας
    Να δώσει πράγματα που η αξία τους είναι 100 ευρώ? τι θα πάρει? 10 ευρώ? ή 50 ευρώ? αξίζει να ρισκάρει κανείς την δουλειά του για αυτά τα ποσά?

    Όταν στην εταιρεία υπάρχουν πράγματα μεγαλύτερης αξίας που θα μπορούσαν να πάρουν οι "άγνωστοι δράστες" αφού μπήκαν με τόσο μεγάλη ευκολία σε ένα φυλασσόμενο κτίριο από κάμερες/ανθρώπους και δεν τους πήρε χαμπάρι κανείς άνετα θα μπορούσαν να τα πάρουν όλα ή ένα συγκεκριμένο πράγμα και μετά να το μοιραστούν με τον "συνεργάτη" που θα είχαν εκ των έσω.

    Τότε γράψε λάθος ... σου ζητώ συγνώμη

    ότι αφορά τα βήματα (8000) που σύμφωνα με το Mi Band και την Xiaomi για αυτούς είναι το φυσιολογικό όριο για μένα είναι το χαμηλότερο έχω φτάσει και τα 30+ χιλιάδες βήματα ειλικρινά δεν παρακολουθώ τα στατιστικά
    το Mi Band το πήρα για να βλέπω τους καρδιακούς παλμούς και την κατάσταση του ύπνου μου

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην το λες, με τις κατάλληλες γνωριμίες όλα γίνονται.
    αν εμπλακεί σε "κλοπή" δηλαδή να κριθεί ένοχος για την πράξη
    δύσκολο το βλέπω να πιάνει ξανά δουλεία στον ίδιο τομέα - στα ίδια χρήματα και γενικά να τον εμπιστευτούν ξανά
    ότι γνωριμίες και να έχει
    δεν είναι πλαστό πτυχίο σπουδών ή κάτι άλλο που μπορείς να παραβλέψεις αν ο άλλος σου κάνει για την δουλειά που τον θες.

  13. #43
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.585
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    η ασφαλεια του χωρου παντως , εχει ευθυνη . τι φυλαει αν μπορει ο καθενας να μπαινει να παιρνει πραγματα και να φευγει ;
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  14. #44
    Εγγραφή
    09-12-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.728
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    λυπάμαι φίλε Andreaslar αλλά μάλλον εσύ βλέπεις πολλές ταινίες φίλε μου και όπως λέει ο φίλος badweed του ελληνικού κινηματογράφου ο ηλίας του 16ου

    Οι αστυνομικοί που μας φυλάνε είναι από την ομάδα ΔΙΑΣ επίσης στην πλατεία εξαρχείων και σε άλλα σημεία επί μόνιμη βάση υπάρχουν ομάδες ΔΕΛΤΑ (αυτοί με τα παπιά)

    άρα μια κλήση στον ασύρματο ήταν η όλη κίνηση που χρειαζόταν και σε λιγότερο από 5 λεπτά τους είχαν πιάσει καθώς οι κλέφτες περπατούσαν σαν μην συμβαίνει τίποτα - σαν να μην τους κυνηγάει κανείς


    σκέψου ότι αν με άφηνε ο επικεφαλής της ασφάλειας της εταιρείας εγώ προσωπικά που περπατάω πάρα πολλά εκατοντάδες/χιλιάδες βήματα (γράφω πολλά χιλιόμετρα) καθημερινά θα τους είχα πιάσει σε λιγότερο από δέκα λεπτά πριν φτάσουν στο όποιο μαγαζί (όχι ότι θα με σταμάταγε αυτό βέβαια)

    τώρα οι αστυνομικοί έχουν εκτεθεί ανεπανόρθωτα στην υπηρεσία τους καθώς τα άτομα αυτά τρύπωσαν μέσα και δεν πήραν χαμπάρι...
    Συγγνώμη αλλά δεν θα κινητοποιηθεί όλος ο κρατικός μηχανισμός για μια απλή κλοπή. Αυτό που έχεις στο μυαλό σου είναι πολύ ιδεατό και γίνεται μόνο σε ειδεχθή εγκλήματα (ληστεία-δολοφονία Καντάρη (ευρεση βιντεοκάμερας στα μαγαζιά της ομονοίας) και στην δολοφονία της Δώρας; (δεν θυμάμαι επίθετο) σε ένα νεκροταφείο (ευρεση κινητού στα μαγαζιά της ομόνοιας).

    Φταίνε οι αστυνομικοί επειδή εσύ ήσουν απρόσεκτος και σου κλέψαν το κινητό μέσα απο το γραφείο σου; Δεν νομίζω... Η ιδιωτική ασφάλεια (αν έχετε) ΙΣΩΣ φταίει, εσύ που άφησες εκτεθειμένα προσωπικά σου αντικείμενα (σε ισόγειο γραφείο; με ανοιχτό παράθυρο; που ενώ είχες δει ήδη άγνωστο άτομο να παρακολουθεί το γραφείο; ΣΙΓΟΥΡΑ έχεις ευθύνη :P

    Ξεπέρασε το και προχώρα...
    Case:Nemesis NZXT PSU: HEC WinPower 550UB Mobo: ASUS P5K PREMIUM WiFi/AP CPU: C2D E6750 2.66Ghz RAM: 4x1GB DDR2 @ 1066Mhz GPU: ALBATRON ATi RADEON HD4870 1GB [PCI-E] HDD: 1x320GB WD3200YS 2x640GB WD6400AAKS 1x750GB Seagate ST3750330AS 2x1TB SAMSUNG HD103UJ 1x2TB Seagate ST32000542AS Other: Logitech X-530 Sound

  15. #45
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.585
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    μια φορα μου ειχαν κλεψει μια μηχανη , ενα yzf R6 ενος ετους (11,600 ευρω με τις δοσεις πηγε καπου στα 15,000) , ακουσα τον συναγερμο να χτυπαει και να φευγει απο το θυροτηλεφωνο .
    μεχρι να κατεβω , ειχε γινει η κλοπη . παιρνω αμεσως το τμημα τηλεφωνο (καλλιθεα αττικης ) .δηλωνω κλοπη διευθυνση και το περιστατικο. περιμενω κατω απο την πολυκατοικια , θαρρω κιολας πως ακουσα εκεινον τον κινηματογραφικο γρυλο που δηλωνει οτι δεν τρεχει τιποτα . κανεις δεν εμφανιστηκε κανεις δεν αποκριθηκε .
    παω την αλλη μερα στο τμημα , ειχαν οι μπατσοι εναν πιτσιρικα για ενα τσιγαριλικι και τον τραμπουκιζαν . περι της κλοπης , πληρης ανικανοτητα και ανυπαρξια .
    την μηχανη ακομη την ψαχνω.
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

Σελ. 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας