Σελ. 1 από 7 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 92
  1. #1
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Εμένα πάντως η μέρα μου δεν τελείωσε καλά...

    Καθώς ενώ μιλούσα στην εταιρεία (μέσα στο γραφείο μου) με το κινητό μου τηλέφωνο με τις εταιρείες COSMOTE και WIND καθώς προετοιμαζόμαστε για λειτουργία εξ αποστάσεως στην εταιρεία.

    Κάποιος από έξω παρακολουθούσε το παράθυρο του γραφείου μου.

    Έτσι όταν χρειάστηκε να κλείσω την συνομιλία και να αφήσω το κινητό μου τηλέφωνο (εταιρικό) μαζί με το προσωπικό μου τηλέφωνο πάνω στο γραφείο μου για να κατέβω στο υπόγειο (λογιστήριο) όπου υπάρχει το φωτοτυπικό που έχει scanner για να κάνω κάτι έγγραφα scan και να τα στείλω

    Κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά όταν χτύπησε το Mi Band 3 που έχω συνδεμένο βγάζοντας μήνυμα ότι αποσυνδέθηκε από το κινητό τηλέφωνο τότε ανέβηκα τρέχοντας στο γραφείο αλλά ήταν αργά...

    Σύμφωνα με τα στοιχεία μέχρι τώρα μπούκαρε/αν από το ανοικτό παράθυρο (μιλάμε για ύψος περίπου 4 μ) αγνόησε τα πάντα που υπήρχαν στο γραφείο μου (μεγαλύτερης σαφώς αξίας) και άρπαξε μόνο τα δύο κινητά τηλέφωνα και έγινε καπνός...με κατεύθυνση προς την ομόνοια στα γνωστά μαγαζιά που αγοράζουν/πουλάνε κλεμμένα κινητά τηλέφωνα (τελευταίο στίγμα από το Google Find My Phone έχει κατάστημα της περιοχής (στο οποίο έμειναν για 2 ώρες) το οποίο υπάρχει στο skroutz/bestprice εννοείται ότι του έχω αφήσει μήνυμα να δω τι θα πει αν θα πει κάτι...

    Επικοινώνησα με την αστυνομία (100) όπου η απάντηση τους ήταν να πάω στο σημείο και να τους καλέσω ξανά από εκεί όπου θα στείλουν μονάδες στο συμβάν
    Φυσικά δεν έγινε κάτι τέτοιο καθώς δεν με άφησε ούτε ο γενικός διευθυντής ούτε ο οικονομικός διευθυντής ούτε οι άνθρωποι της ασφάλειας στην εταιρεία να φύγω και να προσπαθήσω να τους ακολουθήσω.

    Σήμερα πήγα στο ΑΤ Παγκρατίου όπου δήλωσαν αναρμόδιοι καθώς το περιστατικό έγινε στο ΑΤ Εξαρχείων όπου εκεί πρέπει να κάνω την Υπεύθυνη Δήλωση Απώλειας/Κλοπής έχοντας την ταυτότητα μου μαζί και τις αποδείξεις αγοράς των συσκευών όπου αναγράφουν το ΙΜΕΙ τους και να πάρω την σχετική βεβαίωση

    Μετά θα πρέπει με αυτήν την βεβαίωση από την αστυνομία να πάω πάλι με την ταυτότητα μου - τις αποδείξεις αγοράς των συσκευών σε καταστήματα COSMOTE και WIND ώστε να μπλοκάρουν τα IMEI των συσκευών ώστε να μην ξανά δουλέψουν εντός ελληνικής επικράτειας

    Μετά στα ίδια τα καταστήματα COSMOTE και WIND θα πρέπει να κάνω επανέκδοση των καρτών sim σε COSMOTE και WIND πληρώνοντας 7.5 ευρώ για την COSMOTE και 5 ευρώ έκαστος στην WIND

    Τηλεφώνησα άμεσα στις εταιρείες COSMOTE και WIND όπου μπήκε φραγή στις κάρτες sim.

    Οι συσκευές έχουν μπλοκαριστεί από τα προγράμματα Lookout Mobile Security / Prey Anti-Thief Mobile Security.

    Οι εταιρείες COSMOTE και WIND έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον να μου αντικαταστήσουν τις συσκευές που έχασα με ότι θέλω

    Σκεφτείτε ότι το θράσος του ήταν τόσο που δεν το έκλεισε αντιθέτως το άφηνε να βαράει / να χτυπάει σειρήνα συναγερμού (προσπάθησε να βρει βέβαια τον κωδικό αλλά φυσικά ανεπιτυχώς καθώς προστατεύεται εκτός του κωδικού ασφαλείας/PIN και από δαχτυλικό αποτύπωμα

    Αγνόησαν κλήσεις που κάνανε όσοι ήταν στο γραφείο ακόμα και οι αστυνομικοί που μας φιλάνε

    Αγνόησαν προγράμματα όπως το Prey Anti-Thief Mobile Security / Lookout Mobile Security όπως το Google Find My Phone

    καθώς σε όλα έχουν καταγραφεί οι κινήσεις τους όπως και οι προσπάθειες να ξεκλειδώσουν τις συσκευές / απενεργοποιήσουν

    Λογικά το κατάστημα άνοιξε τις συσκευές και αφαίρεσε τις κάρτες sim και τις μπαταρίες των κινητών τηλεφώνων και τα "εξαφάνισε" ώστε να μην βρει η αστυνομία στοιχεία ενοχής σε περίπτωση που πάνε για έλεγχο.

    Τα κινητά τηλέφωνα δεν είχαν γίνει Root ούτε είχε ξεκλειδώσει ο Bootloader έτσι δεν μπορούσε να διαγράψει τα προγράμματα ασφαλείας καθώς δεν τα σβήνει το "Wipe" πρέπει να περάσεις εκ νέου την Android Rom αλλά θέλει Bootloader Unlock (αυτό γίνεται μόνο με αίτημα στην Lenovo/Motorola) και φυσικά root.

    απλά το μόνο που κατάφεραν ήταν να μου χαλάσουν την εβδομάδα και την άδεια μου και φυσικά να με βάλουν σε έξοδα.

    Ευχαριστώ τους υπευθύνους που μετέφεραν το μήνυμα σε ξεχωριστό θέμα.

    Ω ναι όπως καταλάβατε πρώτη φορά μου έκλεψαν το κινητό

    τα νεύρα μου είναι χάλια

    είμαι στα πρόθυρα νευρικής κρίσης (κλαίω από τα νεύρα μου) η πίεση μου έχει πιάσει τα ύψη
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 25-03-20 στις 20:34.

  2. #2
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εδώ να ενημερώσω ότι λόγω φωτογραφιών και λοιπών στοιχείων που κρίθηκαν χρήσιμα ως αποδείξεις θα κινηθεί η διαδικασία από την αστυνομία σε συνεργασία με τις δικαστικές αρχές και θα ζητηθεί η συνδρομή των εταιρειών κινητής τηλεφωνίας ώστε να δώσουν στίγμα του κινητού τηλεφώνου και με την συνεργασία των αρχών αν δεν έχει αφαιρεθεί η μπαταρία με κάποιο τρόπο.

    το γεγονός είναι ότι έχασα δύο συσκευές χρήσιμες για μένα άνευ αξίας για τους κλέφτες με μηδενική απώλεια προσωπικών δεδομένων καθώς όλα είναι στο cloud ότι υπήρχε αποθηκευμένο στις συσκευές έχει διαγραφεί επιτυχώς

    αυτό που μπορεί να συμβεί είναι να βρει το "οποιοδήποτε κατάστημα" ή ο "κλέφτης/ες" έναν υποψήφιο αγοραστή να τις πουλήσουν όσο όσο

    ο υποψήφιος αγοραστής που θα τις πάρει ανυποψίαστος θα βάλει την κάρτα sim ή τις κάρτες sim μέσα στις συσκευές οι οποίες λόγω ότι θα δηλωθεί το IMEI στις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας θα γίνουν "Blacklisted" και θα αχρηστευτούν μόνο το 112 θα μπορεί να καλέσει ούτε σήμα θα έχει...αν κάνει το λάθος να καλέσει τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας θα του πουν τι έχει συμβεί...
    το κακό είναι ότι μπορεί να βρει το μπελά του γιατί παράλληλα τα προγράμματα ασφαλείας που δεν έχουν απενεργοποιηθεί θα στείλουν με γραπτό μήνυμα τα στοιχεία από την κάρτα sim ή τις κάρτες sim.

    - - - Updated - - -

    Οι εταιρείες μου πρότειναν τις παρακάτω συσκευές

    ΧΙΑΟΜΙ RΕDΜΙ ΝΟΤΕ 8 ΡRΟ 64GΒ GRΕΥ
    ΗUΑWΕΙ Ρ SΜΑRΤ DS (2019) ΒLΑCΚ

    ποια είναι η γνώμη σας

    πρότειναν και Apple Iphone αλλά αρνήθηκα

  3. #3
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.565
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Λυπάμαι για την ατυχία σου.
    Τα τηλέφωνα μας έχουν γίνει πλέον κάτι σαν ταυτότητες και,προσωπικά,δεν το αφήνω μόνο του ποτέ και πουθενά...
    Απο τις συσκευές που γράφεις,εφόσον δεν υπάρχει άλλη επιλογή,το xiaomi.

  4. #4
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λυπάμαι για την ατυχία σου.
    Τα τηλέφωνα μας έχουν γίνει πλέον κάτι σαν ταυτότητες και,προσωπικά,δεν το αφήνω μόνο του ποτέ και πουθενά...
    Απο τις συσκευές που γράφεις,εφόσον δεν υπάρχει άλλη επιλογή,το xiaomi.
    Μάλλον δεν έγινα κατανοητός

    και οι δύο συσκευές είναι δώρο των εταιρειών κινητής τηλεφωνίας για αντικατάσταση αυτών που μου έκλεψαν.

    (δεν λέω καλές είναι εγώ έχω φάει κόλλημα με τις συσκευές Lenovo/Motorola Moto G7 Plus / Moto G8 Plus (τις οποίες θα αγοράσω)

    ναι θα συμφωνήσω με την άποψη σου

    έκανα την δήλωση απώλειας/κλοπής στην αστυνομία (πήρα την βεβαίωση) αυτή από την μεριά της το στέλνει στην δικαιοσύνη (ζήτησα να επικοινωνήσουν με τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας και με την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος) καθώς θέλω να το προχωρήσω μέχρι τέλους (μακάρι να εντοπιστούν οι κλέφτες και το (όποιο) κατάστημα τους βοήθησε.

    εγώ από την μεριά μου επικοινώνησα με τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας όπου τους προσκόμισα τις αποδείξεις αγοράς των συσκευών που εκλάπησαν και την βεβαίωση από την αστυνομία
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 26-03-20 στις 18:30.

  5. #5
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.715
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    κατ αρχας περαστικα σου....να ρωτησω πως και σου δινουν αλλη συσκευη?
    VAMOS ARIS

  6. #6
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατ αρχας περαστικα σου....να ρωτησω πως και σου δινουν αλλη συσκευη?
    Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ αγαπητέ μου φίλε

    Στα 48 μου χρόνια ποτέ δεν έχω χάσει κάτι - ποτέ δεν μου έχουν κλέψει κάτι

    Αυτό που κόστισε πολύ στο ψυχολογικό κομμάτι (ναι ξέρω ότι είμαι υπερβολικός) αλλά έτσι είμαι από τότε που γεννήθηκα αν μου χαλάσει κάτι και δεν μπορώ να το φτιάξω ή να το αντικαταστήσω με πιάνει το στομάχι μου από τα νεύρα.

    λόγω επαγγελματικής συνεργασίας που έχουμε βλέπεις είμαστε μεγάλοι πελάτες (πολλά εταιρικά συμβόλαια κινητής/σταθερής τηλεφωνίας.

    Έτσι μου έδωσαν εντελώς δωρεάν το Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB και το Huawei P Smart DS 3GB/64GB
    Άξιους αντικαταστάτες των συσκευών που μου έκλεψαν Lenovo/Motorola Moto G5S Plus και Lenovo/Motorola Moto G4 Plus

    Μακάρι οι αρμόδιες αρχές και οι εταιρείες να κάνουν το αδύνατο δυνατό και να μου βρουν τις χαμένες συσκευές (δεν με νοιάζει για τους δράστες) με νοιάζει να πάρω πίσω τις κλεμμένες/χαμένες συσκευές μου.

    Εννοείται ότι θα αγοράσω τα νέα μοντέλα της αγαπημένης μου εταιρείας Lenovo/Motorola Moto G7 Plus και Lenovo/Motorola Moto G8 Plus

  7. #7
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.715
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Κατ αρχας δεν εισαι υπερβολικος...ξερω πως ειναι,εχει συμβει και σε μενα αν και οχι σε κινητο
    Ολα καλα,ολα περνανε ,λιγη υπομονη

    Μπραβο της παντως η κοτε που εδρασε ετσι,αμφιβαλλω αν θα το εκανε κανενας αλλος..με σχεδον μηδενικο κοστος γι αυτην.σας κρατησε ευχαριστημενους και σας βοηθησε να κανετε τη δουλεια σας..

    Ελπιζω μολις βολευτεις λιγακι να παρεις αυτα που σε ενδιαφερουν...Δωσε μια ευκαιρια παντως στο Xiaomi μηπως και βολευτεις γιατι εχει δυνατα χαρακτηριστικα,αν και υστερει οπως παντα στο software
    VAMOS ARIS

  8. #8
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blade_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατ αρχας δεν εισαι υπερβολικος...ξερω πως ειναι,εχει συμβει και σε μενα αν και οχι σε κινητο
    Ολα καλα,ολα περνανε ,λιγη υπομονη

    Μπραβο της παντως η κοτε που εδρασε ετσι,αμφιβαλλω αν θα το εκανε κανενας αλλος..με σχεδον μηδενικο κοστος γι αυτην.σας κρατησε ευχαριστημενους και σας βοηθησε να κανετε τη δουλεια σας..

    Ελπιζω μολις βολευτεις λιγακι να παρεις αυτα που σε ενδιαφερουν...Δωσε μια ευκαιρια παντως στο Xiaomi μηπως και βολευτεις γιατι εχει δυνατα χαρακτηριστικα,αν και υστερει οπως παντα στο software
    για να είμαστε σωστοί η προσφορά των συσκευών ήταν από την WIND η οποία δεν χρέωσε ούτε τις κάρτες sim για το WIND F2G (προσωπικό) ούτε την εταιρική WIND BUSINESS

    η COSMOTE δεν με χρέωσε την κάρτα sim για το COSMOTE Whatsup και μου έδωσε πιστωτικό για συσκευή μιας και την ενημέρωσα ότι πήρα από την WIND

    όσο για τις συσκευές πάρα πολύ πολύπλοκες για μένα που είχα συνηθίσει σε "Pure Android" που είχαν τα Lenovo/Motorola ακόμα παιδεύομαι με το Xiaomi/Huawei αλλά που θα πάει θα τις μάθω..

    τώρα έχω άλλη αποστολή να βρω αυτούς που μου πήραν τα κινητά

    ναι μεν έχω κινήσει την διαδικασία με τις αρμόδιες αστυνομικές/δικαστικές αρχές και με τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας αλλά δεν νομίζω να έχει αποτέλεσμα παρά μόνο έξοδα για μένα...

    έτσι σκέφτομαι άλλου είδους προσέγγιση για να βρω τα χαμένα/κλεμμένα κινητά μου και να τα πάρω πίσω

    γιατί έμαθα χρήσιμες πληροφορίες για πράγματα που γίνονται κοντά στην δουλειά μου λέω να έχω μια κουβεντούλα με το "αφεντικό" της περιοχής και να του δώσω το μήνυμα ότι έκλεψαν τον λάθος άνθρωπο και ότι έχει μια τελευταία ευκαιρία να βρει αυτούς που μου έκλεψαν τις συσκευές και να τις επιστρέψει αλλιώς θα του κάνω την ζωή κόλαση επί καθημερινής βάσης και φυσικά αυτό σημαίνει ότι θα πάθει ζημία στην "επιχείρηση" του.

    βέβαια οι υπεύθυνοι ασφαλείας της εταιρείας αλλά και η αστυνομία με αποτρέπουν από κάτι τέτοιο καθώς λέει είναι επικίνδυνο ... θα δείξει για ποιους θα γίνει επικίνδυνο το παιχνίδι
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 29-03-20 στις 03:38.

  9. #9
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.398
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    The plot thickens...

  10. #10
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    The plot thickens...
    να με συγχωρείς αλλά δεν καταλαβαίνω τι εννοείς?

    όταν δίνω στοιχεία στις αρμόδιες αρχές (αστυνομικές/δικαστικές) στίγμα από GPS , φωτογραφίες τα οποία μπορούν να αξιοποιήσουν αφού έχουν τα κατάλληλα εργαλεία/υπηρεσίες και φυσικά την συνεργασία των εταιρειών κινητής τηλεφωνίας οι οποίες έχουν εξοπλισμό επίσης πόσο δύσκολο είναι να εντοπίσουν το "ύποπτο κατάστημα" που βοήθησε τους "δράστες" να ξεφορτωθούν τα κινητά τηλέφωνα

    εκτός αν νομίζεις ότι οι αρμόδιες αρχές δεν γνωρίζουν στο κέντρο της αθήνας ποια καταστήματα εμπλέκονται στην παράνομη αγοραπωλησία κινητών τηλεφώνων

    όλο αυτό που αναφέρω θα μου κοστίσει περισσότερα χρήματα

    από το να πιάσω τον τύπο που συχνάζει στην περιοχή και να του δώσω το μήνυμα να βρει αυτούς που έκαναν την κλοπή και να τους πει να επιστρέψουν τις κλεμμένες συσκευές πίσω και όλοι να συνεχίσουμε την δουλειά μας όπως πριν
    δεν νομίζω ότι τον τύπο θα τον συμφέρει να του χαλάσω την δουλεία στην περιοχή
    για αυτό πιστεύω ότι θα πιάσει αυτή η λύση αν κάνω μια φιλική κουβεντούλα με τον τύπο.

  11. #11
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατί έμαθα χρήσιμες πληροφορίες για πράγματα που γίνονται κοντά στην δουλειά μου λέω να έχω μια κουβεντούλα με το "αφεντικό" της περιοχής και να του δώσω το μήνυμα ότι έκλεψαν τον λάθος άνθρωπο και ότι έχει μια τελευταία ευκαιρία να βρει αυτούς που μου έκλεψαν τις συσκευές και να τις επιστρέψει αλλιώς θα του κάνω την ζωή κόλαση επί καθημερινής βάσης και φυσικά αυτό σημαίνει ότι θα πάθει ζημία στην "επιχείρηση" του.
    ???

  12. #12
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.436
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Κανένα κλιπάκι θα παίξει;
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  13. #13
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.909
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα κλιπάκι θα παίξει;
    Δε θα φαίνεται τίποτα από τον πολύ καπνό, έχει χαλάσει ο εξαερισμός.
    Ανυπόγραφος

  14. #14
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    ???
    Τι σου φαίνεται περίεργο?

    Η περιοχή που δουλεύω δηλαδή το κέντρο της αθήνας και συγκεκριμένα τα Εξάρχεια έχει "αφεντικό" το οποίο ελέγχει ότι διακινείται στην περιοχή του (ναρκωτικά/γυναίκες/όπλα)

    Το ίδιο συμβαίνει σε όλες τις περιοχές της αθήνας.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα κλιπάκι θα παίξει;
    θα σε στεναχωρήσω δεν θα παίξει κανένα κλίπ βλέπεις "Corona Virus" και "GDPR"

    Μην ανησυχείς θα σας ενημερώσω όμως

    ποίος από τους δύο τρόπους θα αποδώσει καρπούς

    ο νόμιμος
    ή
    ο παράνομος

    πρόσεξε το κάνω για το "γαμώτο της υπόθεσης" η αξία των συσκευών που έκλεψαν όπως θα γνωρίζεις μιας και είσαι άνθρωπος της αγοράς είναι ξεφτίλα

    άλλωστε οι εταιρείες με αποζημίωσαν με πολύ καλύτερες συσκευές

  15. #15
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Σε κοροϊδέψανε με τις συσκευές, φτηνιάρικες είναι, πιστεύω πως πρέπει να κάνεις φασαρία και να ζητήσεις και εξτρά πιστωτικό και απο τους άλλους

Σελ. 1 από 7 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας