Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-34 από 34
  1. #31
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    491
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    FritzBox 7590
    SNR / Attn
    27(dB) / 6(dB)
    Τα sms είναι ένας πολύ καλός τρόπος να δεις αν ο άλλος έχει το τηλέφωνο ανοικτό, ή αν ειναι κλειστό να ειδοποιηθείς οτι το ανοιξε.
    Κάτι σαν ping

  2. #32
    Εγγραφή
    13-03-2007
    Μηνύματα
    553
    Downloads
    77
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4998/49999
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafon H-300s
    Path Level
    Interleaved
    Όπως τά έχουν κάνει όλες τά καρτοκινητά μόνο ΜΒ καί εγώ χρησησημποιώ όταν τελειώνει ο χρόνος ομιλίας τήν VOIPSTUNT https://www.voipstunt.com/dashboard γιά εξερχόμενες.Βάζεις καί τόν αριθμο σου καί όλα εντάξει.

  3. #33
    Εγγραφή
    15-08-2013
    Περιοχή
    Λαμια
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΜΟΣΧΟΧΩΡΙ
    Router
    Netfaster 2
    Στην Αγγλία δινουν με 15 λιρες 16GB, απεριοριστα λεπτα και σμσ εντος χωρας, και 100 λεπτα για κλησεις προς ευρωπη. Σας κλεβουν κανονικα εκει κατω..

  4. #34
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από R0n1S Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Αγγλία δινουν με 15 λιρες 16GB, απεριοριστα λεπτα και σμσ εντος χωρας, και 100 λεπτα για κλησεις προς ευρωπη. Σας κλεβουν κανονικα εκει κατω..
    Δλδ: 15 Λίρα Στερλίνα Βρετανίας ισούται με 16,97 Ευρώ;
    Σαν τιμή δεν το λες και λίγο.. Και σαν πακέτο δεν το λες κακό.. Τα λεπτά προς Ευρώπη μου φαίνονται λίγα.. Αλλά διεθνή σε πακέτο δεν δίνουν τόσο εύκολα οι πάροχοι..

    Προσωπικά, δεν θα το έβαζα (Πολύ σπάνια ίσως, αν κ δύσκολο) για την χρήση που κάνω.. Δλδ κανα σερφάρισμα η καμιά κλήση.. Δεν χρησιμοποιώ τρελά το κινητό για 4g η κλήσεις.. Συνήθως παίζει viber, wifi κλπ.. Για περιστασιακή χρήση ότι δίνει η ανανέωση, η κανα πακέτο προσφοράς..
    Σπάνια να χρειαστεί να κατεβάσω κάτι μεγάλο με κινητό.. Και για τότε βάζεις κανα πακέτο After Dark Η κανα data me now η giga week.. Η μέσω simplefi (10 GB 30 ημέρες 10€)... Τώρα για να πάρω και να μιλήσω αρκετά από κινητό.. Εκεί, στην ομιλία δλδ, μπαίνει το σταθερό με τα απεριόριστα και apps τύπου viber κλπ όπως είπα.. Αν και το δεύτερο θέλει δεδομένα.. Η κλήσεις μέσω τρίτου voip παρόχου ανά περίπτωση.. Η αν παίξει κανα πακέτο προσφορά πάλι..
    Για κάποιον που κάνει άλλη χρήση, είναι συνέχεια έξω η δεν έχει σταθερό, πιθανώς ναι, εκεί να έχει ουσία το πακέτο που ανέφερες..

    Αν και είχε αναφερθεί σε άλλο νήμα.. Μου αρέσουν τα πακέτα της βόδα στην Ιταλία..
    https://www.vodafone.it/eshop/tariff...mp=HP_HS_3_mbb
    Αν και δεν είμαι φαν των δεδομένων με το μήνα..
    Αυτό μου φαίνεται πιο καλό..
    https://www.vodafone.it/eshop/tariff...asa/fibra.html
    Κώδικας:
    SIM DATA
    Together with the Station, you receive the data SIM with 15 Giga per day to surf immediately. After activation 30 Giga per month.
    15 Giga per day
    THEN 30 GIGA THE MONTH, EVEN IN HOTSPOT
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας