Καλησπέρα στο φόρουμ
Θα ήθελα τα φώτα σας για μια καινούργια σύνδεση που έχω κάνει στην Cosmote για ίντερνετ στο κινητό.
Το καρτοσυμβόλαιο είναι το Giga max10gb x2, 12,97Ε το μήνα. Η κοπέλα με πήρε τηλέφωνο 27\02 και μου έκανε την προσφορά λέγοντας μου ότι θα ενεργοποιηθεί από τον Μάρτιο. Η κάρτα sim ήρθε στις 02\03 και στις 05 του μηνός την ενεργοποίησα. Αμέσως μου ήρθε μήνυμα ότι εκδόθηκε ο λογαριασμός αξίας 15,06Ε για αυτήν την σύνδεση.
Αυτό που με παραξένεψε ήταν ότι στην ανάλυση του λογαριασμού γράφει ότι η περίοδος του λογαριασμού είναι 27\02 - 29\02... Πήρα τηλέφωνο την κοπέλα που μου πούλησε τη σύνδεση και μου είπε ότι μάλλον είναι λάθος και ότι το ποσό είναι και για τον Μάρτιο, επίσης πήρα τηλέφωνο στην Cosmote και αφού κατάφερα να βγάλω άκρη με τον τηλεφωνητή η κοπέλα εκεί με διαβεβαίωσε επίσης ότι ο λογαριασμός δεν ήταν για τον Φεβρουάριο αλλά για τον Μάρτιο.
Σήμερα εκδόθηκε και ο δεύτερος λογαριασμός 12,97. Στο SMS γράφει ότι είναι ο λογαριασμός Απριλίου αλλά στην εφαρμογή γραφει οτι η περίοδος του λογαριασμού είναι ο Μάρτιος.
Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι, όντως είναι γραμμένο λάθος στον λογαριασμό ή με παραμυθιάζουν και έχω πληρώσει 15 ευρώ για μια 2 ημέρες για μια υπηρεσία που δεν είχα; Εφόσον η κάρτα μου ήρθε στις 2 του επόμενου μηνός.