Καλησπερα .με υγεια σε ολους
πηρα το θαρος να γραψω εδω γιατι εχω προβλημα με την συνδεση μου . εχω simple fi on the go stick 30 gb wind και ενω δειχνει οταν το συνδέω μεσω wifi στο pc η κινητο oti εχει full σημα
συμβαινουν τα εξης
ενω κατεβαζει βιντεακια που βλεπουν τα παιδια. οταν μπαινεω se remote desktop στο γραφειο σερνεται εχω επανελημενα προσπαθησει να μηλισω με wind αλλα ματαια
δεν βγαινει ακρη εμεις λεει ειμαστε οκ . παιζει να ειναι θεμα σηματος παρολο που δειχνει full kai parolo poy deixnei οτιupload εχει μεταξυ 2-4 mps και download περιπου το ιδιο??
επειδη λογο της καταστασης δουλευω απο το σπιτι ... εχω φρικαρι για να μετακινηση ενα excel (sto remote desktop)παντα απο την μια μερια της οθονης στην αλλη κανω 3 τζουρες
το να ανοιγοκλισω παραθυρο ουτε λογος . ..μονο το πρωι δουλεθει καλα απο της 10 πμ και μετα το χαος ....με αποτελεσμα να τρεχω σε σπιτια γνωστων να δουλεψω....η συμβουλη σας ειναι πολυτιμη σας ευχαριστω εκ τον προτερων

μηπωσ πρεπει να παρω εξωτερικη κεραια σηματος?

επισης ο αδερφος μου εινα approx 600 μετρα αποσταση ( 5-6 τετραγωνα ) η περιοχη εχει μονο μονοκατοικιες αντε διοροφα ( κερατεα αττικης) εχει κανονικη συνδεση οτε
υπαρχει περιπτωση να υπαρχει εξωτερικη κεραια που να φτασει το σημα του και να μπω στο δικτυο του ?