Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    08-07-2023
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    74
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Καλησπέρα.

    Εδώ και μερικές μέρες, ο Chrome κάνει συνέχεια αυτόματη ανανέωση σχεδόν σε όλες τις σελίδες χωρίς την θέληση μου, και μάλιστα όταν γράφω κάποιο κείμενο μου το σβήνει. Επίσης στο YT, όταν βλέπω βίντεο με πάει στην αρχή, ξανά και ξανά...

    Εκτός από το να τον ξηλώσω και να τον στείλω στον αγύριστο, γιατί μου σπάει τα νεύρα, υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;

    Έχω PC με λειτουργικό Win 7 X64, και δεν το αλλάζω γιατί κανένα από τα επόμενα που έχω δει, δεν μου άρεσε.

    Επίσης σε περίπτωση που πάω σε κάποιον άλλον browser (πχ Opera), μπορώ να μεταφέρω τις αποθηκευμένες σελίδες και τους κωδικούς πρόσβασης;

    Ευχαριστώ

  2. #2
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.503
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πατας το ανθρωπακι στα δεξια της address bar (ή ctrl+shift+m) > guest και δοκιμαζεις αν στο κανει με το guest προφιλ που δεν εχει κανενα προσθετο εγκατεστημενο ή καποιο misconfiguration. Αν δεν στο κανει, εινια σιγουρα καποιο προσθετο, οποτε επιτρεφεις στο κανονικο σου προφιλ με τον ιδιο τροπο, τα απενεργοποιεις ολα και τα ενεργοποιεις ενα ενα μεχρι να το βρεις
    ديميتريس

  3. #3
    Εγγραφή
    08-07-2023
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    74
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Τώρα που το λες, σαν να έχω την εντύπωση ότι μου το κάνει από τότε που έβαλα κάποιο πρόσθετο κατεβάσματος βίντεο. Επομένως μπορεί να είναι και αυτό. Θα το δοκιμάσω και μετά θα δω...

    Ευχαριστώ

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας