Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    19-08-2010
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Όλα ξεκίνησαν με αυτή την εν λόγω εταιρεία, όταν πήρα τηλέφωνο στην "εξυπηρέτηση" πελατών (περίμενα 25 λεπτά στην αναμονή) για μεταφορά γραμμής (23/03 - Περιοχή Χανιά) . Η κοπέλα είχε να κάνει κάτι πάρα πολυ δυσκολο, να γράψει σωστά την νέα μου διεύθυνση, όμως έκανε λάθος.

    Το ραντεβού λοιπόν αυτό ορίστηκε στις 26/03, εκείνο το πρωί με παίρνει ο τεχνικός και με ρωτάει την διεύθυνση ξανά, μου λέει μου έχουν δώσει διαφορετική διεύθυνση άρα το ραντεβού άκυρο καθώς η περιοχή δεν εμπίπτει στην αρμοδιότητα μου.Την ίδια ημέρα τους παίρνω τηλ και μου ορίζουν νέο ραντεβού για 30/03.
    Guess what, δεν εμφανίζεται κανένας τεχνικός, ξανα τηλ, ξανά αναμονή, "έχει γίνει ένα συστημικό λάθος λυπούμαστε για την ταλαιπωρία θα ορίσουμε νέο ραντεβού".

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  cosmo1.png 
Εμφανίσεις:  32 
Μέγεθος:  201,2 KB 
ID: 213501

    Λαμβάνω μήνυμα για 01/04, GUESS F*** WHAT, δεν εμφανίστηκε κανείς, ξανά τηλ, ξανά αναμονή, "είχε γίνει ένα συστημικό λάθος αλλά μαλλον δεν προωθήκε σωστά από τον υπαλληλο, θα ξανακάνουμε την αίτηση από την αρχή, και θα σας δώσουμε προτεραιότητα. Η προτεραιότητα που μου έδωσαν ήταν 1 εβδομάδα μετά (06/04). Σήμερα (05/04) σκεφτόμουν "ε τι μπορεί να πάει στραβά?'

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  cosmo2.png 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  203,4 KB 
ID: 213502


    ΩΡΑ 20:24 μήνυμα από ΟΤΕ " ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΚΤΑΚΤΩΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΑΣ ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ. ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ"


    Εδω κάνω μια παρένθεση, χθες 04/04, πήρα τηλ να μου βάλουν GB δωρέαν, η υπάλληλος με ρώτησε για την διεύθυνση μου γιατι μάλλον έβλεπε την καρτέλα και της είπα είναι η τάδε διεύθυνση, επειδή όμως δεν την έβρισκε στο σύστημα της ανέφερα ότι παλιότερα την έβρισκαν σαν πάροδος, ωστόσο πλέον έχει ονομασία οδού. Η κοπέλα ωστόσο πήρε την πρωτοβουλία για άγνωστο λόγο να μου αλλάξει την οδό.
    Έτσι λοιπόντο σύστημα, όπως μου είπε σήμερα ο υπάλληλος, αναγνώρισε ότι έγινε λάθος και το ραντεβού ακυρώθηκε αυτόματα και θα οριστεί νέο ραντεβού...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΤΗΡΙΑ

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  cosmo3.png 
Εμφανίσεις:  23 
Μέγεθος:  215,5 KB 
ID: 213503

  2. #2
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.565
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Απίστευτα κι όμως Ελληνικά!!

  3. #3
    Εγγραφή
    31-01-2007
    Περιοχή
    Πολύδροσος Φωκίδας
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    69
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ΗΑ 35
    Εδώ βρε φίλοι, την προηγούμενη εβδομάδα με πήρε τηλέφωνο ένας και παρά τις επιφυλάξεις μου (γιατί είχα μιλήσει πριν λίγες εβδομάδες με τεχνικό της περιοχής), με έπεισε ότι θα μου ενεργοποιήσει στη γραμμή...οπτική ίνα..!!!
    Μιλήσαμε κάμποση ώρα και τελικά του είπα οκ..Κάτι θα ξέρει παραπάνω.. Πριν δυό βδομάδες βεβαιίως, είχα πάρει το speedbooster, λόγω της τραγικής κατάστασης στις γραμμές εδώ..(Εξω απ την Αμφίκλεια το εδώ!)
    Και βέβαια, χθες απόγευμα, με πήρε άλλος και μου είπε ότι "ξέρετε, δεν υποστηρίζει η γραμμή σας το αίτημα που έχετε κάνει"...
    Περιττό να σας πω τι άκουσε... Σπουδαία εταιρεία τελικά! Να μη γνωρίζει η δεξιά σου, τι ποιεί η αριστερά σου!! Γιά διαφημίσεις στην τιβί, πρώτη!!! Η μισή Ελλάδα, ξεχασμένη απ το Θεό...

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας