Σελ. 7 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 140
  1. #91
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.593
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως εγώ χθες τον έβαλα και μετά από κάποια ώρα χτύπησε notification στο κινητό (Samsung) "1 app is draining your battery".
    Αυτό το βγάζει κατά βάση όταν μια εφαρμογή που δεν χρησιμοποιείς (τρέχει στο background δηλαδή) τρώει μπαταρία. Δεν το βγάζει συχνά, εννοώ για πολλές εφαρμογές.

    Αλλά δεν ξέρω, μπορεί να είναι λογικό για browser (αν και δεν θυμάμαι να το είχε βγάλει ποτέ για τον Chrome), οπότε συνεχίζω προς το παρόν να τον χρησιμοποιώ και θα το δω.



    Σωστά, γι'αυτό κι εγώ συνεχίζω να χρησιμοποιώ FF και θα το κάνω για όσο μπορώ.

    Όμως δεν βλέπω απαραίτητα ως κακή εξέλιξη τη χρήση του Blink/Chromium από περισσότερους browsers. Όσο μεγαλώνει η χρήση του και όσο δυναμώνουν οι "λοιποί" παίκτες, ενδέχεται να αυξάνεται και η επιρροή τους στο Chromium (και άρα να μειώνεται αυτή της Google) και αυτή η πολυφωνία μόνο καλή μπορεί να είναι. Εξάλλου το Chromium είναι open source και, αν και δεν γνωρίζω σε βάθος τον τρόπο διαχείρισής του, δεν νομίζω πως εκεί η Google μπορεί να κάνει τόσο εύκολα τα ίδια κολπάκια που κάνει με το Android και το Play Store.
    Κατά βάση μπορεί.
    Υπάρχει όμως και ο ungoogled chromium.
    https://www.ghacks.net/2016/10/05/un...from-chromium/

  2. #92
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.664
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως εγώ χθες τον έβαλα και μετά από κάποια ώρα χτύπησε notification στο κινητό (Samsung) "1 app is draining your battery".
    Αυτό το βγάζει κατά βάση όταν μια εφαρμογή που δεν χρησιμοποιείς (τρέχει στο background δηλαδή) τρώει μπαταρία. Δεν το βγάζει συχνά, εννοώ για πολλές εφαρμογές.

    Αλλά δεν ξέρω, μπορεί να είναι λογικό για browser (αν και δεν θυμάμαι να το είχε βγάλει ποτέ για τον Chrome), οπότε συνεχίζω προς το παρόν να τον χρησιμοποιώ και θα το δω.



    Σωστά, γι'αυτό κι εγώ συνεχίζω να χρησιμοποιώ FF και θα το κάνω για όσο μπορώ.

    Όμως δεν βλέπω απαραίτητα ως κακή εξέλιξη τη χρήση του Blink/Chromium από περισσότερους browsers. Όσο μεγαλώνει η χρήση του και όσο δυναμώνουν οι "λοιποί" παίκτες, ενδέχεται να αυξάνεται και η επιρροή τους στο Chromium (και άρα να μειώνεται αυτή της Google) και αυτή η πολυφωνία μόνο καλή μπορεί να είναι. Εξάλλου το Chromium είναι open source και, αν και δεν γνωρίζω σε βάθος τον τρόπο διαχείρισής του, δεν νομίζω πως εκεί η Google μπορεί να κάνει τόσο εύκολα τα ίδια κολπάκια που κάνει με το Android και το Play Store.
    Μόνο και μόνο ότι έχει καταντήσει μονοπώλιο ο Chromium αρκεί για να μην χρησιμοποιώ οτιδήποτε βασίζεται σε αυτό (με εξαίρεση στο κινητό, όπου χρησιμοποιώ τον Vivaldi, γιατί ο Firefox τόσα χρόνια δεν έχει τρόπο να αναπτύσσεται το hover menu σε όσα site έχουν) .

    Επίσης δεν μου αρέσει η λογική της Google να αφαιρεί από τον κώδικα εντελώς τα flags για λειτουργίες που απενεργοποιεί (πχ να εμφανίζεται στην μπάρα διευθύνσεων ολόκληρο το url μαζί με τα http, https και www) . Και αυτή η απαίσια λογική παίρνει μπάλα και όλους τους browser που βασίζονται στον Chromium.

    Στον Firefox μέσω του about:config ενεργοποιείς/απενεργοποιείς σχεδόν οτιδήποτε έχουν αφαιρέσει από το GUI.

    Άλλα που δεν μου αρέσουν στον Chrome:
    1) Δεν έχει τα μενού File, View κλπ
    2) Δεν σε ρωτάει σε ποιον φάκελο θες να εγκατασταθεί
    3) Στέλνει reports στην Google για τα πάντα
    4) Δεν απενεργοποιείται με ένα κλικ από το GUI η αυτόματη ενημέρωση
    5) Αν θες για κάποιο λόγο παλαιότερη έκδοση, πρέπει να ψάξεις πολύ. Στον Firefox βρίσκεις πανεύκολα όλες τις παλιές εκδόσεις
    6) Υπάρχει το άθλιο electron framework που τρέχει Chrome για να φορτώσει την εφαρμογή. Λες και δεν υπάρχουν άλλες γλώσσες προγραμματισμού ή δεν μπορούσαν να χρησιμοποιήσουν την μηχανή του Firefox

    Ποτέ δεν τον συμπάθησα από τότε που κυκλοφόρησε.

  3. #93
    Εγγραφή
    21-09-2004
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    980
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Technicolor TG788vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 48(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο και μόνο ότι έχει καταντήσει μονοπώλιο ο Chromium αρκεί για να μην χρησιμοποιώ οτιδήποτε βασίζεται σε αυτό (με εξαίρεση στο κινητό, όπου χρησιμοποιώ τον Vivaldi, γιατί ο Firefox τόσα χρόνια δεν έχει τρόπο να αναπτύσσεται το hover menu σε όσα site έχουν) .
    Δεν ξέρω, για μένα όπως είπα δεν είναι απαραίτητα κακή εξέλιξη να υπάρχει "μονοπώλιο" στα browser engines. Αν μη τι άλλο, το βλέπω σαν standardisation, που έχει πολλά θετικά.

    Αρκεί βέβαια να μην αποφασίζει μόνη της η Google (ή η όποια Google) για την πορεία του. Το οποίο ενδεχομένως αυτή τη στιγμή συμβαίνει (δεν το γνωρίζω), αν όμως υπάρχει τρόπος να σταματήσει να συμβαίνει, αυτό το θεωρώ καλύτερο σενάριο απ'το να υπάρχουν πολλά διαφορετικά engines που να τα αναπτύσσει η κάθε εταιρεία ξεχωριστά και ο καθένας να κάνει ό,τι του κατέβει.

    Ίσως το παραπάνω το βλέπω από την οπτική του web developer (και τις τραυματικές εμπειρίες του παρελθόντος, όταν μια εποχή έπρεπε να φτιάξεις κάτι να δουλεύει απαραιτήτως σωστά σε 3 διαφορετικούς browsers οι οποίοι έκαναν ο καθένας κυριολεκτικά του κεφαλιού τους). Αλλά εξακολουθεί να μου φαίνεται λογικό

  4. #94
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    ΜΟΝΟ PRESTO :P

  5. #95
    Εγγραφή
    26-02-2020
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cosmote
    Και εγώ χρησιμοποιώ τον Firefox εδώ και χρόνια - κατά καιρούς είχε κάποια θέματα αλλά για τη χρήση που κάνω είναι μια χαρά. Εξάλλου μας έχει καπελώσει η Google (συζητάς ένα θέμα και έρχεται στο κινητό σου μετά από λίγα λεπτά διαφήμιση - το έχω διασταβρώσει με πολλούς) και πρέπει κάπου να αντισταθούμε...

  6. #96
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.664
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Symos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω, για μένα όπως είπα δεν είναι απαραίτητα κακή εξέλιξη να υπάρχει "μονοπώλιο" στα browser engines. Αν μη τι άλλο, το βλέπω σαν standardisation, που έχει πολλά θετικά.

    Αρκεί βέβαια να μην αποφασίζει μόνη της η Google (ή η όποια Google) για την πορεία του. Το οποίο ενδεχομένως αυτή τη στιγμή συμβαίνει (δεν το γνωρίζω), αν όμως υπάρχει τρόπος να σταματήσει να συμβαίνει, αυτό το θεωρώ καλύτερο σενάριο απ'το να υπάρχουν πολλά διαφορετικά engines που να τα αναπτύσσει η κάθε εταιρεία ξεχωριστά και ο καθένας να κάνει ό,τι του κατέβει.

    Ίσως το παραπάνω το βλέπω από την οπτική του web developer (και τις τραυματικές εμπειρίες του παρελθόντος, όταν μια εποχή έπρεπε να φτιάξεις κάτι να δουλεύει απαραιτήτως σωστά σε 3 διαφορετικούς browsers οι οποίοι έκαναν ο καθένας κυριολεκτικά του κεφαλιού τους). Αλλά εξακολουθεί να μου φαίνεται λογικό
    Το μονοπώλιο πουθενά δεν είναι λογικό.

    Εμένα με τον Chromium και την Google να φτιάχνει δικά της standards, μου φαίνεται ότι επαναλαμβάνεται η ιστορία με την Microsoft και τον Internet Explorer.

    Firefox μέχρι να μην δουλεύει τίποτα σε αυτόν.

  7. #97
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μονοπώλιο πουθενά δεν είναι λογικό.

    Εμένα με τον Chromium και την Google να φτιάχνει δικά της standards, μου φαίνεται ότι επαναλαμβάνεται η ιστορία με την Microsoft και τον Internet Explorer.

    Firefox μέχρι να μην δουλεύει τίποτα σε αυτόν.
    Με πρόλαβες. Symos έχουμε την ίδια ηλικία και αποκλείεται να μη θυμάσαι τα "καλά" της MS τότε. Που δε δούλευε τίποτα στον έξω κόσμο αν δεν είχες IE. Και εμείς που τρέχαμε Linux δεν μπορούσαμε να κάνουμε σχεδόν τίποτα. Κάναμε αμάν και πως να φύγουν 2 καρκινώματα. Ο IE και το Flash. Δεν νομίζω πως πρέπει να επιστρέψει κάτι τέτοιο.

    Να εκφέρω όμως και μια άλλη άποψη. Τότε είχαμε μόνο PC. Σήμερα έχουμε πάρα πολλές και διαφορετικές συσκευές οπότε το έργο του "κλεισίματος" από την google είναι πιο δύσκολο. Αλλά και πάλι είναι μονοπώλιο.

  8. #98
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.664
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με πρόλαβες. Symos έχουμε την ίδια ηλικία και αποκλείεται να μη θυμάσαι τα "καλά" της MS τότε. Που δε δούλευε τίποτα στον έξω κόσμο αν δεν είχες IE. Και εμείς που τρέχαμε Linux δεν μπορούσαμε να κάνουμε σχεδόν τίποτα. Κάναμε αμάν και πως να φύγουν 2 καρκινώματα. Ο IE και το Flash. Δεν νομίζω πως πρέπει να επιστρέψει κάτι τέτοιο.

    Να εκφέρω όμως και μια άλλη άποψη. Τότε είχαμε μόνο PC. Σήμερα έχουμε πάρα πολλές και διαφορετικές συσκευές οπότε το έργο του "κλεισίματος" από την google είναι πιο δύσκολο. Αλλά και πάλι είναι μονοπώλιο.
    Ο IE δεν έπρεπε να φύγει σαν browser, έπρεπε να ακολουθεί τα standards. Κάτι που έκανε ο Firefox και για αυτό κέρδισε κόσμο.

    Η σαπίλα της Google βρίσκεται προεγκατεστημένη σε πολλές συσκευές και ακόμα χειρότερα, την προμοτάρουν σε πολλούς installers προγραμμάτων. Ακόμα και τα internet kiosks στο Αεροδρόμιο της Αθήνας, Chrome τρέχουν. Λες και ο Firefox δεν μπορεί να κάνει αυτή την δουλειά... Με τρελαίνει απίστευτα που παντού προμοτάρουν Chrome.

  9. #99
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.334
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο IE δεν έπρεπε να φύγει σαν browser, έπρεπε να ακολουθεί τα standards. Κάτι που έκανε ο Firefox και για αυτό κέρδισε κόσμο.

    Η σαπίλα της Google βρίσκεται προεγκατεστημένη σε πολλές συσκευές και ακόμα χειρότερα, την προμοτάρουν σε πολλούς installers προγραμμάτων. Ακόμα και τα internet kiosks στο Αεροδρόμιο της Αθήνας, Chrome τρέχουν. Λες και ο Firefox δεν μπορεί να κάνει αυτή την δουλειά... Με τρελαίνει απίστευτα που παντού προμοτάρουν Chrome.
    Τον ΙΕ τον χρησιμοποιήσουν γιατί πολύ απλά βαριόταν/δεν ήξεραν να τον αντικαταστήσουν με άλλον.
    Και επειδή και το support δεν είχε διάθεση να δαπανήσει ώρες κοιτάζοντας "τι φταίει και δεν παίζει στον ff", συνέχιζαν να αναπτύσουν λογισμικό που έπαιζε αποκλειστικά στον ΙΕ.
    Να θυμίσω μαύρες εποχές TAXIS όπου ΦΠΑ κλπ έπαιζαν μόνο με ΙΕ;

    Κατ εμένα... ποτέ δεν μπόρεσε ο ΙΕ να προσφέρει μια σωστή έκδοση.
    Όλες προβληματικές.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  10. #100
    Εγγραφή
    12-12-2006
    Μηνύματα
    2.832
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    D-Link 2740-B
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 19.8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jim Black Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α ωραία, βρήκα τους άλλους 2 στην Ελλάδα που μαζί με εμένα χρησιμοποιούν ακόμα Firefox
    Υποθέτω πως τα add-ons αλλά κυρίως η δύναμη της συνήθειας με κρατάνε ακόμα. Κατά πάσα πιθανότητα κάποια στιγμή και εγώ μάλλον θα πάω προς Chrome μεριά.
    Πάντως είναι αστείο να μιλάμε για 2ο και 3ο όταν και οι δύο μαζί έχουν μερίδιο κοντά στο 15% ενώ ο πρώτος κοντεύει το 70%.
    ...me too...

  11. #101
    Εγγραφή
    21-09-2004
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    980
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Technicolor TG788vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 48(dB)
    Ρε guys, δεν λέω αυτό όμως.
    Προφανώς και θυμάμαι τα καλά του ΙΕ και δεν θέλω με τίποτα να επιστρέψουμε σε τέτοιες εποχές, από πολλές απόψεις. Το ανέφερα και παραπάνω.
    Εξάλλου κι εγώ FF χρησιμοποιώ, γι'αυτόν ακριβώς τον λόγο.

    Αν όμως μπορέσει το Chromium (και όταν λέω Chromium εννοώ κατά βάση το Blink και το V8) να ξεφύγει από τον έλεγχο της Google και να αναπτύσσεται ανεξάρτητα, τότε δεν θα είναι πια ένας browser, αλλά ένα "standard", στο οποίο θα μπορούν να βασίζονται και να χρησιμοποιούν πολλοί.

    Δεν βρίσκω κάποια καλή αντιστοιχία για αυτό που θέλω να πω, αλλά σκεφτείτε το κάπως σαν τον πυρήνα του Linux.
    Θέλω λοιπόν το engine να είναι ο πυρήνας και οι browsers να είναι οι διανομές. Προφανώς η Google στη δικιά της "διανομή" θα μπορεί να προσθέτει ό,τι χαζομάρα θέλει (trackers, αλλαγές στο UI κλπ.) όμως ο πυρήνας θα είναι ο ίδιος. Κι αν δεν σου αρέσει, θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις μια άλλη διανομή, γνωρίζοντας όμως ότι δεν θα χάσεις σε ταχύτητα, σε λειτουργικότητα (π.χ. αυτό το site δεν παίζει στον τάδε browser, όπως τώρα ας πούμε η web έκδοση του Skype και του Teams δεν παίζει σε FF, κάτι που όταν συμβαίνει οδηγεί πολλούς στην αλλαγή browser) κλπ. Άρα θα μπορείς να φύγεις και να πας στη "διανομή" που προτιμάς, πολύ πιο εύκολα.

    Έτσι, αν (εφόσον συμβούν τα παραπάνω) μια μέρα γυρίσει ο FF και μου πει "στο εξής θα χρησιμοποιούμε κι εμείς Blink/V8" (γιατί μεταξύ μας, κάτι τέτοιο θα είναι πολύ πιο βιώσιμο), δεν θα με πειράξει. Θα είναι σαν τη δική τους διανομή Linux, όπου η κάθε μία εξυπηρετεί ένα κοινό και κάποιον σκοπό.

    Όχι ότι δεν υπάρχουν κι άλλα ανοιχτά λειτουργικά αυτή τη στιγμή, αλλά δεν βλέπω κανείς να στενοχωριέται ιδιαίτερα που το Linux είναι το de facto standard. Ούτε το βλέπουν αυτό ως απειλή. Ε, κάτι αντίστοιχο λέω.

    Θα μου πείτε "Μα, ο Linus", "Μα, η Google" κλπ. Προφανώς, το παραπάνω δεν το λέω γιατί πιστεύω ότι αυτή τη στιγμή μπορεί να συγκριθεί το Chromium με το Linux. Ούτε ξέρω καν αν είναι εφικτό να γίνει ποτέ κάτι τέτοιο. Το μόνο που είπα είναι πως, δεν μου φαίνεται απαραίτητα κακό άλλοι browsers που χρησιμοποιούν το Chromium να δυναμώνουν, γιατί ίσως και να οδηγήσει στον "απογαλακτισμό" του από τη Google. Κι αυτό μόνο καλό μπορεί να είναι.

  12. #102
    Εγγραφή
    12-01-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    541
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    Τα ποσοστά τα βλέπω λογικά αν υπολογίσανε και φορητές συσκευές (android - iOS).
    Γνώμη μου είναι πως καθαρά σε pc πρέπει το ποσοστό του firefox να είναι μεγαλύτερο.

  13. #103
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.836
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109990/10990
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Path Level
    Fastpath
    Με αφορμή το παρόν νήμα δοκίμασα τον καινούριο edge, εξαιρετικός

  14. #104
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EnDLess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με αφορμή το παρόν νήμα δοκίμασα τον καινούριο edge, εξαιρετικός
    Ναι. !

  15. #105
    Εγγραφή
    03-05-2013
    Μηνύματα
    572
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    αυτο που ξεχωριζε τον firefox ηταν η διαφορετικοτητα του η ευκολια κτλ εναντι του ΙΕ.θυμαμαι παιδακι μικρο τι χαμος γινοταν τοτε εποχες 2004 με τον firefox ηταν κατι σαν σωτηρια εναντι το IE6 βεβαια στην πορεια εκει την μοζιλα τα εκαναν σαλατα..προσπαθησαν τον κανουν εναν κλωνο του κρομε και αυτο φυσικα το πληρωσαν.τελειως ταφοπλακα μπηκε με την καταργηση των παλιων extenstions οπου και εκει η αλεπου εχασε οτι φανατικους χρηστες ειχε και δεν νομιζω να υπαρχει τρικ ωστε να μπορεις να τα χρησιμοποιησεις..... εγω απορω που ηταν ακομα και δευτερη θεση --γελοια νουμερα βεβαια κατω του 10% και κοκορευντουσαν εκει στην μοζιλλα κιολας...το τελος δεν ειναι και πολα μακρυα θαρρω εαν τα νουμερα δεν ειναι πλασματικα... παλι καλα που υπαρχουν και υλοποιησεις τυπου Waterfox που θυμιζουν τις παλιες καλες εποχες

Σελ. 7 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 256789 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας