Σελ. 31 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 11212629303132333641 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 451-465 από 663
  1. #451
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα ρωτήσω, το boost αφορά μόνο το download ή και το upload; Με VDSL 50αρα που στην πράξη είναι συνήθως 41down/5up θα είχα κάποια βελτίωση στο upload;
    Επιπλέον +5 σε αυτό που έχεις προσθέτει στο upload το booster... Οπότε 10 με το 5αρι που έχεις ήδη..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kofigus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι να το παρεις εφοσον εχεις σχετικα καλο σημα κινητης Cosmote στην περιοχη κι οταν ενεργοποιηθει, (θα δεις το bonding led πρασινο) παρε τηλεφωνο στην εξυπηρετηση 13788 απο κινητο χωρις χρεωση και ζητα FAST PROFILE κατα τι αργοτερο απο το μεγιστο συγχρονισμο σου πχ αν συγχρονισεις με 11600 τοτε ζητα απο την εξυπηρετηση να σε θεσουν σε FAST PROFILE 10Mbps. Θα εχεις μονιμα μαζι με το παντρεμα της κινητης κατω απο 20ms ping πχ στο DNS της Cloudflare 1.1.1.1 θα σου εμφανιζει τετοια αρκετα γρηγορα pings.
    Επισης αν το signal στα leds σηματος κινητης τηλεφωνιας δεν ειναι και τα τρια μονιμα αναμμενα τοτε κουμπωσε στο ρουτερ δυο οικονομικα βιδωτα SMA κεραιακια για να απογειωθει το σημα κινητης και τα γκαζια του παντρεματος σταθερης και κινητης να απογειωθουν κι αυτα
    Φυσικά να το κάνει αυτό που λες για καλύτερο latency.. Αλλά αν η γραμμή του δεν είναι πολύ σταθερή δεν θα πρότεινα fastpath...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  2. #452
    Εγγραφή
    07-12-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    84
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kofigus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι να το παρεις εφοσον εχεις σχετικα καλο σημα κινητης Cosmote στην περιοχη κι οταν ενεργοποιηθει, (θα δεις το bonding led πρασινο) παρε τηλεφωνο στην εξυπηρετηση 13788 απο κινητο χωρις χρεωση και ζητα FAST PROFILE κατα τι αργοτερο απο το μεγιστο συγχρονισμο σου πχ αν συγχρονισεις με 11600 τοτε ζητα απο την εξυπηρετηση να σε θεσουν σε FAST PROFILE 10Mbps. Θα εχεις μονιμα μαζι με το παντρεμα της κινητης κατω απο 20ms ping πχ στο DNS της Cloudflare 1.1.1.1 θα σου εμφανιζει τετοια αρκετα γρηγορα pings.
    Επισης αν το signal στα leds σηματος κινητης τηλεφωνιας δεν ειναι και τα τρια μονιμα αναμμενα τοτε κουμπωσε στο ρουτερ δυο οικονομικα βιδωτα SMA κεραιακια για να απογειωθει το σημα κινητης και τα γκαζια του παντρεματος σταθερης και κινητης να απογειωθουν κι αυτα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιπλέον +5 σε αυτό που έχεις προσθέτει στο upload το booster... Οπότε 10 με το 5αρι που έχεις ήδη..

    - - - Updated - - -



    Φυσικά να το κάνει αυτό που λες για καλύτερο latency.. Αλλά αν η γραμμή του δεν είναι πολύ σταθερή δεν θα πρότεινα fastpath...
    Καλημέρα και στους δύο. Το έχω εδώ και 1,5 μήνα περίπου και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Κάποια στιγμή το bonding έγινε από μόνο του πορτοκαλί, κάλεσα για βλάβη και το έλυσαν σε δεύτερο στάδιο καθώς από το τηλ ο τεχνικός δεν μπορούσε να βρει τι φταίει.
    Οι ταχύτητες παίζουν από 25 (μετά τα 100gb) μέχρι 45. H γραμμή είναι πολύ σταθερή και κλειδώνει στα 11500 - 12000 (θα το τσεκάρω όταν πάω σπίτι)
    Με το fastpath θα κερδίσω κάτι; Έχει νόημα να το ζητήσω δηλαδή;
    Για τις μπάντες και το μενού που ρώτησα σε προηγούμενο ποστ δεν έχω προλάβει να το κοιτάξω αλλά δεν θέλω να πειράξω και πολλά γιατί δεν ξέρω και πολλά και δεν θέλω να το αποσυντονίσω. Εννοώ if it works ok γιατί να πειράξεις?

  3. #453
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slvrfloston Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα και στους δύο. Το έχω εδώ και 1,5 μήνα περίπου και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Κάποια στιγμή το bonding έγινε από μόνο του πορτοκαλί, κάλεσα για βλάβη και το έλυσαν σε δεύτερο στάδιο καθώς από το τηλ ο τεχνικός δεν μπορούσε να βρει τι φταίει.
    Οι ταχύτητες παίζουν από 25 (μετά τα 100gb) μέχρι 45. H γραμμή είναι πολύ σταθερή και κλειδώνει στα 11500 - 12000 (θα το τσεκάρω όταν πάω σπίτι)
    Με το fastpath θα κερδίσω κάτι; Έχει νόημα να το ζητήσω δηλαδή;
    Για τις μπάντες και το μενού που ρώτησα σε προηγούμενο ποστ δεν έχω προλάβει να το κοιτάξω αλλά δεν θέλω να πειράξω και πολλά γιατί δεν ξέρω και πολλά και δεν θέλω να το αποσυντονίσω. Εννοώ if it works ok γιατί να πειράξεις?
    Μόνο καλύτερους χρόνους αν παίζεις παιχνίδια... Εκεί είναι χρήσιμο το fastpath.. Σε άλλη χρήση δε νομίζω να καταλάβεις κάτι...
    Συν ότι θα πέσει η ταχύτητα της σταθερής λίγο επειδή θα φύγει η διόρθωση λαθών..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  4. #454
    Εγγραφή
    07-12-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    84
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    ε παίζω κανένα warzone που και που αλλά είναι και οι servers εκεί αρκετά busy και έχει lag γενικά και σε φίλους με 100αρες. τώρα είμαι στα 12500 κλειδωμένος.
    το σήμα παίζει στα 2 - 3 δεν είναι μόνιμα και τα 3 αναμμένα.

    αν πάρω κάποια κεραία όπως προτείνεις πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση ή το βρίσκει αυτόματα;

  5. #455
    Εγγραφή
    27-10-2022
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Καλησπέρα σε όλους, είμαι συνδρομητής Cosmote Double Play 24 και βρίσκομαι σε χωριό (συγκεκριμένα Αγία Τριάδα Καρδίτσας). Οι ταχύτητές μου με το adsl ειναι 8down/1up και ενδιαφέρομαι για το speed booster. Με το κινητό μου δοκίμασα speedtest μιας και η κάρτα μου είναι και αυτή στη Cosmote και πιάνω κακές ταχύτητες εντός σπιτιού (4down/0.12up). Αξίζει το πρόγραμμα αυτό ή θα έχω την ίδια ταχύτητα? Δε με πολυενδιαφέρει να αποκτήσω τεράστιες ταχύτητες, και με +10down που λέει ο λόγος βολεύομαι άνετα. Αυτή τη στιγμή το θέμα μου ειναι το ping σε παιχνίδια μιας και ανα πάσα στιγμή υπάρχουν τουλάχιστον 2 συσκευές συνδεδεμένες (εγω στο pc και 1 ακόμα άτομο στο tv box να βλέπει ταινίες/σειρές). Τα φώτα σας παρακαλώ.

  6. #456
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Από την προσωπική μου εμπειρία:
    Το ping με το booster ειναι χειρότερο.
    Το LTE modem του booster είναι χειρότερο από των κινητών.
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2023/Q3 update: Ολίσθηση πλάνου για 2024/Q1...
    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...

  7. #457
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zahoe69 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους, είμαι συνδρομητής Cosmote Double Play 24 και βρίσκομαι σε χωριό (συγκεκριμένα Αγία Τριάδα Καρδίτσας). Οι ταχύτητές μου με το adsl ειναι 8down/1up και ενδιαφέρομαι για το speed booster. Με το κινητό μου δοκίμασα speedtest μιας και η κάρτα μου είναι και αυτή στη Cosmote και πιάνω κακές ταχύτητες εντός σπιτιού (4down/0.12up). Αξίζει το πρόγραμμα αυτό ή θα έχω την ίδια ταχύτητα? Δε με πολυενδιαφέρει να αποκτήσω τεράστιες ταχύτητες, και με +10down που λέει ο λόγος βολεύομαι άνετα. Αυτή τη στιγμή το θέμα μου ειναι το ping σε παιχνίδια μιας και ανα πάσα στιγμή υπάρχουν τουλάχιστον 2 συσκευές συνδεδεμένες (εγω στο pc και 1 ακόμα άτομο στο tv box να βλέπει ταινίες/σειρές). Τα φώτα σας παρακαλώ.
    εγω που εχω booster και εχω ταχυτητα dsl οπως εσυ , επιανα μια γραμμη 1 σημα με το booster 1 και οι ταχυτητες ητανε 5 πλασιες απο τα εως 8 που επιανα . Εγω με τα χαλια θα το ειχα βαλει εχτες που λεει ο λογος . Και αμα δεν σε καλυπτει και δεν δουλευει σωστα στο αφαιρουνε ατελως λογω σηματος . Καλεσε το 13888 και ζητα το! . Αμα τυχον εχεις προβλημα με το δικτυο κινητης του booster πχ σε μια συσκευη που παιζεις παιχνιδια πχ xbox να μπεις μεσα στο ρουτερ και να ρυθμισεις να δουλευει μονο με το dsl η συγκεκριμενη συσκευη! και ολα καλα !

  8. #458
    Εγγραφή
    27-10-2022
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Σε τι περιοχή βρίσκεσαι αν επιτρέπεται? Είσαι σε χωριό όπως εγώ όπου οι ταχύτητες είναι άθλιες σε κάθε πάροχο? Ή απλά βρίσκεσαι κοντά σε πόλη και δεν πιάνεις καλή ταχύτητα?

  9. #459
    Εγγραφή
    05-06-2015
    Περιοχή
    Κέρκυρα/Ξάνθη
    Μηνύματα
    1.125
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10998
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΞΑΝΘΗ
    Router
    ZyXEL VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Άμα πιάνεις κακές ταχύτητες με το 4G σε κινητό εντός σπιτιού, μην περιμένεις και πολλά με το Booster, εκτός και αν βρεις καλό σημείο μέσα στο σπίτι και το τοποθετήσεις εκεί.

  10. #460
    Εγγραφή
    29-10-2022
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα σε όλους,

    Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

    Διαθέτω το speedbooster από τον Απρίλιο. Το πρόβλημα είναι πως το σταθερό πέφτει διαρκώς (δεν γίνεται bonding). Για την ακρίβεια, γίνεται bonding και μετά από κάποια ώρα (ή μετά από κάποιο τηλεφώνημα) πέφτει η adsl. Το σταθερό χτυπάει, η κλήση φαίνεται αλλά φυσικά δεν μπορώ να μιλήσω. Το ακόμα χειρότερο όμως, κολλάει και το 4g το οποίο επανέρχεται μετά από ένα λεπτό. Όσο συνεχίζονται οι αποσυνδέσεις στην adsl γραμμή, τόσο συνεχίζεται και το πρόβλημα με το ίντερνετ.

    Η μόνη λύση στα παραπάνω, να μην συνδέσω το καλώδιο τηλεφώνου και συνεπώς να μην έχω τηλέφωνο. Επιβεβαιώνω πως το 4g λειτουργεί κανονικά χωρίς το τηλέφωνο συνδεδεμένο πάνω του. Αυτό είναι ένα λεπτό σημείο που μέχρι και στους υπαλλήλους του οτε επικρατεί σύγχυση. Τηλεφωνικά υποστηρίζουν πως μετά από κάποιο χρονικό διάστημα χωρίς το καλώδιο κουμπωμένο στο router το 4g έχει πρόβλημα, ενώ οι τεχνικοί που έχουν έλθει σπίτι λένε ο καθένας διαφορετικά πράγματα. Πρακτικά λοιπόν, δεν επηρεάζει το καλώδιο της adsl γραμμής το 4g.

    Ένας τεχνικός σύστησε να αλλάξω το καλώδιο τηλεφώνου που έρχεται από την κολώνα του ΟΤΕ μέσα στο σπίτι. Το άλλαξα, το πρόβλημα παραμένει (λογικό καθώς είναι φανερό πως το θέμα βρίσκεται στο VoIP).

    Τέλος, με τον ΟΤΕ δεν βγάζω άκρη. Κάθε φορά έρχεται διαφορετικός τεχνικός, όπως προείπα επικρατεί άγνοια και γενικότερα μία "ασχετοσύνη", αν και οφείλω να ομολογήσω πως είναι όλοι ευδιάθετοι με θέληση να βοηθήσουν. Δυστηχώς όμως, δεν βγάζω άκρη. Από πλευράς συνδεσμολογίας τα έχω δοκιμάσει όλα (φίλτρα κλπ - το είχε δει και ο τεχνικός που είχε έρθει σπίτι), αλλά καμία λύση στη πρόβλημα.

    Μήπως είχε κάποιος από εσάς αντίστοιχο πρόβλημα ?

    Ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων.

  11. #461
    Εγγραφή
    29-10-2022
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα σας , εγκατέστησα σήμερα το speed booster και δυστυχώς μου κόβει την πρόσβαση σε κάποιες εταιρικές σελίδες , όπως πρόσβαση στο SAP. Βγάζοντας την adsl από πάνω του δουλεύει κανονικά , ξέρει κανένας τι μπορεί να φταίει ; Δυστυχώς με την υποστήριξη της cosmote δεν μπόρεσα ακόμα να βρω λύση . Σας ευχαριστώ για την βοήθεια . Το modem μου είναι το Huawei dn9245x6-10
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος drits74 : 29-10-22 στις 20:24.

  12. #462
    Εγγραφή
    23-01-2008
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    412
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30000/3000
    ISP
    Cosmote Booster
    Router
    Openwrt σε EdgerouterX
    SNR / Attn
    8(dB) / 42(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από drits74 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας , εγκατέστησα σήμερα το speed booster και δυστυχώς μου κόβει την πρόσβαση σε κάποιες εταιρικές σελίδες , όπως πρόσβαση στο SAP. Βγάζοντας την adsl από πάνω του δουλεύει κανονικά , ξέρει κανένας τι μπορεί να φταίει ; Δυστυχώς με την υποστήριξη της cosmote δεν μπόρεσα ακόμα να βρω λύση . Σας ευχαριστώ για την βοήθεια . Το modem μου είναι το Huawei dn9245x6-10
    Σαν πρώτη δοκιμή θα πρότεινα αλλαγή του DNS server
    ADVANCED --> LAN --> DHCP SERVER
    και δοκίμασε να βάλεις κάποιον όπως
    *της Google το 8.8.8.8 ή το 8.8.4.4
    * της Cloudflare to 1.1.1.1
    *ή αν έισαι υπερ της προστασίας των προσωπικών δεδομένων της OpenDNS τα 208.67.222.222 και 208.67.220.220

  13. #463
    Εγγραφή
    30-01-2018
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα παιδιά,

    έχω το booster και μέχρι τον Φλεβάρη νομίζω είχα το dsl σε διαφορετικό router από ότι το booster στο ίδιο σπίτι πάντα ώστε να παίζω online games από την dsl και η υπόλοιπη οικογένεια χρησιμοποιούσε το booster για σερφάρισμα στο ιντερνέτ , youtube , netflix , social media κλπ. , καθώς αν είχα το booster και το dsl στο ίδιο router Με το που έμπαινε κάποιος στο ίντερνετ ανέβαζα τρελό ping στα games ,από τότε όμως το μπλοκάρανε και σου κλείδωναν το booster αν δεν είχες την dsl πάνω στο router του booster

    διάβασα πρόσφατα σε άλλο forum από 2 άτομα ότι πλέον δεν στο κάνουν αυτό , και μπορείς να έχεις την dsl σε άλλο router αν βρίσκετε στο ίδιο σπίτι , υπάρχει κάνεις εδώ που να μπορεί να το επαληθεύσει? θα το δοκίμαζα μόνος μου αλλά χάλασε το 2ο router που είχα και δεν αξίζει να πάρω άλλο αν δεν ισχύει αυτό.

  14. #464
    Εγγραφή
    07-07-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    903
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112640/11255 D/U
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Router
    pfsense & TG789vac rooted
    SNR / Attn
    15.4(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bscybgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά,

    έχω το booster και μέχρι τον Φλεβάρη νομίζω είχα το dsl σε διαφορετικό router από ότι το booster στο ίδιο σπίτι πάντα ώστε να παίζω online games από την dsl και η υπόλοιπη οικογένεια χρησιμοποιούσε το booster για σερφάρισμα στο ιντερνέτ , youtube , netflix , social media κλπ. , καθώς αν είχα το booster και το dsl στο ίδιο router Με το που έμπαινε κάποιος στο ίντερνετ ανέβαζα τρελό ping στα games ,από τότε όμως το μπλοκάρανε και σου κλείδωναν το booster αν δεν είχες την dsl πάνω στο router του booster

    διάβασα πρόσφατα σε άλλο forum από 2 άτομα ότι πλέον δεν στο κάνουν αυτό , και μπορείς να έχεις την dsl σε άλλο router αν βρίσκετε στο ίδιο σπίτι , υπάρχει κάνεις εδώ που να μπορεί να το επαληθεύσει? θα το δοκίμαζα μόνος μου αλλά χάλασε το 2ο router που είχα και δεν αξίζει να πάρω άλλο αν δεν ισχύει αυτό.
    Δηλ εβγαζες τη SIΜ και το DSL απο το DN9245X6-10 ας πουμε και τα συνδεσες σε ενα 4g modem Και ενα adsl router αντιστοιχα , που ειναι στον ιδιο χωρο ; κι επαιζε αυτο;!

    θα περιμενε κανεις πως αυτη η SIM θα ειχε καποιο lock στη συσκευη... (εκτος αν εγινε καποιο MAC ή IMEI spoofing)...

    Και με τον Bonding server της cosmote τι εκανες; απλα δε τον κανεις χρηση;

  15. #465
    Εγγραφή
    30-01-2018
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από finos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλ εβγαζες τη SIΜ και το DSL απο το DN9245X6-10 ας πουμε και τα συνδεσες σε ενα 4g modem Και ενα adsl router αντιστοιχα , που ειναι στον ιδιο χωρο ; κι επαιζε αυτο;!

    θα περιμενε κανεις πως αυτη η SIM θα ειχε καποιο lock στη συσκευη... (εκτος αν εγινε καποιο MAC ή IMEI spoofing)...

    Και με τον Bonding server της cosmote τι εκανες; απλα δε τον κανεις χρηση;
    την dsl την είχα σε ένα παλιό router του ΟΤΕ και την κάρτα sim την είχα κανονικά στο router του booster

    και ναι το bonding δεν το χρησιμοποιούσα , ήτανε χειρότερο έτσι και αλλιώς και με την κάρτα sim μονή της έπιανα καλύτερες ταχύτητες από ότι με το bonding

Σελ. 31 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 11212629303132333641 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας