Σελ. 42 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 2232374041424344 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 616-630 από 663
  1. #616
    Εγγραφή
    03-07-2021
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15334/1015
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Huawei HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tasos_pe Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σε ευχαριστήσω αρχικά για την απάντηση
    δυστυχώς έχω κινητό στη vodafone και δεν έχω κάποιον φίλο με 4G
    Όσο για γείτονες, δεν υπάρχουν
    Για να είμαι ειλικρινής λογικά πρέπει να υπάρχει καλό 4G γιατί η Vodafone έχει καλό.
    Αυτό που με έχει απογοητεύσει πολύ είναι η στάση και των τριών υπαλλήλων. Και μάλιστα οι 2 από τους 3 ήταν από το τεχνικό τμήμα. Προσπαθούσαν να με πείσουν να μην βάλω το booster και πως δεν αξίζει και άλλα τέτοια κουφά. Μα είναι δυνατόν; Κάνω πολύ χρήση του internet, ιδίως του Spotify και καθημερινά του YouTube και Netflix. Άραγε τα 200 gb τελειώνουν γρήγορα;
    Το ότι το download μετά βίας φθάνει στα 10-11 mbs και οι υπάλληλοι να μου λένε πως είναι πολύ καλό, απλά με ξεπερνάει. Τί να πω...Άκουσα πάντως πως το booster δημιουργεί κάποια τεχνικά θέματα.
    Α ναι, και στο εμπορικό τμήμα μου είπαν σήμερα πως δεν έχω δικαίωμα υπαναχώρησης μέσα σε 14 μέρες ακόμα και αν το παραγγείλω τηλεφωνικά. Αυτό είναι εντελώς τρελό (και πάλι).
    Πάλι καλά που έπιασες γραμμή στο 13888 γιατι με εχουν γαμ... στην αναμονή εδω και κάτι μέρες.Ακόμη και να τελειώσουν τα 200gb θα έχεις +15down/5up+οτι πιάνει η adsl σου.Στις περιπτωσεις σαν τις δικιές μας όπου δεν υπάρχει προοπτική αναβάθμισης,το speedbooster ειναι σωτήριο.

  2. #617
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tasos_pe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα και εγώ να μοιραστώ την εμπειρία μου μιλώντας με την Cosmote 3 φορές
    Και τις τρεις φορές με απέτρεψαν να βάλω αυτό το "booster"
    Θα εκτιμούσα πολύ τη δικιά σας γνώμη
    Στην περιοχή που είμαι και στην πολυκατοικία όπου διαμένω, αποκλείεται να βάλουν οπτικές ίνες ή να αναβαθμιστεί με κάποιο τρόπο η γραμμή. Έφυγα από τη Vodafone που έπιανε μέχρι 15mbs για να πάω στην Cosmote που είναι λίγο χειρότερη. Φθάνει μέχρι 13. Υπόψην πως μένω στο κέντρο (Νεάπολη Εξαρχείων) και έχω καθημερινά πάνω από 6 συσκευές ανοιχτές με wi-fi. Έχω πρόγραμμα μέχρι adsl 24, γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει καμία πρόβλεψη για μέχρι 50. Όταν πήρα τηλέφωνο την cosmote μού είπαν πως έχω "εξαιρετική ταχύτητα" και πως δεν θα μου χρησιμεύσει σε ΤΙΠΟΤΑ αν βάλω το booster. Όταν τους εξήγησα πως καθημερινά κολλάνε οι συσκευές μου, μου απάντησαν πως είναι φυσικό επειδή "τραβάει" από το wi-fi. Όταν τους μετέφερα κάποια από τα σχόλια που διάβασα, πως θα πιάνω μέχρι 24 mbs λόγω γραμμής και όταν τελειώσουν τα 200 gb + 15 mbs, μού απάντησαν πως για 7 ευρώ δεν αξίζει καθόλου. Εγώ πάλι τους απάντησα πως ίσως καταφέρω να φθάσω τα 20-22 mbs και πάλι ήταν αρνητικοί και μου απάντησαν πως και πάλι δεν αξίζει. Γιατί τόσος αρνητισμός; Κάνω κάπου λάθος;
    Με λίγα λόγια αυτό το "booster" είναι τόσο μάπα που και οι τρεις υπάλληλοι της Cosmote το απαξίωσαν;
    σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για όποιον απαντήσει αλλά πραγματικά έχω μπερδευτεί και κουραστεί παράλληλα.
    να μπεις εδω https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr...d_booster.html και γραψεις τα στοιχεια σου στο πεδιο ενδιαφερομαι για την υπηρεσια.
    Εγω εχω booster και πιανω με adsl γυρω στα 8 με 10 mbs και με το booster φτανω τα 50mbs . Αξιζει με το παραπανω . Μην τους ακους κανει την αιτηση. τα 7 ευρω δεν ειναι τιποτα σαν εξτρα κοστος . Εγω απο το 13888 το ειχα παραγγειλει. Το πολυ πολυ καλεσε τις βλαβες στο 13788 και ζητα αμα μπορουνε να σου κανουνε αιτηση. Αλλιως πηγαινε σε ενα καταστημα και κανε αιτηση και θα σου δωσουνε και ρουτερ . Εγω παντως τηλεφωνικα το εκανα το αιτημα. Δικαιωμα υπαναχωρησης εχεις μονο αμα κανεις αιτημα τηλεφωνικα. Το booster ειναι προσθετο και αμα δεν σε καλυπτει μπορεις να το αφαιρεσεις ειτε με αιτημα προβληματος καλυψης ειτε με ενα μικρο πεναλτυ αμα δεν γινει δεκτο.Πιστευω οτι αμα το βαλεις δεν θα θελεις να το βγαλεις . Διοτι αμα κοπει το ιντερνετ απο την σταθερη γραμμη δεν μενεις χωρις ιντερνετ .
    Εγω παντως και μια γραμμη σημα 4g στο booster παλι ειχα υψηλες ταχυτητες οποτε δεν παιζει ρολο. Το μονο προβλημα ειναι να ειναι πολλοι συνδρομητες μαζι και να μπωκωνει η κεραια.

  3. #618
    Εγγραφή
    02-03-2024
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Το θέμα είναι πως το απαξίωσαν τηλεφωνικά τόσο πολύ που με έβαλαν σε σκέψεις
    Μήπως επειδή πιάνω dsl μέχρι 24 και δεν υπάρχει καμία προοπτική αναβάθμισης; Γιατί όταν τους είπα 11-12 download της dsl και έως 15 του booster, σύνολο το πολύ 27mbs, μου είπαν πως το πολύ να κερδίσω 5 mbs επειδή έχω 24αρα
    Θα τους ξαναπάρω να τους ξαναρωτήσω
    ευχαριστώ πολύ και πάλι

  4. #619
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Τι να ρωτησεις τους ασχετους ; Εχεις εδω τοσες σελιδες και καθεσαι και ακους μπουρδες γενικοι πωλητες lvl one ειναι και απο οτι φαινεται δε παιρνουν μπονους πωλησης απο αυτο αποτε στα @@@ τους

  5. #620
    Εγγραφή
    07-05-2011
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.780
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mb/s
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Router
    ZTE H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tasos_pe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα είναι πως το απαξίωσαν τηλεφωνικά τόσο πολύ που με έβαλαν σε σκέψεις
    Μήπως επειδή πιάνω dsl μέχρι 24 και δεν υπάρχει καμία προοπτική αναβάθμισης; Γιατί όταν τους είπα 11-12 download της dsl και έως 15 του booster, σύνολο το πολύ 27mbs, μου είπαν πως το πολύ να κερδίσω 5 mbs επειδή έχω 24αρα
    Θα τους ξαναπάρω να τους ξαναρωτήσω
    ευχαριστώ πολύ και πάλι
    το μπούστερ θα συνδεθεί με την κινητή για να πιάσει η γραμμή το παραπάνω (προϋπόθεση να έχεις καλό σήμα κοσμοτέ στο σημείο που βρίσκεσαι) όταν δεσμευτεί/καταναλωθεί το 80% της DSL. αν θα είσαι με απλή περιήγηση στο διαδίκτυο, τότε θα δουλεύεις με τα 11mb/s. πάρε ξανά και ζήτα επίμονα την υπηρεσία εφόσον την θες. αν πάλι δεν σε εξυηρετήσουν, μπες στο cosmote.gr Και στείλε το αίτημα μέσω της φόρμας επικοινωνίας για να σε καλέσει το εμπορικό

  6. #621
    Εγγραφή
    09-02-2011
    Περιοχή
    Τσίνι
    Μηνύματα
    179
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tasos_pe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα είναι πως το απαξίωσαν τηλεφωνικά τόσο πολύ που με έβαλαν σε σκέψεις
    Μήπως επειδή πιάνω dsl μέχρι 24 και δεν υπάρχει καμία προοπτική αναβάθμισης; Γιατί όταν τους είπα 11-12 download της dsl και έως 15 του booster, σύνολο το πολύ 27mbs, μου είπαν πως το πολύ να κερδίσω 5 mbs επειδή έχω 24αρα
    Θα τους ξαναπάρω να τους ξαναρωτήσω
    ευχαριστώ πολύ και πάλι
    Μην τους ακούς καθόλου τους πωλητές. Μάλλον, όπως είπε και ο φίλος παραπάνω, δεν παίρνουν bonus από την πώληση booster γι αυτό και δεν ασχολούνται.

    Εγώ το έχω το booster πάνω από τρία χρόνια. Μου το είχε προτείνει ο ίδιος ο τεχνικός του ΟΤΕ όταν είχε έρθει να ελέγξει τη γραμμή για μια βλάβη που είχα τότε.
    Του έπιασα την κουβέντα γενικά για την τραγική κατάσταση του δικτύου χαλκού στην περιοχή, ως "συνάδελφος" πληροφορικάριος του ΑΠΘ και εγώ, και μου το έσκασε το παραμύθι ότι δύσκολα θα δω κάτι καλύτερο εδώ που μένω στο εγγύς μέλλον.
    Μου λέει "μόνο το booster θα σε βοηθήσει", και έβγαλε εκείνη την ώρα το κινητό του, έκανε speedtest και αφού είδε ότι πιάνει καλές ταχύτητες, μου λέει "βάλτο χθες".

    Δες speedtest από χθες το μεσημέρι από την γραμμή μου adsl που συγχρονίζει στα 12,5-13Mbps

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  15959806297.png 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  45,7 KB 
ID: 254420

    Spoiler:
    και ενώ έχω ξοδέψει τα 200GB. Κάποιος μήνες, random, δεν μπαίνει όριο.

  7. #622
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tasos_pe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα και εγώ να μοιραστώ την εμπειρία μου μιλώντας με την Cosmote 3 φορές
    Και τις τρεις φορές με απέτρεψαν να βάλω αυτό το "booster"
    Θα εκτιμούσα πολύ τη δικιά σας γνώμη
    Στην περιοχή που είμαι και στην πολυκατοικία όπου διαμένω, αποκλείεται να βάλουν οπτικές ίνες ή να αναβαθμιστεί με κάποιο τρόπο η γραμμή. Έφυγα από τη Vodafone που έπιανε μέχρι 15mbs για να πάω στην Cosmote που είναι λίγο χειρότερη. Φθάνει μέχρι 13. Υπόψην πως μένω στο κέντρο (Νεάπολη Εξαρχείων) και έχω καθημερινά πάνω από 6 συσκευές ανοιχτές με wi-fi. Έχω πρόγραμμα μέχρι adsl 24, γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει καμία πρόβλεψη για μέχρι 50. Όταν πήρα τηλέφωνο την cosmote μού είπαν πως έχω "εξαιρετική ταχύτητα" και πως δεν θα μου χρησιμεύσει σε ΤΙΠΟΤΑ αν βάλω το booster. Όταν τους εξήγησα πως καθημερινά κολλάνε οι συσκευές μου, μου απάντησαν πως είναι φυσικό επειδή "τραβάει" από το wi-fi. Όταν τους μετέφερα κάποια από τα σχόλια που διάβασα, πως θα πιάνω μέχρι 24 mbs λόγω γραμμής και όταν τελειώσουν τα 200 gb + 15 mbs, μού απάντησαν πως για 7 ευρώ δεν αξίζει καθόλου. Εγώ πάλι τους απάντησα πως ίσως καταφέρω να φθάσω τα 20-22 mbs και πάλι ήταν αρνητικοί και μου απάντησαν πως και πάλι δεν αξίζει. Γιατί τόσος αρνητισμός; Κάνω κάπου λάθος;
    Με λίγα λόγια αυτό το "booster" είναι τόσο μάπα που και οι τρεις υπάλληλοι της Cosmote το απαξίωσαν;
    σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για όποιον απαντήσει αλλά πραγματικά έχω μπερδευτεί και κουραστεί παράλληλα.


    Όπως ακριβώς σου είπαν τα έμπειρα μέλη του φόρουμ, βάλτο χθες. Στη Νεάπολη Εξαρχείων έχουμε κι εμείς το γραφείο μας, και η γραμμή μας ADSL είναι κυριολεκτικά για κλάματα, στα 8Mbps download/85Kbps upload.

    Εδώ κι ένα χρόνο περίπου έχουμε βάλει το booster και έχουμε κυριολεκτικά σωθεί, έχουμε φουλ σήμα στο σημείο που μπήκε το ρούτερ, και η γραμμή τερματίζει στα 50Mbps download/5Mbps upload. Αλλά όπως σου έγραψε το μέλος Kerato, πρέπει οπωσδήποτε να τσεκάρεις με κινητό Cosmote για το πόσο δυνατό σήμα έχεις στο σημείο που θα μπει το ρούτερ. Είναι κρίμα να μπαίνεις στη διαδικασία ακύρωσης του αιτήματος και επιστροφής του ρούτερ στην περίπτωση που δεν έχεις καλό σήμα. Προσπάθησε να βρεις κάποιον γνωστό ή φίλο με κινητό Cosmote για να κάνεις τη δοκιμή πριν κάνεις το αίτημα...

  8. #623
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Μια 24αρα με booster σε πάγιο νομίζω πλησιάζει τα επίπεδα 50αρας με αρχές 100αρας... Μπορεί και κοντά στις αρχές 300αρας ανάλογα το πάγιο αν έχει κ απεριόριστα η μετά αν κάποιος έχει κ 50αρα γραμμή... Και άντε πες οκ πάλι καλά που υπάρχει εκεί που δεν υπάρχει κάλυψη άλλη... Τι δεν το άφηναν ελεύθερο χωρίς τον κόφτη; Εννοώ τον κόφτη των 200 γιγα κυρίως.. Και εφόσον πλησιάζει το πάγιο 100αρας, αν ανέβαζαν και τη ταχύτητα από τα 60 στα 100 θα ήταν ακόμη πιο καλύτερα...
    Κάνω λάθος;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zarko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως ακριβώς σου είπαν τα έμπειρα μέλη του φόρουμ, βάλτο χθες. Στη Νεάπολη Εξαρχείων έχουμε κι εμείς το γραφείο μας, και η γραμμή μας ADSL είναι κυριολεκτικά για κλάματα, στα 8Mbps download/85Kbps upload.

    Εδώ κι ένα χρόνο περίπου έχουμε βάλει το booster και έχουμε κυριολεκτικά σωθεί, έχουμε φουλ σήμα στο σημείο που μπήκε το ρούτερ, και η γραμμή τερματίζει στα 50Mbps download/5Mbps upload. Αλλά όπως σου έγραψε το μέλος Kerato, πρέπει οπωσδήποτε να τσεκάρεις με κινητό Cosmote για το πόσο δυνατό σήμα έχεις στο σημείο που θα μπει το ρούτερ. Είναι κρίμα να μπαίνεις στη διαδικασία ακύρωσης του αιτήματος και επιστροφής του ρούτερ στην περίπτωση που δεν έχεις καλό σήμα. Προσπάθησε να βρεις κάποιον γνωστό ή φίλο με κινητό Cosmote για να κάνεις τη δοκιμή πριν κάνεις το αίτημα...
    85Kbps H 850; To 85 σαν πολύ μικρό μου φαίνεται...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  9. #624
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    85Kbps H 850; To 85 σαν πολύ μικρό μου φαίνεται...


    Λάθος δικό μου, εννοούσα 85KΒ/s στο upload...

  10. #625
    Εγγραφή
    09-02-2011
    Περιοχή
    Τσίνι
    Μηνύματα
    179
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Entry 2i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια 24αρα με booster σε πάγιο νομίζω πλησιάζει τα επίπεδα 50αρας με αρχές 100αρας... Μπορεί και κοντά στις αρχές 300αρας ανάλογα το πάγιο αν έχει κ απεριόριστα η μετά αν κάποιος έχει κ 50αρα γραμμή... Και άντε πες οκ πάλι καλά που υπάρχει εκεί που δεν υπάρχει κάλυψη άλλη... Τι δεν το άφηναν ελεύθερο χωρίς τον κόφτη; Εννοώ τον κόφτη των 200 γιγα κυρίως.. Και εφόσον πλησιάζει το πάγιο 100αρας, αν ανέβαζαν και τη ταχύτητα από τα 60 στα 100 θα ήταν ακόμη πιο καλύτερα...
    Κάνω λάθος;
    +oo
    να αγιάσει το στόμα σου
    Λες και είμαστε πολίτες 2ης κατηγορίας.

  11. #626
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.976
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Τουλάχιστον κάποιος που έχει μόνο adsl να μπορεί να λέει ότι με το booster έχει 50αρα η 100αρα...
    Αν ήταν κανονική γραμμή θα είχε αυτά τα όρια;;
    Το πάγιο θα ήταν ίδιο όμως...
    Βέβαια προϋπόθεση για τη ταχύτητα τουλάχιστον είναι να έχει κάποιος καλό σήμα και κάλυψη για να τα πιάσει..
    Από την άλλη το booster πάντα έτσι ήταν...
    Το μόνο που έκαναν και πάλι καλά που τα έκαναν, γιατί ήταν δύο, είναι η αύξηση από τα κάποτε 40 γιγα στα 100 και μετά στα 200 και το νέο ρούτερ cat6 & 5ghz wifi...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 04-03-24 στις 10:09.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #627
    Εγγραφή
    02-03-2024
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    να σας ευχαριστήσω όλους για τις απαντήσεις σας
    πήγα και πήρα κάρτα cosmote και έκανα τις εξής μετρήσεις
    το 4g έχει δύο γραμμές, που φθάνουν το πολύ τρεις γραμμές, το download ξεκινάει από 25 mbps και φθάνει μέχρι 35, έδειξε και 40 με διάφορα speedtest που έχω κάνει
    το upload είναι από 10 και φθάνει μέχρι 12

    θα ήθελα τη γνώμη σας
    σας ευχαριστώ πάρα πολύ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tasos_pe : 04-03-24 στις 13:51.

  13. #628
    Εγγραφή
    03-07-2021
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    150
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15334/1015
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Huawei HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tasos_pe Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σας ευχαριστήσω όλους για τις απαντήσεις σας
    πήγα και πήρα κάρτα cosmote και έκανα τις εξής μετρήσεις
    το 4g έχει δύο γραμμές, που φθάνουν το πολύ τρεις γραμμές, το download ξεκινάει από 25 mbps και φθάνει μέχρι 35, έδειξε και 40 με διάφορα speedtest που έχω κάνει
    το upload είναι από 10 και φθάνει μέχρι 12

    θα ήθελα τη γνώμη σας
    σας ευχαριστώ πάρα πολύ
    Βάλτο χωρίς δεύτερη σκέψη.

  14. #629
    Εγγραφή
    02-03-2024
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    οι δύο γραμμές στο 4G δεν είναι λίγες;

  15. #630
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Εγω προσωπικα εχω αποδυνδεσει μονιμα την σταθερη γραμμη απο το bοοster router
    ετσι ακομα και οταν φαγωθουν τα gb του προγράμματος, τα 15mbps που δινει με κοφτη ειναι πολυ
    καλυτερα απο τα 2-3 της σταθερης και με μικροτερο ping.

Σελ. 42 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 2232374041424344 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας