Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 66
  1. #46
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aiolos.01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το ebay δεν είχα ποτέ πρόβλημα σε dispute. Με το paypal στο μοναδικό dispute που έκανα μου ζήτησαν να στείλω πίσω το προιον στην Κίνα με δικά μου έξοδα. Ενα προιόν που ήταν άλλο απο αυτό που είχα παραγγείλει. Τους απάντησα οτι είμαι 15 χρόνια πελάτης και θα τους κόψω και αμέσως πήρα refund. Αν αυτή είναι σωστή εξυπηρέτηση δεν ξέρω ποιά είναι η λάθος.
    Όντως έτσι δουλεύει το Paypal, έχει όμως υπηρεσία που σου επιστρέφει αυτό τα μεταφορικά, φτάνει να την ενεργοποιήσεις
    https://www.paypal.com/gr/webapps/mpp/refunded-returns

  2. #47
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.785
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Περί ΜΜ που γράφτηκε παραπάνω. Μου έχει τύχει και εμένα σε μεγάλο ποσό που πληρώθηκε -σαν διαθέσιμο- αλλά μετά το περιμέναμε. Ζήτησα ακύρωση και τα λεφτά επιστράφηκαν στις 13 ημέρες. Υπάρχει μια τυπική διαδικασία σε αυτές τις περειπτώσεις: εκκαθαρίζεται η πληρωμή με κάρτα (2-3 εργάσιμες), προχωράει η διαδικασία επιστροφής, και επιστρέφονται τα χρήματα με τον ίδιο τρόπο είσπραξης.

    Δεν γίνεται με "μαγικό" τρόπο η επιστροφή, πρέπει να γίνουν εγγραφές, αντιλογισμοί κ.α.

    Δεν χάνονται πάντως.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  3. #48
    Εγγραφή
    07-08-2019
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    357
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16740 /1021
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    Speedport Plus 002
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 25.0(dB)
    Ο σωστός σοβαρός επαγγελματίας μάνατζερ, καθαρίζει την μπουγάδα γρήγορα, ζητάει συγνώμη από τον πελάτη.
    Και του κάνει δώρο μια δωρώ-επιταγή για μελλοντική αγορά.

    10 Μαΐου έχω τα γενέθλια μου, συμπληρώνω 51 χρόνια έντιμου και παραγωγικού βιου.

    Ευρώπη δεν είναι μόνο η Γερμανία, εάν είχε συμβεί εκεί το περιστατικό τον πελάτη θα τον είχαν στα όπα - όπα.

  4. #49
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnfree Εμφάνιση μηνυμάτων
    mxstore μαλλον εγινε mdstore
    φαντασου να εχεις δωσει πχ 1000 ευρω σε ενα κινητο και να το περιμενεις και το σιτε να εξαφανιζεται!!!!
    το mdstore.gr δείχνει να είναι στο skroutz.gr 3 χρόνια
    δεν νομίζω να έχει σχέση με κάθε επιφύλαξη...γιατί δεν κρατάω στοιχεία από το ΓΕΜΗ κτλ με τα καταστήματα πλέον...βαρέθηκα

    πάντως την καλύτερη "μπάζα" από τα κορόιδα που τελικά υπάρχουν ανάμεσα μας και είναι πολλά την έκανε το a-mobiles.gr μπράβο του
    πάντως και που τους έριξαν τα πρόστιμα μια τρύπα στο νερό έκαναν οι αρμόδιες αρχές προστασίας του καταναλωτή
    αν δεν εμπλακούν οι αστυνομικές/δικαστικές αρχές
    δεν πρόκειται να πληρωθούν τα πρόστιμα
    οι ιδιοκτήτες/επιχειρηματίες έχουν εξαφανιστεί μαζί με τους εργαζόμενους φυσικά που είναι και αυτοί στο κόλπο
    έχουν κρατήσει το χρήμα
    οι πελάτες/καταναλωτές τους απλά κλαίνε τα χρήματα που έχασαν και δεν υπάρχει περίπτωση να τα πάρουν πίσω
    τελικά είχα δίκιο για το ubit.gr και το mxstore.gr και για το emoblie24.gr ... έχω μύτη...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ήταν ο zerocool, ίσως!
    Ο φίλος μας κάτι δεν έκανε σωστά...
    ποτέ δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα σε παραγγελία με το MM ή αλλιώς MEDIAMARKT
    εδώ έκανα το λάθος να αγοράσω TABLET για την μητέρα μου και συγκεκριμένα το MLS MAGIC 10.1 (ελληνικό/κινέζικο) αντιμετώπισα πρόβλημα με το πρώτο το επιστρέφω και παίρνω άλλο το οποίο είχε επίσης πρόβλημα και μου έκοψαν πιστωτικό και πήγα την επόμενη μέρα και πήρα τελικά το LENOVO.

    εγώ γενικά δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα θέμα με κανένα μεγάλο επώνυμο κατάστημα

    αν θέλετε μπορώ να σας αναφέρω και επωνυμίες καταστημάτων με τα οποία είμαι ευχαριστημένος και είμαι ακόμα πελάτης τους

    η στραβή μπορεί να γίνει το ζήτημα είναι ο ιδιοκτήτης/επιχειρηματίας να είναι επαγγελματίας και όχι απατεώνας όπως a-mobiles.gr

    όταν βλέπεις εταιρεία ΙΚΕ (ή αλλιώς εταιρεία του 1 ευρώ) με κεφάλαιο 1000 ευρώ καλύτερα να μείνεις μακριά

    επίσης όπως πολύ σωστά είπε κάποιος στις εταιρείες τύπου ΙΚΕ δεν κινδυνεύουν τα περιουσιακά στοιχεία του εταίρου/διαχειριστή/μετόχου

    αλλά τα περιουσιακά στοιχεία της εταιρείας

    άρα αν αυτή κλείσει βαρέσει πτώχευση και αλλάξει επωνυμία/αφμ κτλ

    μαντεύεται την συνέχεια...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Jazzer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον θα τους καταδίωκε ο ίδιος με ελαφρύ οπλισμό !
    δεν θα έμπαινα σε αυτή την διαδικασία

    απλά θα καλούσα το τηλέφωνο του καταστήματος να τους ρωτήσω αν έχουν ασφαλιστική κάλυψη και αν έχουν σταθμό της πυροσβεστικής υπηρεσίας κοντά τους

    γιατί θα τους χρειαζόταν μετά από την πλήρη ανακαίνιση που θα τους έκανα στο κατάστημα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Zer0c00L : 10-05-20 στις 00:57.

  5. #50
    Εγγραφή
    13-03-2007
    Μηνύματα
    553
    Downloads
    77
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    4998/49999
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafon H-300s
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Avvocato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι αργησαν στην παραγγελια σου στο mediamarkt ή οτι τελικα την ακυρωσες δεν σημαινει οτι σου εφαγαν τα λεφτα οπως εκανα και τα ανωτερω καταστηματα σε χιλιαδες κοσμου και την εκαναν με ελαφρα πηδηματακια. Αλλωστε ολη η διαδικασια ειναι μολις 5 ημερων, θα σου επιστραφουν τα χρηματα , απο τοσο μεγαλα καταστηματα μην ανυσηχεις
    Εγώ εκανα μία παραγγελία στόν ΚΟΤΣΩΒΟΛΟ καί ειχα κάνει λάθος προιόν τήν ακύρωσα αυθημερόν καί μού επεστρεψαν τά χρήματα σέ τέσσερις μέρες.Τό θέμα είναι νά επιστραφούν εάν είναι σε τρίς ημέρες η δεκατρίς δέν εχει σημασία.Γενικά μέ τις ηλεκτρονικές αγορές πρέπει νά προσέχουμε,ή γνώμη μου είναι πρέπει νά κάνωμε αγορές από αξιόπιστα καταστήματα.

  6. #51
    Εγγραφή
    07-08-2019
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    357
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16740 /1021
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    Speedport Plus 002
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 25.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο φίλος μας κάτι δεν έκανε σωστά...
    ποτέ δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα σε παραγγελία με το MM ή αλλιώς MEDIAMARKT
    Μην το κουράζουμε άλλο....
    ΠΛΑΙΣΙΟ .. έκανα πληρωμή και κάθε 12 ώρες μου στέλνουν εμαιλ ενημερωτικό, σε 48 ώρες πήρα τέσσερα + μήνυμα στο κινητό με τον κωδικό αναζήτησης Courrier.
    Στους άλλους παρακαλούσα μετά από τρεις μέρες να καταλάβω τι στα κομμάτια συμβαίνει.
    Το να σου λένε ότι θα σε πάρουν τηλέφωνο και να μην σε παίρνουν που το βάζεις ?

    Το βύθισαν μόνοι τους το καράβι, εγώ απλά έκανα γρήγορη απεμπλοκή από μια βαρέως προβληματική κατάσταση.
    Ο εκτυπωτής μου σήμερα πήρε μπροστά, τύπωσα και έκανα την δουλειά μου.

  7. #52
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kiriakos_ITTSB_EU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην το κουράζουμε άλλο....
    ΠΛΑΙΣΙΟ .. έκανα πληρωμή και κάθε 12 ώρες μου στέλνουν εμαιλ ενημερωτικό, σε 48 ώρες πήρα τέσσερα + μήνυμα στο κινητό με τον κωδικό αναζήτησης Courrier.
    Στους άλλους παρακαλούσα μετά από τρεις μέρες να καταλάβω τι στα κομμάτια συμβαίνει.
    Το να σου λένε ότι θα σε πάρουν τηλέφωνο και να μην σε παίρνουν που το βάζεις ?

    Το βύθισαν μόνοι τους το καράβι, εγώ απλά έκανα γρήγορη απεμπλοκή από μια βαρέως προβληματική κατάσταση.
    Ο εκτυπωτής μου σήμερα πήρε μπροστά, τύπωσα και έκανα την δουλειά μου.
    αυτό λέω και εγώ μην το κουράζουμε άλλο...

    ελπίζω να μην σου τύχει κάτι που να χρειαστεί service από το ΠΛΑΙΣΙΟ γιατί τότε πάω στοίχημα 100% ότι εδώ θα είσαι για να κράξεις αυτή την φορά το ΠΛΑΙΣΙΟ.

    δεν δουλεύει έτσι όμως το πράγμα φίλε μου

    φιλικά στο λέω για να μην παρεξηγηθώ

    αν διάβασες την δική μου εμπειρία από τα MEDIAMARKT θα έβγαλες και τα συμπεράσματα μου αν τους εμπιστεύομαι ή όχι

    γιατί στην περίπτωση μου πολλά θα μπορούσαν να ισχυριστούν ή να κάνουν και θα ήταν εντάξει απέναντι στην οποιαδήποτε νομοθεσία αλλά δεν θα ήταν εντάξει απέναντι στον πελάτη

    αυτοί όμως έκαναν αυτά που χρειαζόντουσαν για να μην με χάσουν από πελάτη και αυτό τους τιμάει

    βέβαια τώρα για την ιστορία το MEDIAMARKT είναι το ίδιο με το PUBLIC.

  8. #53
    Εγγραφή
    07-08-2019
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    357
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16740 /1021
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    Speedport Plus 002
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 25.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό λέω και εγώ μην το κουράζουμε άλλο...

    ελπίζω να μην σου τύχει κάτι που να χρειαστεί service από το ΠΛΑΙΣΙΟ γιατί τότε πάω στοίχημα 100% ότι εδώ θα είσαι για να κράξεις αυτή την φορά το ΠΛΑΙΣΙΟ.

    ...................... αν διάβασες την δική μου εμπειρία από τα MEDIAMARKT θα έβγαλες και τα συμπεράσματα μου αν τους εμπιστεύομαι ή όχι ............

    Η κάθε εμπειρία προσμετράτε ως δείκτης απόδοσης όσο είναι φρέσκια.
    Να μου έλεγες ότι γνωρίζεις το τηλέφωνο του Διονύση Παντελάρα (εικονικό όνομα) διευθυντή πωλήσεων που άμεσα θα έκανε απαραίτητες επεμβάσεις ώστε να βρουν που απέτυχαν τα ηλεκτρονικά πληροφοριακά τους συστήματα ή ποια ομάδα προσωπικού τα έχει χαμένα? Αυτό θα είχε μια αξία.

    Έχω ξεφορτωθεί την ανωνυμία μου εντός ίντερνετ εδώ και εννιά χρόνια, στην δουλειά μου συσχετίζομαι με ανώτατα στελέχη εταιριών, Ιαπωνίας, Αμερικής, Ευρώπης και Ασίας.
    Στην ζωή μου είμαι απλός άνθρωπος αλλά με πολλά κιλά καθαρότητα και ταλέντο και αγωνιστικότητα.

    Τον προβληματικό: συνεργάτη, συνομιλητή, πωλητή, εταιρεία, η ότι άλλο, τους κλείνω την πόρτα κατάμουτρα.
    Το Mediamarkt σήμερα υπολειτουργεί και δεν είναι η δουλειά μου να ανακαλύψω τους λόγους.

  9. #54
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kiriakos_ITTSB_EU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κάθε εμπειρία προσμετράτε ως δείκτης απόδοσης όσο είναι φρέσκια.
    Να μου έλεγες ότι γνωρίζεις το τηλέφωνο του Διονύση Παντελάρα (εικονικό όνομα) διευθυντή πωλήσεων που άμεσα θα έκανε απαραίτητες επεμβάσεις ώστε να βρουν που απέτυχαν τα ηλεκτρονικά πληροφοριακά τους συστήματα ή ποια ομάδα προσωπικού τα έχει χαμένα? Αυτό θα είχε μια αξία.

    Έχω ξεφορτωθεί την ανωνυμία μου εντός ίντερνετ εδώ και εννιά χρόνια, στην δουλειά μου συσχετίζομαι με ανώτατα στελέχη εταιριών, Ιαπωνίας, Αμερικής, Ευρώπης και Ασίας.
    Στην ζωή μου είμαι απλός άνθρωπος αλλά με πολλά κιλά καθαρότητα και ταλέντο και αγωνιστικότητα.

    Τον προβληματικό: συνεργάτη, συνομιλητή, πωλητή, εταιρεία, η ότι άλλο, τους κλείνω την πόρτα κατάμουτρα.
    Το Mediamarkt σήμερα υπολειτουργεί και δεν είναι η δουλειά μου να ανακαλύψω τους λόγους.
    δεν ξέρω τι κάνεις στην επαγγελματική σου ζωή όπως και στην προσωπική σου ζωή φίλε μου δεν με αφορά , δεν με απασχολεί

    ούτε μπλέκω φυσικά την επαγγελματική μου ζωή/σχέση με την προσωπική μου ζωή/σχέση

    ότι αφορά τον ισχυρισμό σου ότι το MediaMarkt υπολειτουργεί...δεν νομίζω καθώς μια χαρά εξαγορά έγινε από την Public

    όπως και μια χαρά πωλήσεις κάνουν αυτοί αλλά και οι άλλοι μεγάλοι...

  10. #55
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.034
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δυστυχώς οι απατεώνες καραδοκούν παντού ακόμη και στην Άμαζον να ψωνίζεις θέλει προσοχή
    ἀναφαίρετον ὅπλον ἡ ἀρετή

  11. #56
    Το avatar του μέλους bomberb17
    bomberb17 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xaris2335 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς οι απατεώνες καραδοκούν παντού ακόμη και στην Άμαζον να ψωνίζεις θέλει προσοχή
    Γιαυτό υπάρχουν οι έξτρα δικλείδες ασφαλείας όπως η χρήση πιστωτικής κάρτας ή/και το paypal.

  12. #57
    Εγγραφή
    07-08-2019
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    357
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16740 /1021
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    Speedport Plus 002
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 25.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξέρω τι κάνεις στην επαγγελματική σου ζωή όπως και στην προσωπική σου ζωή φίλε μου δεν με αφορά , δεν με απασχολεί

    ούτε μπλέκω φυσικά την επαγγελματική μου ζωή/σχέση με την προσωπική μου ζωή/σχέση

    ότι αφορά τον ισχυρισμό σου ότι το MediaMarkt υπολειτουργεί...δεν νομίζω καθώς μια χαρά εξαγορά έγινε από την Public

    όπως και μια χαρά πωλήσεις κάνουν αυτοί αλλά και οι άλλοι μεγάλοι...
    Δι ευχών των Αγίων πατέρων ΗΜΩΝ.


    https://banks.com.gr/afti-einai-epis...ragmatikotita/

  13. #58
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.574
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kiriakos_ITTSB_EU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο εκτυπωτής μου σήμερα πήρε μπροστά, τύπωσα και έκανα την δουλειά μου.
    Πάντως, αν έχεις την οικονομική ευχέρεια, μια πολύ καλή πρακτική για να μην καίγεσαι σε θέμα εκτύπωσης: Παραγγέλνεις 2 τόνερ την φορά. Με το που βάζεις το δεύτερο τόνερ, παραγγέλνεις άμεσα άλλα 2 τόνερ. Ή παραγγέλνεις αρχικά 2 τόνερ. Με το που σου τελειώσει το πρώτο και βάλεις το δεύτερο παραγγέλνεις άλλο ένα. Έτσι είσαι πάντα με ένα backup.
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  14. #59
    Εγγραφή
    07-08-2019
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    357
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16740 /1021
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    Speedport Plus 002
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 25.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hammered Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως, αν έχεις την οικονομική ευχέρεια, μια πολύ καλή πρακτική για να μην καίγεσαι σε θέμα εκτύπωσης: Παραγγέλνεις 2 τόνερ την φορά. Με το που βάζεις το δεύτερο τόνερ, παραγγέλνεις άμεσα άλλα 2 τόνερ. Ή παραγγέλνεις αρχικά 2 τόνερ. Με το που σου τελειώσει το πρώτο και βάλεις το δεύτερο παραγγέλνεις άλλο ένα. Έτσι είσαι πάντα με ένα backup.
    Πρόκειται για επαγγελματικό HP με κεφαλές εκτύπωσης αυτόνομες που έχουν δικό τους γέμισμα μελανιού, οι οποίες έχουν και ημερομηνία λήξης, εμάς που πληρώσαμε πριν από 20 χρόνια να πάρουμε θηρία μας εκδικείται η HP με πανάκριβα αναλώσιμα.
    Τα μικρά μαγαζιά στοκάρουν μόνο μελάνια της εποχής.
    Το eBay είναι σφηκοφωλιά απατεώνων για τέτοιες κεφαλές και έτσι η Ελληνική περιφέρεια αναγκάζετε να ψαρεύει στην Αθήνα.

    Thanks!

  15. #60
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hammered Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως, αν έχεις την οικονομική ευχέρεια, μια πολύ καλή πρακτική για να μην καίγεσαι σε θέμα εκτύπωσης: Παραγγέλνεις 2 τόνερ την φορά. Με το που βάζεις το δεύτερο τόνερ, παραγγέλνεις άμεσα άλλα 2 τόνερ. Ή παραγγέλνεις αρχικά 2 τόνερ. Με το που σου τελειώσει το πρώτο και βάλεις το δεύτερο παραγγέλνεις άλλο ένα. Έτσι είσαι πάντα με ένα backup.
    Πόσες φορές το λέω στους πελάτες, όχι εκεί να μην κρατάνε αρκετοί αποθήκη, μετά θυμούνται πάντα πως δεν μπορούν να δουλέψουν ή πως χάνουν λεφτά, επαγγελματίες!!

    Και όχι μόνο να έχουν μελάνια, αλλά να έχουν έστω και κάποιον φθηνό εκτυπωτή σαν backup

Σελ. 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας