Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 24
  1. #1
    Εγγραφή
    12-05-2020
    Ηλικία
    22
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    nova distixws :C
    Question
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ,ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΕ 100ΑΡΑ ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΝ NOVA ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΑΡΧΙΖΕΙ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ , ΑΠΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΘΕ 2 - 3 ΩΡΕΣ , ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ 10ΛΕΠΤΟ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΟ , ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΓΡΑΦΩ ΤΟ POST ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.... , ΤΕΣΠΑ , ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΠΙΤΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΤΗ ΚΑΛΩΔΙΩΣΗ , ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΦΕΡΝΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 80 ΕΥΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ , ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ? ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΙΣΟΓΕΙΟ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ? ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ? ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ 20 ΦΟΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ.... ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΘΕΜΑ? ΜΕΝΩ ΡΟΔΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΡΟΤΙΝΕΤΑΙ..

  2. #2
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.445
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Φυσικά και μπορείς μόνος ξεκινάς από τα βασικά...
    https://www.adslgr.com/forum/threads...92#post6477992

  3. #3
    Εγγραφή
    12-05-2020
    Ηλικία
    22
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    nova distixws :C
    ερωτηση : αυτο που μου ειπαν ισχυει? δεν καταλαβαινω τον λογο που ηταν μια χαρα το ιντερνετ μου με 50αρα και απο τοτε που εβαλα 100 μονο πεφτει? ειναι δυνατον?

  4. #4
    Εγγραφή
    30-05-2017
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Έμπλεξες.
    Σε κόβω να αλλάζεις καλώδιο και πάλι τα ίδια να χεις.
    Να ξέρεις ότι η απάντηση τους πάντα θα είναι μια .....Είναι αποδεκτό...
    Πάρε καλώδιο τηλεφώνου και τεσταρισε κατευθείαν το μόντεμ στο κουτί για να δεις αν αξίζει να μπεις σε εξοδα.
    Εμένα με έβαλε κάποτε ο ΟΤΕ να αλλάξω καλωδιο και δεν είχα καμία αλλαγή.
    Μόλις μεταπήδησα στη cyta όλα ρολόι.
    Παραμύθι σου πουλανε το πιο πιθανό.
    Και θα σε χρεώσουν με 20 ευρώ συν ΦΠΑ για άσκοπη επίσκεψη και δεν έκανε και τιποτα.
    Παθών.
    Κλασσικό ποίημα που το ξεκίνησε η on telecoms φταίει το καλώδιο ή έχετε μακρύ καλώδιο από τη πριζα.
    Μαλακίες,ακόμα και σε σπίτια του 70 που ανοίγεις να αλλάξεις μπριζα τηλεφώνου, τα καλώδια είναι ντούκια και καλύτερα από αυτά που βάζουν τώρα, ποτέ δεν έχω δει να έχουν πιάσει πρασινιλες, εκτός αν παίρνουν υγρασίες που και πάλι καθαρίζονται πολύ εύκολα.
    Κάνε αυτό που σου είπα για να ξέρεις για πάρτη σου,δεν πρόκειται να σου δώσει σημασία κανενας, εσύ θα λες τα άλλαξα κι αυτοί ξανά μάνα τα ιδια.
    Κάνε υπομονή ή δώστους τίποτα ρέστα και φύγε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panagiotis1974 : 13-05-20 στις 18:15.

  5. #5
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.754
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lesbiathan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ερωτηση : αυτο που μου ειπαν ισχυει? δεν καταλαβαινω τον λογο που ηταν μια χαρα το ιντερνετ μου με 50αρα και απο τοτε που εβαλα 100 μονο πεφτει? ειναι δυνατον?
    Φυσικα και ειναι δυνατον. Οσο ανεβαινουν οι ταχυτητες .... τοσο ανεβαινουν και οι συχνοτητες λειτουργιας.

    Οποτε ΠΡΩΤΟΝ ειναι πολυ πιο ευαισθητη η γραμμη στο "θορυβο" , και ΔΕΥΤΕΡΟΝ , αν το καλωδιο σου στο σπιτι δεν ειναι καλης ποιοτητας , δεν μπορει να ανταπεξελθει.

    Εφοσον ηρθαν και μετρησαν στην "εισαγωγη " σου και ειναι ενταξει η ταχυτητα , τοτε εχεις 2 επιλογες. Ειτε αλλαζεις καλωδιο , ειτε κανεις επιστροφη στην 50αρα.

    Οπως εγραψε και ο @kostinos , μπορεις να ελεγξεις μονος σου τι γινεται.
    The gr81 .

  6. #6
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panagiotis1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έμπλεξες.
    Σε κόβω να αλλάζεις καλώδιο και πάλι τα ίδια να χεις.
    Να ξέρεις ότι η απάντηση τους πάντα θα είναι μια .....Είναι αποδεκτό...
    Πάρε καλώδιο τηλεφώνου και τεσταρισε κατευθείαν το μόντεμ στο κουτί για να δεις αν αξίζει να μπεις σε εξοδα.
    Εμένα με έβαλε κάποτε ο ΟΤΕ να αλλάξω καλωδιο και δεν είχα καμία αλλαγή.
    Μόλις μεταπήδησα στη cyta όλα ρολόι.
    Παραμύθι σου πουλανε το πιο πιθανό.
    Και θα σε χρεώσουν με 20 ευρώ συν ΦΠΑ για άσκοπη επίσκεψη και δεν έκανε και τιποτα.
    Παθών.
    Κλασσικό ποίημα που το ξεκίνησε η on telecoms φταίει το καλώδιο ή έχετε μακρύ καλώδιο από τη πριζα.
    Μαλακίες,ακόμα και σε σπίτια του 70 που ανοίγεις να αλλάξεις μπριζα τηλεφώνου, τα καλώδια είναι ντούκια και καλύτερα από αυτά που βάζουν τώρα, ποτέ δεν έχω δει να έχουν πιάσει πρασινιλες, εκτός αν παίρνουν υγρασίες που και πάλι καθαρίζονται πολύ εύκολα.
    Κάνε αυτό που σου είπα για να ξέρεις για πάρτη σου,δεν πρόκειται να σου δώσει σημασία κανενας, εσύ θα λες τα άλλαξα κι αυτοί ξανά μάνα τα ιδια.
    Κάνε υπομονή ή δώστους τίποτα ρέστα και φύγε.
    Να ρωτήσω κάτι κι' εγώ;;
    To ότι κάτι έχει συμβεί σε μας, αυτομάτως συμβαίνει και σε όλους τους υπόλοιπους;;
    Χωρίς να έχουμε την παραμικρή εικόνα της εσωτερικής εγκατάστασης μπορούμε να βγάλουμε και συμπεράσματα εκ του μακρόθεν για το τι μπορεί να συμβαίνει;;
    Το "Κλασσικό ποίημα" για το μακρύ καλώδιο από την πρίζα δεν ισχύει;; δηλαδή αν εσύ έχεις βάλει 15~20 μέτρα ή και παραπάνω καλώδιο προεκτάσεως δεν θα έχει καμία επίπτωση στην γραμμή;;
    Τα καλώδια ραζίμ των παλιών εγκαταστάσεων που περνάνε όλα μαζί χύμα μέσα στην εγκατάσταση θα συμπεριφερθούν καλύτερα από ένα καινούργιο καλώδιο που θα περαστεί χωριστά από αυτά;;
    Η έκφραση "ντούκια" που κολλάει σε καλώδια τηλεφωνικά;; δηλαδή αν βάλουμε 2Χ10mm2 που είναι πολύ πιο "ντούκι" θα έχουμε καλύτερη συμπεριφορά στην τηλεφωνική μας γραμμή;;
    Το ότι περνάνε όλα μαζί χύμα χωρίς καμία θωράκιση μέσα στις σωληνώσεις δεν αυξάνει κατευθείαν το crosstalk και αυτόματα μεγιστοποιεί τα όποια προβλήματα;;

    Όλοι οι συμφορουμίτες που άλλαξαν τα καλώδια τους και είδαν από μικρές έως θεαματικές αλλαγές πέσανε σε κατάσταση placebo;;(δεν θέλω να μιλήσω για τους πελάτες μου γιατί μπορεί να θεωρηθεί ότι κάνω προβοκάτσια για να βάζουν όλοι καλώδια χωρίς να χρειάζονται για να έχουμε εμείς δουλειά).

    Μπορεί να μην φταίει το καλώδιο, αλλά μπορεί και να φταίει, η ευκολία της απομακρυσμένης διάγνωσης, της λάθος εκτίμησης απόστασης, των σωστών υλικών, κ.λ.π. είναι που με τρομάζει και δεν συνάδει και με τον τρόπο που θα πρέπει να δίνουμε τις όποιες απαντήσεις μέσα σε ένα τεχνολογικό Forum.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  7. #7
    Εγγραφή
    12-05-2020
    Ηλικία
    22
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    nova distixws :C
    εγινε μαγκες! θα φερω ηλεκτρολογο αυριο και θα ενημερωσω μπας και εχει κανενας την ιδια "απορια" με μενα )

  8. #8
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η εσωτερική μας εγκατάσταση δεν αφορά μόνο το καλώδιο που έρχεται από τον κατανεμητή στον χώρο μας και σε τι κατάσταση είναι, αφορά την διέλευσή του, τις συνδέσεις, τις διακλαδώσεις, τις πρίζες, την συνδεσμολογία, τα υλικά, τις συσκευές και γενικά ότι έχει να κάνει με την πορεία του σήματος από τον κατανεμητή ή το κουτί διακλάδωσης του OTE μέχρι την πρίζα.
    Αφορά το καλώδιο σύνδεσης του ρούτερ, το ίδιο το ρούτερ, το καλώδιο δικτύου που συνδέει το ρούτερ με τον υπολογιστή και ........ σταματάω για να μην γίνω κουραστικός.
    Για να είσαι εντάξει από την δική σου πλευρά θα πρέπει να τσεκάρεις επιμελώς όλα αυτά για να μπορέσεις μετά με την άνεση της σιγουριάς να ασχοληθείς με τον πάροχο.
    Το χειρότερο που ακούγεται εδώ μέσα από κάποιον που ζητάει βοήθεια είναι το "η καλωδίωση ή η συνδεσμολογία είναι μάλλον εντάξει", το μάλλον θα πρέπει να είναι "είμαι σίγουρος" για να έχεις μια βάση σωστή και να πας παρακάτω.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  9. #9
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.754
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η εσωτερική μας εγκατάσταση δεν αφορά μόνο το καλώδιο που έρχεται από τον κατανεμητή στον χώρο μας και σε τι κατάσταση είναι, αφορά την διέλευσή του, τις συνδέσεις, τις διακλαδώσεις, τις πρίζες, την συνδεσμολογία, τα υλικά, τις συσκευές και γενικά ότι έχει να κάνει με την πορεία του σήματος από τον κατανεμητή ή το κουτί διακλάδωσης του OTE μέχρι την πρίζα.
    Αφορά το καλώδιο σύνδεσης του ρούτερ, το ίδιο το ρούτερ, το καλώδιο δικτύου που συνδέει το ρούτερ με τον υπολογιστή και ........ σταματάω για να μην γίνω κουραστικός.
    Για να είσαι εντάξει από την δική σου πλευρά θα πρέπει να τσεκάρεις επιμελώς όλα αυτά για να μπορέσεις μετά με την άνεση της σιγουριάς να ασχοληθείς με τον πάροχο.
    Το χειρότερο που ακούγεται εδώ μέσα από κάποιον που ζητάει βοήθεια είναι το "η καλωδίωση ή η συνδεσμολογία είναι μάλλον εντάξει", το μάλλον θα πρέπει να είναι "είμαι σίγουρος" για να έχεις μια βάση σωστή και να πας παρακάτω.
    Ξεχασες και την κλασσικη ατακα..... Μα ΠΡΙΝ δουλευε κανονικα . Πως γινεται να χαλασε ξαφνικα?
    The gr81 .

  10. #10
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεχασες και την κλασσικη ατακα..... Μα ΠΡΙΝ δουλευε κανονικα . Πως γινεται να χαλασε ξαφνικα?
    Να ήταν μόνο αυτό τι καλά που θα ήταν

    Ναι για σας δεν κάνει εκτύπωση.
    Είναι συνδεμένος και αναμμένος ο εκτυπωτής; μα ναι τι με περάσατε;
    Κάνεις σύνδεση απομακρυσμένα, όλα τα στοιχεία λένε πως είναι κλειστός, ξαναρωτάς είναι ανοιχτός;....... αχ ναι δεν είναι, τον άνοιξα τώρα!

    Για κάποιο λόγο νομίζουν πως θέλουμε το κακό τους όταν τους ρωτάμε κάτι

    ΥΓ δικτυακός εκτυπωτής όποτε δεν είναι εντελώς offtopic

  11. #11
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεχασες και την κλασσικη ατακα..... Μα ΠΡΙΝ δουλευε κανονικα . Πως γινεται να χαλασε ξαφνικα?
    Σωστός, αυτό και αν είναι classic.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ήταν μόνο αυτό τι καλά που θα ήταν

    Ναι για σας δεν κάνει εκτύπωση.
    Είναι συνδεμένος και αναμμένος ο εκτυπωτής; μα ναι τι με περάσατε;
    Κάνεις σύνδεση απομακρυσμένα, όλα τα στοιχεία λένε πως είναι κλειστός, ξαναρωτάς είναι ανοιχτός;....... αχ ναι δεν είναι, τον άνοιξα τώρα!

    Για κάποιο λόγο νομίζουν πως θέλουμε το κακό τους όταν τους ρωτάμε κάτι

    ΥΓ δικτυακός εκτυπωτής όποτε δεν είναι εντελώς offtopic
    Kαι αυτό επίσης classic ειδικά και για συσκευές που είναι λίγο ή πολύ κρυμμένες κάτω από το γραφείο, πίσω από έπιπλα, κ.λ.π. Έχει κλείσει τον διακόπτη ή έχει βγάλει το βύσμα η γυναίκα που καθάρισε και έχει γίνει ο πανικός.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  12. #12
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.963
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεχασες και την κλασσικη ατακα..... Μα ΠΡΙΝ δουλευε κανονικα . Πως γινεται να χαλασε ξαφνικα?
    "Πριν χαλάσει δούλευε..."
    Ναι, το έχω ακούσει.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  13. #13
    Εγγραφή
    12-05-2020
    Ηλικία
    22
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    nova distixws :C
    ενταξει ρε παιδια δεν γνωριζω απο δικτυακα θεματα ,μονο τα βασικα για να δουλεψει μια συνδεση ξερω , γνωριζεται τυπικως ρουτερ-τηλεφωνικη πριζα , καμια ρυθμιση port forward στα τυφλα αλλα μεχρι εκει , δεν ειμαι ουτε ειδικος ουτε τιποτα , απλα ηθελα μια γνωμη απο εσας που ειστε expert! τελος παντων οπως ειπα αυριο θα φερω ηλεκτρολογο με την ελπιδα να πανε ολα ενταξει ... !

  14. #14
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν αναφερόμαστε ειδικά σε σένα, μιλάμε γενικά για το τι διαβάζουμε εδώ μέσα. Το σίγουρο είναι ότι κανένας δεν γεννήθηκε μαθημένος, οπότε δεν χρειάζεται και να αισθάνεσαι άσχημα ή να απολογείσαι όταν δεν ξέρεις κάτι, ρωτάς ή διαβάζεις και μαθαίνεις, όπως κάνουμε όλοι μας.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  15. #15
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.963
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lesbiathan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενταξει ρε παιδια δεν γνωριζω απο δικτυακα θεματα ,μονο τα βασικα για να δουλεψει μια συνδεση ξερω , γνωριζεται τυπικως ρουτερ-τηλεφωνικη πριζα , καμια ρυθμιση port forward στα τυφλα αλλα μεχρι εκει , δεν ειμαι ουτε ειδικος ουτε τιποτα , απλα ηθελα μια γνωμη απο εσας που ειστε expert! τελος παντων οπως ειπα αυριο θα φερω ηλεκτρολογο με την ελπιδα να πανε ολα ενταξει ... !
    Ζητώ συγνώμη.
    Το σχόλιο δεν απευθυνόταν σε σένα συγκεκριμένα.
    Αν φάνηκε έτσι δεν ήταν η πρόθεση μου.
    Και οπωσδήποτε κανείς δεν υποχρεούται να είναι ειδικός.
    Απλώς θυμήθηκα ένα από τα μαργαριτάρια που ακούω συχνά.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας