Καλησπέρα σας , θέλω να με καθοδηγήσετε γιατί τα εχω πάρει στο κρανίο με την ανύπαρκτη εταιρεία , μετά από μαραθώνιο 4 μηνών σχεδόν ακόμα να συνδεθώ στην ριμάδα την γραμμή μου , 2 μήνες η οπτική ίνα είναι στο πατάρι μου ( το floor box είναι εκεί ) οι μετρήσεις της γραμμής μπήκαν στο σύστημα της wind μετά από 2-3 εβδομάδες άντε άλλες 2-3 εβδομάδες να αποσταλεί ο εξοπλισμός , ωραία Δευτέρα ήρθε το Nokia G-010G-Q με ένα pigtail οπτικής ίνας μαζί με το router (τρομάρα του technicolor tg789vac v2), με το που ήρθαν τα άνοιξα και σε 2 λεπτά τα είχα συνδέσει απλά το Nokia δεν συγχρονίζει όχι κόκκινο led απλά αναβοσβήνει το πράσινο , παίρνω πάνω μήπως και καταφέρω να μου την ενεργοποιήσουν και σιγά να μην έβγαζα άκρη μισή ώρα με γύρναγαν γύρω γύρω σε άτομα που δεν γνωρίζουν που πάνε τα τέσσερα , σήμερα δε τσακώθηκα με την υπηρεσία του fiber to the Home αφού μου λένε ότι δεν έχουν διαθέσιμο ραντεβού με τον τεχνικό εδώ και μια εβδομάδα και η γραμμή λογικά σε 2 λεπτά θα μπορούσε να λειτουργεί , πραγματικά θέλω να τους ξεσκίσω τέτοια χαϊβάνια που είναι. Πείτε μου τι μπορώ να κάνω ? να ξεκινήσω με καταγγελία στην ΕΕΤΤ για αρχή? ή κάποιος να μου πει τι να κάνω για να συνδεθώ με αυτούς τους άχρηστους που πήγα και έμπλεξα.

ευχαριστώ για την όποια βοήθεια.