Σελ. 15 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 51013141516 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 211-225 από 229
  1. #211
    Εγγραφή
    08-01-2005
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    449
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    Nokia G-2425G-A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KostakisK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε πες το βρε συμφορουμίτη. Λοιπόν έχεις αποφασίσει τι θα κάνεις? Θες να πας ΟΤΕ ή να κρατήσεις το Double play της Νόβα? Στην πρώτη περίπτωση δεν πληρώνεις θα σε βοηθήσουμε εδώ στην δεύτερη πληρώνεις.
    Δηλαδή πώς το γλιτώνεις στην πρώτη περίπτωση;

  2. #212
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Δηλαδή πες μας τι θες να κάνεις αν και απάντησαν οι προηγούμενοι...μην γράφω τζάμπα. Είναι γνωστή η μέθοδος

    - - - Updated - - -

    Και προ πάντων νόμιμη
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  3. #213
    Εγγραφή
    08-01-2005
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    449
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    Nokia G-2425G-A
    τώρα δεν θέλω να κάνω τίποτα, απλά να ξέρω για το μέλλον. Απ΄ότι κατάλαβα λες ότι αν κάποιος έχει τηλεφωνία-ιντερνετ στην νόβα και θέλει να φύγει πριν λήξει το συμβόλαιο του για άλλον πάροχο μπορεί να το κάνει χωρίς πεναλντι. Κατάλαβα κάτι λάθος;

  4. #214
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chrispe Εμφάνιση μηνυμάτων
    τώρα δεν θέλω να κάνω τίποτα, απλά να ξέρω για το μέλλον. Απ΄ότι κατάλαβα λες ότι αν κάποιος έχει τηλεφωνία-ιντερνετ στην νόβα και θέλει να φύγει πριν λήξει το συμβόλαιο του για άλλον πάροχο μπορεί να το κάνει χωρίς πεναλντι. Κατάλαβα κάτι λάθος;
    Για να γίνει αυτό
    1ον. Πρέπει να μην σου έχουν αποστείλει ποτέ και με κανένα τρόπο το συμβόλαιο και η συμφωνία να έχει γίνει μόνο τηλεφωνικά
    2ον. Πρέπει να έχεις ζητήσει το συμβόλαιο και να μην στο έχουν δώσει.
    Τότε κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ λέγοντας τους τι συμβαίνει. Πάει η καταγγελία στην Νόβα. Σου έρχεται απάντηση απο την προιστάμενο του call center που λέει οτι σε αφήνει να φύγεις χωρίς πέναλτυ. Γιατί είναι γνωστό στην Nova πόσο κατσαπλιάδες είναι. Ένα σας λέω, εργαζόταν ο αδερφός μου. Ένσημα γιοκ, μπουρδελέ σύστημα πωλήσεων. Τους ξέρουμε απο μέσα
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  5. #215
    Εγγραφή
    28-10-2007
    Μηνύματα
    128
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Shamrocker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για την απάντηση. Άρα μιλάς για την υπαναχώρηση στην αρχή ενός συμβολαίου μόνο. Γιατί σε πολλούς δε στέλνουν ποτέ συμβόλαιο σε τηλεφωνικά κλεισίματα και άμα το ζητάς τους κυνηγάς για ημέρες.
    Μιλάω για αποχώρηση όχι για υπαναχώρηση.

    Από την δική μου γνώση (αν και εγώ ουσιαστικά είχα συμπληρώσει το διάστημα του συμβολαίου, άσχετα τι ισχυριζόντουσαν), είναι υποχρεωμένοι να σου στέλνουν το συμβόλαιο ακόμη (και ειδικά) μετά από τηλεφωνική ανανέωση, ειδικά αν προκύπτουν αλλαγές από προηγούμενο, αλλά κυρίως επειδή πρέπει ο καταναλωτής να λαμβάνει γνώση ΟΛΩΝ των παραμέτρων, υπηρεσιών, διάρκειας, κόστους, ποινές, πότε ξεκινάει και πότε λήγει, κλπ Οι οποίες ακόμη και εάν θεωρηθεί ότι είναι συνέχεια/ανανέωση προηγούμενου συμβολαίου πρέπει να λαμβάνεις εκ νέου γνώση και να έχεις το συμβόλαιο/σύμβαση στα χέρια σου.

    Επιπλεόν έχουν υποχρέωση να σου στέλνουν μαζί με το συμβόλαιο και το έντυπο υπαναχώρησης. Εάν έχετε δει ποτέ τέτοιο καλώς, εγώ ποτέ μου δεν έχω δει είτε από κατάστημα (νομίζω μονίμως ισχυρίζονται ότι στα καταστήματα δεν προβλέπεται να το δώσουν), είτε και κυρίως από τηλέφωνο (που εκεί νομίζω η ΕΕΤΤ είναι ξεκάθαρη και απόλυτη).

    Πριν τη σύναψη της σύμβασης «από απόσταση» ή «εκτός καταστήματος», η εταιρία πρέπει
    να σας παράσχει πλήρη ενημέρωση για θέματα, όπως οι όροι της σύμβασης, οι τιμές και η
    διάρκεια. Επίσης, οφείλει να σας αποστείλει σε εύλογο χρόνο τους όρους της σύμβασης
    και το έντυπο της δήλωσης υπαναχώρησης (βλ. και Ερ. 6).
    Από τον οδηγό της ΕΕΤΤ - 100 ερωτήσεις.

  6. #216
    Εγγραφή
    26-09-2019
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    137
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Το απόγευμα τηλεφώνησαν από την Nova, και μου είπαν ότι θα γίνει η υποβάθμιση της υπηρεσίας, χωρίς ποινή, γιατί κοίταξαν την τηλεφωνική επικοινωνία που είχα για την προσφορά που δέχτηκα και στην οποία αν και ζήτησα το συμβόλαιο, δεν το έστειλαν. Λειτούργησε η καταγγελία που έκανα σε συνήγορο καταναλωτή και ΕΕΤΤ, μάλιστα για να είναι καλυμμένη η εταιρεία, έστειλε μήνυμα στο Viber, με συνημμένο έγγραφο για να διαβάσω το νέο συμβόλαιο. Η αλλαγή του πακέτου, ολοκληρώθηκε σε μισή ώρα, θα επιστρέψω τον αποκωδικοποιητή, για να ολοκληρωθεί η διαδικασία.

  7. #217
    Εγγραφή
    26-09-2019
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    137
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Καλημέρα στην παρέα, έλαβα στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, την απάντηση της Nova για την αλλαγή πακέτου, η καταγγελία που έκανα στην ΕΕΤΤ, λειτούργησε άμεσα, για να γίνει δεκτή η υποβάθμιση της υπηρεσίας, χωρίς να πληρώσω, με αιτιολογία ότι δεν έλαβα το συμβόλαιο μετά την αποδοχή της τηλεφωνικής προσφοράς, όπου θα αναγράφει ποινές κτλ.

  8. #218
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KostakisK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να γίνει αυτό
    1ον. Πρέπει να μην σου έχουν αποστείλει ποτέ και με κανένα τρόπο το συμβόλαιο και η συμφωνία να έχει γίνει μόνο τηλεφωνικά
    2ον. Πρέπει να έχεις ζητήσει το συμβόλαιο και να μην στο έχουν δώσει.
    Τότε κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ λέγοντας τους τι συμβαίνει. Πάει η καταγγελία στην Νόβα. Σου έρχεται απάντηση απο την προιστάμενο του call center που λέει οτι σε αφήνει να φύγεις χωρίς πέναλτυ. Γιατί είναι γνωστό στην Nova πόσο κατσαπλιάδες είναι. Ένα σας λέω, εργαζόταν ο αδερφός μου. Ένσημα γιοκ, μπουρδελέ σύστημα πωλήσεων. Τους ξέρουμε απο μέσα
    Στην περίπτωσή που η ανανέωση αν έγινε, έγινε τηλεφωνικά και δεν έλαβα ποτέ κανένα συμβόλαιο. Μάλιστα στο σύστημα τους φαίνεται να έχει λήξει η ορισμένου χρόνου σύνδεση.
    Ερώτηση: Το γεγονός ότι δεν μου έστειλαν συμβόλαιο αν υποθέσουμε ότι η ανανέωση έγινε τηλεφωνικά, είναι επαρκής λόγος για να αποχωρήσω ατελώς; Υπάρχει κάπου στο site της ΕΕΤΤ που γράφει κάτι τέτοιο;
    (Βέβαια είμαι αρκετά δυσαρεστημένος για διάφορους λόγους που θα ήθελα να τους τα πληρώσω όλα προκειμένου να απαλλαγώ, αλλά αν δεν απαιτείται να τους πληρώσω ακόμα καλύτερα)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Xguru : 23-09-22 στις 23:16.
    I see dead pixels

  9. #219
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xguru Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην περίπτωσή που η ανανέωση αν έγινε, έγινε τηλεφωνικά και δεν έλαβα ποτέ κανένα συμβόλαιο. Μάλιστα στο σύστημα τους φαίνεται να έχει λήξει η ορισμένου χρόνου σύνδεση.
    Ερώτηση: Το γεγονός ότι δεν μου έστειλαν συμβόλαιο αν υποθέσουμε ότι η ανανέωση έγινε τηλεφωνικά, είναι επαρκής λόγος για να αποχωρήσω ατελώς; Υπάρχει κάπου στο site της ΕΕΤΤ που γράφει κάτι τέτοιο;
    (Βέβαια είμαι αρκετά δυσαρεστημένος για διάφορους λόγους που θα ήθελα να τους τα πληρώσω όλα προκειμένου να απαλλαγώ, αλλά αν δεν απαιτείται να τους πληρώσω ακόμα καλύτερα)
    Ακριβώς και εγώ είχα το ίδιο θέμα. 6 χρόνια πελάτης Συμβόλαιο ανανέωσης πουθενά. Και ήμουν δυσαρεστημένος με το δίκτυο τους. Και αυτό εμπίπτει σε καταγγελία
    Θαυμάζετε αλλά δεν αγγίζετε

  10. #220
    Εγγραφή
    26-09-2019
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    137
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Γράφεις στο Google καταγγελία ΕΕΤΤ και μπαίνεις στην φόρμα καταγγελίας, την οποία συμπληρώνεις με ότι ζητάει, και μετά από δύο εβδομάδες, λαμβάνεις στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο σου, τον αριθμό πρωτοκόλλου της καταγγελίας και σε σύντομο χρονικό διάστημα, σου τηλεφωνούν από την εκάστοτε εταιρία. Στην τελευταία καταγγελία που έκανα, σε δύο εβδομάδες, έγινε και η αλλαγή του πακέτου, χωρίς να πληρώσω την ποινή που ζητούσαν αρχικά, αποδεχόμενη πως δεν έστειλαν συμβόλαιο.

  11. #221
    Εγγραφή
    02-02-2021
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aμα δε στο στελνουν με χιλιες δικαιολογιες εχεις την επιλογη να τα σπασεις - μεχρι και ο τεχνικος του ειχα πει τη 3η φορα δε φευγεις απο εδω αν δε δω το φυλλο ελεγχου τι λες οτι βρηκες η δε βρηκες . Και εκει λαμογια να μη δεις τι βλακειες γραφουνε αντι για τη πραγματικη βλαβη . Το δε καταστημα της νοβα στο κεντρο - απλα κλεφτες . Eιχαν παει να δεσουν τους γερους με 2 χρονια δεσμευση σε ενα προγραμμα που ειχαν βαλει μεχρι και τσοντες μεσα 3play "full pack"
    Αυτό ειναι τόσο παλιό και γνωστό? Πρόσφατα ήρθε τεχνικός της NOVA διαπίστωσε οτι υπάρχει πρόβλημα με την ταχύτητα internet της NOVA (κοντά στα 50ΜBPS αντί για 100ΜΒPS) και μου ειπε οτι θα το δουν και θα το φτιάξουν και οτι δεν θα πληρώσω την επίσκεψη εφόσον επιβεβαιώθηκε οτι υπάρχει τεχνικό πρόβλημα απο την πλευρά της Nova.
    ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ χρεώθηκε αντι-κανονικά η επισκεψη του τεχνικού και παλευα στα τηλεφωνα με την Nova να βγάλω άκρη γιατί έγινε αυτό. Τελικά "ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ Η ΑΝΑΦΟΡΑ" του τεχνικού μου λένε, θα με πιστώσουν αυτά που πλήρωσα αλλά δεν θα φτιάξουν τίποτα γιατί δεν υπάρχει αναφορά.
    Και αν θέλω να φτιάξει η ταχύτητα να κάνω νεα αιτηματα, νεα τεστ, νεα τηλεφωνα και να ξαναπάρω μια μερα άδεια να περιμένω τον τεχνικό της Nova να έρθει να με επισκεφτεί. Αισχος.

  12. #222
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Μηνύματα
    102
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
    Καλησπέρα παιδιά,
    περνάω μια Οδύσσεια με την Nova από τότε που αποφάσισα να βάλω FTTH, συγκεκριμένα έχουμε και λέμε:
    Στις 16-07-2022 έκανα αίτημα σε φυσικό κατάστημα της Nova για FTTH 200Mbps με το κουπόνι της επιδότησης από την δράση SFBB με τελική τιμή στα 29€, πήρα και το συμβόλαιο στα χέρια από το κατάστημα.
    Στο σπίτι υπήρχε ήδη εγκατάσταση έτοιμη με box οτπικής της Cosmote, οπότε το μόνο που είχε να γίνει ήταν να έρθει η Nova να περάσει την οπτική μέσα στο σπίτι και να γίνει η ενεργοποίηση.
    Ήρθαν οι τεχνικοί στις 08-08-2022 έκαναν την εγκατάσταση αλλά δεν μπόρεσαν να κάνουν την ενεργοποίηση καθώς υπήρχε πρόβλημα με την οπτική και απ'ότι κατάλαβα δεν είχαν δηλώσει την σωστή διεύθυνση στον ΟΤΕ και δεν είχε ενεργοποιηθεί η γραμμή.
    Μετά από πολλά τηλέφωνα και καθυσστερήσεις και μετά από καταγγελία και στην ΕΕΤΤ τελικά η ενεργοποίηση έγινε στις 21-10-2022. Κατά το διάστημα αυτό τους ρωτόυσα συνέχεια αν θα χαθεί το κουπόνι της επιδότητης επειδή η δράση έληγε στις 31-09-2022 (οι ενεργοποίησεις έπρεπε να έχουν γίνει μέχρι 31-09-2022) και μου έλεγαν πως έχει καταχωρηθεί το κουπόνι και δεν θα χαθεί. Επίσης και στην απάντηση της καταγγελίας που έιχα κάνει στην ΕΕΤΤ είχαν απαντήσει πως θα λάβω της προνομιακής τιμής όποτε γίνει η ενεργοποίηση.

    Έρχεται ο πρώτος λογαριασμός και τι έκπληξη οι τιμές χωρίς την επιδότηση δηλαδή 42€ και είχαν χρεώσει και το τέλος μετατροπής 48€. Τους παίρνω τηλέφωνο κσι μου λένε ότι έγινε λάθος και θα το διορθώσουν στον επόμενο λογαριασμό.

    Έρχεται ο δεύτερος λογαριασμός, πιστώνουν το τέλος μετατροπής, αλλλά η τιμή πάλι στα 42€. Τους ξανά πάιρνω τηλέφωνο μου λένε θα το στείλουν να ελεχθεί και θα μου απαντήσουν.

    Με παίρνουν πάλι τηλέφωνο μέσα στα Χριστούγεννα και μου σκάνε το παραμύθι πως το κουπόνι τελικά χάθηκε λόγω ότι η ενεργοποίηση έγινε μετά τις 30-09-2022 και θα μου στείλουν μήνυμα να αποδεχτώ καινούριο συμβόλαιο με χαμηλότερη τιμή στα 26.5€

    Παιρνάνε οι μέρες δεν μου στέλνουν τίποτα, τους ξαναπαίρνω τηλέφωνο, στέλνω emails κλπ.

    Τελικά χθές έρχεται και ο τρίτος λογαριασμός πάλι με τιμή στα 42€

    Στο μεταξύ στους μήνες αυτούς πληρώνω ένα ποσό και όχι το συνολικό που δεν ισχύει.


    Επειδή έχουν παίξει τα νεύρα μου και δεν θέλω άλλο να ασχολούμαι με τους ηλίθιους, θέλω να καταγγείλω την σύμβαση και να πάω σε άλλη εταιρεία. Και η ερώτηση είναι πως από την στιγμή που δεν έχουν τηρήσει την αρχική σύμβαση μπορώ να φύγω χωρίς να πληρώσω τα τέλη αποδέσμευσης που γράφει το συμβόλαιο?

  13. #223
    Εγγραφή
    01-06-2014
    Περιοχή
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Μηνύματα
    995
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    14(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Θα το διορθώσουν δικό τους θέμα είναι, εσύ αφού είναι ενήμεροι απλά πληρώνεις τα 29€ μην τους βάζεις παραπάνω, αφού το έχεις και γραπτά είσαι οκ.

    Για αποδέσμευση δεν ξέρω, εσύ τους έχεις δώσει 42 ποτέ;
    Πάρτους ξανά και ενόχλησε τους και πες τους ότι θες να φύγεις γιατί δεν το έχουν διορθώσει ακόμη.

  14. #224
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Είμαι πελάτης της wind σε adsl σύνδεση με 18.90€ από τπ νοεμβριο του 2019.
    Αφορά φοιτητική κατοικία η οποία πρόκειται να ξενοικιαστεί και να αποχωρήσω τον μαρτιο του 2024.
    Η σύμβαση λήγει το νοεμβριο του 2023. Οπότε τότε θα πρέπει να γίνει ανανέωση σύμβασης ( ? )
    Τι πρέπει να κάνω ετσι ώστε να εχω υπηρεσίες adsl & τηλεφωνίας μέχρι το μαρτιο του 2024 αλλά και να μην πληρώσω τέλη προωρης αποχώρησης ;
    Γίνεται να συνεχίσω και μετά το νοεμβριο του 2023 αλλά χωρίς δέσμευση ;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος geopro64 : 07-05-23 στις 14:06.

  15. #225
    Εγγραφή
    06-09-2008
    Περιοχή
    Ιωαννινα
    Μηνύματα
    1.808
    Downloads
    51
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    150000/22000(KV)
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
    Router
    Speedport Smart 3
    SNR / Attn
    7(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από geopro64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι πελάτης της wind σε adsl σύνδεση με 18.90€ από τπ νοεμβριο του 2019.
    Αφορά φοιτητική κατοικία η οποία πρόκειται να ξενοικιαστεί και να αποχωρήσω τον μαρτιο του 2024.
    Η σύμβαση λήγει το νοεμβριο του 2023. Οπότε τότε θα πρέπει να γίνει ανανέωση σύμβασης ( ? )
    Τι πρέπει να κάνω ετσι ώστε να εχω υπηρεσίες adsl & τηλεφωνίας μέχρι το μαρτιο του 2024 αλλά και να μην πληρώσω τέλη προωρης αποχώρησης ;
    Γίνεται να συνεχίσω και μετά το νοεμβριο του 2023 αλλά χωρίς δέσμευση ;
    Απλά δεν θα κάνεις ανανέωση. Θα είσαι εκτός συμβολαίου και θα το κόψεις χωρίς κανένα πρόβλημα. Αλλά ίσως χρειαστεί να πληρώνεις τιμή καταλόγου και όχι αυτό σε προσφορά
    Eπιτελους VDSL

Σελ. 15 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 51013141516 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας