Σελ. 12 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 271011121314 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 166-180 από 208
  1. #166
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.748
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα και εγώ ρε συ για το γαμώτο το κάνω τελείως και στο σπίτι και στο κινητό και να πω την αλήθεια νοιώθω όμορφα. Απλά πρέπει να βρω Data 1gb τουλάχιστον να έχω στο κινητό πολύ φτηνά που δεν το έχω βρει ακόμα.
    Τα 10 ευρώ που βάζεις φροντίζεις να τα ξοδέψεις μέσα σε 2 μήνες..
    αλλιώς τα χάνεις έτσι δεν είναι.. ?

    Τo WhatsUp δίνει δώρο 1+ GB για 1 μήνα, με κάθε ανανέωση..

    Επίσης τώρα μου έχουν σκάσει 2 ακόμη δώρα από Cosmote κάθε μήνα..
    για GB με διάρκεια 1 εβδομάδα..
    1ο - 1 GB από Cosmote One
    2o - 1 GB από πληρωμή σταθερής

    Μετά έχω και το CU με παρόμοια δώρα οπότε δεν χρειάζεται να αγοράζω καθόλου GB με μικρή/απλή χρήση Internet..
    Συμπηρωματικό για Vodafone CU μπορείς να αγοράζεις 3GB/εβδομάδα με Bonus πόντους από τις σχετικές κάρτες της AlphaBank.

    - - - Updated - - -

    Προσπαθώ πάντως να κάνω απόσβεση τις κάρτες και με τα διάφορα δώρα από Deals 4 You / Thank You
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Iris07 : 14-09-20 στις 13:53.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  2. #167
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.146
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έβαλα frog πάω με 12 ευρώ 2 μήνες μιλάω αβέρτα.
    Με 3 ευρώ 120 λεπτά ανά δευτερόλεπτο, internet τον πρώτο μήνα δωρεάν από την ανανέωση και τον επόμενο με 4,4 ευρώ 2GB

    6 ευρώ τον μήνα για καλό δίκτυο λίγα MB όταν είμαι εκτός δουλειάς/σπιτιού και από τηλέφωνα ότι έκανα και πριν.
    Για βόηθα λίγο.. μόλις πριν λίγες μέρες γύρισα το cosmote σε frog για αυτό το λόγο αλλά στα προγράμματα δεν βρίσκω κάτι φτηνό 3-4€ με data για όλο το μήνα. Δεν θέλω καθόλου ομιλία/sms
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #168
    Εγγραφή
    06-08-2013
    Μηνύματα
    316
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    Path Level
    Interleaved
    Παίρνεις μια smarty από Αγγλία και με 10€/μηνα έχεις 20gb ίντερνετ με σήμα cosmote η Wind (ότι σε βολεύει στην περιοχή σου) και μια q για ελληνικό αριθμό εισερχομένων χωρίς καθόλου ανανέωση στο 3μηνο (το δικό μου είναι 6 μήνες και δέχεται κανονικά). Αντικαθιστάς τον dialer του κινητού με zoiper, βάζεις callingcredit λογαριασμό και μιλάς παντού πάμφθηνα (4g πάντα ανοιχτά). Αυτό τους αξίζει. Μετά ας πάνε την κάρτα και 30€.

  4. #169
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.146
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από likos_de Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίρνεις μια smarty από Αγγλία και με 10€/μηνα έχεις 20gb ίντερνετ με σήμα cosmote η Wind (ότι σε βολεύει στην περιοχή σου) και μια q για ελληνικό αριθμό εισερχομένων χωρίς καθόλου ανανέωση στο 3μηνο (το δικό μου είναι 6 μήνες και δέχεται κανονικά). Αντικαθιστάς τον dialer του κινητού με zoiper, βάζεις callingcredit λογαριασμό και μιλάς παντού πάμφθηνα (4g πάντα ανοιχτά). Αυτό τους αξίζει. Μετά ας πάνε την κάρτα και 30€.
    Βρε έχω πάρει 30 κάρτες 3UK(λόγο tracker) και έχω τέτοια κόλπα αλλά δεν έχω δίκαρτο κινητό 1ον και 2ον θα ήθελα με μια κάρτα ελληνική να το κάνω.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #170
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από likos_de Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίρνεις μια smarty από Αγγλία και με 10€/μηνα έχεις 20gb ίντερνετ με σήμα cosmote η Wind (ότι σε βολεύει στην περιοχή σου) και μια q για ελληνικό αριθμό εισερχομένων χωρίς καθόλου ανανέωση στο 3μηνο (το δικό μου είναι 6 μήνες και δέχεται κανονικά). Αντικαθιστάς τον dialer του κινητού με zoiper, βάζεις callingcredit λογαριασμό και μιλάς παντού πάμφθηνα (4g πάντα ανοιχτά). Αυτό τους αξίζει. Μετά ας πάνε την κάρτα και 30€.
    Ρε παιδιά είπαμε να κάνουμε κάτι απλό για να μην έχουμε ανανέωση κάθε δίμηνο,

  6. #171
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.675
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για βόηθα λίγο.. μόλις πριν λίγες μέρες γύρισα το cosmote σε frog για αυτό το λόγο αλλά στα προγράμματα δεν βρίσκω κάτι φτηνό 3-4€ με data για όλο το μήνα. Δεν θέλω καθόλου ομιλία/sms
    Στην εφαρμογή θα βρεις data με 4,4 ευρώ (2GB για 25 μέρες). Τον πρώτο μήνα κράτα τα data που δίνει από Online ανανέωση 10 ευρώ.
    Λεπτά θα βάζεις κάθε δεύτερη εβδομάδα που είναι εβδομάδα διπλασιασμού (θα έχει σηματάκι x2) και είναι 120 λεπτά ανά δευτερόλεπτο προς όλους με 3,02 για ένα μήνα. Ότι δεν καταναλώθηκε μεταφέρεται.
    Και γω από WU σε frog πήγα. Τρελή μείωση. Δεν μου τελειώνουν τα λεπτά που μιλάω. Έκανα μικρές πολλές κλήσεις τελικά.

    https://www.frogmobile.gr/el/interne...obile-internet
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manosdoc : 14-09-20 στις 19:27.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  7. #172
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.146
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosdoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην εφαρμογή θα βρεις data με 4,4 ευρώ (2GB για 25 μέρες). Τον πρώτο μήνα κράτα τα data που δίνει από Online ανανέωση 10 ευρώ.
    Λεπτά θα βάζεις κάθε δεύτερη εβδομάδα που είναι εβδομάδα διπλασιασμού (θα έχει σηματάκι x2) και είναι 120 λεπτά ανά δευτερόλεπτο προς όλους με 3,02 για ένα μήνα. Ότι δεν καταναλώθηκε μεταφέρεται.
    Και γω από WU σε frog πήγα. Τρελή μείωση. Δεν μου τελειώνουν τα λεπτά που μιλάω. Έκανα μικρές πολλές κλήσεις τελικά.
    Μια χαρά είμαι με 4.4€ για 25 ημέρες, τέλεια γιατί και data θα έχω και τηλέφωνο που έχω από voip. Θα το κάνω σε 2 μήνες που θα κλειδώσουν οι εισερχόμενες γιατί έχω μόνο 2€ μέσα και έχω ορκιστεί στον Άγιο Τσίπη, να μην τους δίνω πάνω από 10€ το τρίμηνο.

    Ευχαριστώ πολύ.

  8. #173
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.753
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η φορητότητα σε Frog από 3ο δίκτυο, γίνεται μόνο σε Γερμανό/Cosmote φυσικό κατάστημα ?
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  9. #174
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.675
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η φορητότητα σε Frog από 3ο δίκτυο, γίνεται μόνο σε Γερμανό/Cosmote φυσικό κατάστημα ?
    Σε λίγο θα σου έχω απάντηση. Έστειλα μήνυμα στην εξυπηρέτηση πελατών.
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  10. #175
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.950
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Φορητότητα πάντως σε frog κατευθείαν δεν γίνεται.. Πρώτα γίνεται cosmokarta και μετά θες 10ε για να κάνεις το αλπακ σε frog..
    Η εντολή είναι alpak f στο 1314 νομίζω..
    Έκανα πρόσφατα φορητότητα σε frog από wind και ενώ στο κατάστημα δηλώθηκε frog, τελικά όπως είπα έγινε cosmokarta.. Ότι γράφω δλδ..
    Μεγάλο σπάσιμο η έλλειψη easytransfer στο frog..
    Θα μου πείτε μη τα θέλουμε και όλα.. Αλλά οι πάροχοι όμως απ'ότι φαίνεται μπορούν να τα έχουν όλα..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #176
    Εγγραφή
    09-06-2007
    Περιοχή
    ΠΕΛΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    12.675
    Downloads
    15
    Uploads
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE VDSL2
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
    Router
    H1600
    Path Level
    Fastpath
    "Μπορείς να καλέσεις δωρεάν από το κινητό σου στο 13897 και να ενημερωθείς αναλυτικά για όλες τις διαθέσιμες προσφορές και τα προγράμματά μας, να βρούμε μαζί την καλύτερη δυνατή επιλογή που εξυπηρετεί τις δικές σου ανάγκες και να υποβάλεις το αίτημα φορητότητας στο δίκτυό μας στην περίπτωση που το επιθυμείς. Εναλλακτικά, συμπλήρωσε τα στοιχεία σου εδώ : https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/ela_sthn_cosmote_res_2.htm"

    Αυτά μου απάντησαν, άρα γίνεται και τηλεφωνικώς ( και προφανώς με κάποιο κούριερ η συμπλήρωση τυχόν εγγράφων)
    Το δικαίωμά σου να μιλάς δεν περιλαμβάνει την υποχρέωσή μου να σε πάρω στα σοβαρά.

  12. #177
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από likos_de Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίρνεις μια smarty από Αγγλία και με 10€/μηνα έχεις 20gb ίντερνετ με σήμα cosmote η Wind (ότι σε βολεύει στην περιοχή σου) και μια q για ελληνικό αριθμό εισερχομένων χωρίς καθόλου ανανέωση στο 3μηνο (το δικό μου είναι 6 μήνες και δέχεται κανονικά). Αντικαθιστάς τον dialer του κινητού με zoiper, βάζεις callingcredit λογαριασμό και μιλάς παντού πάμφθηνα (4g πάντα ανοιχτά). Αυτό τους αξίζει. Μετά ας πάνε την κάρτα και 30€.
    Ναι, αλλα ποσο παει το μαλλι με αυτο το setup, μηνιαιως;
    Γιατι το κοβω να βγαινει ακριβοτερα απο τα 15 ευρω που βαζω καθε μηνα στην κοσμοκαρτα.
    Βεβαια καταλαβαινω, οτι οι παροχες με αυτα που ειπες, δεν συγκρινονται με τα ψιχουλα της cosmote ή καθε αλλης καρτελοεταιριας της Ελλαδας...
    Αλλα σαν ποσο μηνιαιως, ισως ειναι μια η άλλη.
    Βεβαια, αν ακριβυνει κι αλλο το ελληνικο καρτοκινητο, τοτε μαλλον συμφερει;

  13. #178
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.146
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, αλλα ποσο παει το μαλλι με αυτο το setup, μηνιαιως;
    Γιατι το κοβω να βγαινει ακριβοτερα απο τα 15 ευρω που βαζω καθε μηνα στην κοσμοκαρτα.
    Βεβαια καταλαβαινω, οτι οι παροχες με αυτα που ειπες, δεν συγκρινονται με τα ψιχουλα της cosmote ή καθε αλλης καρτελοεταιριας της Ελλαδας...
    Αλλα σαν ποσο μηνιαιως, ισως ειναι μια η άλλη.
    Βεβαια, αν ακριβυνει κι αλλο το ελληνικο καρτοκινητο, τοτε μαλλον συμφερει;
    Τίποτα με καμία κάρτα του εξωτερικού δεν συμφέρει και για κανένα λόγο γιατί πολύ απλά ο αριθμός σου θα είναι εξωτερικού. Ο μόνος λόγος ύπαρξης αυτών των καρτών είναι για να έχεις λίγο καλύτερο και ποιο φτηνό ίντερνετ και να χρησιμοποιείς VoIP τηλεφωνία.
    Μην μπερδεύουμε άλλο τον κόσμο εδώ μέσα και πάρει καμία τέτοια για τηλέφωνο και δώσει τον αριθμό στη μάνα του να τον πάρει και το σκίσει το σόι και τους φίλους στις χρεώσεις.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  14. #179
    Εγγραφή
    06-08-2013
    Μηνύματα
    316
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, αλλα ποσο παει το μαλλι με αυτο το setup, μηνιαιως;
    Γιατι το κοβω να βγαινει ακριβοτερα απο τα 15 ευρω που βαζω καθε μηνα στην κοσμοκαρτα.
    Βεβαια καταλαβαινω, οτι οι παροχες με αυτα που ειπες, δεν συγκρινονται με τα ψιχουλα της cosmote ή καθε αλλης καρτελοεταιριας της Ελλαδας...
    Αλλα σαν ποσο μηνιαιως, ισως ειναι μια η άλλη.
    Βεβαια, αν ακριβυνει κι αλλο το ελληνικο καρτοκινητο, τοτε μαλλον συμφερει;
    Στην αρχή στην smarty βάζεις 12€ περίπου (ανάλογα με την ισοτιμία ευρώ λίρα Αγγλίας) και μετά από εκεί και πέρα βάζεις 10€ περίπου κάθε μήνα (πάλι λόγο ισοτιμίας 10λιρες 9.76€) και αυτό γίνεται λόγο επιστροφής 1 λίρα που παίρνεις από τα 10gb που δεν μπορείς να καταναλώσεις λόγο roaming (20gb από τα 30gb). Οπότε το κόστος σου βγαίνει 10€/μήνας για 20gb ίντερνετ και όσα λεπτά μιλήσεις στην callingcredit (1λεπτο/0.006€/κινητα). Στην q δεν βάζεις τίποτα. Μόνο εισερχόμενες. Αυτό θεωρώ συμφέρει για μια μέση χρήση και πάνω. Αν μιλάς ελάχιστα με την 6€ ανανέωση και βάζεις μόνο πακέτα countdown. Εκεί ναι σου βγαίνει φθηνότερα.

  15. #180
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρά είμαι με 4.4€ για 25 ημέρες, τέλεια γιατί και data θα έχω και τηλέφωνο που έχω από voip. Θα το κάνω σε 2 μήνες που θα κλειδώσουν οι εισερχόμενες γιατί έχω μόνο 2€ μέσα και έχω ορκιστεί στον Άγιο Τσίπη, να μην τους δίνω πάνω από 10€ το τρίμηνο.

    Ευχαριστώ πολύ.
    Παιδιά αν είναι να τα χάσετε κάντε τα δωρεά στο χαμόγελο του παιδιού ή κάτι παρόμοιο με sms...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από likos_de Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην αρχή στην smarty βάζεις 12€ περίπου (ανάλογα με την ισοτιμία ευρώ λίρα Αγγλίας) και μετά από εκεί και πέρα βάζεις 10€ περίπου κάθε μήνα (πάλι λόγο ισοτιμίας 10λιρες 9.76€) και αυτό γίνεται λόγο επιστροφής 1 λίρα που παίρνεις από τα 10gb που δεν μπορείς να καταναλώσεις λόγο roaming (20gb από τα 30gb). Οπότε το κόστος σου βγαίνει 10€/μήνας για 20gb ίντερνετ και όσα λεπτά μιλήσεις στην callingcredit (1λεπτο/0.006€/κινητα). Στην q δεν βάζεις τίποτα. Μόνο εισερχόμενες. Αυτό θεωρώ συμφέρει για μια μέση χρήση και πάνω. Αν μιλάς ελάχιστα με την 6€ ανανέωση και βάζεις μόνο πακέτα countdown. Εκεί ναι σου βγαίνει φθηνότερα.
    Βασικά αν είναι να βάλεις smarty ή άλλα UK γιατί να μην κάνεις τις κλήσεις σου από τη SMARTY? Είναι δωρεάν για όλους τους ευρωπαϊκούς αριθμούς όταν είσαι Ελλάδα. Έτσι δεν χρειάζεσαι καν voip για αυτόν τον λόγο

Σελ. 12 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 271011121314 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας