Σελ. 2 από 539 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 8084
  1. #16
    Εγγραφή
    14-10-2010
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    322
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54999/5499
    ISP
    Cosmote
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    14(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Προτιμώ την ποιότητα από την ποσότητα. Ας είναι λίγα και καλά

  2. #17
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.239
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Ο καθένας είναι ελεύθερος να postάρει νέα σχετικά με την F1 και το racing γενικότερα και προφανώς η συζήτηση γύρω από αυτά ειναι επιθυμητή αρκεί να μην υπάρχουν flaming και λοιπά φαινόμενα του παρελθόντος.
    Σίγουρα μπορούμε να συζητήσουμε όλοι πολιτισμένα.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  3. #18
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.239
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Hugh Jackman to play Enzo !
    Australian actor Hugh Jackman of X-Men fame is set to play Enzo Ferrari on the big screen in an upcoming biopic directed by filmmaker Michael Mann.

    A personal long-in-the-works project of Mann, the film which is simply titled Ferrari is based on the Brock Yates book 'Enzo Ferrari – The Man and the Machine' and takes place in the summer of 1957.

    The period was a troubled time for the legendary Commendatore as Ferrari was on the brink of financial ruin while its founder was still grieving from the death of his son Dino who had died from muscular dystrophy at just 24, an event that had also jeopardized his marriage with wife Laura.

    Ferrari's state of affairs only got worse when one of the Scuderia's cars was involved in a horrendous crash in the brutal and infamous 1957 Mile Miglia.

    "The real power of this piece is in the emotionally charged lives of these people in complex, extreme circumstances," Mann told Deadline.com.

    "In addition, there is the explosive power and lethal beauty of racing. It has a great drama at its core and that’s why Ferrari stayed with me."

    Mann, who directed the Hollywood success Heat, had previously attached Christian Bale to the project but the British actor pulled out over health concerns as he refused to gain weight in a short period of time to play Enzo Ferrari.

    Bale went on to co-star with Matt Damon in the Ford v Ferrari epic which Mann had been earmarked to direct before the film was handed to James Mangold.

    Production for the Ferrari film is anticipated to start in the spring of 2021.
    https://f1i.com/news/375123-hugh-jac...in-biopic.html


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  4. #19
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.239
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    https://www.pitpass.com/67107/Imola-...-triple-header

    Μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο...


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  5. #20
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.701
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.pitpass.com/67107/Imola-...-triple-header

    Μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο...
    Η imola είναι από τις ποιο αγαπητές μου πίστες... μου αρέσει το flow της και η απίστευτη δυσκολία των curb που είναι σαν βαμμένο πεζοδρόμιο βασικά... αν το πάταγες θυμάμαι όταν έτρεχα online πήγαινα για τσάι... απογείωση.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #21
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.239
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η imola είναι από τις ποιο αγαπητές μου πίστες... μου αρέσει το flow της και η απίστευτη δυσκολία των curb που είναι σαν βαμμένο πεζοδρόμιο βασικά... αν το πάταγες θυμάμαι όταν έτρεχα online πήγαινα για τσάι... απογείωση.
    Το Mugello επίσης ειναι πολύ ωραία πίστα. Θα ήθελα να δω ένα GP εκεί, η πίστα ειναι F1 Certified και γκαζιάρικη.
    Αποψη μου ειναι ότι λείπουν τα πραγματικά Racing circuits και αυτό με τα street races έχει κουράσει.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  7. #22
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.701
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Mugello επίσης ειναι πολύ ωραία πίστα. Θα ήθελα να δω ένα GP εκεί, η πίστα ειναι F1 Certified και γκαζιάρικη.
    Αποψη μου ειναι ότι λείπουν τα πραγματικά Racing circuits και αυτό με τα street races έχει κουράσει.
    Ναι αυτό το αστείο με τεράστια ευθεία... φρέναααααααα στρίβω με 1η 2η και μετά πάλι ευθείαααααααα και φρένααααα... θέλω πίστες με flow ... ας μην έχει πολλές προσπεράσεις.. δεν με ενδιαφέρει αλλά οδηγικά αυτές είναι που έχουν τη δυσκολία. Αυτός ο κερατάς ο Tilke τα έχει κάνει όλα μην πω... οκ η Τουρκία είχε καλά σημεία αλλά πάει και αυτή.

    Αν σχεδίαζε το tilke την Monza δεν θα υπήρχε η parabolica πχ...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #23
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Mugello επίσης ειναι πολύ ωραία πίστα. Θα ήθελα να δω ένα GP εκεί, η πίστα ειναι F1 Certified και γκαζιάρικη.
    Αποψη μου ειναι ότι λείπουν τα πραγματικά Racing circuits και αυτό με τα street races έχει κουράσει.
    Άκουγα ότι οι νεαροί οδηγοί δεν θα την παλέψουν γιατί είναι neck breaking.

    Εγώ πάντως δυσκολεύομαι να καταλάβω την racing track. Πολύ υποκειμενική έννοια και εξαρτάται πάντα και από την εκάστοτε γενιά των αυτοκινήτων.

  9. #24
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.701
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άκουγα ότι οι νεαροί οδηγοί δεν θα την παλέψουν γιατί είναι neck breaking.

    Εγώ πάντως δυσκολεύομαι να καταλάβω την racing track. Πολύ υποκειμενική έννοια και εξαρτάται πάντα και από την εκάστοτε γενιά των αυτοκινήτων.
    Ναι στην προπόνηση στο playstation που κάνουν δεν προπονείται ο λαιμός... έχει γίνει λίγο τσίου το θέμα.. δεν λέω κουράζονται οι τύποι όλοι μηδενός εξαιρουμένου ακόμα και οι pay drivers είναι θεοί (αν και στα μάτια μου ποιο θεοί πάντα ήταν οι χωμάτινοι άγιοι )

    Είναι μεγάλη κουβέντα αυτή... αλλά τα αυτοκίνητα είναι ποιο εύκολα πια, να δω τους νέους χωρίς υδραυλικό τιμόνι, υποβοηθούμενα φρένα και να έχουν λεβιέ ταχυτήτων και εκεί θα φανεί τι ψάρια πιάνουν με το ένα χέρι στο τιμόνι.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #25
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι στην προπόνηση στο playstation που κάνουν δεν προπονείται ο λαιμός... έχει γίνει λίγο τσίου το θέμα.. δεν λέω κουράζονται οι τύποι όλοι μηδενός εξαιρουμένου ακόμα και οι pay drivers είναι θεοί (αν και στα μάτια μου ποιο θεοί πάντα ήταν οι χωμάτινοι άγιοι )

    Είναι μεγάλη κουβέντα αυτή... αλλά τα αυτοκίνητα είναι ποιο εύκολα πια, να δω τους νέους χωρίς υδραυλικό τιμόνι, υποβοηθούμενα φρένα και να έχουν λεβιέ ταχυτήτων και εκεί θα φανεί τι ψάρια πιάνουν με το ένα χέρι στο τιμόνι.
    Εγώ πιστεύω ότι υπάρχει πάντα μια υπερβολή στην φ1 για να διατηρείται το lore. Το έλεγαν με την λογική ότι οι νέοι οδηγοί είναι πιο αδύναμοι και η πιστα απαιτητική.

  11. #26
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.701
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Καλή αρχή να έχουμε παιδιά.

    Είδα το First practise αν και δεν μπορούν να βγουν ασφαλή συμπεράσματα από αυτό, ότι έλεγαν όλοι ισχύει. Τα 4 επίσημα Mercedes (2 μαύρα και 2 ροζ) δείχνουν ΟΚ out of the box, η RedBull κρύβεται, η McLaren δείχνει ΟΚ και τέλος η Ferrari πρέπει να είναι πίσω από MB και RB γύρω στα 0.5 με 0.7.

    Το εντυπωσιακό είναι πως νόμιζα πως υπήρχε όριο στο πόσα stream βλέπεις ταυτόχρονα αλλά έφτασα τα 12 μικρά παραθυράκια όλα διαφορετικά view από το Live Practise και έπαιζαν ρολόι ... ίσως αντέχει ποιο πολλά αλλά έσκασε και η 100άρα η γραμμή και η Nvidia 710 που έχω στο PC της δουλειάς... Να ένας σοβαρός λόγος να πάω στα 200mbit σπίτι από 100 ... θέλω βέβαια και κάνα 2-3 μονιτορ ακόμα
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  12. #27
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Πάντως οι οδηγοί με τα σκούρες μονόχρωμες μάσκες φαίνονται πολύ αστείοι. Ο Χάμιλτον με την αλυσίδα, το λουκέτο, τα μαύρα ρούχα και την μαύρη μάσκα φαίνεται λες Θεό ξέφυγε από το mortal combat. Αλλά και από την συνέντευξη με vettel και leclerc με τα κόκκινα και την μάσκα, πάλι χαζά φαίνονται.

    Πιστεύω ότι ίσως να ήταν καλύτερα να κράταγαν τις άσπρες για την σοβαρότητα της υπόθεσης. Σε λίγο θα το κάνουμε και fashion item. Θα βγάλουν τα σπασμένα οι ομάδες πουλώντας μάσκες αξεσουάρ.

  13. #28
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Εγώ θα πάρω μάσκα Κίμι Ράικονεν και σε συνδιασμό με t-shirt leave me alone,θα τρολαρω κορωνοιο.

    Η ferrari αν είναι πίσω στα practice,τότε να φοβάστε.

  14. #29
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα πάρω μάσκα Κίμι Ράικονεν και σε συνδιασμό με t-shirt leave me alone,θα τρολαρω κορωνοιο.
    Και εγώ θέλω
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος chat1978 : 03-07-20 στις 18:54.

  15. #30
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.701
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα πάρω μάσκα Κίμι Ράικονεν και σε συνδιασμό με t-shirt leave me alone,θα τρολαρω κορωνοιο.

    Η ferrari αν είναι πίσω στα practice,τότε να φοβάστε.
    Δεν παίζει η Ferrari στο Α1 εκτός από τύχη.
    Το μόνο που έχει το αμάξι νέο είναι πιο ενισχυμένο κουτί διαφορικού πίσω νομίζω, ίσως και η μύτη. Στα 2 practice σήμερα μπήκαν με τέρμα φτερά για να στήσουν το μονοθέσιο και μετά τα Α1 θα φέρουν update. Λόγο κορωνοιού άλλαξαν όλη τη φιλοσοφία του αυτοκινήτου, κυρίως μπροστά που για μένα θα τους βγει σε καλό αλλά αργότερα.

Σελ. 2 από 539 ΠρώτηΠρώτη 123471222 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας