Σελ. 96 από 545 ΠρώτηΠρώτη ... 7686919495969798101106116 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.426-1.440 από 8170
  1. #1426
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Μπορεί να ήταν τύχη που είχε red flag, αλλά το ότι όλους τους πέρασε σαν σταματημένους εκεί νομίζω πρέπει να δώσουμε έμφαση. Μόνο φώτα δεν τους αναβόσβησε να κάνουν στην άκρη.

    Μπράβο στον Χάμιλτον και ας μην μου αρέσει.

    Εγώ αυτό που θέλω να σχολιάσω είναι Bottas και Williams. Για εμένα είναι τεράστιο ψυχολογικό+ όσο αφορά την Williams που έφτασε να προσπαθεί να προσπεράσει Mercedes και έφτασε σχεδόν στο Q3. Δεν ξέρω πως και γιατί αλλά μπράβο τους.

    Όσο αφορά τον Bottas δυστυχώς εχθές ήταν σαν να βάλανε ένα ερασιτέχνη οδηγό στο τιμόνι, δεν ξέρω αν είχε κάποιο πρόβλημα αλλά και στον αγώνα και στο ατύχημα ήταν αλλού.

    Για το ατύχημα η ευθύνη για εμένα είναι καθαρά στον Bottas είχε ένα αμάξι του από πίσω πολύ κοντά τι περίμενε να κάνει στο σημείο που όλοι προσπαθούν για προσπέραση?! Αυτός οδηγούσε σαν να ήταν σε παραλιακό δρόμο και δεν τον ενδιέφερε να δει λωρίδα παρά μόνο τις όμορφες κορασίδες.

  2. #1427
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.141
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Sainz k Ric πρεπει να προσαρμοστουν στις νεες ομαδες, αλλ ΠΙΚΡΑ ο Αλονσο που μετα απο 2 χρονια επεστρεψε...και δεν περασε q3. Ευτυχως που ο Φεττελ παει καλυτερα (τι οχι? αλλα ας βγαλουμε χολη για τον Ισπανο)

    Maxαρος απο αλλο πλανητη...Ανετη νικη..
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  3. #1428
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.243
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sainz k Ric πρεπει να προσαρμοστουν στις νεες ομαδες, αλλ ΠΙΚΡΑ ο Αλονσο που μετα απο 2 χρονια επεστρεψε...και δεν περασε q3. Ευτυχως που ο Φεττελ παει καλυτερα (τι οχι? αλλα ας βγαλουμε χολη για τον Ισπανο)

    Maxαρος απο αλλο πλανητη...Ανετη νικη..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE
    Mazepin fp1 & Lecler fp2 αγκαλια με μπαριερα.
    Εννοείται λοιπόν ότι περιμένεις κατι περισσότερο από έναν δις WDC , Samurai, mr. 600+ στο μονοθέσιο , ο οποίος στη τελική συνέχισε να αγωνίζεται, από αυτή την εικόνα που δεν το τιμά και ιδιαίτερα.
    'Η μήπως θες να πεις πως είσαι και ιδιαίτερα ευχαριστημένος ;

    Και μιας και το πιάσαμε, εναν καλό λόγο για την Ferrari, για τη Mclaren,για τον Charles, για τον Norris ? Μπα ; Τίποτα ε;

    Y.Γ. τι ακριβώς περιμένεις να γράψω για τον Seb ? για μένα δεν έπρεπε να ασχολείται με την F1, ειναι ξοφλημένος. Να χαιρεσαι που ασχολούμαι με τον Αλόνσο.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  4. #1429
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.141
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Οχι δεν περιμενω απο τον Ισπανο κατι παραπανω στην παρουσα φαση. Απλα να προσαρμοστει...

    Νομιζα οτι το ειχα γραψει εδω αλλα το ειχα γραψει σε αλλο ελληνικο φορουμ στο 1ο αγωνα της χρονιας

    1)(Το καμαρι ελειπε 2 χρονια , θελει 1-2 αγωνες να ειναι 100% ετοιμος...) για να προλαβω τυχον συγκρισεις
    2)Αλονσαρος....Αλιπινακι....Χαλαρα το 8ο μονοθεσιο σε ταχυτητα....Θα παιρνει ποντους απο σποντες αν δεν αλλαξει κατι δραματικα...
    Μακλαρεν και Φερραρι θα μας δωσουν ωραιες μαχες...Μακαρι γρηγορα να βρει και ο Περεζ τον δρομο του γιατι τον χρειαζονται εκει πανω...Βαρεθηκαμε το Μαξ vs Mercs.
    Το οτι ασχολεισαι βεβαια μονο με τον Αλονσο που ηταν εκτος απο το 2018 χωρις να του δινεις κανενα ελαφρυντικο, ενω στους Σαινθ,Ρικ κλπ δινεις, ε δειχνει και λιγο εμπαθεια δε νομιζεις?
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  5. #1430
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.243
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Σου κάνω quote πόστ πριν το Race:
    Αντίστοιχα και η Ferrari δείχνει πολύ δυνατή. Αλλά όπως συνηθίζω να λέω , καλό είναι να περιμένει κανένας το q3 end.
    Αρνητική εντύπωση συνεχίζει να δίνει η Alpine και η Aston Martin, η τελευταία μάλιστα προσπαθεί να κάνει lobby για αλλαγή κανονισμών σε σχέση με το αεροδυναμικό πακέτο στη μέση της χρονιάς (τρωγοντας φυσικά κράξιμο
    αφού η ίδια είχε συμφωνήσει). Προφανώς δεν της βγαίνει το Copy/paste..
    Θετική έκπληξη παραμένει η Alpha Tauri.
    Πως γίνεται να βλέπεις ότι ασχολούμαι ΜΟΝΟ με τον Ισπανό , μόνο εσυ το ξέρεις. Αν μη τι άλλο, μονοπατα ασχολείσαι (πάντα) με τη Ferrari όταν γίνεται κάτι στραβό (πχ. αν στουκάρει ο Leclerc), δεν μπορείς να πεις ποτέ κάτι καλό γιατί μάλλον θα πάθεις αναφυλαξία ( ) και φυσικά γενικότερα λάμπεις από το thread μέχρι να πετάξεις τη σπόντα σου.

    Αυτό λοιπόν ειναι το παράπονό μου σε ότι σε αφορά. Επειδή λοιπόν λες για τον Ισπανό, αν ψάξεις στο thread θα δεις ότι έχω πει ότι το sport τον χρειάζεται. Αλλά χρειάζεται έναν Alonso που να οδηγά στις δυνατότητες του.
    Πιστεύω να συμφωνείς.

    Υ.Γ. Sainz και Ric δεν είναι (κατά τη γνώμη μου πάντα) το ίδιο βεληνεκές με τον Αλόνσο. Εξού και γιατί δε μπορείς να τους βάλεις στον ίδιο κουβά.
    Κάτι σαν το ότι δε μπορείς να βάζεις στον ίδιο κουβά Μαζεπιν και Λεκλερκ, κάτι που προφανώς φάνηκε στον αγώνα (πως οδήγησε ο ένας και πως ο άλλος).


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  6. #1431
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.596
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    https://www.gpfans.com/en/articles/6...RRMuTNik3eAsJQ

    γελαει ο κοσμος με την fia

  7. #1432
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.028
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Για τον Seb δεν έχω λόγια, τ οι ν ειδατε στην αρχή του αγώνα που πέρασε κάποιον και με το που πέρασε, έκλεισε μπροστα του στο τσακ να τον φάει. Το άτομο έχει τελειώσει και δεν το έχει καταλάβει.

    Για τον Sir, δεν νομίζω να αμφισβητεί κανείς την οδηγική του ικανότητα και οκ όντας με το καλύτερο μονοθέσιο, κάνει παπαδες αλλά και αυτός έχει ψυχή στο λαθος.

    Τώρα όσο για τον Μαξ, αν δεν έβρεχε που το έχει άσχημα, δεν θα είχε κάνει τη διαφορά που έκανε σε όποια σημεία ήταν μπροστά, οπότε θα βλέπαμε άλλο αγώνα με τον Sir κολλημένο πίσω του.

    - - - Updated - - -

    Σε άλλα νέα, ο αγαπημένος μου Τοτός την είπε την βλακεία του πάλι.

    But George should have never launched into this manoeuvre, considering that the track was drying up, it meant taking risks and the other car is a Mercedes in front of him.
    Τι μας λες ρε μεγάλε? Πως όποιος είναι με mercedes κινητήρα στη πλάτη πρέπει να κάνει το χαζό και να περιμένει μήπως ο bottas καταφέρει και κουμπώσει τη 2α?
    Λέγονται τέτοια πράγματα δημόσια? Συζητάμε για ένα νέο παλικάρι με χέρια, μετά από χρόνια προβλημάτων σε μια ιστορική ομάδα όπως είναι η Williams, που επιτέλους αρχίζει και βλέπει λίγο φως στο τούνελ και τους τι λέει ο άριστος?
    Ήμουν που ήμουν στραβωμενος με τη πάρτη του, με αποτελείωσε γιατί αυτό είναι θράσος. Φυσικά υπάρχει μια φιλία μεταξύ ομάδων που έχουν σχέσεις λόγο κινητήρα αλλά κανείς δεν βγήκε να την πει σε κανένα μέχρι σήμερα από τακτ κυρίως. Η Haas και Alfa Romeo, προσέχουν την Ferrari και τούμπαλιν, η Alfa Tauri προσέχει τα RedBull αλλά αυτό παραπάει.

    Έντο μεταξύ ο Russell ζήτησε συγγνώμη φυσικά γιατί ήταν υπερβολική η αντίδραση του αλλά είχε δίκιο για μένα. Βρε καϊναρι Bottas, έρχεται ο άλλος με +60χλμ από πίσω, και μου κάνεις κινηση να τον κοψεις μήπως και δεν περάσει? Τακσνε πάνω του ο μικρός, ακούμπησε γρασίδι και τέλος.

    Η άποψη του Ross Brawn για το θέμα

    Imola is quite a narrow track so there’s not much space,” said Brawn, “When you add wet grass either side from the rain, it becomes very, very tricky.

    I’m sure both drivers will analyse the incident and learn from it but it did look like Valtteri drifted across and left George nowhere to go.

  8. #1433
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.596
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    μα λεει οτι ξεραμε δεν ειχε αρκετο χωρο για να τελειωσει την προσπεραση ετσι και αλλιως και πηδηξε στην βρεγμενη γραμμη με σλικς ενω ηταν 2/3 πισω απο τον μποτας

    τι περιμενε κανεις οτι θα συμβει? θα μπορουσε να περιμενει εναν γυρο ακομη να βρεθει πιο κοντα αλλα οχι εκει

  9. #1434
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.028
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Κάθομαι και διαβάζω τους κανονισμούς γιατί βγήκε ο Noris και είπε "εγώ θα πέρναγα τον Max αν ήμουν 2ος στο restart". Μιλάει για τη φάση που σχεδόν έκανε τετακε ο μαξ.
    Εδώ λοιπόν έχει γέλιο ο κανονισμός. Εφόσον ήταν rolling restart, αν ο Leclerc (ο οποίος είπε το σκέφτηκε αλλά τελικά πλακωθηκε στα φρένα), τον περναγε, τοτε ο Verstapen μπορούσε να τον περάσει πάλι πριν τη γραμμή εκκίνησης ΑΛΛΑ αν ο Leclerc αφού τον περάσει το σανιδωνε και πήγαινε κανονικά τότε ο μαξ δεν θα προλάβαινε να τον περάσει πριν τη γραμμή τερματισμού οποτε υποχρεωνονταν να περάσει απο τα πιτς!!!!. Αν δεν το έκανε τότε θα έτρωγε ότι ποινή έφαγε ο Kimi.
    Απίστευτο και θα ήθελα να το δω αυτό το χαμό ειλικρινά αλλά ο Leclerc το έπαιξε τζέντλεμαν.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konig Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα λεει οτι ξεραμε δεν ειχε αρκετο χωρο για να τελειωσει την προσπεραση ετσι και αλλιως και πηδηξε στην βρεγμενη γραμμη με σλικς ενω ηταν 2/3 πισω απο τον μποτας

    τι περιμενε κανεις οτι θα συμβει? θα μπορουσε να περιμενει εναν γυρο ακομη να βρεθει πιο κοντα αλλα οχι εκει
    Τι δεν είχε αρκετό χώρο? Στη μέση της ευθείας βρισκόντουσαν.
    Δεν κάνεις ματσακωνιες σε βρεγμένη πίστα. Ούτε ο μαξ τον καιρό της τρέλας του δεν έκανε τέτοια σε βρεγμένη πίστα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #1435
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.596
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    για την ιμολα μιλαμε
    δεν εχει χωρο για ταρζανιες

  11. #1436
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.243
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konig Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα λεει οτι ξεραμε δεν ειχε αρκετο χωρο για να τελειωσει την προσπεραση ετσι και αλλιως και πηδηξε στην βρεγμενη γραμμη με σλικς ενω ηταν 2/3 πισω απο τον μποτας

    τι περιμενε κανεις οτι θα συμβει? θα μπορουσε να περιμενει εναν γυρο ακομη να βρεθει πιο κοντα αλλα οχι εκει
    Ηταν το Definition του Racing incident, έχουμε δει αμέτρητα από αυτά.
    Το foul του Wolff είναι ο τρόπος που ουσιαστικά είπε

    But George should have never launched into this manoeuvre, considering that the track was drying up, it meant taking risks and the other car is a Mercedes in front of him.

    περί Mercedes, κοινώς θεωρεί ότι πρέπει να κάνει χάρες ο George επειδή έχει συμβόλαιο με την Mercedes. Τότε και η Aston Martin να κάνει χάρες, και η McLaren το ίδιο και η Williams.

    Οχι Toto, racing is racing.

    Και ειναι ενδεικτικό του ότι πρακτικά απείλησε να τον στείλει σε άλλο πρωτάθλημα.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  12. #1437
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.049
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων

    Οχι Toto, racing is racing.
    Ε καλά τώρα. Όχι ότι έχεις ή έχετε άδικο αλλά ε καλά τώρα. Την ξέρουν και οι πέτρες το βαθμό της διαπλοκής και αυτό περιλαμβάνει και τις οδηγούς. Και καμία φορά γίνονται λάθη και φαίνεται η θεατρική παράσταση. Και η ρίζα του κακού είναι στα team orders. Στις ομάδες θα κολωσουμε;

  13. #1438
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.243
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε καλά τώρα. Όχι ότι έχεις ή έχετε άδικο αλλά ε καλά τώρα. Την ξέρουν και οι πέτρες το βαθμό της διαπλοκής και αυτό περιλαμβάνει και τις οδηγούς. Και καμία φορά γίνονται λάθη και φαίνεται η θεατρική παράσταση. Και η ρίζα του κακού είναι στα team orders. Στις ομάδες θα κολωσουμε;
    Το ερώτημα είναι, τελικά τι F1 θέλουμε ;
    Αν θελουμε μια F1 όπου μια ομάδα (ναι, η Mercedes) θα κάνει γκουχ και όλοι θα κάνουν στην άκρη, οκ, να σταματήσουμε να παρακολουθούμε. Ο Toto στο συγκεκριμένο είναι foul, και δεν υπάρχει θέμα συζήτησης.
    Να σου θυμίσω ότι σε μια φάση (δε θυμάμαι χρονιά) που δοκίμασε η Ferrari κάτι αντίστοιχο με την Sauber , έγινε της κακομοίρας. Είναι άλλο πράγμα να έχεις πελατιακές ομάδες,άλλο πράγμα αυτές οι ομάδες κυριολεκτικα να είναι "πελάτες" σου.

    Προσωπικά δεν θέλω τέτοια F1.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  14. #1439
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.049
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ερώτημα είναι, τελικά τι F1 θέλουμε ;
    Αν θελουμε μια F1 όπου μια ομάδα (ναι, η Mercedes) θα κάνει γκουχ και όλοι θα κάνουν στην άκρη, οκ, να σταματήσουμε να παρακολουθούμε. Ο Toto στο συγκεκριμένο είναι foul, και δεν υπάρχει θέμα συζήτησης.
    Να σου θυμίσω ότι σε μια φάση (δε θυμάμαι χρονιά) που δοκίμασε η Ferrari κάτι αντίστοιχο με την Sauber , έγινε της κακομοίρας. Είναι άλλο πράγμα να έχεις πελατιακές ομάδες,άλλο πράγμα αυτές οι ομάδες κυριολεκτικα να είναι "πελάτες" σου.

    Προσωπικά δεν θέλω τέτοια F1.
    Ούτε εγώ αλλά πώς έγραψα δεν θέλω και team orders. Γιατί εκεί ξεκινάει το πρόβλημα. Να το θέσω και αλλιώς. Να ξεκαθαρίσουμε ποιος βραβεύεται στην φ1. Οι οδηγοί ή οι ομάδες;

  15. #1440
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε εγώ αλλά πώς έγραψα δεν θέλω και team orders. Γιατί εκεί ξεκινάει το πρόβλημα. Να το θέσω και αλλιώς. Να ξεκαθαρίσουμε ποιος βραβεύεται στην φ1. Οι οδηγοί ή οι ομάδες;
    νομίζω ότι είναι ξεκάθαρο εδώ και χρόνια ομάδες > οδηγοί

Σελ. 96 από 545 ΠρώτηΠρώτη ... 7686919495969798101106116 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας