Σελ. 82 από 550 ΠρώτηΠρώτη ... 62727780818283848792102 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.216-1.230 από 8238
  1. #1216
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Τα βλεπεις τωρα? Υποδειξεις ποιον θα κανουμε quote και ποιον οχι...

    Οτι να ναι πραγματικα.
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  2. #1217
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.944
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σε παρακαλέσω να μη κάνεις quote τον συγκεκριμένο συμφορουμήτη ,γιατί αναγκάζομαι να βλέπω τα post του και αυτό απλά κάνει Defeat το ignore function που τον έχω βάλει.
    Aντίστοιχα και για τον ASFE.
    Και το ignore έπεσε επειδή ακριβως δεν μπορούσε να βγεί άκρη.
    Αυτά.
    Αν δε σου αρέσει να διαβάζεις άλλους μπορείς να κλείσεις τον browser
    Ανυπόγραφος

  3. #1218
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δε σου αρέσει να διαβάζεις άλλους μπορείς να κλείσεις τον browser
    Το ignore τότε τι το έχετε ;


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  4. #1219
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.177
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Καταρχήν να χαλαρώσουμε παιδιά.
    Αν κάποιος έχει πραγματικά οφέλη από την Ferrari, RB,MCLaren ή αντίστοιχα από τον Ολυμπιακό τον Παναθηναϊκό κλπ ... τότε ΟΚ μιλάει με πόνο αν τον προσβάλει κάποιος.. από εκεί και πέρα μπορούμε να βρούμε μια άκρη επικοινωνίας νομίζω.

    Τώρα στο θέμα της Ferrari, νομίζω πως πολλοί έχετε παρεξηγήσει κάτι. Κανείς εδώ στο νήμα δεν είπε πως η Ferrari δεν έκανε κάτι, φυσικά έκανε και την ανακάλυψαν(not) και της το έκοψαν. Αυτό που προσπαθώ να πως εγώ είναι πως σε πολλές περιπτώσεις στην F1 πολλοί ανακαλύπτουν κάτι που είναι σε γκρι περιοχή των κανονισμών και όταν ή κάποιος από της άλλες ομάδες το καταλάβει και το καρφώσει στη FIA ή η ίδια η FIA το ανακαλύψει, τότε έχουμε τις αντίστοιχες τεχνικές οδηγίες από τη FIA για να σταματήσει 1ον να το συνεχίζει να το κάνει αυτή η ομάδα και για να μην το κάνει άλλος ή να το ελευθερώσει για όλους.

    Στη συγκεκριμένη περίπτωση της Ferrari ΔΕΝ και το επαναλαμβάνω ΔΕΝ ξέρει κανείς από τις άλλες ομάδες τι έκανε η Ferrari. Από ότι φαίνεται η FIA ΔΕΝ βρήκε τι ακριβώς έκανε και τους έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό αφού για καιρό έβγαζε να μπουν έξτρα σένσορες κλπ χαζομάρες μπας και τους κόψει. Σε κάποια φάση θεωρώ πως βρήκαν ένα τρόπο επικοινωνίας (FIA με Ferrari) και η 2η ενημέρωσε τη FIA πως θα της πει τι κάνει εφόσον δεν το πει πουθενά. Αφού ενημέρωσε για το τι κάνει τότε η Fia έβγαλε αυτή την ηλίθια ανακοίνωση που άφησε όλο το μηχανοκίνητο αθλητισμό χαζό και έχουμε από τέλη του 2019 μέχρι τώρα αυτό το πανηγύρι.

    Όλη η διαχείριση του θέματος από την FIA ήταν χαζή. Περίμεναν η Ferrari να πάει να τους πει τι έκανε? δεν υπήρχε περίπτωση ... όσο μπόρεσαν το έκαναν και τέλος.

    Αυτά τουλάχιστον έχω καταλάβει εγώ από το θέμα... μπορεί να είναι λάθος, αλλά εδώ είμαστε να το συζητήσουμε.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #1220
    Εγγραφή
    06-05-2006
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.426
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    OTE
    Router
    SpeedportEntry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν να χαλαρώσουμε παιδιά.
    Αν κάποιος έχει πραγματικά οφέλη από την Ferrari, RB,MCLaren ή αντίστοιχα από τον Ολυμπιακό τον Παναθηναϊκό κλπ ... τότε ΟΚ μιλάει με πόνο αν τον προσβάλει κάποιος.. από εκεί και πέρα μπορούμε να βρούμε μια άκρη επικοινωνίας νομίζω.

    Τώρα στο θέμα της Ferrari, νομίζω πως πολλοί έχετε παρεξηγήσει κάτι. Κανείς εδώ στο νήμα δεν είπε πως η Ferrari δεν έκανε κάτι, φυσικά έκανε και την ανακάλυψαν(not) και της το έκοψαν. Αυτό που προσπαθώ να πως εγώ είναι πως σε πολλές περιπτώσεις στην F1 πολλοί ανακαλύπτουν κάτι που είναι σε γκρι περιοχή των κανονισμών και όταν ή κάποιος από της άλλες ομάδες το καταλάβει και το καρφώσει στη FIA ή η ίδια η FIA το ανακαλύψει, τότε έχουμε τις αντίστοιχες τεχνικές οδηγίες από τη FIA για να σταματήσει 1ον να το συνεχίζει να το κάνει αυτή η ομάδα και για να μην το κάνει άλλος ή να το ελευθερώσει για όλους.

    Στη συγκεκριμένη περίπτωση της Ferrari ΔΕΝ και το επαναλαμβάνω ΔΕΝ ξέρει κανείς από τις άλλες ομάδες τι έκανε η Ferrari. Από ότι φαίνεται η FIA ΔΕΝ βρήκε τι ακριβώς έκανε και τους έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό αφού για καιρό έβγαζε να μπουν έξτρα σένσορες κλπ χαζομάρες μπας και τους κόψει. Σε κάποια φάση θεωρώ πως βρήκαν ένα τρόπο επικοινωνίας (FIA με Ferrari) και η 2η ενημέρωσε τη FIA πως θα της πει τι κάνει εφόσον δεν το πει πουθενά. Αφού ενημέρωσε για το τι κάνει τότε η Fia έβγαλε αυτή την ηλίθια ανακοίνωση που άφησε όλο το μηχανοκίνητο αθλητισμό χαζό και έχουμε από τέλη του 2019 μέχρι τώρα αυτό το πανηγύρι.

    Όλη η διαχείριση του θέματος από την FIA ήταν χαζή. Περίμεναν η Ferrari να πάει να τους πει τι έκανε? δεν υπήρχε περίπτωση ... όσο μπόρεσαν το έκαναν και τέλος.

    Αυτά τουλάχιστον έχω καταλάβει εγώ από το θέμα... μπορεί να είναι λάθος, αλλά εδώ είμαστε να το συζητήσουμε.
    Καλά τα λες, είναι προφανές για τους περισσότερους πως μέσες-άκρες κάπως έτσι έγιναν τα πράγματα.
    Μόνο στο bold θα διαφωνήσω και μη με βάλεις τώρα να ψάχνω παλιά posts, είναι το κύριο σημείο διαφωνίας σ' αυτό το thread εδώ και πολύ καιρό.

  6. #1221
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    "Ferrari have 'recovered quite a lot of speed' | F1 News by PlanetF1" https://www.planetf1.com/news/ferrar...attia-binotto/

    Ενδιαφέρον


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  7. #1222
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Διαβάζω την ιστορία και σκέφτομαι την φάση με την FAA που έβαλε τους μηχανικούς της boing να πιστοποιήσουν τις δικές τους ταρζανιες στο max. Η FAA έπρεπε να το κάνει γιατί έπεσε γραμμή από πάνω για περικοπές. Δεν ξέρω τι καταλαβαίνουν στην Φ1 όσον αφορά τον ρόλο τους σαν εποπτική αρχή.

    Έλα ρε Φεράρι, πες μου το μυστικό και σου υπόσχομαι δεν θα το μάθει κανείς. Scouts honour. Ξεφτίλα πραγματικά.

    Κανονικά θα έπρεπε να είχε γεμίσει ο τόπος με meme που κυρίως στοχεύουν την διοργανώτρια αρχή.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά τα λες, είναι προφανές για τους περισσότερους πως μέσες-άκρες κάπως έτσι έγιναν τα πράγματα.
    Μόνο στο bold θα διαφωνήσω και μη με βάλεις τώρα να ψάχνω παλιά posts, είναι το κύριο σημείο διαφωνίας σ' αυτό το thread εδώ και πολύ καιρό.
    Η χρήση της λέξης κλέβω έχει υπάρξει το μήλο της έριδος. Γι'αυτό έγραψα στον asfe ότι έχουμε καταντήσει σαν τις politically correct συζητήσεις. Και ο ίδιος ο Blue Chris είχε αντιδράσει σχετικά έντονα με την λογική ότι δεν έχει φακελωθει επίσημα ως κλεψιά. Και μετά ακολούθησαν τα lawyer up.

    Κολλάμε στις λέξεις και χάνουμε την ουσία. Όπως έγραψε και ο m4x, κοινή λογική και μάτια έχει ο κόσμος και βλέπει.

    Εδώ μας έχουν γδυσει οι πολιτικές ηγεσίες και στην κλεψιά για ομάδες και διασκέδαση εξασκούμε όλη την αυστηρότητα μας.

  8. #1223
    Εγγραφή
    05-10-2020
    Περιοχή
    Αθήνα->Βοστώνη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Verizon
    Νόμιζα είχα διαβάσει τον Μαρκ Χιουζ να γράφει, οτι με πιθανές παρεμβολές στον αισθητήρα, η Φερράρι μπορούσε να δίνει πιο πολύ ροή (απο την ένδειξη του αισθητήρα) για μερικές περιόδους των 2000Hz μετρήσεων (σε κρίσιμα σημεία επιτάχυνσης στην πίστα) και να αντισταθμίζει με μικρότερη ροή σε άλλες στιγμές. Το οποίο ίσως κάποιος να θεωρεί απλά stretching των κανονισμών, αφου η μέση ροή παραμένει στα 100 Κ/ωρα - απλά με μεγαλύτερη περίοδο

    Αλλά δεν μπορώ να ξαναβρώ αυτό το άρθρο. Αυτό που βρίσκω, μετά το θέμα του ντεπόζιτου του Leclerc, υπονοεί ότι _και_ η μέση ροή και συνολική κατανάλωση ήταν μεγαλύτερη, χάρη στην λάθος καταγραφή του φορτίου καυσίμου πριν τον αγώνα.
    https://www.motorsportmagazine.com/a...nd-controversy
    Αλλά μου φαίνεται δύσκολο να πιστέψω ότι η Φερράρι έδινε λάθος φορτίο σε τόσους αγώνες το '19, ξέροντας ότι γίνονται τυχαίες μετρήσεις (ο Μπινόττο λέει έγιναν 10 μετρήσεις το '19?).

    Πάντως και εγώ δεν θυμάμαι τέτοια διαφορά στην απόδοση άλλης ομάδας πριν και μετά από κάποια διευκρίνιση/επικαιροποίηση κανονισμού απο την ΦΙΑ.

  9. #1224
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.177
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BostonSeaOtter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νόμιζα είχα διαβάσει τον Μαρκ Χιουζ να γράφει, οτι με πιθανές παρεμβολές στον αισθητήρα, η Φερράρι μπορούσε να δίνει πιο πολύ ροή (απο την ένδειξη του αισθητήρα) για μερικές περιόδους των 2000Hz μετρήσεων (σε κρίσιμα σημεία επιτάχυνσης στην πίστα) και να αντισταθμίζει με μικρότερη ροή σε άλλες στιγμές. Το οποίο ίσως κάποιος να θεωρεί απλά stretching των κανονισμών, αφου η μέση ροή παραμένει στα 100 Κ/ωρα - απλά με μεγαλύτερη περίοδο

    Αλλά δεν μπορώ να ξαναβρώ αυτό το άρθρο. Αυτό που βρίσκω, μετά το θέμα του ντεπόζιτου του Leclerc, υπονοεί ότι _και_ η μέση ροή και συνολική κατανάλωση ήταν μεγαλύτερη, χάρη στην λάθος καταγραφή του φορτίου καυσίμου πριν τον αγώνα.
    https://www.motorsportmagazine.com/a...nd-controversy
    Αλλά μου φαίνεται δύσκολο να πιστέψω ότι η Φερράρι έδινε λάθος φορτίο σε τόσους αγώνες το '19, ξέροντας ότι γίνονται τυχαίες μετρήσεις (ο Μπινόττο λέει έγιναν 10 μετρήσεις το '19?).

    Πάντως και εγώ δεν θυμάμαι τέτοια διαφορά στην απόδοση άλλης ομάδας πριν και μετά από κάποια διευκρίνιση/επικαιροποίηση κανονισμού απο την ΦΙΑ.
    Ως επί το πλείστον αυτό ήταν το επικρατέστερο σενάριο και πραγματικά στο f1technical.net το φόρουμ, διάβασα όλες τις θεωρίες και με ποιο τρόπο θα μπορούσαν να το κάνουν. Αν και κλασσικό εγγλέζικο με bias προς Hamilton και mercedes, είναι απίστευτη πηγή γνώσης με μηχανικούς νυν και πρώην να γράφουν απόψεις συχνά πυκνά .
    Εμένα προσωπικά μου φάνηκε απίστευτα δύσκολο αυτό το σενάριο και ακόμα πιο δύσκολο να κρυφτεί από τη FIA. Νομίζω πως ήταν κάτι άλλο πιο απλό αλλά συνάμα πιο εύκολα αποδοτικό και το στηρίζω κυρίως στη δυσκολία της FIA να το βρει.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #1225
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ως επί το πλείστον αυτό ήταν το επικρατέστερο σενάριο και πραγματικά στο f1technical.net το φόρουμ, διάβασα όλες τις θεωρίες και με ποιο τρόπο θα μπορούσαν να το κάνουν. Αν και κλασσικό εγγλέζικο με bias προς Hamilton και mercedes, είναι απίστευτη πηγή γνώσης με μηχανικούς νυν και πρώην να γράφουν απόψεις συχνά πυκνά .
    Εμένα προσωπικά μου φάνηκε απίστευτα δύσκολο αυτό το σενάριο και ακόμα πιο δύσκολο να κρυφτεί από τη FIA. Νομίζω πως ήταν κάτι άλλο πιο απλό αλλά συνάμα πιο εύκολα αποδοτικό και το στηρίζω κυρίως στη δυσκολία της FIA να το βρει.
    Βασικά, το τελευταίο είναι και το αιώνιο πρόβλημα της FIA, ότι κοινώς δυσκολεύεται να παρακολουθήσει το τι κάνουν οι ομάδες προκειμένου να "σπάσουν" τους κανονισμούς.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  11. #1226
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ως επί το πλείστον αυτό ήταν το επικρατέστερο σενάριο και πραγματικά στο f1technical.net το φόρουμ, διάβασα όλες τις θεωρίες και με ποιο τρόπο θα μπορούσαν να το κάνουν. Αν και κλασσικό εγγλέζικο με bias προς Hamilton και mercedes, είναι απίστευτη πηγή γνώσης με μηχανικούς νυν και πρώην να γράφουν απόψεις συχνά πυκνά .
    Εμένα προσωπικά μου φάνηκε απίστευτα δύσκολο αυτό το σενάριο και ακόμα πιο δύσκολο να κρυφτεί από τη FIA. Νομίζω πως ήταν κάτι άλλο πιο απλό αλλά συνάμα πιο εύκολα αποδοτικό και το στηρίζω κυρίως στη δυσκολία της FIA να το βρει.
    Δεν διαφωνω. Αλλα τον τελευταιο καιρο μονο το ονομα της φερραρι ακουγεται. Μια με τις μπαταριες..Μια με τον υπερβολικο ασπρο καπνο που εβγαζε οταν εβγαιναν απο τα πιτς, μια που εβαζαν κατι πανω στην καμερα πριν την εκκινηση για να κρυψουν κατι λογικα, μια η αφυσικα μεγαλη τελικη κλπ κλπ...Ε και τους τραβηξαν το αυτι μια και καλη με αποτελεσμα τα περσυνα χαλια. Φετος λογικα θα ειναι ανωτερη. Εφυγε και ο Σεμπ που σιγουρα επαιζε ρολο στο μαυρο χαλι..Λιγο εμεινε μεχρι το πρωτο τεστ (10 μερες)
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  12. #1227
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά, το τελευταίο είναι και το αιώνιο πρόβλημα της FIA, ότι κοινώς δυσκολεύεται να παρακολουθήσει το τι κάνουν οι ομάδες προκειμένου να "σπάσουν" τους κανονισμούς.
    Πρόβλημα ή selling point? Γιατί αυτό δεν ήταν ανέκαθεν το ελκυστικό κομμάτι της τεχνολογιας; Λογικό είναι για μένα να μην ξέρουν τι γίνεται κάτω από τα σασί, εκτός και να βλέπουν τα πάντα και βρούν τρόπο να διατηρηθεί εγχεμύθια που δεν παίζει. Όμως όταν δουν κάτω από τα πλαστικά, τότε δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι τον τοπ ντογκ μηχανικό να καταλάβει τι σκαρφίστηκε ο τοπ ντογκ μηχανικός. Ετσι πιστεύω εγώ δηλαδή.

  13. #1228
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  14. #1229
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.604
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    και σε ροζάκι θα είναι ακόμα ποιο ωραίο

  15. #1230
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adiS Εμφάνιση μηνυμάτων
    και σε ροζάκι θα είναι ακόμα ποιο ωραίο
    Χαχαχα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adiS Εμφάνιση μηνυμάτων
    και σε ροζάκι θα είναι ακόμα ποιο ωραίο
    Φαίνεται λες και έχει βγει από NFS. Μόνο το neon στο πάτωμα λείπει. Αυτό το κόκκινο του δίνει πολύ.

Σελ. 82 από 550 ΠρώτηΠρώτη ... 62727780818283848792102 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας