Σελ. 154 από 549 ΠρώτηΠρώτη ... 134144149152153154155156159164174 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.296-2.310 από 8234
  1. #2296
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.071
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπήρχε κανένα ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ break test.
    Miscommunication ηταν.
    Εγώ πιστεύω ότι ελάττωσε πολύ. Πες το όπως θες. Όπως έγραψα, έχουν αρχίσει τις βλακείες μέσα στην πίστα μαζί με τον Λούη.

  2. #2297
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.604
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πιστεύω ότι ελάττωσε πολύ. Πες το όπως θες. Όπως έγραψα, έχουν αρχίσει τις βλακείες μέσα στην πίστα μαζί με τον Λούη.
    αυτό που ήθελε να κάνει ο ver είναι να τον αφήσει να περάσει αλλά να πατήσει και γκάζι όσο το δυνατόν γρηγορότερα ώστε να έχει την ευκαιρία του drs για προσπέραση.

    Δεν είχε νόημα να ελαττώσει τόσο πολύ γιατί δεν θα κέρδιζε κάτι. Σκέψου ένα ομαλό σενάριο που θα ελλάτωνε πολύ και ο χαμ θα τον παιρνούσε, αμέσως θα δημιουργούσε μία απόσταση ασφαλείας.

  3. #2298
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.071
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adiS Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό που ήθελε να κάνει ο ver είναι να τον αφήσει να περάσει αλλά να πατήσει και γκάζι όσο το δυνατόν γρηγορότερα ώστε να έχει την ευκαιρία του drs για προσπέραση.

    Δεν είχε νόημα να ελαττώσει τόσο πολύ γιατί δεν θα κέρδιζε κάτι. Σκέψου ένα ομαλό σενάριο που θα ελλάτωνε πολύ και ο χαμ θα τον παιρνούσε, αμέσως θα δημιουργούσε μία απόσταση ασφαλείας.
    Οπτικά δεν πείθομαι αλλά λογικά και εγώ αμφιβάλλω τα μάτια μου. Πρέπει να δω onboard με ταχύτητα. Μου φαίνεται τεράστια ευθεία, πολύ μικρή η ταχύτητα, και πολύ ώρα από πίσω ο Χάμιλτον. Στο λογικό σενάριο, πιστεύω και ο Χάμιλτον έπαιζε και αυτός παιχνίδια. Γι'αυτό και λέω, ότι το έχουν ντιγκο Ντάγκα λίγο εντός πίστας.

  4. #2299
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.174
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπτικά δεν πείθομαι αλλά λογικά και εγώ αμφιβάλλω τα μάτια μου. Πρέπει να δω onboard με ταχύτητα. Μου φαίνεται τεράστια ευθεία, πολύ μικρή η ταχύτητα, και πολύ ώρα από πίσω ο Χάμιλτον. Στο λογικό σενάριο, πιστεύω και ο Χάμιλτον έπαιζε και αυτός παιχνίδια. Γι'αυτό και λέω, ότι το έχουν ντιγκο Ντάγκα λίγο εντός πίστας.
    Στο 1ο άσε του MAX έκανε άσε και ο Hamilton, εκεί χάθηκε η μπάλα και νευρίασε ο Max και έκανε βλακείες μετά. Αυτό που δεν ξέρω είναι αν είχαν ενημερώσει τον Hamilton πως ο MAX έχει πάρει εντολή να τον αφήσει. Αν όχι τότε τον συγχωρώ γιατί με τον τρελό μπροστά δεν παίζεις.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #2300
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Με αυτο το περιστατικό,κινδύνεψε ο Χάμιλτον γιατί αν έφευγε η αεροτομή μπροστά,τέλος πρωτάθλημα και μετά δεν ξέρω που θα φόρτωναν τις ευθύνες.

    Σε κάθε περίπτωση,η Merc,ειδικά με την σκληρή γόμα,είχε καλύτερο ρυθμό αγώνα,οπότε θέμα χρόνου και φθοράς της κίτρινης του max,να γίνει προσπερασμα στην ευθεία με DRS.

    Το abu dhabi έχει μια μεγάλη ευθεία που ευνοεί τη μερκ.Εντυπωσιακο ήταν πόσο κέρδιζε η RBR στις στροφές,αλλά πόσο εύκολα μάζευε την διαφορά στις ευθείες ο Χάμιλτον.

  6. #2301
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πιστεύω ότι ελάττωσε πολύ. Πες το όπως θες. Όπως έγραψα, έχουν αρχίσει τις βλακείες μέσα στην πίστα μαζί με τον Λούη.
    Εντάξει, σεβαστό μόνο που όταν ακόμα και οι ίδιοι παραδεχονται την ηλιθιότητα που κάναν και τους κράζουν και από τη FIA (πεστε μας που θελετε να γίνει η αλλαγή για να μη γίνουν τα ίδια), το λάθος της Merc ηταν φανερό.
    Και φυσικά και οι δυο καναν βλακείες, αλλα το συγκεκριμένο δεν ήταν μια από αυτές. Εδώ απλά ο Lewis δεν ήξερε ότι θα του δοθει η θέση γιατί απλά δεν προλάβαν (??) να του το πούν.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο 1ο άσε του MAX έκανε άσε και ο Hamilton, εκεί χάθηκε η μπάλα και νευρίασε ο Max και έκανε βλακείες μετά. Αυτό που δεν ξέρω είναι αν είχαν ενημερώσει τον Hamilton πως ο MAX έχει πάρει εντολή να τον αφήσει. Αν όχι τότε τον συγχωρώ γιατί με τον τρελό μπροστά δεν παίζεις.
    Ειπαμε, όχι δεν πρόλαβαν ή μπερδεύτηκαν, το είπαν και οι ίδιοι.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με αυτο το περιστατικό,κινδύνεψε ο Χάμιλτον γιατί αν έφευγε η αεροτομή μπροστά,τέλος πρωτάθλημα και μετά δεν ξέρω που θα φόρτωναν τις ευθύνες.

    Σε κάθε περίπτωση,η Merc,ειδικά με την σκληρή γόμα,είχε καλύτερο ρυθμό αγώνα,οπότε θέμα χρόνου και φθοράς της κίτρινης του max,να γίνει προσπερασμα στην ευθεία με DRS.

    Το abu dhabi έχει μια μεγάλη ευθεία που ευνοεί τη μερκ.Εντυπωσιακο ήταν πόσο κέρδιζε η RBR στις στροφές,αλλά πόσο εύκολα μάζευε την διαφορά στις ευθείες ο Χάμιλτον.
    Εγω προβλέπω δράματα στο Abu Dhabi και εγκαταλήψεις και πρωτάθλημα RBR.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  7. #2302
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω προβλέπω δράματα στο Abu Dhabi και εγκαταλήψεις και πρωτάθλημα RBR.
    Να παιξουμε κανενα betoto ποιος θα παρει πρωταθλημα να παρουμε κανενα φραγκο? Με τοσα θραυσματα,πως δεν ειχαμε κανενα κλαταρισμα των δυο πρωτων να λεμε.

  8. #2303
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.174
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω προβλέπω δράματα στο Abu Dhabi και εγκαταλήψεις και πρωτάθλημα RBR.
    Έτσι όπως άλλαξε η πίστα στο Abu Dhabi λογικά η merc θα είναι -0.5 από τη RB και θα κάνει τρελό 1-2. Τι θα κάνει εκεί ο max? θα πέσει πάνω τους? και να το κάνει πάλι χαμένος θα βγει.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #2304
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.071
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με αυτο το περιστατικό,κινδύνεψε ο Χάμιλτον γιατί αν έφευγε η αεροτομή μπροστά,τέλος πρωτάθλημα και μετά δεν ξέρω που θα φόρτωναν τις ευθύνες.
    Άγιο είχε χθες. Δύο φορές τα τσούγκρισε.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει, σεβαστό μόνο που όταν ακόμα και οι ίδιοι παραδεχονται την ηλιθιότητα που κάναν και τους κράζουν και από τη FIA (πεστε μας που θελετε να γίνει η αλλαγή για να μη γίνουν τα ίδια), το λάθος της Merc ηταν φανερό.
    Και φυσικά και οι δυο καναν βλακείες, αλλα το συγκεκριμένο δεν ήταν μια από αυτές. Εδώ απλά ο Lewis δεν ήξερε ότι θα του δοθει η θέση γιατί απλά δεν προλάβαν (??) να του το πούν.
    Σίγουρα. Και εγώ γράφω ότι άρχισαν και συνεχίζουν με βλακείες μέσα στην πίστα. Για μένα η αρχή, τουλάχιστον που συνειδητοποιήσα εγώ, ήταν με μπλοκ του Μαξ στον Bottas για το fastest lap.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι όπως άλλαξε η πίστα στο Abu Dhabi λογικά η merc θα είναι -0.5 από τη RB και θα κάνει τρελό 1-2. Τι θα κάνει εκεί ο max? θα πέσει πάνω τους? και να το κάνει πάλι χαμένος θα βγει.
    Και χθες έκανε κάτι διαφορετικό; Κάθε φορά, ακόμα και στο 2 restart, ευθεία το έκοψε και όποιον πάρει ο χάρος.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο 1ο άσε του MAX έκανε άσε και ο Hamilton, εκεί χάθηκε η μπάλα και νευρίασε ο Max και έκανε βλακείες μετά. Αυτό που δεν ξέρω είναι αν είχαν ενημερώσει τον Hamilton πως ο MAX έχει πάρει εντολή να τον αφήσει. Αν όχι τότε τον συγχωρώ γιατί με τον τρελό μπροστά δεν παίζεις.
    ε what?

  10. #2305
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.174
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε what?
    Βρε καλά έκανε, αφού δεν του είχαν πει πως θα σε αφήσει, τον φοβάται τον άλλο μπροστά.

    Πάντως πάμε για επανάληψη της φάσης Senna-Prost στον επόμενο αγώνα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  11. #2306
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Ας ελπισουμε να μην κριθει ο τιτλος στα "χαρτια" απο ποινες στο αμπου νταμπι.

  12. #2307
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε καλά έκανε, αφού δεν του είχαν πει πως θα σε αφήσει, τον φοβάται τον άλλο μπροστά.

    Πάντως πάμε για επανάληψη της φάσης Senna-Prost στον επόμενο αγώνα.
    Και εμένα μου φαίνεται πως ο LH τον φοβάται πολύ τον Max. Λογικό άλλωστε γιατί ο Max έχει δώσει περισσότερα δικαιώματα και γιατί o LH είναι και κάποιας ηλικίας
    Εμένα μου πάει για επανάληψη Schumacher-Hill περισσότερο αλλά (1) πλέον η FIA χώνεται περισσότερο και δεν περνούν αυτά και (2) ο Shumi ήταν ο αντίστοιχος χαϊδεμένος σε εκείνη την περίπτωση, δηλαδή αυτός που είχε το πλεονέκτημα.

    Όπως και να'χει, έξω οι γραφειοκράτες από το σπορ και μέσα οι pure racers
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  13. #2308
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.836
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109990/10990
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως και να'χει, έξω οι γραφειοκράτες από το σπορ και μέσα οι pure racers
    Αρκεί να παίζουν καθαρά και να μην καταντήσει συγκρουόμενα σε λούνα παρκ.

  14. #2309
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε καλά έκανε, αφού δεν του είχαν πει πως θα σε αφήσει, τον φοβάται τον άλλο μπροστά.

    Πάντως πάμε για επανάληψη της φάσης Senna-Prost στον επόμενο αγώνα.
    Αυτό ακριβώς. Οταν λέω ότι θα πέσει ο ένας στον άλλο (κάτι είπα για δράμα). Αν κρασάρουν , ποιός ωφελείται αλήθεια ;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εμένα μου φαίνεται πως ο LH τον φοβάται πολύ τον Max. Λογικό άλλωστε γιατί ο Max έχει δώσει περισσότερα δικαιώματα και γιατί o LH είναι και κάποιας ηλικίας
    Εμένα μου πάει για επανάληψη Schumacher-Hill περισσότερο αλλά (1) πλέον η FIA χώνεται περισσότερο και δεν περνούν αυτά και (2) ο Shumi ήταν ο αντίστοιχος χαϊδεμένος σε εκείνη την περίπτωση, δηλαδή αυτός που είχε το πλεονέκτημα.

    Όπως και να'χει, έξω οι γραφειοκράτες από το σπορ και μέσα οι pure racers
    Χαιδεμένος ο Schumacher που είχε φάει bans και μηδενισμό βαθμολογίας; Δεν θα το έλεγα.

    Χαϊδεμένος πάντως αν μή τι άλλο ειναι ο Lewis. Οσο και αν το racing press (βρετανοκρατούμενο) περνά το εντελώς αντίθετο.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  15. #2310
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.836
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109990/10990
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ακριβώς. Οταν λέω ότι θα πέσει ο ένας στον άλλο (κάτι είπα για δράμα). Αν κρασάρουν , ποιός ωφελείται αλήθεια ;
    Αν δεν φάει κάποιος από τους δυο ποινή λόγω υπαιτιότητας, νομίζω επωφελείται ο Μαξ διότι έχει πιο πολλές νίκες.

    Φαίνεται και από το drivers standings, είναι ισόβαθμοι αλλά ο Max είναι από πάνω.

Σελ. 154 από 549 ΠρώτηΠρώτη ... 134144149152153154155156159164174 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας