Σελ. 138 από 549 ΠρώτηΠρώτη ... 118128133136137138139140143148158 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.056-2.070 από 8230
  1. #2056
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όποιος θέλει ας δει το review για το χτεσινό αγώνα του Peter Windor.
    Όλο είναι ωραίο και ο τύπος είναι από τους τίμιους δημοσιογράφους στην F1, αλλά το βάζω για 2ο λόγο που είναι από το 9ο λεπτό και μετά που επιτέλους, εξηγεί ο άνθρωπος πως ξαφνικά ο Valteri είναι τόσο καλός στους τελευταίους αγώνες και λέει λοιπόν το μεγάλο μυστικό που ο κόσμος τόχει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι. Η αλλαγή των ελαστικών με τα σκληρότερα πλαϊνά, έχει βοηθήσει απίστευτα τη Mercedes... και μόνο αυτήν φυσικά ... ΤΟΤΟΣ forever.
    Ισχύει. Επιτέλους κάποιος το είπε και αυτό με τη pirelli και τη merc πρέπει να σταματήσει. Είναι φανερό ειδικά με τα κίτρινα.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  2. #2057
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.166
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισχύει. Επιτέλους κάποιος το είπε και αυτό με τη pirelli και τη merc πρέπει να σταματήσει. Είναι φανερό ειδικά με τα κίτρινα.
    Όλα έχουν το σκληρό πλαϊνό και τα βρόχινα μαζί και δεν πιάνουμε την αλλαγή μοτέρ που έκαναν "reliability updates" στα τελευταία μοτέρ. Δοκίμασαν κάτι στο προτελευταίο μοτέρ του Bottas, δεν τους βγήκε, το διορθώσαν όπου για αυτό άλλαξε στο καπάκι 2ο μοτέρ ο Bottas και το έβαλαν και στον sir τώρα.
    Δείτε πόσο φτερό είχαν τα mb στη Τουρκία, πόσο οι άλλοι και μην κοιτάτε την τελική αλλά πόσο γρήγορα τα πιάνει.
    Αστεία πράγματα. Στο Μεξικό μόνο ίσως κερδίσει ο ΜΑΧ λόγο υψομέτρου γιατί τους βοηθάει η πιο μικρή τουρμπίνα στη Honda αλλά από εκεί και πέρα όλοι οι αγώνες είναι του sir
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #2058
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Άλλαξε τις γόμες η Pirelli μέσα στη χρονιά; Δεν βρίσκω κάτι.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  4. #2059
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.166
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλαξε τις γόμες η Pirelli μέσα στη χρονιά; Δεν βρίσκω κάτι.
    Ναι βρε, γκρίνιαζε όπως πρόπερσι η Mercedes και άλλαξαν το σκελετό σε ποιο σκληρό, αποτέλεσμα? όλες οι άλλες ομάδες έπαθαν νίλα και αυτό συνέβηκε από το Silverstone και μετά.
    Για να καταλάβεις γιατί συμβαίνει αυτό πρέπει να καταλάβεις τι παίζεται με τη Mercedes. Το μοτέρ τους είναι ΤΕΡΑΣ... κυριολεκτικά... για να δουλέψει το μονοθέσιο πάντα μα πάντα έχουν περισσότερο Downforce από τους πάντες (μιλάω για τους 1ους) και αυτό δεν τους ενοχλεί γιατί έχουν τη δύναμη. Τώρα, τα πολλά φτερά ναι μεν τους βοηθούν στις αργές και μεσαίες στροφές, αλλά στις μεγάλες παρατεταμένες τα λάστιχά τους διαλύονται. Αντί λοιπόν να αλλάξουν το μονοθέσιο αεροδυναμικά, απλά γκρινιάζουν για αλλαγές στα λάστιχα για λόγους ασφάλειας κλπ.
    Έχει συμβεί 3 φορές μέχρι τώρα, στο ίδιο έργο θεατές και ο Τοτός πάντα το περνάει.
    Από το Silverstone και μετά η RB έπαθε πλάκα χοντρή. Δεν μπορούν να κάνουν το μονοθέσιο να έχει κράτημα μπροστά και εξού και το πρόβλημα στην Τουρκία, ο Μαξ είχε υποστροφή χωρίς να μπορούν να βρουν λύση. Η Ferrari είναι η 2η ομάδα που βοηθήθηκε από την αλλαγή στο SIlverstone. Έχοντας κάνει τραγικό λάθος στο Design, φόρτιζαν πολύ τα μπροστινά λάστιχα και τα χάλαγαν. Με την αλλαγή ίσιωσαν κάπως αλλά ακόμα έχουν δουλειά να κάνουν και αυτό παλεύουν.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #2060
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Έβλεπα το βίντεο με Χαμ-Πέρεζ στον 34ο γύρο.
    https://www.formula1.com/en/latest/a...VDy4PQiki.html
    Μου έκανε πολύ εντύπωση πως ο Χαμ φρενάρει πολύ νωρίτερα από τον Πέρεζ στη στροφή 12 (0:14) ενώ και μετά στην ευθεία παρόλο που φαίνεται στην αρχή να ξεφεύγει (0:38), μετά είτε τον πιάνει στην ευθεία ο Πέρεζ είτε πάλι φρενάρει ο Χαμ πολύ νωρίτερα. Και όλα αυτά με τα λάστιχα του σε καλύτερη κατάσταση.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  6. #2061
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.166
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έβλεπα το βίντεο με Χαμ-Πέρεζ στον 34ο γύρο.
    https://www.formula1.com/en/latest/a...VDy4PQiki.html
    Μου έκανε πολύ εντύπωση πως ο Χαμ φρενάρει πολύ νωρίτερα από τον Πέρεζ στη στροφή 12 (0:14) ενώ και μετά στην ευθεία παρόλο που φαίνεται στην αρχή να ξεφεύγει (0:38), μετά είτε τον πιάνει στην ευθεία ο Πέρεζ είτε πάλι φρενάρει ο Χαμ πολύ νωρίτερα. Και όλα αυτά με τα λάστιχα του σε καλύτερη κατάσταση.
    Ενώ ήταν δίπλα δίπλα, γιατί έστειλε τον Perez στην είσοδο τον pits? και οκ τον έστειλε, γιατί δεν έφαγε ποινή ? φυσικά σε όλους μας άρεσε αυτή η μάχη.. αλλά κάτι δεν μου κολλάει με τον sir και ειδικά στον Perez που είναι σκληρός αλλά τίμιος δεν κολλάει τέτοια συμπεριφορά.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  7. #2062
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενώ ήταν δίπλα δίπλα, γιατί έστειλε τον Perez στην είσοδο τον pits? και οκ τον έστειλε, γιατί δεν έφαγε ποινή ? φυσικά σε όλους μας άρεσε αυτή η μάχη.. αλλά κάτι δεν μου κολλάει με τον sir και ειδικά στον Perez που είναι σκληρός αλλά τίμιος δεν κολλάει τέτοια συμπεριφορά.
    Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό είναι επικίνδυνο. Τυπικά ο Πέρεζ παραβίασε την γραμμή με βάση την θέση που είχε στην πίστα. Δεν το πεταξε έξω από την πίστα.

    Δεν ξέρω τον κανονισμό και δεν το έχω ψάξει. Οπτικά όμως, αν υπάρχει ποινή για μένα θα ήταν στο Πέρεζ. Αλλα ευτυχώς τίποτα.

  8. #2063
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.166
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό είναι επικίνδυνο. Τυπικά ο Πέρεζ παραβίασε την γραμμή με βάση την θέση που είχε στην πίστα. Δεν το πεταξε έξω από την πίστα.

    Δεν ξέρω τον κανονισμό και δεν το έχω ψάξει. Οπτικά όμως, αν υπάρχει ποινή για μένα θα ήταν στο Πέρεζ. Αλλα ευτυχώς τίποτα.
    Ε? στην δεξιά στροφή τον έστειλε για τσάι εκτός πίστας, απλά αυτό το εκτός πίστας τύχαινε να είναι η είσοδος των πιτς οπότε είναι gray area αλλά δεν μου αρέσει αυτή η συμπεριφορά όπως δεν μου αρέσει όποιος και να το κάνει μέσα βάζω και τον ΜΑΧ.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #2064
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Που ακριβώς είναι εκτός πίστας και μέσα στο pit line? Δες και την οριζόντια γραμμή. Δεν ξέρω τον κανονισμό αλλά οπτικά, ουσιαστικά δεν σε συμφαίρει να αμυνθείς έτσι σε αυτή την στροφή.

    https://youtu.be/vBsnDIFbbb4?t=28

  10. #2065
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.166
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που ακριβώς είναι εκτός πίστας και μέσα στο pit line? Δες και την οριζόντια γραμμή. Δεν ξέρω τον κανονισμό αλλά οπτικά, ουσιαστικά δεν σε συμφαίρει να αμυνθείς έτσι σε αυτή την στροφή.

    https://youtu.be/vBsnDIFbbb4?t=28
    Ακυρο, μια χαρά στρίβουν, είχα μείνει με την αίσθηση πως ο Sir τον έβγαλε από τα onboard που βλέπω τους αγώνες και δεν το ξαναείδα.. λάθος μου, μια χαρά τέλεια μάχη ήταν και μπράβο τους.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  11. #2066
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακυρο, μια χαρά στρίβουν, είχα μείνει με την αίσθηση πως ο Sir τον έβγαλε από τα onboard που βλέπω τους αγώνες και δεν το ξαναείδα.. λάθος μου, μια χαρά τέλεια μάχη ήταν και μπράβο τους.
    Γενικά βλέπω μια πολύ γρήγορη εναντίωση στον Sir ειδικά από τα μέσα της περσινής σεζόν. Όποτε υπάρχει μάχη, πέφτουν να το φάνε, καμιά φορά τον λέμε και δολοφόνο, μετά το ιντερνετ ηρεμεί και τελικά καταλήγουμε όλοι προς αγωνιστικό συμβάν. Σίγουρα λιγότερο από τα αρχικά σχόλια. Και αυτό γίνεται και σε αυτό το νήμα. Δεν λέω ότι συμφωνώ αλλά είναι εξαιρετικός οδηγός και κατά την γνώμη μου δεν είναι βρώμικος. Δεν φαίνεται να υπάρχει συστηματική σκοπιμότητα. Λίγο γκρινιάρης ίσως. Ίσως ειναι σε βρωμική ομάδα αλλά αυτό είναι αλλού παπά ευαγγέλιο.

  12. #2067
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.166
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά βλέπω μια πολύ γρήγορη εναντίωση στον Sir ειδικά από τα μέσα της περσινής σεζόν. Όποτε υπάρχει μάχη, πέφτουν να το φάνε, καμιά φορά τον λέμε και δολοφόνο, μετά το ιντερνετ ηρεμεί και τελικά καταλήγουμε όλοι προς αγωνιστικό συμβάν. Σίγουρα λιγότερο από τα αρχικά σχόλια. Και αυτό γίνεται και σε αυτό το νήμα. Δεν λέω ότι συμφωνώ αλλά είναι εξαιρετικός οδηγός και κατά την γνώμη μου δεν είναι βρώμικος. Δεν φαίνεται να υπάρχει συστηματική σκοπιμότητα. Λίγο γκρινιάρης ίσως. Ίσως ειναι σε βρωμική ομάδα αλλά αυτό είναι αλλού παπά ευαγγέλιο.
    Κοίτα τι παίζεται. Αν δεν υπήρχε όλη αυτή η ίντριγκα και η ταΠουνιά του Τοτού να κάνει ότι θέλει, ειλικρινά και εγώ θα του έβγαζα το καπέλο μια χαρά ασχέτως αν πήρε η ΜΒ 6 σερί πρωταθλήματα γιατί κατάφερε και εφτιαξε ένα μοτέρ πύραυλο από την αρχή.
    Είναι τόσα πολλά κακά που έχει κάνει αυτή η ομάδα τα τελευταία 6 χρόνια που έχουν κάνει πολύ κακό στον Hamilton και τον έχουν μειώσει πολύ στα μάτια όλων γιατί σε όλους μέσα υπάρχει η αίσθηση πως οδηγούσε πάντα ένα τρένο.
    Από εκεί και πέρα, μιλάμε για έναν πανγρήγορο οδηγό με τρομερά αντανακλαστικά, μεγάλη αίσθηση του μονοθεσίου με ικανότητα διαφορετικών τρόπων οδήγησης και γενικά αν δεν υπάρχει ποιο πρίν φόρτωμα και πίεση πάνω του (από την ομάδα κυρίως, μην χάσουν ένα αγώνα!!!!), τότε είναι τίμιος και σωστός. Επίσης μην ξεχνάμε από που ξεκίνησε και τη προσπάθεια έκανε όλη η οικογένεια για να ανέβει αυτό το παιδί εκεί που ανέβηκε, στον πατέρα του πρέπει να στήσει άγαλμα μιλάμε.

    Δεν γουστάρω τα εκτός φορμουλα1 που εντέλει είναι απλά για να διασκεδάζουμε με τα Sir και τα Vegan κλπ αλλά εγώ προσωπικά του δίνω respect για την οδήγηση. Ο λόγος που βγάζει γκρίνια γενικά είναι γιατί παρακαλόμαθε τόσα χρόνια να είναι μπροστά και να λέει γεια σας και τώρα πρέπει να παλέψει για να έρθει το αποτέλεσμα. Υπήρξαν χρονιές που είχε μια σχετική πίεση και έχασε και ένα πρωτάθλημα για μένα λόγο τεχνικών προβλημάτων αλλά μόνο φέτος νοιώθω ότι πιέζεται πραγματικά.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #2068
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.065
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Ναι ρε συ το ξέρω. Το bias όμως φαίνεται και έχει περάσει σε άλλο επίπεδο. Παλαιότερα, είχα γράψει ότι υπάρχει πολύ χολή.

    Γιατί το αναφέρω όμως; Γιατί όταν κάποιος γράφει κατεπαναληωη με bias τότε χάνει αξιοπιστία και ας παρακολουθεί για 10 μερόνυχτα παραπάνω. Αν ήθελα να το τραβήξω, θα μπορούσα να πω οτι αυτά περί Μερσεντές είναι λόγω bias και γιατί να σε εμπιστευτώ όταν πχ δεν βλέπεις το οφθαλμοφανές που και εγώ ο άσχετος βλέπω. Πρόσεξε δεν το λέω, αλλά σε κάθε περίπτωση θα είχα δίκιο στα σημεία και εσύ θα έχανε το δίκιο σου που πιθανά έχεις. Και αν θες την γνώμη μου, η ίντριγκα στην φ1 είναι αυτή που την κάνει τόσο δημοφιλής. Τραβάτε με και ας κλαίω, κατά την γνώμη μου.

    Φιλικά γιατί νομίζω και με σένα είχαμε αντίστοιχα παρέδωσε με προηγούμενα συμβάντα του Λούη.

  14. #2069
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικά βλέπω μια πολύ γρήγορη εναντίωση στον Sir ειδικά από τα μέσα της περσινής σεζόν. Όποτε υπάρχει μάχη, πέφτουν να το φάνε, καμιά φορά τον λέμε και δολοφόνο, μετά το ιντερνετ ηρεμεί και τελικά καταλήγουμε όλοι προς αγωνιστικό συμβάν. Σίγουρα λιγότερο από τα αρχικά σχόλια. Και αυτό γίνεται και σε αυτό το νήμα. Δεν λέω ότι συμφωνώ αλλά είναι εξαιρετικός οδηγός και κατά την γνώμη μου δεν είναι βρώμικος. Δεν φαίνεται να υπάρχει συστηματική σκοπιμότητα. Λίγο γκρινιάρης ίσως. Ίσως ειναι σε βρωμική ομάδα αλλά αυτό είναι αλλού παπά ευαγγέλιο.
    μπα απο τοτε που ηταν στην μακλαρεν
    https://www.youtube.com/watch?v=QXDmqjnPG7k
    για να μην παμε στο θεμα του αλονσο ετσι

  15. #2070
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.166
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ρε συ το ξέρω. Το bias όμως φαίνεται και έχει περάσει σε άλλο επίπεδο. Παλαιότερα, είχα γράψει ότι υπάρχει πολύ χολή.

    Γιατί το αναφέρω όμως; Γιατί όταν κάποιος γράφει κατεπαναληωη με bias τότε χάνει αξιοπιστία και ας παρακολουθεί για 10 μερόνυχτα παραπάνω. Αν ήθελα να το τραβήξω, θα μπορούσα να πω οτι αυτά περί Μερσεντές είναι λόγω bias και γιατί να σε εμπιστευτώ όταν πχ δεν βλέπεις το οφθαλμοφανές που και εγώ ο άσχετος βλέπω. Πρόσεξε δεν το λέω, αλλά σε κάθε περίπτωση θα είχα δίκιο στα σημεία και εσύ θα έχανε το δίκιο σου που πιθανά έχεις. Και αν θες την γνώμη μου, η ίντριγκα στην φ1 είναι αυτή που την κάνει τόσο δημοφιλής. Τραβάτε με και ας κλαίω, κατά την γνώμη μου.

    Φιλικά γιατί νομίζω και με σένα είχαμε αντίστοιχα παρέδωσε με προηγούμενα συμβάντα του Λούη.
    Συμφωνώ... εγώ προσωπικά είμαι πλέον ανοιχτά αρνητικός προς τη Mercedes και την πληρώνει ο Hamilton. Βασικά δείχνω αντιπάθεια ή μιλάω στα στραβά μόνο οπότε βγάζω λάθος εικόνα. Όμως χαίρομαι όταν υπάρχει μάχη με αυτόν ή τον οποιονδήποτε και θεωρώ τον εαυτό μου φίλαθλο της F1 ασχέτως αν σαν παιδί ήμουν με το Senna (ποιος δεν ήταν.. όπως όλα τα πιτσιρίκια που πια είναι γαυράκια) και αργότερα με τον Schummi όπου σαν ενήλικας που έτρεχα με καρτ και τηλεκατευθυνόμενα έβλεπα πράγματα, μικρές οδηγικές λεπτομέρειες που ξεχώριζαν σε ένα οδηγό.
    Ο Hamilton είναι τέτοιος οδηγός, έχει την ικανότητα και το ταλέντο να μπορεί να οδηγήσει πέραν του ορίου με ένα αμάξι να χορεύει από πίσω και αυτός να πηγαίνει τάπα συνεχόμενα. Αυτό είναι το μυστικό για μένα , να έχεις γρήγορο γυρολόγιο , έτσι παίρνεις τους αγώνες και τα πρωταθλήματα και αν χρειαστεί για Qual τραβάς ένα γύρο ποιο καλό. Εγώ τον Hamilton αν είναι χωρίς πίεση, όπως και πολλούς άλλους, τον βλέπω και χαίρεται ασχέτως αν είναι 1ος 2ος ή 3ος και γεμίζει η ψυχή του... απλά έχει πιεστεί πάρα μα πάρα πολύ να πάρει το 8ο και πρέπει να χαλαρώσει μέσα του γιατί από του χρόνου χρειάζεται προσπάθεια πάλι με νέα δεδομένα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 138 από 549 ΠρώτηΠρώτη ... 118128133136137138139140143148158 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας