Σελ. 45 από 549 ΠρώτηΠρώτη ... 2535404344454647505565 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 661-675 από 8223
  1. #661
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Ο Μποτας γιατι καθεται και δεχεται κατι τετοιο,γιατι πολυ απλα αν πει οχι στη συμφωνια,δεν θα τρεχει για μερσεντες αλλα για μια μεσαια ομαδα,θελει ο Μποτας να ειναι νο1 σε μεσαιων δυνατοτητων ομαδα,ας παει,οπως ο ricciardo.Εχει κουρασει,ο Μποτας,καθε αρχη της χρονιας,να λεει,τωρα ειμαι πανετοιμος να κοντραρω τον χαμιλτον,ειμαι ετοιμος για τιτλο,παιρνει 2 νικες,παιρνει 2-3 πολ και μετα ξεφουσκωνει.Το οτι η ομαδα ενδεχομενως δεν τον αφηνει σε καποιες περιπτωσεις να παλεψει στα ισια η να διαλεξει εκεινος την στρατηγικη σε σημειο που δεν εχει κατι αλλο να χασει,ειναι ενα γεγονος,αλλα μεχρι εκει.

  2. #662
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Μην ξεχνας οτι μια φορα τον χρονο λεει και το to whom it may concern μπλα μπλα μπλα και ανατριχιασαμε ρε Μποτας
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  3. #663
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοείς δεν έγινε αυτό, ακριβώς αυτό έγινε. Αφού δεν του έβαλαν ό,τι ζήτησε παραδέχτηκε ότι σωστά δεν του τα έβαλαν γιατί δεν μπορούσε να περιμένει άλλο με αυτά που είχε. Η ομάδα δηλαδή δεν του τα έβαλε για καλύτερα και συμφώνησε και ο ίδιος. Για να καταλάβω, θεωρείτε πως επίτηδες δεν του έβαλαν μαλακά για να τον χαντακώσουν? Αν του τα έβαζαν τι θα έκανε, θα πέρναγε τον Hamilton? Δεν θα έβγαζε καν τον υπόλοιπο αγώνα, 5 γύρους max άντεχαν.


    Δυο-τρεις έμειναν ακόμα να στείλεις για μπάνιο και μετά θα μπορείς να τα γράφεις όπως τα θέλεις.
    Νομίζω ότι έχεις μπερδευτεί. Δεν είμαι mod καρδιά μου.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μονο ετσι κανεις ρεκορ. Οταν εχεις διπλα σου Μπαριτσελο και Μποτας
    Οταν εχεις Προστ μοιραζεται η πιτα
    Ειδες που όταν θέλεις καταλαβαίνεις τι λέω ;
    Οταν έχεις τον Τοτό να σου σκίζει την όποια δυνατότητα καλή ή κακή να κάνεις κάτι, γιατί θέλει να σε "προστατεψει" χαχαχα,ε ναι , τα πραγματα ειναι απλά.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην ξεχνας οτι μια φορα τον χρονο λεει και το to whom it may concern μπλα μπλα μπλα και ανατριχιασαμε ρε Μποτας
    Αρα λοιπόν προς τι η αντίρρηση και προς τι τα περί προστασίας κλπ;

    Δίκιο έχω. Απλά για να λέτε κάτι τα λέτε

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Μποτας γιατι καθεται και δεχεται κατι τετοιο,γιατι πολυ απλα αν πει οχι στη συμφωνια,δεν θα τρεχει για μερσεντες αλλα για μια μεσαια ομαδα,θελει ο Μποτας να ειναι νο1 σε μεσαιων δυνατοτητων ομαδα,ας παει,οπως ο ricciardo.Εχει κουρασει,ο Μποτας,καθε αρχη της χρονιας,να λεει,τωρα ειμαι πανετοιμος να κοντραρω τον χαμιλτον,ειμαι ετοιμος για τιτλο,παιρνει 2 νικες,παιρνει 2-3 πολ και μετα ξεφουσκωνει.Το οτι η ομαδα ενδεχομενως δεν τον αφηνει σε καποιες περιπτωσεις να παλεψει στα ισια η να διαλεξει εκεινος την στρατηγικη σε σημειο που δεν εχει κατι αλλο να χασει,ειναι ενα γεγονος,αλλα μεχρι εκει.
    Οχι ακριβώς.
    Οταν έχεις μια Merc ΚΑΙ ΚΑΛΑ (ανατριχιάσαμε) να λέει ότι αφήνει τους οδηγούς (συγνωμη μισό πάω να ξεράσω) να ανταγωνιζονται ο ένας τον άλλο,αλλά μόνο τον λουη ακούει,τον άλλο τον έχει γραμμένο εκει που δε πιάνει μελάνι και τον διαχειρίζεται ως απόπατο (ναι ναι),τότε απλά με δικαιώνει,σε πείσμα όσων θέλουν να νομίζουν ότι όλα αυτά τα λέω λόγω των records που σπάνε (δε μπορείς να φανταστείς πόσο αδιάφορο μου είναι).

    Και για να είμαι και ξεκάθαρος, για να διαχειριστεί τον Bottas αλλιώς, πρέπει ή να μη τρέχει ο Λουης, ή να τρέχει και για κάποιο λόγο να μην μπορεί να πάρει τη νίκη. Τέλος. Αλλιώς ο Bottas δεν έχει καμία ελπίδα. Zero,ziltz , nada,Kaput.
    Και για να προλάβω τυχόν καλοθελητές.
    Η Ferrari δεν είχε κανένα πρόβλημα να λέει ότι είχε #1, #2 Status. Μάλιστα τιμωρήθηκε για αυτό και (ω τι υποκρισία) έπαιξε και περίοδο και καλά χωρίς team orders (ακόμα κρατάω το στομάχι μου για αυτη τη τιτανοτεράστια γελιοτητα).
    Αλλά είπαμε, η Mercedes Δεν παίζει team orders.
    Και το άλλο με τον Τότο.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  4. #664
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.061
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Εγώ πάντως δεν θεωρώ τον Bottas τόσο κακό οδηγό και θεωρώ άδικους τους χαρακτηρισμούς που διαβάζω. Εντάξει θα κοιμηθώ το βράδυ και δεν θα ρίχνω μαύρο δάκρυ .
    Αλλά αν έχεις τον Χάμιλτον συνοδηγό ε, μάπας θα φανείς όπως και να το κάνουμε. Εδώ στην ρούκι του χρονιά είχε κάνει τον Αλόνσο να φαίνεται "λιγό"-"τερος" των περιστάσεων. Και ο Ρόζμπεργκ με την ψυχή στο στόμο πήρε τον τίτλο και μετά είπε enough και την έκανε για τις παραλίες και το youtube.

  5. #665
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.150
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως δεν θεωρώ τον Bottas τόσο κακό οδηγό και θεωρώ άδικους τους χαρακτηρισμούς που διαβάζω. Εντάξει θα κοιμηθώ το βράδυ και δεν θα ρίχνω μαύρο δάκρυ .
    Αλλά αν έχεις τον Χάμιλτον συνοδηγό ε, μάπας θα φανείς όπως και να το κάνουμε. Εδώ στην ρούκι του χρονιά είχε κάνει τον Αλόνσο να φαίνεται "λιγό"-"τερος" των περιστάσεων. Και ο Ρόζμπεργκ με την ψυχή στο στόμο πήρε τον τίτλο και μετά είπε enough και την έκανε για τις παραλίες και το youtube.
    Συμφωνώ στη μεταξύ τους σύγκριση, διαφωνώ στο κορυφαίος γιατί πρέπει να είναι ο ποιο κωλόφαρδος οδηγός στην ιστορία της F1 που του έκατσε η MB με αυτό το μονοθέσιο τόσα χρόνια.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  6. #666
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.061
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ στη μεταξύ τους σύγκριση, διαφωνώ στο κορυφαίος γιατί πρέπει να είναι ο ποιο κωλόφαρδος οδηγός στην ιστορία της F1 που του έκατσε η MB με αυτό το μονοθέσιο τόσα χρόνια.
    Εντάξει και ο Αλόνσο είναι ο πιο άτυχος. Όπως έχω αναφέρει, το άθλημα θέλει κωλοφαρδία και μάλιστα πολύ γιαυτό και δεν συμφωνώ με τις συγκρίσεις οδηγών. Αλλά όταν την έχεις, πρέπει να είσαι και τιμόνι. Ποιος θεός τον φώτησε και έφυγε από την Μακλαρεν ένας θεός ξέρει. Ο χάμιλτον θα πρέπει να στήνει ένα εκκλησάκια κάθε 1χλμ όπου πηγαίνει σε αυτόν τον θεό.

  7. #667
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.150
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει και ο Αλόνσο είναι ο πιο άτυχος. Όπως έχω αναφέρει, το άθλημα θέλει κωλοφαρδία και μάλιστα πολύ γιαυτό και δεν συμφωνώ με τις συγκρίσεις οδηγών. Αλλά όταν την έχεις, πρέπει να είσαι και τιμόνι. Ποιος θεός τον φώτησε και έφυγε από την Μακλαρεν ένας θεός ξέρει. Ο χάμιλτον θα πρέπει να στήνει ένα εκκλησάκια κάθε 1χλμ όπου πηγαίνει σε αυτόν τον θεό.
    Προς Θεού, δεν τον πικάρω και μάλιστα για μένα είναι ένας από τους καλύτερους οδηγούς στην ιστορία της F1 απλά δεν το νιώθω μέσα μου πως είναι ο καλύτερος. Πχ πιστεύω ότι ο max και ο leclerc είναι πιο γρήγοροι χωρίς να μπορώ να το εξηγήσω.

    - - - Updated - - -

    Ο δικός μου μάγεψε χτες, 6ος από 16ος. Στον 1ο γύρο
    https://www.instagram.com/p/CGxdLqCDuWV/

    Και η πλάκα που έπαθε ο max όταν το έφτασε
    https://www.instagram.com/p/CGyLdFoDdkw/
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #668
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως δεν θεωρώ τον Bottas τόσο κακό οδηγό και θεωρώ άδικους τους χαρακτηρισμούς που διαβάζω. Εντάξει θα κοιμηθώ το βράδυ και δεν θα ρίχνω μαύρο δάκρυ .
    Αλλά αν έχεις τον Χάμιλτον συνοδηγό ε, μάπας θα φανείς όπως και να το κάνουμε. Εδώ στην ρούκι του χρονιά είχε κάνει τον Αλόνσο να φαίνεται "λιγό"-"τερος" των περιστάσεων. Και ο Ρόζμπεργκ με την ψυχή στο στόμο πήρε τον τίτλο και μετά είπε enough και την έκανε για τις παραλίες και το youtube.
    Ειναι ηλίου φαηνότερο ότι ο Hamilton είναι καλύτερο του Bottas.
    Ειναι επίσης ηλίου φαηνότερο ότι η Mercedes παίζει #1/#2 και ταϊζει σανό όποιον θέλει να τρώει σανό την ιστορία περί equal status και fair game μεταξύ των οδηγών και αλλων φαιδρών.
    Οσο για την ιστορία με τον Αλόνσο, τα έχουμε πει τόσες φορές. Βλακεία γιγατόνων του ισπανού να τον υποτιμήσει και καλά να πάθει, ακόμα μεγαλύτερη βλακεία το πώς το χειρίστηκε με αποκορυφωμα το cheatgate και ότι επακολουθησε.
    Απαράδεκτο από τη πλευρά της FiA που δεν έκαναν strip και τους αγώνες στους οδηγούς αφού υπήρχε το cheat gate στη μέση ,αλλά είπαμε, αγγλική ομάδα γαρ.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ στη μεταξύ τους σύγκριση, διαφωνώ στο κορυφαίος γιατί πρέπει να είναι ο ποιο κωλόφαρδος οδηγός στην ιστορία της F1 που του έκατσε η MB με αυτό το μονοθέσιο τόσα χρόνια.
    Δεν υπήρχε καμία κολοφαρδία, υπήρξε συνάντηση πριν πάει ο Ham στην Merc , ήξερε για το Advantage AMG που έτρεχε χρόνια πίσω και με τεράστιο πλεονέκτημα.
    Μαγκιά του αλλά επίσης κόβει κατά πολυ το όλο αφήγημα περί GOAT.

    - - - Updated - - -

    Πχ πιστεύω ότι ο max και ο leclerc είναι πιο γρήγοροι χωρίς να μπορώ να το εξηγήσω.
    Ειναι απλό. Δες τι κάνει φέτος ο Charles με το χρέπι μονοθέσιο (σε σχέση με αυτό που επρεπε να είναι), δες τι κάνει ο Seb.
    Ολοι οι σοβαροι άνθρωποι καταλαβαίνουν τι ποιότητα οδηγός ειναι, ότι ειναι WDC material και ότι ειναι θέμα χρόνου.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  9. #669
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.061
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι απλό. Δες τι κάνει φέτος ο Charles με το χρέπι μονοθέσιο (σε σχέση με αυτό που επρεπε να είναι), δες τι κάνει ο Seb.
    Ολοι οι σοβαροι άνθρωποι καταλαβαίνουν τι ποιότητα οδηγός ειναι, ότι ειναι WDC material και ότι ειναι θέμα χρόνου.
    Εγώ πιστεύω ότι ο Σεμπ το έχει εγκαταλήψει. Ο Λεκλερκ έχει να αποδείξει πολλά. Όχι ότι μου αρέσει οποιοσδήποτε από τους δύο αλλά πιστεύω είναι λάθος βάση για σύγκριση.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι ηλίου φαηνότερο ότι ο Hamilton είναι καλύτερο του Bottas.
    Ειναι επίσης ηλίου φαηνότερο ότι η Mercedes παίζει #1/#2 και ταϊζει σανό όποιον θέλει να τρώει σανό την ιστορία περί equal status και fair game μεταξύ των οδηγών και αλλων φαιδρών.
    Οσο για την ιστορία με τον Αλόνσο, τα έχουμε πει τόσες φορές. Βλακεία γιγατόνων του ισπανού να τον υποτιμήσει και καλά να πάθει, ακόμα μεγαλύτερη βλακεία το πώς το χειρίστηκε με αποκορυφωμα το cheatgate και ότι επακολουθησε.
    Απαράδεκτο από τη πλευρά της FiA που δεν έκαναν strip και τους αγώνες στους οδηγούς αφού υπήρχε το cheat gate στη μέση ,αλλά είπαμε, αγγλική ομάδα γαρ.
    Προφανώς x2 και όντως x2

  10. #670
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πιστεύω ότι ο Σεμπ το έχει εγκαταλήψει. Ο Λεκλερκ έχει να αποδείξει πολλά. Όχι ότι μου αρέσει οποιοσδήποτε από τους δύο αλλά πιστεύω είναι λάθος βάση για σύγκριση.
    Ενώ πέρισυ που δεν το είχε εγκαταλείψει ας πούμε τι έγινε; Ελα οκ, το ξέρω ότι δεν τον πας τον μικρό αλλά μπορεις να εισαι λίγο πιο δίκαιος, ο μικρός βγάζει μάτια φέτος.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  11. #671
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Ο μικρος βεβαια βγαζει ματια αλλα επεσε στον Τιμ μειτ του στην Αυστρια. Ανεπιτρεπτο λαθος.
    Ο Μαξ ειναι πιο γρηγορος αποψη μου. Μενει να σκεφτεται πιο ηρεμα την κρισιμη στιγμη

    Ο Αλονσο ετσι οδηγουσε ολα τα χρονια στο κοκκινο μονοθεσιο...
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  12. #672
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.061
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενώ πέρισυ που δεν το είχε εγκαταλείψει ας πούμε τι έγινε; Ελα οκ, το ξέρω ότι δεν τον πας τον μικρό αλλά μπορεις να εισαι λίγο πιο δίκαιος, ο μικρός βγάζει μάτια φέτος.
    Νομίζω καμιά σε φορά σε τυφλώνει το πάθος σου.
    Δεν λέω ότι δεν είναι καλός (πολύ καλός) και δεν τον συμπαθώ σαν χαρακτήρα, όπως μιλάει δηλαδή.
    Αυτό που λέω είναι ότι το να καταλήγεις ή να προσθέτεις στο πόσο καλός είναι ο Λεκλερκ από τα χάλι του Σεμπ είναι λάθος. Ουσιαστικά κάνεις δημιουργική λογική. Είναι καλός και τρομερός για άλλους λόγους. Το να συγκρίνεις ένα 20χρονο που έχει να αποδείξει πολλά με ένα πρώην πρωταθλητή που απλά τρέχει για το συμβόλαιο και να βγάζεις συμπεράσματα από την σύγκριση ειναι σαν να σαν συγκρίνεις μια πόρσε με ένα τρίκυκλο και να λες κοίτα που το άφησε το τρίκυκλο, βγάζει μάτια η πόρσε. Μάτια βγάζει αλλά όχι γιατί το τρίκυκλο είναι στο θεό πίσω.

    Πέρσι δεν υπήρχε τέτοια διαφορά γιατί ο Σέμπ είχε ας πούμε περισσότερα κέφια. Πιστεύω με το που έμαθε ότι φεύγει ψυχολογικά το έχει ρίξει στο σορλό.

    Πρόσεξε δεν λέω ότι δεν είναι καλός και φέτος ομολογουμένως έχει κόψει και τις πολλές βλακείες ή τα φώτα της δημοσιότητας έχουν μειωθεί και μου την σπάει λιγότερο όταν μιλάει. Απλά εγώ δεν πιστεύω ότι το θαύμα που γενικά άλλοι πιστεύουν. Είμαι περίεργως του χρόνου να τον δω με Σάινθ και αν η φεράρι του δώσει ίδιες ευκαιρίες, εγώ πιστεύω θα φανούν ομοιότητες στην απόδοση γιατί και ο Σάινθ έχει πολλά να αποδείξει.

  13. #673
    Εγγραφή
    21-10-2020
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    135
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Ο Λεκλερκ έχει δείξει πως το έχει, θέλει ακόμα δουλειά όμως και να μην εφησυχάζει πίσω από τo μεγάλο όνομα της Ferrari.
    Από την άλλη ο Μαξ σαφώς είναι πιο γρήγορος, αλλά πρέπει να διαχειριστεί αλλιώς τον χαρακτήρα του. Οκ, η F1 είναι ανταγωνιστικό άθλημα αλλά λίγο ομαδικότητα δε βλάπτει που και που.

  14. #674
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο μικρος βεβαια βγαζει ματια αλλα επεσε στον Τιμ μειτ του στην Αυστρια. Ανεπιτρεπτο λαθος.
    Ο Μαξ ειναι πιο γρηγορος αποψη μου. Μενει να σκεφτεται πιο ηρεμα την κρισιμη στιγμη

    Ο Αλονσο ετσι οδηγουσε ολα τα χρονια στο κοκκινο μονοθεσιο...
    Το λάθος στην Αυστρία μπορείς να το πείς ανεπίτρεπτο ή μπορείς να το πεις απειρία. Ο ίδιος έβριζε τον εαυτό του και προσωπικά αυτό το γουστάρω πάνω του.
    Επίσης αυτό που γουστάρω είναι ότι όσο περνάει ο καιρός εξελίσσεται.

    Νομίζω ότι είναι πιο γρήγορος από τον Max αν κρίνω από το τι κάνει με τη Ferrari και σε σύγκριση με τον Seb όσο και αν η απόδοση του τελευταίου αποδίδεται στην έξοδο του από του χρόνου. Ομως αυτό θα φανεί όταν κάποια στιγμή η Ferrari θα είναι ανταγωνιστική πάλι,αλλιώς απλά θα λέμε για να λέμε.

    Σε ότι αφορά τον Seb, oταν ο Seb αναγκάζεται να βγαίνει και να λέει ότι ο μικρός είναι σε άλλη κλάση,τα λόγια περισσευουν, δεν έχει καμία ανάγκη ο Seb να τα λέει αυτά όταν αποχωρεί. Μη ξεχνάμε ότι τα έχει ρίξει (ουσιαστικά) στο μονοθέσιο και ως ένα βαθμό δεν έχει και άδικο.
    Ομως όταν το πράγμα καταντάει τσόντα και στις κατατακτήριες και στον αγώνα, απλά εκτίθεται. Ακόμα και να ήταν το ότι τα έχει γράψει (που δεν νομίζω) , τον εαυτό του ρεζιλεύει και για αυτό ακριβώς δεν νομίζω οτι το κάνει. Οπότε.
    Θεωρώ ότι είναι από τη μία demoralization, από την αλλη αυτό που φάνηκε από πέρισυ, ότι ο μικρός ειναι απλά prodigy.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Byron_k13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Λεκλερκ έχει δείξει πως το έχει, θέλει ακόμα δουλειά όμως και να μην εφησυχάζει πίσω από τo μεγάλο όνομα της Ferrari.
    Από την άλλη ο Μαξ σαφώς είναι πιο γρήγορος, αλλά πρέπει να διαχειριστεί αλλιώς τον χαρακτήρα του. Οκ, η F1 είναι ανταγωνιστικό άθλημα αλλά λίγο ομαδικότητα δε βλάπτει που και που.
    Δεν νομίζω πως εφησυχάζει σε ότι αφορά την Ferrari, μάλλον σκυλιάζει θα έλεγα (κάτι που πολύ καλό είναι και δείχνει τη στόφα παγκόσμιου).
    Μακάρι φυσικά να συνεχίσει και έτσι.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  15. #675
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    O Norris θέλει αρκετή δουλειά,ειδικά σε qualify και εκκινησεις,αν με τον sainz δεν μπορεί να ανταπεξέλθει,με τον ricciardo θα τα βρει πιο σκούρα.

Σελ. 45 από 549 ΠρώτηΠρώτη ... 2535404344454647505565 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας