Σελ. 534 από 550 ΠρώτηΠρώτη ... 514524529532533534535536539544 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.996-8.010 από 8246
  1. #7996
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βολφ: «Κάποιοι το 2014 ζητούσαν να αλλάξουν οι κανονισμοί επειδή κυριαρχούσαμε»

    https://www.gazzetta.gr/gmotion/2314...onismoi-epeidi

    Άμεσα αποστομωτικη απάντηση από BlueChris,αναμένουμε.
    Τι να πω? Πώς ήδη έχουν αλλάξει 2 φορές οι κανονισμοί των underground cars εξαιτίας του? και μου βγαίνει η μουσιτσα και μου λέει πως είναι υπεράνω? και βάζει πάλι τον φλουφλη Russel να λέει "ααααχχχ έχουμε porpoising", δεν πειράζει, σε 20 χρόνια μπορεί να μάθετε να ρυθμίζεται ανάρτηση.
    Η williams τοσα χρόνια δεν έχει στον ήλιο μοίρα αλλά και η MCLaren μετά από πάρα πολλά χρόνια αρχίζει και παίρνει τα πάνω της χωρίς να έχουν βγάλει μιλιά.
    Που ήταν η ΜΒ πριν το 12 μου λένε? Που έχουν σκασει ένα σκασμο λεφτά σε όλους τους δημοσιογράφους και τους έχουν κάνει δικούς τους?

  2. #7997
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνά λοιπόν με αυτή την λογική, κάθε ομάδα φτίάχνει την ομάδα των 15ετών. Κάποιες βέβαια το έχουν ξεκινήσει ήδη και κάποιες είναι ομάδα 100ετίας
    Περιμένω να μου πεις αντίστοιχα νέα λοιπόν ξεκινώντας πχ από τη merc

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να πω? Πώς ήδη έχουν αλλάξει 2 φορές οι κανονισμοί των underground cars εξαιτίας του? και μου βγαίνει η μουσιτσα και μου λέει πως είναι υπεράνω? και βάζει πάλι τον φλουφλη Russel να λέει "ααααχχχ έχουμε porpoising", δεν πειράζει, σε 20 χρόνια μπορεί να μάθετε να ρυθμίζεται ανάρτηση.
    Η williams τοσα χρόνια δεν έχει στον ήλιο μοίρα αλλά και η MCLaren μετά από πάρα πολλά χρόνια αρχίζει και παίρνει τα πάνω της χωρίς να έχουν βγάλει μιλιά.
    Που ήταν η ΜΒ πριν το 12 μου λένε? Που έχουν σκασει ένα σκασμο λεφτά σε όλους τους δημοσιογράφους και τους έχουν κάνει δικούς τους?
    Φυλακή το στόμα μου


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  3. #7998
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιμένω να μου πεις αντίστοιχα νέα λοιπόν ξεκινώντας πχ από τη merc

    - - - Updated - - -



    Φυλακή το στόμα μου
    Δηλαδή θες να μου πείς ότι ομάδες σε αυτό το μέγεθος δεν έχουν μελλοντικό πλάνο; Το ότι δουλεύω σε ένα πρότζεκτ δεν εκφράζει πόσο δουλεύεις σε αυτό σε αναλογία με άλλα.

    Προς τα παιδιά της Φεράρι, καλά κάνετε και γουστάρετε και έχετε ενθουσιασμο αλλά καμία φορά, ξεπερνούνται τουλάχιστον δικά μου όρια οπαδισμου και θα ρίξω και εγώ ένα σχόλιο. Καμία φορά νομίζω ότι διαβάζω φυλλάδα αθλητικής εφημερίδα στο περίπτερο. Και το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι αυτή την αίσθηση την έχω μόνο για την Φεράρι στο νήμα και να πεις ότι υπάρχει κάποια αντιστοιχία κάθε χρονιά.

    - - - Updated - - -

    Σχετικά με το άρθρο του Τοτού, η rb του ΟΗΕ το πρωτάθλημα στο δικό του παιχνίδι πριν την αλλαγή των κανονισμών.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  4. #7999
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Lewis Hamilton looking in the wrong place with Mercedes ‘still fooling themselves’

    Former F1 technical director Gary Anderson believes Mercedes “are still fooling themselves” in 2024 with Lewis Hamilton showing no understanding of how to fix the W15 car’s problems.

    He said: “After the race Hamilton said that big changes need to be made to the car.

    “He mentioned that the other teams around them still have different concepts, but Hamilton is talking about what you can see.

    “The critical parts on these cars is the underfloor and Hamilton does not know what the other teams are doing there. What you can see is not necessarily what makes the car work.

    “He seems to be of the frame of mind that if Mercedes make their car look like a Red Bull it will go as fast as one – it will not. The W15 needs a lot more work than the visual concept but the worry is that they still do not understand what a ground-effect car needs.

    “The fact that again, as in 2022, both drivers have diverged in their set-ups as the weekend went on is not a good sign.

    “Hamilton has gone back to his 2022 approach of trying to find the magic bullet with set-up that he hopes will find half a second out of nowhere.

    “They are clearly still experimenting with their car but I do not think the solution – and a performance leap from nowhere – is in the car any more.”

    Δύσκολα τα πράγματα και φέτος.

  5. #8000
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή θες να μου πείς ότι ομάδες σε αυτό το μέγεθος δεν έχουν μελλοντικό πλάνο; Το ότι δουλεύω σε ένα πρότζεκτ δεν εκφράζει πόσο δουλεύεις σε αυτό σε αναλογία με άλλα.

    Προς τα παιδιά της Φεράρι, καλά κάνετε και γουστάρετε και έχετε ενθουσιασμο αλλά καμία φορά, ξεπερνούνται τουλάχιστον δικά μου όρια οπαδισμου και θα ρίξω και εγώ ένα σχόλιο. Καμία φορά νομίζω ότι διαβάζω φυλλάδα αθλητικής εφημερίδα στο περίπτερο. Και το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι αυτή την αίσθηση την έχω μόνο για την Φεράρι στο νήμα και να πεις ότι υπάρχει κάποια αντιστοιχία κάθε χρονιά.

    - - - Updated - - -

    Σχετικά με το άρθρο του Τοτού, η rb του ΟΗΕ το πρωτάθλημα στο δικό του παιχνίδι πριν την αλλαγή των κανονισμών.
    Δε πειράζει. Σεβαστά τα αισθήματα σου αλλά μέχρι εκεί


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  6. #8001
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε πειράζει. Σεβαστά τα αισθήματα σου αλλά μέχρι εκεί
    Ε ναι. Αυτό έγραψα και εγώ.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  7. #8002
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Εγινε επισημη η προσφυγη στη FIA κατα του Χορνερ,εδω νομιζω θα εχει τραβηγματα πλεον.

  8. #8003
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    αν και συμφωνώ να τον σκίσουν και η spicy να του πάρει και τα σώβρακα στην φ1 αυτός δεν είναι ο τρόπος για να κερδίσεις έναν αντίπαλο
    ότι τα δυο σιχάματα σκατογερος και μπαμπας Ιος τα έκαναν ταναπου απολαμβάνω το μαλλιοτράβηγμα

  9. #8004
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν και συμφωνώ να τον σκίσουν και η spicy να του πάρει και τα σώβρακα στην φ1 αυτός δεν είναι ο τρόπος για να κερδίσεις έναν αντίπαλο
    ότι τα δυο σιχάματα σκατογερος και μπαμπας Ιος τα έκαναν ταναπου απολαμβάνω το μαλλιοτράβηγμα
    Ναι ρε συ, αυτοί φταίνε που ήθελε να γκομενίσει ο άλλος και μετά θέλουν και να το καλύψουν οι μάγκες.
    Καλά να πάθει για μένα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #8005
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ρε συ, αυτοί φταίνε που ήθελε να γκομενίσει ο άλλος και μετά θέλουν και να το καλύψουν οι μάγκες.
    Καλά να πάθει για μένα.
    Εντάξει, τι και αν ήθελε. Ναι έχουμε λυσαξει με το brand name και για μένα κακως συνδέουμε με αυτά προσωπικά, αλλά έτσι δεν τρέχει πρωτάθλημα. Δηλαδή όλοι εκεί με τα λεφτά είναι παρθένες;
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  11. #8006
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    ήθελε να γκομενίσει με την φιλενάδα του Ιος;

    Και μάθε να διαβάζεις, κολυμπηθρόξυλο να του τα κάνουν όλα. Οι αντίπαλοι του εντός και εκτός RB, δυσκολεύομαι να πιστέψω οτι τους καίγεται καρφί για την όποια υπάλληλο
    Αν όντως η διαρροή είναι απο τον σκατογερο και η λεγάμενη είναι γκόμενα του άλλου σκατοψυχου η ιστορία είναι τι κάνει μιάου μιάου στα κεραμίδια

    Η διαρροή ήρθε αφότου αθωώθηκε απο την RB

  12. #8007
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Αφού το έπνιξε η RB να λες. Είναι αθώος ένας υπάλληλος σου που έχει σχέση με άλλη υπάλληλο ενώ είναι παντρεμένος? Γμ τα ethic division της RB μιλάμε. Γίνεται ρόμπα το brand όσο το τραβάνε και τα κάνανε χειρότερα με την απόλυση της
    Και οι 2 σπίτι τους και τέλος.
    Άντε να βγάλει και κάποιος τα άπλυτα του Τοτού να ησυχάσουμε από τα καθίκια στην F1. Πλην Τοτού δεν νομίζω να έχει μείνει άλλος έτσι κωλοπαιδαρας.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #8008
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού το έπνιξε η RB να λες. Είναι αθώος ένας υπάλληλος σου που έχει σχέση με άλλη υπάλληλο ενώ είναι παντρεμένος? Γμ τα ethic division της RB μιλάμε. Γίνεται ρόμπα το brand όσο το τραβάνε και τα κάνανε χειρότερα με την απόλυση της
    Και οι 2 σπίτι τους και τέλος.
    Άντε να βγάλει και κάποιος τα άπλυτα του Τοτού να ησυχάσουμε από τα καθίκια στην F1. Πλην Τοτού δεν νομίζω να έχει μείνει άλλος έτσι κωλοπαιδαρας.
    Αγιος ο Μπερνι

  14. #8009
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγιος ο Μπερνι
    και ο άλλος ο Ναζί παλαιότερα .. αα και ο Briatore .. μην τον ξεχνάμε..
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #8010
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Ο Λολονσο παίζει επικοινωνιακό παιχνιδάκι? Ποσταρε το καφέ που είχε γίνει συνάντηση με Τοτο Βολφ και Μπριατόρε.

Σελ. 534 από 550 ΠρώτηΠρώτη ... 514524529532533534535536539544 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας