Σελ. 114 από 549 ΠρώτηΠρώτη ... 94104109112113114115116119124134 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.696-1.710 από 8231
  1. #1696
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.069
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμ ποιος θα πει πως δεν έκανε λάθος? Οι παλιοί όλοι είπαν εντάξει και τι έγινε λολ, πως φαίνεται πως βαριουνται στην σύνταξη.
    Έχεις όμως και ένα λεκλερκ και Αλόνσο στην λίστα.

    Εγώ πιστεύω ότι είναι θέμα νοοτροπίας γι'αυτό και δεν θεωρώ αξιόπιστη την άποψη κάποιου που οδήγησε σε άλλες εποχές όπως θεωρώ και τις συγκρίσεις άσκοπες.

    Να προσθέσω
    chat1978 (του γένους) demelene Hamilton's mistake (unintentional)


  2. #1697
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.169
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Πάντως εγώ δεν έχω τίποτα με το Hamilton σαν οδηγό, φτάνει να κοιτάει αυτό που ξέρει καλά και είναι η F1. Όλα τα άλλα που κάνει και κάθε μέρα δηλώνει κάτι κλπ δεν με νοιάζουν. Όλοι έχουν τις λοξες τους. Με τα politics έχω θέμα
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #1698
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως εγώ δεν έχω τίποτα με το Hamilton σαν οδηγό, φτάνει να κοιτάει αυτό που ξέρει καλά και είναι η F1. Όλα τα άλλα που κάνει και κάθε μέρα δηλώνει κάτι κλπ δεν με νοιάζουν. Όλοι έχουν τις λοξες τους. Με τα politics έχω θέμα
    Ίδια άποψη έχω και γω.
    Δυστυχώς με όλα και όλα έχει κολλήσει στο όνομα του τη λέξη pretentious ακριβώς για αυτό το λόγο.
    Stick to racing Lewis.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  4. #1699
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.169
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Και κατι τελευταίο. Υπάρχει γκρίνια (λογικά απο RB ξεκίνησε) για το ότι πρέπει να σταματήσει το σκηνικό οι ομάδες να μπορούν να κάνουν ότι γουστάρουν σε περίπτωση Red Flag.
    Συγκεκριμένα ο Hamilton με το μπαμ με τον Max, έσπασε η ζάντα και με 5 μπήκε στα πιτς. Αν δεν υπήρχε Red Flag (που φυσικά δεν γινόταν σε αυτό το συμβάν), μπορεί να πιεζε (αν και νομίζω το κατάλαβε αμέσως) και να του άνοιγε σαν καρπούζι οποτε dnf. Το θέμα είναι πως μπήκε πιτς χαλαρά, του άλλαξαν φτερό και κάτι ακόμα που δεν έχω καταλάβει (νομίζω το ακρομπαρο του τιμονιού) και δεν έχασε τίποτα.

    Το σωστό για μένα είναι να μπορείς να αλλάξεις λάστιχα και να μπορείς να πειραξεις αεροδυναμικες ρυθμίσεις ( αυτο που βλέπουμε να πηγαίνει ο μηχανικός και να βιδώνει ή να ξεβιδωνει μια βίδα που ρυθμίζει το φτερό) και τίποτα άλλο.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #1700
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και κατι τελευταίο. Υπάρχει γκρίνια (λογικά απο RB ξεκίνησε) για το ότι πρέπει να σταματήσει το σκηνικό οι ομάδες να μπορούν να κάνουν ότι γουστάρουν σε περίπτωση Red Flag.
    Συγκεκριμένα ο Hamilton με το μπαμ με τον Max, έσπασε η ζάντα και με 5 μπήκε στα πιτς. Αν δεν υπήρχε Red Flag (που φυσικά δεν γινόταν σε αυτό το συμβάν), μπορεί να πιεζε (αν και νομίζω το κατάλαβε αμέσως) και να του άνοιγε σαν καρπούζι οποτε dnf. Το θέμα είναι πως μπήκε πιτς χαλαρά, του άλλαξαν φτερό και κάτι ακόμα που δεν έχω καταλάβει (νομίζω το ακρομπαρο του τιμονιού) και δεν έχασε τίποτα.

    Το σωστό για μένα είναι να μπορείς να αλλάξεις λάστιχα και να μπορείς να πειραξεις αεροδυναμικες ρυθμίσεις ( αυτο που βλέπουμε να πηγαίνει ο μηχανικός και να βιδώνει ή να ξεβιδωνει μια βίδα που ρυθμίζει το φτερό) και τίποτα άλλο.
    Kάτσε, νομίζω πως παίζει και το safety first ή το ξεχνάμε; Ή δεν κατάλαβα τι εννοείς;
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  6. #1701
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kάτσε, νομίζω πως παίζει και το safety first ή το ξεχνάμε; Ή δεν κατάλαβα τι εννοείς;
    Εννοείτε και χωρίς καμία συζήτηση. Παρκάρεις το μονοθέσιο στο γκαράζ χωρίς δεύτερη σκέψη
    Κάτω από red flag δεν επιτρέπεται να ακουμπάνε το αμάξι χωρίς άδεια από τους steward
    Μάντεψε ποια ήταν η μόνη ομάδα που έκανε χρήση

  7. #1702
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείτε και χωρίς καμία συζήτηση. Παρκάρεις το μονοθέσιο στο γκαράζ χωρίς δεύτερη σκέψη
    Κάτω από red flag δεν επιτρέπεται να ακουμπάνε το αμάξι χωρίς άδεια από τους steward
    Μάντεψε ποια ήταν η μόνη ομάδα που έκανε χρήση
    Aφελής ερώτηση: ο οδηγός της Merc έχει εμπλακεί σε ένα σοβαρό ατύχημα. Το αυτοκίνητο δεν το νιώθει καλά και συνεπώς ευλόγως δεν ζητήθηκε άδεια να εξεταστεί το αμάξι και να γίνουν οι απαραίτητες για την ασφάλεια επισκευές ή έγινε σκόντο στη Merc και επισκεύασε το αμάξι χαριστικά και λόγω politics;
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  8. #1703
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aφελής ερώτηση: ο οδηγός της Merc έχει εμπλακεί σε ένα σοβαρό ατύχημα. Το αυτοκίνητο δεν το νιώθει καλά και συνεπώς ευλόγως δεν ζητήθηκε άδεια να εξεταστεί το αμάξι και να γίνουν οι απαραίτητες για την ασφάλεια επισκευές ή έγινε σκόντο στη Merc και επισκεύασε το αμάξι χαριστικά και λόγω politics;
    Αυτό που λέει ο Blue είναι ότι αν εμπλακείς σε ατύχημα τέτοιου είδους και βαρέσει red flag, να υπάρχει όριο στο τι μπορείς να κάνεις στο μονοθέσιο. Αν δεν μπορεις να αγωνιστείς με βάση αυτές τις επεμβάσεις, bye bye, cya.

    https://youtu.be/DxjC5ArJm3U

  9. #1704
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.169
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Η βοήθεια που δέχτηκε ο Hamilton αν δεν ίσχυε το κάνεις ότι θες κάτω από red flag είναι 44 βαθμοι για αυτον και άλλοι τόσοι για την MB.
    Νομίζω πως κάτι θα κάνουν στη FIA, όχι γιατί το λέει όλο το paddock αλλά κυρίως γιατί φοβούνται καταστάσεις του στυλ βάζω τον 2ο οδηγό να προκαλέσει ατύχημα για να αλλάξω πράγματα και λάστιχα στον 1ο μου οδηγό και δείχνω την RB εδώ(όχι ότι νομίζω πως ο perez θα κάνει κάτι τέτοιο αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μας) γιατί από ότι φαίνεται ο Τοτός και ο sir εκεί που ήθελαν τον ανταγωνισμό και καλά και μας δούλευαν 7 χρόνια τώρα, αποδεικνύεται πως δεν τοχουν.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #1705
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η βοήθεια που δέχτηκε ο Hamilton αν δεν ίσχυε το κάνεις ότι θες κάτω από red flag είναι 44 βαθμοι για αυτον και άλλοι τόσοι για την MB.
    Νομίζω πως κάτι θα κάνουν στη FIA, όχι γιατί το λέει όλο το paddock αλλά κυρίως γιατί φοβούνται καταστάσεις του στυλ βάζω τον 2ο οδηγό να προκαλέσει ατύχημα για να αλλάξω πράγματα και λάστιχα στον 1ο μου οδηγό και δείχνω την RB εδώ(όχι ότι νομίζω πως ο perez θα κάνει κάτι τέτοιο αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μας) γιατί από ότι φαίνεται ο Τοτός και ο sir εκεί που ήθελαν τον ανταγωνισμό και καλά και μας δούλευαν 7 χρόνια τώρα, αποδεικνύεται πως δεν τοχουν.
    Και στο παρελθόν έχουν δει πολλά τα μάτια μας δυστυχώς.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  11. #1706
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.069
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που λέει ο Blue είναι ότι αν εμπλακείς σε ατύχημα τέτοιου είδους και βαρέσει red flag, να υπάρχει όριο στο τι μπορείς να κάνεις στο μονοθέσιο. Αν δεν μπορεις να αγωνιστείς με βάση αυτές τις επεμβάσεις, bye bye, cya.

    https://youtu.be/DxjC5ArJm3U
    Εγώ συμφωνώ με αυτό. Αλλά η Φ1 είναι στημένη γύρω από την ακροαματικότητα και τα λεφτά. Αν ο Χάμιλτον δεν τρέξει τότε λιγότερα από όλα.

    - - - Updated - - -

    Μιλώντας γενικά, το ίδιο το άθλημα με όλες τις αντιφάσεις και αδικίες του είναι αυτό που για μένα πέφτει στην κατηγορία του "τραβάτε με και ας κλαίω". Η Φ1 είναι πολιτικς και είναι και αδικία με βάση την κοινή λογική. Αυτή είναι η Νο1 προτεραιότητα της. Πέρα από τα θεατρικά, οι οδηγοί και οι ομάδες ξέρουν τα πλαίσια αυτά, γιατί άλλωστε και αυτές για τα λεφτά τρέχουν. Οι οπαδοί ξεχνάνε ότι το αίσθημα κοινού δικαίου δεν είναι η προτεραιότητα εδώ συχνά μονομερώς και ομαδικά. Τα θεατρικά είναι για να δίνουν τροφή σε αυτούς τους οπαδούς.

    Από τότε που μπήκε ο Μπέρνι και από τότε που όλο το entertainment business ομογενοποιήθηκε σε ένα "ολα για τα λεφτά", αυτή είναι η αλήθεια.

  12. #1707
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Καταλαβαίνω τι λέτε ότι δλδ - αν καταλαβαίνω σωστά - η Merc είχε το "πλεονέκτημα" να κάνει υπέρ του δέοντος επισκευές στο όχημα του Χάμιλτον που άλλοι δεν είχαν. Από την άλλη όμως παραμένει το ζήτημα της ασφάλειας εφόσον το αυτοκίνητο ενεπλάκη σε σοβαρότατη σύγκρουση. Αν καταλαβαίνω σωστά υπάρχουν FIA stewards που επιβλέπουν τις επισκευές σε τέτοιο ενδεχόμενο αλλά επίσης αν σας καταλαβαίνω ισχυρίζεστε πως εκεί οι stewards έκαναν τα στραβά μάτια λόγω politics.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  13. #1708
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.169
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ συμφωνώ με αυτό. Αλλά η Φ1 είναι στημένη γύρω από την ακροαματικότητα και τα λεφτά. Αν ο Χάμιλτον δεν τρέξει τότε λιγότερα από όλα.

    - - - Updated - - -

    Μιλώντας γενικά, το ίδιο το άθλημα με όλες τις αντιφάσεις και αδικίες του είναι αυτό που για μένα πέφτει στην κατηγορία του "τραβάτε με και ας κλαίω". Η Φ1 είναι πολιτικς και είναι και αδικία με βάση την κοινή λογική. Αυτή είναι η Νο1 προτεραιότητα της. Πέρα από τα θεατρικά, οι οδηγοί και οι ομάδες ξέρουν τα πλαίσια αυτά, γιατί άλλωστε και αυτές για τα λεφτά τρέχουν. Οι οπαδοί ξεχνάνε ότι το αίσθημα κοινού δικαίου δεν είναι η προτεραιότητα εδώ συχνά μονομερώς και ομαδικά. Τα θεατρικά είναι για να δίνουν τροφή σε αυτούς τους οπαδούς.

    Από τότε που μπήκε ο Μπέρνι και από τότε που όλο το entertainment business ομογενοποιήθηκε σε ένα "ολα για τα λεφτά", αυτή είναι η αλήθεια.
    Μα δεν είπε κανείς να μην επισκευάζει κάποιος το μονοθέσιο, η ένσταση είναι πως γίνεται δωρεάν κάτω από το red flag.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Καταλαβαίνω τι λέτε ότι δλδ - αν καταλαβαίνω σωστά - η Merc είχε το "πλεονέκτημα" να κάνει υπέρ του δέοντος επισκευές στο όχημα του Χάμιλτον που άλλοι δεν είχαν. Από την άλλη όμως παραμένει το ζήτημα της ασφάλειας εφόσον το αυτοκίνητο ενεπλάκη σε σοβαρότατη σύγκρουση. Αν καταλαβαίνω σωστά υπάρχουν FIA stewards που επιβλέπουν τις επισκευές σε τέτοιο ενδεχόμενο αλλά επίσης αν σας καταλαβαίνω ισχυρίζεστε πως εκεί οι stewards έκαναν τα στραβά μάτια λόγω politics.
    Όχι, όλοι έχουν το δικαίωμα στο Red Flag να κάνουν σχεδόν ότι θέλουν ασχέτως αν μέχρι τώρα έχει βοηθηθεί η MB πολύ φέτος.

    Είναι λίγο άδικο για τους άλλους που δεν μπορούν να αλλάξουν τίποτα πλυν λάστιχα. Για να καταλάβεις, στη ΜΒ μπορούσαν να αλλάξουν και τύπο φτερών.. να βάλουν δηλαδή με λιγότερο ή περισσότερη αντίσταση, όχι απλά να το ρυθμίσουν.

    Anyway θα την βρουν την άκρη εφόσον φώναξε όλο το paddock (εννοώ τις άλλες ομάδες) και σύντομα θα βγει αλλαγή στους κανονισμούς πιστεύω.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  14. #1709
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.451
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα δεν είπε κανείς να μην επισκευάζει κάποιος το μονοθέσιο, η ένσταση είναι πως γίνεται δωρεάν κάτω από το red flag.
    Κάτσε, αυτό είναι λίγο μονόπλευρο όπως το θέτεις. Δεν έγινε μία τυχαία επισκευή από καπρίτσιο αλλά είχε συγκεκριμένους βάσιμους λόγους. Αν τώρα αυτό το εκμεταλλεύτηκε η ΜΒ, αυτό είναι η ουσία και προσωπικά δεν έχω αρκετή πληροφόρηση (ή κατάρτιση) για να το αποτιμήσω.

    Υποθέτω όμως ότι θα έπρεπε να υπάρχουν άνθρωποι που το εποπτεύουν αυτό ακριβώς για να μην υπάρξει εκμετάλλευση και λόγω των βάσιμων λόγων κανείς προσπαθήσει να κερδίσει πλεονέκτημα. Αν καταλαβαίνω σωστά, οι άνθρωποι αυτοί υπήρχαν, αν επίσης καταλαβαίνω σωστά προτείνεις(ετε) ότι παρ'όλα αυτά έκαναν τα στραβά μάτια ελαφρώς στη ΜΒ
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  15. #1710
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.169
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτσε, αυτό είναι λίγο μονόπλευρο όπως το θέτεις. Δεν έγινε μία τυχαία επισκευή από καπρίτσιο αλλά είχε συγκεκριμένους βάσιμους λόγους. Αν τώρα αυτό το εκμεταλλεύτηκε η ΜΒ, αυτό είναι η ουσία και προσωπικά δεν έχω αρκετή πληροφόρηση (ή κατάρτιση) για να το αποτιμήσω.

    Υποθέτω όμως ότι θα έπρεπε να υπάρχουν άνθρωποι που το εποπτεύουν αυτό ακριβώς για να μην υπάρξει εκμετάλλευση και λόγω των βάσιμων λόγων κανείς προσπαθήσει να κερδίσει πλεονέκτημα. Αν καταλαβαίνω σωστά, οι άνθρωποι αυτοί υπήρχαν, αν επίσης καταλαβαίνω σωστά προτείνεις(ετε) ότι παρ'όλα αυτά έκαναν τα στραβά μάτια ελαφρώς στη ΜΒ
    Λένε απλά πως αν δεν αλλάξουν το τάδε εξάρτημα μπορεί το μονοθέσιο να διαλυθεί στον αγώνα και φυσικά η FIA τους αφήνει.
    Δεν συζητάμε αυτό τώρα, αυτό καλός γίνεται για την ασφάλεια, αυτό που συζητάμε είναι πως δεν κοστίζει τελικά κάτι σε συνθήκες Red Flag και το είδαμε την Κυριακή. Όχημα με σπασμένη ζάντα, σπασμένο φτερό και στραβωμένο ακρόμπαρο κέρδισε τον αγώνα.

    Για μένα πρέπει ή όποιος κάνει κάτω από red flag τόσο μεγάλες αλλαγές, να ξεκινάει στην επανεκκίνηση από τα Pits ή να μην τους αφήνουν να ακουμπήσουν το αμάξι μέχρι την επανεκκίνηση όπου ας αλλάξουν ότι θέλουν που θα κοστίσει σε χρόνο. Δεν αφορά την ΜΒ αυτό αλλά όλους.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 114 από 549 ΠρώτηΠρώτη ... 94104109112113114115116119124134 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας