Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    13-06-2020
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Καλησπέρα στo forum.

    Θα μπω αμέσως στο θέμα.

    Κάτοχος vdsl το Σάββατο 30/5 παίρνω τηλέφωνο στην τεχνική υποστήριξη κ τους αναφέρω ότι δεν έχω καθόλου ιντερνςτ. Μου λένε δεν συγχρονίζει το ρούτερ και θα πρέπει να έρθει τεχνικος. Επειδή έχω διαβάσει πολλά στο φόρουμ ρωτάω πότε θα έρθει ο τεχνικός; Μου λένε εντός 36 ωρών θαα σας καλέσει για να κλείσετε ένα ραντεβού.

    Από εκείνη την ημέρα δεν έχει επικοινωνήσει κάνεις από την νόβα για να κλείσω το ραντεβού. Αντιθέτως κάθε μερα παίρνω τηλ για να δω τι γινεται με την περίπτωση μου. Η απάντηση είναι η ίδια κάθε μέρα. Θα σας καλέσει αύριο ο τεχνικος. Μην ανησυχείτε. 2 εβδομάδες το ίδιο παραμύθι.

    Η γυναίκα μου δουλεύει μέσω ίντερνετ κ αναγκάζομαι να δινω χρήματα σε εταιρίες κινητής τηλεφωνίας για αγορά πακέτου δεδομένων.

    Μιλησα με το εμπορικό τμήμα και τους είπα ότι θέλω να φύγω από την εταιρία κ μου είπαν ότι θα έχω κόστος 230 ευρώ αν γίνει η διακοπή της σύνδεσης.

    Η ταλαιπωρία είναι μεγάλη όπως καταλαβαίνετε. Δεν υπάρχει ενημέρωση από κανέναν στην εταιρία για το πότε θα επικοινωνήσει ο τεχνικός.

    Φαντάζομαι εάν έχει 15 μερες να καλέσει για ένα ραντεβού,πόσο θα κάνει να επιλύσει την βλάβη.


    Δυστυχώς μόλις ανανέωσα για 2 χρόνια

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.344
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα Tomvrs,

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε pm με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου ώστε να εξυπηρετήσουμε;

    Γεωργία, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας