Σελ. 18 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 8131617181920232838 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 256-270 από 901

Θέμα: Starlink

  1. #256
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτήσω κάτι άσχετο γιατί ξέρω την ιστορία του πόσο ταλαιπωρείσαι εκεί που είσαι. Σήμα 4G σε Cosmote πιάνεις εκεί?
    Όχι Δυστηχως . Μόνο 1-2 γραμμές GSM - EDGE . Αφού για να φανταστείς όταν έρχεται ACS για να πληρώσω με αντικαταβολή δεν έχει σήμα στο μηχανάκι POS και αναγκάζεται να πάμε με το αυτοκίνητο τέρμα πάνω ανηφόρα που έχει 4G full σήμα.
    Αυτό που σώζει κάπως την όλη κατάσταση είναι το WiFi calling του ΟΤΕ. Δυστηχως και με την μπάντα των 700Mhz στο 5G που εκπέμπει τώρα η DIGEA δεν θα δούμε φως σαν περιοχή που είμαστε καμία 50-70 σπίτια εάν δεν μπει κάποια κεραία.
    Έχω κάνει 2 επώνυμες καταγγελίες σε ΕΕΤΤ από πέρυσι Απρίλιο και η απάντηση από τον ΟΤΕ κλασσικά πάντα αυτοματοποιημένη δεν βγάζεις άκρη.

  2. #257
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 2048dsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι Δυστηχως . Μόνο 1-2 γραμμές GSM - EDGE . Αφού για να φανταστείς όταν έρχεται ACS για να πληρώσω με αντικαταβολή δεν έχει σήμα στο μηχανάκι POS και αναγκάζεται να πάμε με το αυτοκίνητο τέρμα πάνω ανηφόρα που έχει 4G full σήμα.
    Φιλε έχεις πραγματικό πρόβλημα, τώρα καταλαβαινω γιατί περιμένεις πως κ πως το πακέτα της starlink

  3. #258
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    περιμένω πως και πως να κοψω τον οτε στα starlink...

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  4. #259
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    περιμένω πως και πως να κοψω τον οτε στα starlink...
    Ωραία ολα αυτά μαζί σας, όμως να περιμένουμε να δούμε την υπηρεσία συνολικά από άποψη απόκρισης (ping) voip, περιορισμού δεδομένων κάθώς κ επίδραση των καιρικών συνθηκών για να το κρίνουμε. Φοβάμαι μήπως μετά τον αρχικό ενθουσιασμό υπάρξει παγωμάρα...

  5. #260
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Daemon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε έχεις πραγματικό πρόβλημα, τώρα καταλαβαινω γιατί περιμένεις πως κ πως το πακέτα της starlink
    Δεν μπορεις να φανταστεις να εχεις 2 παιδια και να θελουν ιδιες ωρες να συνδεθουν μεσω webex για video conferencing για το σχολειο και να μην μπορουν να κανουν μαθημα , και η ειρωνεια ειναι οτι απο την κολωνα του ΟΤΕ που ερχεται το καλωδιο στο σπιτι μου υπαρχει στα 10-15 μετρα φρεατιο οπτικων ινων της cosmote ( οι οποιες ειναι αυτες που πανε στο καφαο και συνεχιζουν για λαυριο) που θα μπορουσαν ανετα να βαλουν ενα καφαο ωστε να συνδεθει με την κολωνα του οτε και να παρουμε 50-100-200 αλλα δεν τους ενδιαφερει. υπηρχε επι χουντας ενα καφαο τον αναβαθμισαν πριν 2-3 χρονια και τελος απο εκει και περα οι μονοι τυχεροι αυτοι που ειναι μεχρι τα 700 μετρα.. μετα το χαος που ειμαστε 1.5-2 χιλιομετρα τα σπιτια μας γιαυτο και μονοδρομος για εμενα το starlink.

  6. #261
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 2048dsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπηρχε επι χουντας ενα καφαο τον αναβαθμισαν πριν 2-3 χρονια και τελος απο εκει και περα οι μονοι τυχεροι αυτοι που ειναι μεχρι τα 700 μετρα.. μετα το χαος που ειμαστε 1.5-2 χιλιομετρα τα σπιτια μας γιαυτο και μονοδρομος για εμενα το starlink.
    Θύμησε μου περιοχή, Κερατέα? το θέμα ειναι τα 70 +, μην πω κ παραπάνω για πλήρες πακέτο, τα δίνεις? πάντως είσαι αρκετά άτυχος γιατι πραγματικά εντός Αττικής δεν νομίζω να υπάρχουν μεγάλο ποσοστό με αντίστοιχα προβλήματα, ίσως απλά στο σημείο που είσαι ειναι λίγα τα σπίτια τριγύρω κ ο οτε κτλ δεν τον νοιάζει να δώσει φράγκο για αναβάθμιση. Βέβαια μην αποκλείεις κάποια στιγμή στο μέλλον να αλλάξει αυτό κ να ξεφυτρώσει καμία καμπίνα με vdsl κ να λυθούν τα προβλήματα σου. Επίσης να ρωτήσω, μαζικά όλα τα σπίτια τριγύρω (70 νομιζω ανέφερες) έχετε σκεφτεί να το κυνηγήσετε, θεωρώ οτι αμα υπήρχε συλλογική προσπάθεια κάτι μπορεί να έβγαινε....Οπως κ να έχει, σίγουρα η slarlink ειναι μία πολύ υποσχόμενη εταιρία που θα δώσει λύση σε τέτοια προβλήματα κ ίσως αν γυρίσουν αρκετοί σε αυτά τα πακέτα, να αλλάξει άποψη ο ΟΤΕ κ να δώσει λύσεις σε περισσότερες περιοχές.

  7. #262
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Daemon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θύμησε μου περιοχή, Κερατέα? το θέμα ειναι τα 70 +, μην πω κ παραπάνω για πλήρες πακέτο, τα δίνεις? πάντως είσαι αρκετά άτυχος γιατι πραγματικά εντός Αττικής δεν νομίζω να υπάρχουν μεγάλο ποσοστό με αντίστοιχα προβλήματα, ίσως απλά στο σημείο που είσαι ειναι λίγα τα σπίτια τριγύρω κ ο οτε κτλ δεν τον νοιάζει να δώσει φράγκο για αναβάθμιση. Βέβαια μην αποκλείεις κάποια στιγμή στο μέλλον να αλλάξει αυτό κ να ξεφυτρώσει καμία καμπίνα με vdsl κ να λυθούν τα προβλήματα σου. Επίσης να ρωτήσω, μαζικά όλα τα σπίτια τριγύρω (70 νομιζω ανέφερες) έχετε σκεφτεί να το κυνηγήσετε, θεωρώ οτι αμα υπήρχε συλλογική προσπάθεια κάτι μπορεί να έβγαινε....Οπως κ να έχει, σίγουρα η slarlink ειναι μία πολύ υποσχόμενη εταιρία που θα δώσει λύση σε τέτοια προβλήματα κ ίσως αν γυρίσουν αρκετοί σε αυτά τα πακέτα, να αλλάξει άποψη ο ΟΤΕ κ να δώσει λύσεις σε περισσότερες περιοχές.
    Ναι βρισκομαι Ανω πλακα Κερατεας στο βουνο 7 χιλιομετρα απο λαυριο , Ναι θα τα δωσω εαν αναλογιστεις οτι καποια στιγμη δεν θα ειναι 85+ ευρω που ειναι στην beta. Δυστηχως υπάχουν πολλες περιοχες διπλα μου με το ιδιο προβλημα με εμενα απλος η διαφορα με αυτους ειναι οτι εχουν την δυνατοτητα μεσω 4G να παρουν ενα στικακι με gigamax unlimited και να κανουν δουλέια με 52 ευρω δουλεια. εαν ειχα εστω και εγω 4G μεσα στο σπιτι 3-4 γραμμες δεν θα ενοιαζε και θα επερνα ενα ρουτερ με 4G sim και τελος. τελευταιο τηλεφωνο απο ΟΤΕ προχθες που ξανα μιλησα μου ειπαν να κανω υπομονη μεχρι το 4 τριμηνο του 2021 που θα φυγουν τα καναλια τις digea απο τα 700MHz και που θα εκπεμψει το 5G διοτι απο αυτη την συχνοτητα θα καλυφτουν περιοχες σαν την δικη μου.. βεβαια δεν πιστευω τιποτα και πιστευω οτι ειναι θεμα κεραιας. Ναι το ετρεξα με τους κατοικους και μεσω δημου λαυρεωτικη αλλα τζιφος , οτι κανω πλεον μονος μου εγω για ολη την περιοχη.

  8. #263
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 2048dsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι βρισκομαι Ανω πλακα Κερατεας στο βουνο 7 χιλιομετρα απο λαυριο , Ναι θα τα δωσω εαν αναλογιστεις οτι καποια στιγμη δεν θα ειναι 85+ ευρω που ειναι στην beta. Δυστηχως υπάχουν πολλες περιοχες διπλα μου με το ιδιο προβλημα με εμενα απλος η διαφορα με αυτους ειναι οτι εχουν την δυνατοτητα μεσω 4G να παρουν ενα στικακι με gigamax unlimited και να κανουν δουλέια με 52 ευρω δουλεια. εαν ειχα εστω και εγω 4G μεσα στο σπιτι 3-4 γραμμες δεν θα ενοιαζε και θα επερνα ενα ρουτερ με 4G sim και τελος. τελευταιο τηλεφωνο απο ΟΤΕ προχθες που ξανα μιλησα μου ειπαν να κανω υπομονη μεχρι το 4 τριμηνο του 2021 που θα φυγουν τα καναλια τις digea απο τα 700MHz και που θα εκπεμψει το 5G διοτι απο αυτη την συχνοτητα θα καλυφτουν περιοχες σαν την δικη μου.. βεβαια δεν πιστευω τιποτα και πιστευω οτι ειναι θεμα κεραιας. Ναι το ετρεξα με τους κατοικους και μεσω δημου λαυρεωτικη αλλα τζιφος , οτι κανω πλεον μονος μου εγω για ολη την περιοχη.
    Αρχικά εχω gigamax 4g router για ένα ιδόκτητο χώρο πάρκινγκ κ θα σου αναφέρω οτι δεν μπορεί να αντικαταστήσει με τίποτα το σταθερό internet, το φάσμα πολύ απλά έχει περιορισμούς...έχεις δοκιμάσει με εξωτερική κεραία 4g high gain? ίσως κάτι βγει... το κακό ειναι με τα 4g routers οτι δεν μπορείς πχ στο ένα να βλέπεις netflix κ στο άλλο pc να βλέπει το παιδί σου webex, συν οτι η cosmote πολύ φοβάμαι οτι μπορεί να κόψει κάποια στιγμή το tethering. Να το πω ποιο απλά, ακόμα κ καμπάνα σήμα να είχες, δεν ξέρω πόσο θα σε κάλυπτε η συγκεκριμένη λύση, πρακτικά δεν συγκρίνεται με starlink στην οποία μπορείς να δουλεύεις ταυτόχρονα πολλες συσκευές κ με ικανοποιητικό bandwithd.

  9. #264
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Περιοχή
    ΠΛΑΚΑ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.938
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50/30
    ISP
    Cosmote 4G+
    Router
    Mikrotik LHG LTE18 kit
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Daemon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρχικά εχω gigamax 4g router για ένα ιδόκτητο χώρο πάρκινγκ κ θα σου αναφέρω οτι δεν μπορεί να αντικαταστήσει με τίποτα το σταθερό internet, το φάσμα πολύ απλά έχει περιορισμούς...έχεις δοκιμάσει με εξωτερική κεραία 4g high gain? ίσως κάτι βγει... το κακό ειναι με τα 4g routers οτι δεν μπορείς πχ στο ένα να βλέπεις netflix κ στο άλλο pc να βλέπει το παιδί σου webex, συν οτι η cosmote πολύ φοβάμαι οτι μπορεί να κόψει κάποια στιγμή το tethering. Να το πω ποιο απλά, ακόμα κ καμπάνα σήμα να είχες, δεν ξέρω πόσο θα σε κάλυπτε η συγκεκριμένη λύση, πρακτικά δεν συγκρίνεται με starlink στην οποία μπορείς να δουλεύεις ταυτόχρονα πολλες συσκευές κ με ικανοποιητικό bandwithd.
    οχι κεραια δεν εχω δοκιμασει. Στο μπροστινο μπαλκονι μπορει να ερθει 1 γραμμη 4G αλλα η ταχυτητα ειναι 6-8Mbps. Ναι καταλαβαινω οτι μονοδρομος για εμενα το Starlink δεν το συζητω.

  10. #265
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Daemon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία ολα αυτά μαζί σας, όμως να περιμένουμε να δούμε την υπηρεσία συνολικά από άποψη απόκρισης (ping) voip, περιορισμού δεδομένων κάθώς κ επίδραση των καιρικών συνθηκών για να το κρίνουμε. Φοβάμαι μήπως μετά τον αρχικό ενθουσιασμό υπάρξει παγωμάρα...
    συμφωνώ και επαυξάνω. απλά στη περίπτωση μου πιστεύω κατα 99% θα είναι upgrade.

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  11. #266
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνώ και επαυξάνω. απλά στη περίπτωση μου πιστεύω κατα 99% θα είναι upgrade.
    Μαζί σας!!! ειμαι φανατικός υποστηρικτής του Musk, είτε από τα tesla ειτε από την spacex. Ο ανθρωπος τα βάζει με την παραδοσιακή αυτοκινητοβιομηχανία κ δείχνει το δρόμο σε όλο τον πλανήτη. Ευχομαι αυτή η νέα καινοτομα υπηρεσία να αλλάξει την ζωή (με λίγο δόση υπερβολής φυσικα) προς το θετικό. Σκεφτείτε ότι έχω 200αρα γραμμή στο σπίτι (cosmote) αλλά αυτό δεν με ενοχλεί καθόλου κ θα γίνω άνετα από τους πρώτους beta testers στην Ελλάδα (είτε στο σπίτι είτε στο parking που τώρα έχω 4g cosmote unlimited). Απλά όμως, πρέπει να το θέσουμε σε μία ρεαλιστική βάση κ να ξέρουμε τι μπορεί η συγκεκριμένη υπηρεσία να μας προσφέρει, κ άν φυσικά τιμολογείτε δίκαια. Οπως κ να έχει, σύντομα θα ξέρουμε, εν αναμονή λοιπόν των εξελίξεων.

  12. #267
    Εγγραφή
    08-02-2020
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    290
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Huawei DN8245V-70
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Είμαι ο μονος που το είδε αυτο; Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  starlink.png 
Εμφανίσεις:  102 
Μέγεθος:  744,8 KB 
ID: 224325

  13. #268
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chrislamp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι ο μονος που το είδε αυτο; Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  starlink.png 
Εμφανίσεις:  102 
Μέγεθος:  744,8 KB 
ID: 224325
    Να ειμαι ειλικρινής δεν το είχα δει, αλλά μου άνοιξες τα μάτια πρωνιάτικα...
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG-1120.jpg 
Εμφανίσεις:  62 
Μέγεθος:  1,23 MB 
ID: 224328

  14. #269
    Εγγραφή
    08-02-2020
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    290
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Huawei DN8245V-70
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Χαίρομαι! Να μας στείλεις αποτελέσματα οταν τα παραλάβεις και ενεργοποιηθεί η υπηρεσία

  15. #270
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chrislamp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαίρομαι! Να μας στείλεις αποτελέσματα οταν τα παραλάβεις και ενεργοποιηθεί η υπηρεσία
    Έκανα login στο site, δημιουργήθηκε κανονικά account. Μπορώ να κάνω cancel την συναλλαγή κ να πάρω refund...Αμ δε!!! 99 ευρώπουλα όμως αρκετά χρήματα... αντε να δούμε τι θα περιέχει από άποψη ογκοχρέωσης καθώς κ voip.

Σελ. 18 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 8131617181920232838 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας