Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Πωλείται το Digitech HDX 1000 NMT (Networked Media Tank) High Definition Player σε άριστη κατάσταση με όλα του τα παρελκόμενα. Πολύ ποιοτική κατασκευή (Solid aluminum alloy case).

    Είναι Linux based και παίζει τα πάντα (MP3, WAV, FLAC, AVI, MKV, MOV, MP4, MPG κλπ.) με subtitles. Ο πλήρης κατάλογος αρχείων/codecs περιέχεται στο manual που μπορείτε να κατεβάσετε και από εδώ.

    Φοράει το τελευταίο firmware 50-17-100317-15-HDD-403-000.

    Το μενου είναι σε πολλές γλώσσες (και στα Ελληνικά).

    Παίρνει εσωτερικό δίσκο SATA (φοράει έναν 80 GB με 100% υγεία και μπορεί να πάρει οποιονδήποτε SATA).

    USB-D για σύνδεση με PC (παρέχεται και το καλώδιο) για πέρασμα αρχείων.

    Μία θύρα USB2 για σύνδεση εξωτερικής συσκευής USB (στικάκι ή δίσκος) και μια δεύτερη για επιπλέον παροχή ισχύος 5V.

    Card reader για κάρτες SD, SDHC, Memory Stick & MMC media.

    Έξοδος εικόνας & ήχου HDMI με έξοδο εικόνας 1080p και έξοδο ήχου DTS, Dolby Digital AAC, WMA Pro.

    Ψηφιακή έξοδος ήχου Coaxial & optical για ήχο 5.1.

    Έξοδος Component video, έξοδος Composite video, αναλογική έξοδος ήχου L+R.

    Έχει θύρα Ethernet Gigabit και δέχεται και USB wireless adapter (π.χ. TP-Link TL-WN821N wireless N adapter) για ασύρματη σύνδεση (δεν παρέχεται).

    Σημαντικό: Το μηχάνημα έχει πολλές δυνατότητες για χρήση σε δίκτυο και στο Ιντερνετ (π.χ. FTP, NAS, Samba Server, Torrent Server, UPnP AV Server, myHome Server κλπ - δείτε το manual) αλλά, επειδή δεν υποστηρίζεται πλέον από τον κατασκευαστή, δεν ξέρω να τις χρησιμοποιήσω (το χρησιμοποιούσα μόνο σαν αυτόνομο player). Έχω κατεβάσει και τις εφαρμογές του αλλά δεν τις έχω εγκαταστήσει ποτέ και δεν ξέρω πως μπαίνουν, αλλά υπάρχουν οι οδηγίες (και το manual).

    Δίνεται πλήρες με το τηλεχειριστήριό του, το τροφοδοτικό του, καλώδιο σύνδεσης με PC, User Manual.

    Τιμή 30€.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  P1080056.JPG 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  115,3 KB 
ID: 216453Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  P1080058.JPG 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  64,5 KB 
ID: 216454
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  2. #2
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Δόθηκε..
    Μπορεί να κλείσει.
    Ευχαριστώ το φόρουμ για τη φιλοξενία της αγγελίας.
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας