Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    14-10-2010
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    322
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54999/5499
    ISP
    Cosmote
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    14(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Thumbs down
    Καλησπέρα, διαθέτω την υπηρεσία: "Nova2play 100" (στα χαρτιά, γιατί η πράξη απέχει ακόμη πολύ).
    Από το Σάββατο 04/07/20 (δηλαδή εδώ και 4 μέρες) η εταιρία σας (NOVA) με έχει αφήσει δίχως Internet και Τηλέφωνο.
    Έχω επικοινωνήσει 3 φορές με την τεχνική υποστήριξη (Σάββατο, Δευτέρα και Τρίτη) δίχως αποτέλεσμα.
    Η απάντηση "κασέτα" που μου δίνουν είναι πως το αρμόδιο τμήμα το ελέγχει και εντός της ημέρας το πρόβλημα θα έχει λυθεί.
    Κάτι που δεν συνέβη ούτε το Σάββατο, ούτε την Δευτέρα, ούτε και την Τρίτη.

    Ίσως το "εντός της ημέρας" η NOVA το αντιλαμβάνεται με κάποια άλλη ευρύτερη έννοια του όρου, κάτι που θα χρειαστεί να το εξηγήσει και στους συνδρομητές της για να αναθεωρήσουμε το ημερολόγιο μας.

    1) Πότε έχετε σκοπό να αποκαταστήσετε την βλάβη? (Εντός ποιανού εικοσιτετραώρου με το ημερολόγιο του κόσμου - και όχι της NOVA?)
    2) Με ποιον τρόπο θα με αποζημιώσετε οικονομικά για όλες τις ημέρες που δεν λαμβάνω τις υπηρεσίες που σας πληρώνω? Με έκπτωση παγίου στον λογαριασμό?

    Τα στοιχεία μου στη διάθεση σας.

    Με εκτίμηση.

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.344
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημέρα africa,

    Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου, ώστε να μπορέσουμε να ελέγξουμε το ζήτημα που μας αναφέρεις;

    Γιώργος, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας