Ολα τα παντελονια αγοραστηκαν απο Αγγλια για λογαριασμο ξαδελφου μου, ο οποιος ομως εφυγε και διαμενει σε αλλη χωρα, και μου μεινανε!

Ολα ειναι καινουρια, με ετικετες, γνησια, αυθεντικα Wrangler, αμεταχειριστα και αψογα διατηρημενα!

Για να μην γεμισω το post με φωτογραφιες, οποιος ενδιαφερεται για καποιο μπορει να μου ζητησει ειτε εδω, ειτε με προσωπικο μηνυμα, ειτε στο email του να του στειλω τις αναλογες φωτο. Υπαρχουν για ολα 6-8 φωτο.
Υπαρχουν και λιγα κοματια τα οποια δεν ειχαν ετικετα, ετσι τα πηραμε απο την Αγγλια. Σε αυτα θα γινει καλυτερη τιμη, οπως μας εκανε και το Αγγλικο καταστημα.

Ενδεικτικα αναφερω οτι το κοστος αγορας του ενος με τα μεταφορικα απο Αγγλια εφτανε τα 85+ ευρω!
Τελος καθε παντελονι-jeans εχει τον μοναδικο κωδικο του, ο οποιος αναφερεται στο σχεδιο, υφασμα και χρωμα του. Με μια αναζητηση στο google με τον κωδικο αυτον μπορειτε να εχετε αμεσα οπτικη εικονα του αναλογου παντελονιου.

ΕΤΣΙ:

1) Wrangler Jeans TEXAS W12109004 - Black, W38 L34 με τις ετκετες του.

2) Wrangler Jeans TEXAS W121AP114 - Blue W38 - L34 SUMMER με τις ετκετες του.

3) Wrangler Jeans TEXAS W121AP114 - Blue W38 - L32 SUMMER με τις ετκετες του.

4) Wrangler Jeans TEXAS W12119100 - Blue dark W38 - L34 SUMMER με τις ετκετες του.

5) Wrangler Jeans TEXAS W121GD100 - Blue W38 - L34 SUMMER με τις ετκετες του.

6) Wrangler Jeans TEXAS W12132100 - Black W36 - L34 χωρις ετικετα.

7) Wrangler Jeans TEXAS W12132134 - Gray Dark W38 - L36 χωρις ετικετα.

(++ 2 ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΑΥΡΙΟ.)

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ, ΓΝΗΣΙΑ-ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ, ΑΦΟΡΕΤΑ, ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΙΚΕΤΕΣ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΑ 50 ευρω, και
ΣΤΑ 45 ευρω ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΤΙΚΕΤΕΣ.


Πληρωμη σε ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ειτε με paypal.
Aποστολη με ΕΛΤΑ. Λογω του μικρου ογκου και βαρους τα εξοδα αποστολης θαναι γυρω στα 5 ευρω.
Σε περιπτωση αγορας πανω απο 2 κομματια, θαγινει καλυτερη τιμη!

Ευχαριστω!