Σελ. 3 από 14 ΠρώτηΠρώτη 12345813 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 205
  1. #31
    Εγγραφή
    07-09-2018
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Max
    Δοκίμασε σε νέο προφίλ με εγκατεστημένο μόνο το KeePassXC-Browser. Αν δεν έχει πρόβλημα σ´ αυτό, τότε κάποιο πρόσθετο θα το επηρεάζει. Δοκίμασε και με άλλες εκδόσεις Firefox (ESR, Developer).

  2. #32
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασε σε νέο προφίλ με εγκατεστημένο μόνο το KeePassXC-Browser. Αν δεν έχει πρόβλημα σ´ αυτό, τότε κάποιο πρόσθετο θα το επηρεάζει. Δοκίμασε και με άλλες εκδόσεις Firefox (ESR, Developer).
    Δεν έχω τίποτε στο config που να το ενοχλεί.
    Παρ όλα αυτά δοκίμασα με όλα τα addons απενεργοποιημένα, με καθαρό προφίλ και με nightly.
    Έχει ακριβώς την ίδια συμπεριφορά.
    Eurobank, Alpha παίζει κανονικά.
    Πειραιώς δεν μου έπαιξε ποτέ.
    Ακόμα και custom fields να ορίσει αναγνωρίζει δύο σημεία.
    Ένα γενικά στη σελίδα και ένα στα πεδία usr/psw.
    Όπου και να ορίσω τα αντίστοιχα πεδία, μου εμφανίζει την κλειδαριά αλλά κάνοντας κλικ δεν ανοίγει κανένα μενού.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  3. #33
    Εγγραφή
    07-09-2018
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Max
    Δεν έχω να προτείνω κάτι άλλο, δεν έχω εξοικείωση με το πρόσθετο. Είμαι ικανοποιημένος με την ενσωματωμένη αυτόματη συμπλήρωση και μ´ αρκεί. Στο GitHub δεν παρατήρησα να έχουν αναφερθεί σχετικές περιπτώσεις.

  4. #34
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω να προτείνω κάτι άλλο, δεν έχω εξοικείωση με το πρόσθετο. Είμαι ικανοποιημένος με την ενσωματωμένη αυτόματη συμπλήρωση και μ´ αρκεί. Στο GitHub δεν παρατήρησα να έχουν αναφερθεί σχετικές περιπτώσεις.
    Λογικά κάποιο script στη σελίδα της Τράπεζας κόβει την δυνατότητα ανάπτυξης μενού.
    Αφού λειτουργεί σε όλα τα άλλα κάποια ιδιαιτερότητα υπάρχει εκεί.
    Πάντως με προξενεί εντύπωση που λες ότι δεν έχεις ενεργοποιημένο/εγκατεστημένο το addon...
    Και πώς ξέρει ποια είναι η ΒΔ για να κάνει την διασύνδεση;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  5. #35
    Εγγραφή
    07-09-2018
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Max
    Θα δοκιμάσω και εγώ. Δοκίμασε και από την παλιά σελίδα εισόδου https://ibankretail.nbg.gr/sts/Account/Login/web

    Ανοίγω τη ΒΔ στο KeePassXC και έχω τον κέρσορα στο πρώτο πεδίο της ιστοσελίδας που θέλω να συμπληρώσει τα στοιχεία. Πληκτρολογώ την ακολουθία της αυτόματης συμπλήρωσης και τα καταχωρεί. Αν χρειαστεί να έχω και δεύτερη βάση ανοιχτή, από τις ρυθμίσεις το έχω ανοίγει σε καρτέλα στο ίδιο παράθυρο του KeePassXC, όπως οι καρτέλες στους περιηγητές. Το παράθυρο εμφανίζει τις αντίστοιχες καταχωρήσεις απ´ όλες τις ανοιχτές βάσεις τις οποίες έχω με μοναδικό επεξηγηματικό τίτλο και εικονίδιο, οπότε δεν τα μπερδεύω. Επίσης αυτά που προσφέρει το πρόσθετο δεν τα χρειάζομαι, παρόλο που έχω πολλές ΒΔ. Παλιότερα πριν την πλήρη μετάβαση σε Linux, όταν ήμουν σε MS Windows και KeePass, το KeePassHTTP ήταν αρκετά δύσχρηστο. Δεν μπορούσα να το ρυθμίσω.

  6. #36
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα δοκιμάσω και εγώ. Δοκίμασε και από την παλιά σελίδα εισόδου https://ibankretail.nbg.gr/sts/Account/Login/web

    Ανοίγω τη ΒΔ στο KeePassXC και έχω τον κέρσορα στο πρώτο πεδίο της ιστοσελίδας που θέλω να συμπληρώσει τα στοιχεία. Πληκτρολογώ την ακολουθία της αυτόματης συμπλήρωσης και τα καταχωρεί. Αν χρειαστεί να έχω και δεύτερη βάση ανοιχτή, από τις ρυθμίσεις το έχω ανοίγει σε καρτέλα στο ίδιο παράθυρο του KeePassXC, όπως οι καρτέλες στους περιηγητές. Το παράθυρο εμφανίζει τις αντίστοιχες καταχωρήσεις απ´ όλες τις ανοιχτές βάσεις τις οποίες έχω με μοναδικό επεξηγηματικό τίτλο και εικονίδιο, οπότε δεν τα μπερδεύω. Επίσης αυτά που προσφέρει το πρόσθετο δεν τα χρειάζομαι, παρόλο που έχω πολλές ΒΔ. Παλιότερα πριν την πλήρη μετάβαση σε Linux, όταν ήμουν σε MS Windows και KeePass, το KeePassHTTP ήταν αρκετά δύσχρηστο. Δεν μπορούσα να το ρυθμίσω.
    Μιλάω για την Τράπεζα Πειραιώς.
    Όχι για την Εθνική.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  7. #37
    Εγγραφή
    07-09-2018
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Max
    Αρκετά πιθανόν για το script. Έχω ένα ξεχωριστό προφίλ στον Firefox για e-banking και ηλεκτρονικές αγορές. Παρατήρησα ότι στο πρόσθετο Mutli-Account Containers, μόνο το Winbank της Πειραιώς δεν κάνει ανακτεύθυνση μετά την επιτυχή είσοδο όταν η σελίδα βρίσκεται σε container με ενεργή την επιλογή ¨Limit to Designated Sites", δηλαδή τη λειτουργία για site isolation.

  8. #38
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Τελικά βρήκα τι έκανα λάθος και δεν δούλευε το autotype.
    Στην ουσία μπέρδεψε το autotype με το autocomplete και περίμενα καθώς πληκτρολογώ στα login field να μου συμπληρώνει ή να μου εμφανίζει σχετικό παράθυρο για να επιλέξω το usr.
    Αυτό που έλειπε ήταν να ορίσω shortcut για το autotype.
    Το πρόσθεσα και δούλεψε το winbank της Πειραιώς.

    Απ ότι είδα το autotype αλληλεπιδρά χωρίς να χρειάζεται να έχεις κάποιο addon στον ff.
    Βέβαια η ίδια η keepassxc προτείνει την χρήση του addon.
    Από την μια η χρήση του addon μου δημιουργούσε κάποια αισθήματα ανασφάλειας όσο η βάση είναι ανοιχτή και υπάρχει πρόσβαση (το έχω ρυθμίσει να κάνει autoclose από την βάση μετά από μερικά λεπτά).
    Από την άλλη η χρήση του addon έναντι της συντόμευσης είναι απείρως ευκολότερη, αφού με μόνο το ποντίκι μπορείς να κάνεις login όπου θέλεις.

    Κάποιες παρατηρήσεις για το autotype:
    1. Βλακωδώς έχουν σαν default sequence στο τέλος το enter.
    Οπότε με το που συμπληρώνεις κάνει και login.
    Προσωπικά δεν με βολεύει γιατί αν κάνεις λάθος επιλογή θα πρέπει να βγεις και να μπεις ξανά με το σωστό usr.
    Προτιμώ να βλέπω για λίγο το usr και μετά να επιλέγω εγώ ο ίδιος να κάνει Login.
    Φυσικά αλλάζει το default αλλά...
    2. Επίσης σπαστικό το ότι κάνει verify με τον τίτλο του παραθύρου και όχι με το link.
    Ακόμα και με την χρήση των * δεν σου εγγυάται κανένας ότι κάποια στιγμή δεν θα αλλάξουν τον τίτλο της σελίδας.
    Για να μην αναφέρω και σελίδες που έχουν πολύ κοινότυπος τίτλους.
    Την ίδια στιγμή μάλιστα που με την χρήση του addon βλέπει το url.

    Οπότε τώρα παίζω σε όλα με το addon και μόνο στην Πειραιώς με shortcut.
    Επίσης... έχει καταφέρει κάποιος να το κάνει να δουλέψει με τις αλλαγές που έκαναν στην cosmote;
    Με την παλιά σελίδα το είχα και δούλευε μια χαρά.
    Πλέον όχι.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  9. #39
    Εγγραφή
    07-09-2018
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Max
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά βρήκα τι έκανα λάθος και δεν δούλευε το autotype.
    Στην ουσία μπέρδεψε το autotype με το autocomplete και περίμενα καθώς πληκτρολογώ στα login field να μου συμπληρώνει ή να μου εμφανίζει σχετικό παράθυρο για να επιλέξω το usr.
    Αυτό που έλειπε ήταν να ορίσω shortcut για το autotype.
    Το πρόσθεσα και δούλεψε το winbank της Πειραιώς.
    Η συντόμευση εμφανίζει σε παράθυρο όσες καταχωρήσεις έχουν ίδια πεδία με διαφορετικά διαπιστευτήρια, που μπορείς να επιλέξεις.

    Γι´ αυτό προσωπικά και μου φαίνεται περιττή η χρήση του πρόσθετου. Καλό είναι που υπάρχει ως επιλογή.

    Στην καταχώρηση με την Πειραιώς, υπάρχουν στοιχεία στο Properties-Plugin Data;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ ότι είδα το autotype αλληλεπιδρά χωρίς να χρειάζεται να έχεις κάποιο addon στον ff.
    Βέβαια η ίδια η keepassxc προτείνει την χρήση του addon.
    Από την μια η χρήση του addon μου δημιουργούσε κάποια αισθήματα ανασφάλειας όσο η βάση είναι ανοιχτή και υπάρχει πρόσβαση (το έχω ρυθμίσει να κάνει autoclose από την βάση μετά από μερικά λεπτά).
    Από την άλλη η χρήση του addon έναντι της συντόμευσης είναι απείρως ευκολότερη, αφού με μόνο το ποντίκι μπορείς να κάνεις login όπου θέλεις.
    Αυτό είχα αναφέρει προηγουμένως. Το Αuto-Τype δουλεύει χωρίς άλλη προϋπόθεση ή παρέμβαση. Νόμιζα ότι ήξερες. Συνεχίζω να χρησιμοποιώ τον ίδιο συνδυασμό από εποχής KeePass, Ctrl+Alt+A, που είναι ο προεπιλεγμένος και στο XC.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιες παρατηρήσεις για το autotype:
    1. Βλακωδώς έχουν σαν default sequence στο τέλος το enter.
    Οπότε με το που συμπληρώνεις κάνει και login.
    Προσωπικά δεν με βολεύει γιατί αν κάνεις λάθος επιλογή θα πρέπει να βγεις και να μπεις ξανά με το σωστό usr.
    Προτιμώ να βλέπω για λίγο το usr και μετά να επιλέγω εγώ ο ίδιος να κάνει Login.
    Φυσικά αλλάζει το default αλλά...
    Ευτυχώς τις προεπιλεγμένες ακολουθίες μπορείς να τις παραμετροποιήσεις. Το γνωρίζεις, μικρό το κακό.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    2. Επίσης σπαστικό το ότι κάνει verify με τον τίτλο του παραθύρου και όχι με το link.
    Ακόμα και με την χρήση των * δεν σου εγγυάται κανένας ότι κάποια στιγμή δεν θα αλλάξουν τον τίτλο της σελίδας.
    Για να μην αναφέρω και σελίδες που έχουν πολύ κοινότυπος τίτλους.
    Την ίδια στιγμή μάλιστα που με την χρήση του addon βλέπει το url.
    Ο τίτλος του παραθύρου είναι μια ακόμη επιλογή ως δικλείδα ασφαλείας και ευκολίας.
    Αν αλλάξει ο τίτλος της σελίδας προσθέτεις νέο τίτλο στο Auto-Type. Όπως ανέφερες, θα πρέπει να ενημερώνεις την καταχώρηση σε κάθε αλλαγή.

    Απενεργοποιείται με την επιλογή Use entry title to match windows for global auto-type από το Settings-General-Auto-Type.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης... έχει καταφέρει κάποιος να το κάνει να δουλέψει με τις αλλαγές που έκαναν στην cosmote;
    Με την παλιά σελίδα το είχα και δούλευε μια χαρά.
    Πλέον όχι.
    Με την ιστοσελίδα της Cosmote υπάρχει αναφορά σε προηγούμενο θέμα. Επειδή έχω blockers, uBlock Origin, uMatrix και NoScript, με δυναμικά και προσαρμοσμένα φίλτρα φαίνεται ότι σπάει τη σελίδα και γίνονται πολλές ανακατευθύνσεις. Δεν γνωρίζω αν γίνεται έτσι κανονικά.

    Αφού καταχωρηθούν τα στοιχεία και επαληθευτούν επιτυχώς (εικόνες 1 και 2), γίνεται προώθηση στη σελίδα https://account.cosmote.gr/login/login-hub.jsp (τρίτη εικόνα) και χρησιμοποιώ την δεύτερη ακολουθία Auto-Type.

    Έχω τις παρακάτω ρυθμίσεις.
    Κώδικας:
    https://account.cosmote.gr/
    
    *Login - CosmoteID*		{USERNAME}{TAB}{ENTER}{DELAY 3000}{PASSWORD}{TAB}{ENTER}
    *SSO Login Page*		{USERNAME}{TAB}{PASSWORD}{ENTER}
    Spoiler:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Comsote Account - Login - 1-3.png 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  55,8 KB 
ID: 219058Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Comsote Account - Login - 2-3.png 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  58,1 KB 
ID: 219057Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Comsote Account - Login - 3-3.png 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  15,0 KB 
ID: 219056

  10. #40
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είχα αναφέρει προηγουμένως. Το Αuto-Τype δουλεύει χωρίς άλλη προϋπόθεση ή παρέμβαση. Νόμιζα ότι ήξερες. Συνεχίζω να χρησιμοποιώ τον ίδιο συνδυασμό από εποχής KeePass, Ctrl+Alt+A, που είναι ο προεπιλεγμένος και στο XC.
    Σε εμένα το shortcut ήταν από default κενό.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απενεργοποιείται με την επιλογή Use entry title to match windows for global auto-type από το Settings-General-Auto-Type.
    Το έχω απενεργοποιημένο και ενεργοποιημένο μόνο το αντίστοιχο για το url.
    Παρ όλα αυτά αν έχω μόνο μία καταχώρηση για το συγκεκριμένο url μου βγάζει μήνυμα ότι δεν βρίσκει αντίστοιχο window title.
    Και αν έχω δύο εγγραφές μου εμφανίζει μόνο αυτή στην οποίο έχω καταχωρημένη window title.
    Δεν θα έπρεπε να δουλεύει συγκρίνοντας το url έτσι όπως το έχω;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  11. #41
    Εγγραφή
    07-09-2018
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Max
    Σωστά, λάθος μου, όντως δεν έχει, είναι κενό.

    Να θυμήσω ότι υπάρχει επίσημο εγχειρίδιο χρήσης του KeePassXC.

    Δοκίμασα την απενεργοποίηση του entry Title και εμφάνισε κανονικά 5 εγγραφές με τον ίδιο πάροχο email ακόμη και με απενεργοποιημένο το entry URL, δηλαδή τις δυο πρώτες επιλογές στο Auto-Type. Δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει. Ο μόνος τρόπος για να μην εμφανίζει την καταχώρηση είναι να αφαιρεθεί ο τίτλος παραθύρου από το Auto-Type της καταχώρησης.

    Ένα πρόβλημα που μ´ έχει κουράσει είναι ότι χάνεται αρκετά συχνά, δυο φορές αυτή την εβδομάδα, η διαμόρφωση των καρτελών. Το αρχείο ρυθμίσεών του στο Linux βρίσκεται στη διαδρομή ~.cache/keepassxc/keepassxc.ini το οποίο δεν πειράζω. Βρήκα μόνο μια παρόμοια αναφορά στο GitHub.

    Τελείωσα και τη δοκιμή με το KeePassXC-Browser. Κατάλαβα πόσο χρήσιμο είναι καθώς λειτουργεί ως γέφυρα. Σε Εθνική και Πειραιώς δεν κατάφερα να το δουλέψω, ενώ στη Eurobank δούλεψε άμεσα χωρίς πρόβλημα. Να σημειώσω ότι η δοκιμή έγινε σε άκρως τροποποιημένο προφίλ του Firefox ESR. Θα προσπαθήσω και σε καθαρό προφίλ.

  12. #42
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να θυμήσω ότι υπάρχει επίσημο εγχειρίδιο χρήσης του KeePassXC.
    Αυτό έβλεπα και εγώ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασα την απενεργοποίηση του entry Title και εμφάνισε κανονικά 5 εγγραφές με τον ίδιο πάροχο email ακόμη και με απενεργοποιημένο το entry URL, δηλαδή τις δυο πρώτες επιλογές στο Auto-Type. Δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει. Ο μόνος τρόπος για να μην εμφανίζει την καταχώρηση είναι να αφαιρεθεί ο τίτλος παραθύρου από το Auto-Type της καταχώρησης.
    Μάλλον bug.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελείωσα και τη δοκιμή με το KeePassXC-Browser. Κατάλαβα πόσο χρήσιμο είναι καθώς λειτουργεί ως γέφυρα. Σε Εθνική και Πειραιώς δεν κατάφερα να το δουλέψω, ενώ στη Eurobank δούλεψε άμεσα χωρίς πρόβλημα. Να σημειώσω ότι η δοκιμή έγινε σε άκρως τροποποιημένο προφίλ του Firefox ESR. Θα προσπαθήσω και σε καθαρό προφίλ.
    Σε Εθνική δεν το δοκίμασα.
    Σε Πειραιώς όπως είπα δεν δουλεύει αλλά με έσωσε αυτό που μου είπες με το autotype.
    Eurobank δεν έπαιζε αλλά με την τελευταία αλλαγή της σελίδας του άρχισε να παίζει.


    Κάτι άλλο...
    Τα delay στο autotype... γιατί;
    Για το εφέ και μόνο ή έχουν κάποια λειτουργικότητα;
    Γιατί με το addon περνιούνται ακαριαία.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  13. #43
    Εγγραφή
    07-09-2018
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Max
    Το {DELAY} καθυστερεί την πληκτρολόγηση της επόμενης συμπλήρωσης, του κωδικού στην περίπτωσή μου. Επειδή μετά την εισαγωγή του username η ιστοσελίδα κάνει μια μικρή φόρτωση, ένα slide, για το πεδιό του password. Αν το άφηνα στην προκαθορισμένη ακολουθία, θα "έτρωγε" χαρακτήρες από τον κωδικό.

  14. #44
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maxie Εμφάνιση μηνυμάτων
    της επόμενης συμπλήρωσης
    Της επόμενης συμπλήρωσης ή το delay κάθε χαρακτήρα;
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  15. #45
    Εγγραφή
    07-09-2018
    Μηνύματα
    116
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Max
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Της επόμενης συμπλήρωσης ή το delay κάθε χαρακτήρα;
    Το {DELAY X} με X ms (μικροδευτερόλεπτα), 1 s (δευτερόπλεπτο) = 1.000 ms (μικροδευτερόλεπτα), δηλαδή για 3 δευτερόλεπτα είναι {DELAY 3000} κοκ.

    Για κάθε χαρακτήρα είναι {DELAY=X}.

Σελ. 3 από 14 ΠρώτηΠρώτη 12345813 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας