Εμφάνιση 1-6 από 6
  1. #1
    Εγγραφή
    24-06-2017
    Περιοχή
    Τρίπολη
    Μηνύματα
    440
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    34(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα δεν ξέρω αν είναι αυτό το σωστό μέρος για να γράψω το θέμα μου αλλά μου φάνηκε το πιο σχετικό. Στο θέμα μας τώρα, έχω ένα πρόβλημα με το web interface του My Cosmote. Στο ίδιο Cosmote ID έχω 2 διαφορετικά ΑΦΜ με διαφορετικές συνδέσεις το καθένα. Το πρόβλημα είναι πως στην αρχική σελίδα του My Cosmote εμφανίζεται μόνο το 1 ΑΦΜ και το άλλο είναι σαν να μην υπάρχει. Ενώ στις ρυθμίσεις προφίλ εμφανίζονται και τα 2 κανονικά. Μέχρι πριν λίγες μέρες όλα ήταν μια χαρά. Προσπάθησα να βγάλω άκρη με την υποστήριξη μέσω chat αλλά μου λένε απλά πως έχει γίνει απόκρυψη ενώ δεν ισχύει αυτό. Να σημειωθεί πως στο app του κινητού φαίνονται όλες οι συνδέσεις μια χαρά χωρίς κάποιο θέμα και πως έχω κάνει εκκαθάριση cookies κλπ. Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι ανάλογο; Ευχαριστώ

  2. #2
    Εγγραφή
    01-06-2014
    Περιοχή
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Μηνύματα
    990
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    14(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από InternetMaster Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα δεν ξέρω αν είναι αυτό το σωστό μέρος για να γράψω το θέμα μου αλλά μου φάνηκε το πιο σχετικό. Στο θέμα μας τώρα, έχω ένα πρόβλημα με το web interface του My Cosmote. Στο ίδιο Cosmote ID έχω 2 διαφορετικά ΑΦΜ με διαφορετικές συνδέσεις το καθένα. Το πρόβλημα είναι πως στην αρχική σελίδα του My Cosmote εμφανίζεται μόνο το 1 ΑΦΜ και το άλλο είναι σαν να μην υπάρχει. Ενώ στις ρυθμίσεις προφίλ εμφανίζονται και τα 2 κανονικά. Μέχρι πριν λίγες μέρες όλα ήταν μια χαρά. Προσπάθησα να βγάλω άκρη με την υποστήριξη μέσω chat αλλά μου λένε απλά πως έχει γίνει απόκρυψη ενώ δεν ισχύει αυτό. Να σημειωθεί πως στο app του κινητού φαίνονται όλες οι συνδέσεις μια χαρά χωρίς κάποιο θέμα και πως έχω κάνει εκκαθάριση cookies κλπ. Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι ανάλογο; Ευχαριστώ
    Ναι είχα και εγώ το ίδιο θέμα πριν λίγες ημέρες.1 ΑΦΜ φαίνοταν μόνο στην εφαρμογή.Το δήλωσα και σε 2 ημέρες φάνηκε και στο browser κάτι έχουν κάνει γενικά με το my cosmote έχει θεματάκια τώρα τελευταία.Πάρε στο 13888 και δήλωσε το ή ξανάπροσπάθησε μέσω chat είναι σε ποίον θα πέσεις.

  3. #3
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.975
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Μπες στο account.cosmote.gr με τα στοιχεία σου και στο Συνδέσεις, δες αν είναι ενεργό και το δεύτερο αφμ.

  4. #4
    Εγγραφή
    24-06-2017
    Περιοχή
    Τρίπολη
    Μηνύματα
    440
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    34(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπες στο account.cosmote.gr με τα στοιχεία σου και στο Συνδέσεις, δες αν είναι ενεργό και το δεύτερο αφμ.
    Το είπα και πάνω φίλε μου στις Συνδέσεις εμφανίζονται όλα κανονικά και δεν έχω πατήσει απόκρυψη σε κάτι.

  5. #5
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.975
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Η λίστα του account είναι ξεχωριστή από τη λίστα του my cosmote.
    Μπορείς να έχεις μια σύνδεση εμφανή στο account αλλά κρυφή στο my cosmote, ή να έχεις μια σύνδεση κρυφή στο account και να μην εμφανίζεται καν στο my cosmote.

    Είσαι σίγουρος ότι μπαίνεις με τον ίδιο λογαριασμό; Το login με αριθμό είναι διαφορετικό από το login με mail.

  6. #6
    Εγγραφή
    24-06-2017
    Περιοχή
    Τρίπολη
    Μηνύματα
    440
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    34(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η λίστα του account είναι ξεχωριστή από τη λίστα του my cosmote.
    Μπορείς να έχεις μια σύνδεση εμφανή στο account αλλά κρυφή στο my cosmote, ή να έχεις μια σύνδεση κρυφή στο account και να μην εμφανίζεται καν στο my cosmote.

    Είσαι σίγουρος ότι μπαίνεις με τον ίδιο λογαριασμό; Το login με αριθμό είναι διαφορετικό από το login με mail.
    Εννοείται μπαίνω με email και μετά πάω ρυθμίσεις προφίλ και είναι όλα οκ. Στη διαχείριση συνδέσεων μέσα στο My Cosmote δεν εμφανίζονται καν οι συνδέσεις του ενός ΑΦΜ.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας