Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 48
  1. #31
    Εγγραφή
    06-02-2009
    Περιοχή
    σερρες
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.463
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    19905 kbit/s, 1020kbit
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    thomson TG585V7
    δε καταλαβα καλα εγω που πληρονο 20,9 με 24ρα και απεριοριστα σταθερα κινητα πια θα ειναι η διαφορα μετα
    cpu ryzen 3 2200 ram corsair 8g 3200mhz mother GA-AX370M-DS3H psu seasonic 430 ssd kingstone 120g hd 500g

  2. #32
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.978
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Καμία. Αφού έχεις απεριόριστα και κινητά και σταθερά δεν πρόκειται να ξεφύγεις από τον χρόνο ομιλίας σου (αφού είναι απεριόριστος), και αρα δεν θα κοστίζει παραπάνω η χρέωση μετά την εξάντληση του χρόνου σου.

    Οι αλλαγές αφορούν στην χρέωση μετά την κατανάλωση των δωρεάν λεπτών προς κινητά ή σταθερά και καταγγελία μπορούν να κάνουν μόνο όσοι δεν έχουν απεριόριστα και προς κινητά και προς σταθερά.

  3. #33
    Εγγραφή
    21-12-2006
    Μηνύματα
    806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7590
    Ειναι πραγματικα εντυπωσιακο οτι οι νεες τους χρεωσεις προς σταθερα και κινητα ειναι ακριβως 100 φορες υψηλοτερες απο αυτες της Calling Credit!!

    0,50€/λεπτο τα σταθερα αντι 0,005 και
    0,60€/λεπτο τα κινητα αντι 0,006...

  4. #34
    Το avatar του μέλους tomearth
    tomearth Guest
    Το ίδιο συμβαίνει σε εμένα αυτή τη στιγμή με τη φορθνετ. Ζήτησα ενεργοποίηση/αναβάθμιση σε (δήθεν) 100αρα την περασμένη Τρίτη και απο την Παρασκευή δεν έχω τηλέφωνο και το ίντερνετ υπολειτουργεί σε βαθμό να σου σπάει τα νεύρα για να φορτώσει ενα σαιτ. Καμία ενημέρωση (απο φορθνετ) εαν η βάβη οφείλεται στην αναβάθμιση ή όχι. Οι Τεχνικοί απάντησαν πως δηλώθηκε βλάβη στον ΟΤΕ και θα παρει απο 1 εως 3 εργάσιμες. Στο μεταξύ νευρίασα και ζήτησα να υπαναχωρήσω και μου είπαν οτι δεν γίνεται αν δεν ενεργοποιηθεί πρώτα η αναβάθμιση. Ζήτησα επανειλημμένα να με καλέσει ο οποιοσδήποτε να συννενοηθούμε, μέσω φόρμας στη σελίδα τους. Η μόνη επικοινωνία που έχω μαζί τους είναι μέσω του τσατ εξυπηρετησης. Το αποτέλεσμα είναι οτι δεν εχω τηλεφωνο και ιντερνετ και οι αλήτες κρύβονται.

  5. #35
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tomearth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ίδιο συμβαίνει σε εμένα αυτή τη στιγμή με τη φορθνετ. Ζήτησα ενεργοποίηση/αναβάθμιση σε (δήθεν) 100αρα την περασμένη Τρίτη και απο την Παρασκευή δεν έχω τηλέφωνο και το ίντερνετ υπολειτουργεί σε βαθμό να σου σπάει τα νεύρα για να φορτώσει ενα σαιτ. Καμία ενημέρωση (απο φορθνετ) εαν η βάβη οφείλεται στην αναβάθμιση ή όχι. Οι Τεχνικοί απάντησαν πως δηλώθηκε βλάβη στον ΟΤΕ και θα παρει απο 1 εως 3 εργάσιμες. Στο μεταξύ νευρίασα και ζήτησα να υπαναχωρήσω και μου είπαν οτι δεν γίνεται αν δεν ενεργοποιηθεί πρώτα η αναβάθμιση. Ζήτησα επανειλημμένα να με καλέσει ο οποιοσδήποτε να συννενοηθούμε, μέσω φόρμας στη σελίδα τους. Η μόνη επικοινωνία που έχω μαζί τους είναι μέσω του τσατ εξυπηρετησης. Το αποτέλεσμα είναι οτι δεν εχω τηλεφωνο και ιντερνετ και οι αλήτες κρύβονται.
    Την τριτη λες οτι εκανες το αιτημα. Μεχρι να περαστει , να δωθει στο αρμοδιο τμημα κλπ κλπ χρειαζονται 1-2 εργασιμες . Οποτε εχουμε φτασει ηδη στην Πεμπτη.

    Η αλλαγη ΔΕΝ ειναι ακαριαιρα και με το πατημα ενος κουμπιου. Καταργειται ο χαλκος απο το Α/Κ μεχρι την καμπινα και ολο αυτο ειναι διαδικασια.
    Θα πρεπει να σε βαλεουν στην αναλογη καρτα στο καφαο κλπ κλπ κλπ

    Αυτα δεν γινονται αμεσως. μπορει να χρειαστει ακομα και 5-6 εργασιμες για να ολοκληρωθει η διαδικασια.

    Οποτε αν θελεις να γκρινιαζεις εχεις καθε δικαιωμα. αλλα δεν ειναι δικαιολογημενο.

    Αν δεν γνωριζεις την διαδικασια δεν σου φταιει κανεις. Αλλα δεν μπορεις να ζητας τα αδυνατα.
    The gr81 .

  6. #36
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giama Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι πραγματικα εντυπωσιακο οτι οι νεες τους χρεωσεις προς σταθερα και κινητα ειναι ακριβως 100 φορες υψηλοτερες απο αυτες της Calling Credit!!

    0,50€/λεπτο τα σταθερα αντι 0,005 και
    0,60€/λεπτο τα κινητα αντι 0,006...
    Για το λογο αυτο σου βαζει μια φιξ τιμη με απεριοριστα και εισαι απροβληματιστος στην ομιλια. Καλη τιμη δινουν, απεριοριστα σταθερα και κινητα.
    Ελεύθερος.

  7. #37
    Το avatar του μέλους tomearth
    tomearth Guest
    Γιατι δε με ενημερωνουν ρε φιλε για τη διαδικασια; ενας τους δεν μου ειπε αν οφειλεται το προβλημα στην αναβαθμιση ή σε καποιο αλλο θεμα! Αντιθετως ψαχνω τροπο να μιλησω μαζι τους και με αγνοουν. Παρεμπιπτόντως σημερα 11/08 που υποτιθεται οτι η ενεργοποιηση της 100αρας θα ολοκληρονωταν συμφωνα με το χρονοδιαγραμμα τους, η οποια συνδεση που υπολειτουργουσε μεχρι χτες σημερα χαθηκε εντελως. Το ρουτερ δεν συγχρονιζει καν.

  8. #38
    Εγγραφή
    23-07-2020
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tomearth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ίδιο συμβαίνει σε εμένα αυτή τη στιγμή με τη φορθνετ. Ζήτησα ενεργοποίηση/αναβάθμιση σε (δήθεν) 100αρα την περασμένη Τρίτη και απο την Παρασκευή δεν έχω τηλέφωνο και το ίντερνετ υπολειτουργεί σε βαθμό να σου σπάει τα νεύρα για να φορτώσει ενα σαιτ. Καμία ενημέρωση (απο φορθνετ) εαν η βάβη οφείλεται στην αναβάθμιση ή όχι. Οι Τεχνικοί απάντησαν πως δηλώθηκε βλάβη στον ΟΤΕ και θα παρει απο 1 εως 3 εργάσιμες. Στο μεταξύ νευρίασα και ζήτησα να υπαναχωρήσω και μου είπαν οτι δεν γίνεται αν δεν ενεργοποιηθεί πρώτα η αναβάθμιση. Ζήτησα επανειλημμένα να με καλέσει ο οποιοσδήποτε να συννενοηθούμε, μέσω φόρμας στη σελίδα τους. Η μόνη επικοινωνία που έχω μαζί τους είναι μέσω του τσατ εξυπηρετησης. Το αποτέλεσμα είναι οτι δεν εχω τηλεφωνο και ιντερνετ και οι αλήτες κρύβονται.
    Φίλε, τελικά ο ΟΤΕ διόρθωσε τη βλάβη, μόλις πριν 2 μέρες (13/8/20).

    Και θες να ακούσεις το κερασάκι στην τούρτα; Τώρα έλαβα μήνυμα ότι εκδόθηκε ο λογαριασμός μου .. 169,62€

    Δείτε παιδιά σε screenshot τι χρεώσανε:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.png 
Εμφανίσεις:  76 
Μέγεθος:  46,7 KB 
ID: 217859

    - - - Updated - - -

    Από 9/7/20 μέχρι 13/8/20 χωρίς υπηρεσία! 35 μέρες!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την τριτη λες οτι εκανες το αιτημα. Μεχρι να περαστει , να δωθει στο αρμοδιο τμημα κλπ κλπ χρειαζονται 1-2 εργασιμες . Οποτε εχουμε φτασει ηδη στην Πεμπτη.

    Η αλλαγη ΔΕΝ ειναι ακαριαιρα και με το πατημα ενος κουμπιου. Καταργειται ο χαλκος απο το Α/Κ μεχρι την καμπινα και ολο αυτο ειναι διαδικασια.
    Θα πρεπει να σε βαλεουν στην αναλογη καρτα στο καφαο κλπ κλπ κλπ

    Αυτα δεν γινονται αμεσως. μπορει να χρειαστει ακομα και 5-6 εργασιμες για να ολοκληρωθει η διαδικασια.

    Οποτε αν θελεις να γκρινιαζεις εχεις καθε δικαιωμα. αλλα δεν ειναι δικαιολογημενο.

    Αν δεν γνωριζεις την διαδικασια δεν σου φταιει κανεις. Αλλα δεν μπορεις να ζητας τα αδυνατα.
    Φίλε, εσύ καλά κάνεις και διευκρινίζεις το φαινόμενο, αλλά είσαι μονίμως εκτός θέματος. Τι δε φταίει κανείς και μας βγάζεις μ@λ@κες. Αυτός με τον οποίο κανονίζεις την αναβάθμιση -Ξαναλέμε- δεν σου εξηγεί τη διαδικασία, εμένα μου είπε μόνο 5 λεπτά χωρίς υπηρεσία. Πελάτες είμαστε και όχι απόφοιτοι τηλεπικοινωνιών.

  9. #39
    Εγγραφή
    15-11-2016
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    29.6(dB) / 11.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ακριβώς επειδή οι περισσότεροι δεν είναι απόφοιτοι τηλεπικοινωνιών, ούτε ο υπάλληλος εξυπηρέτησης διδάσκει δίκτυα και τηλεπικοινωνίες, δεν είναι δουλειά του καταστήματος ή του υπάλληλου στο τηλέφωνο να σου πει βήμα βήμα τι τεχνικές διαδικασίες θα ακολουθηθούν για να αναβαθμιστεί η γραμμή ή τι αιτήσεις από πάροχο προς διαχειριστή δικτύου θα απαιτηθούν και πόσο μέσο χρόνο θέλει κάθε βήμα. Λογικά ενημερώθηκες πως η όλη διαδικασία θα χρειαστεί κάποιες εργάσιμες ημέρες και πως κατά την μετατροπή την τελευταία ημέρα θα πέσει για μερικά λεπτά και θα γίνει η αναβάθμιση. Έτσι γίνεται εκτός απροόπτου, αυτή είναι η ενημέρωση που πρέπει να κάνει.

    Τώρα αν προκύψει πρόβλημα κατά τη διαδικασία, οποιουδήποτε μεγέθους η δυσκολίας επίλυσης, δεν γίνεται να το ξέρει ο υπάλληλος που έκανες την αίτηση ούτε μπορείς να περιμένεις κάποια εταιρία να πουλάει πακέτα ως "5 εργάσιμες μέρες +15-30 άμα ο ΟΤΕ βρει θέμα". Βρέθηκε θέμα, επιλύθηκε με οποία καθυστέρηση υπήρξε, τώρα μιλάς με εμπορικό η κατάστημα για να δεις τι ισχύει με τις χρεώσεις.

  10. #40
    Εγγραφή
    23-07-2020
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SilentFury Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς επειδή οι περισσότεροι δεν είναι απόφοιτοι τηλεπικοινωνιών, ούτε ο υπάλληλος εξυπηρέτησης διδάσκει δίκτυα και τηλεπικοινωνίες, δεν είναι δουλειά του καταστήματος ή του υπάλληλου στο τηλέφωνο να σου πει βήμα βήμα τι τεχνικές διαδικασίες θα ακολουθηθούν για να αναβαθμιστεί η γραμμή ή τι αιτήσεις από πάροχο προς διαχειριστή δικτύου θα απαιτηθούν και πόσο μέσο χρόνο θέλει κάθε βήμα. Λογικά ενημερώθηκες πως η όλη διαδικασία θα χρειαστεί κάποιες εργάσιμες ημέρες και πως κατά την μετατροπή την τελευταία ημέρα θα πέσει για μερικά λεπτά και θα γίνει η αναβάθμιση. Έτσι γίνεται εκτός απροόπτου, αυτή είναι η ενημέρωση που πρέπει να κάνει.

    Τώρα αν προκύψει πρόβλημα κατά τη διαδικασία, οποιουδήποτε μεγέθους η δυσκολίας επίλυσης, δεν γίνεται να το ξέρει ο υπάλληλος που έκανες την αίτηση ούτε μπορείς να περιμένεις κάποια εταιρία να πουλάει πακέτα ως "5 εργάσιμες μέρες +15-30 άμα ο ΟΤΕ βρει θέμα". Βρέθηκε θέμα, επιλύθηκε με οποία καθυστέρηση υπήρξε, τώρα μιλάς με εμπορικό η κατάστημα για να δεις τι ισχύει με τις χρεώσεις.
    Ο υπάλληλος εξυπηρέτησης στη προκειμένη περίπτωση δεν είναι παρά ένας πωλητής που με μιά υποτυπώδη εκπαίδευση προωθεί πακέτα χωρίς διακρίσεις και μάλιστα σε περιοχές που δεν υποστηρίζονται, γι αυτό και προέκυψε θέμα. Το ζητούμενο των υπαλλήλων αυτών είναι η προμήθεια και μόνο! Το thread ανοίχτηκε ώστε να μην υπάρξουν άλλα θύματα, να βάλουν μυαλό (αν γίνεται) οι υπεύθυνοι και να προσέξουν οι υποψήφιοι πελάτες.

    Όσον αφορά τις χρεώσεις, μετά από νέα επικοινωνία που είχα, πιστώθηκε η χρέωση λόγω αθέτησης δέσμευσης (€100,00), αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να πιστωθούν τα τέλη ενεργοποίησης της αναβάθμισης που δεν έγινε ποτέ (€23,81). Περιμένω τώρα να δω αν και πως θα εξελιχθεί η πίστωση των 35 ημερών που δεν είχα τηλεφωνία και ίντερνετ. Καλή τύχη στα υποψήφια πακέτα ..

  11. #41
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παιδιά τα έχετε μπερδέψει λίγο. Η διαδικασία έχει ώς εξής. Σε περίπτωση τεχνικού προβλήματος με την ταχύτητα πρώτα κοιτάζουμε την εσωτερική μας εγκατάσταση γιατί πιθανόν κάτι να μην πηγαίνει καλά με τον χαλκό. 2ον αν δούμε οτι όλα είναι οκ και συνεχίζονται τα προβλήματα, τηλεφωνούμε στο 13731 τους αναφέρουμε το πρόβλημα. Το πρώτο που κάνουν είναι να κοιτάξουν το ρούτερ γιατί καμιά φορά φταίει και αυτό, μετά δρομολογείται ραντεβού είτε συνδυαστικό είτε μόνο απο τον τεχνικό της νόβα. Μετά απο την επίλυση προβλήματος (αν επιλυθεί) και αφού έχουν περάσει αρκετές μέρες ζητάμε πιστωτικό μέσω της εξυπηρέτησης πελατών και μέσω του info@nova.gr για τις μέρες που απο υπαιτιότητα τους χάσαμε την υπηρεσία. Σε περίπτωση που η νόβα και η κάθε νόβα εκδώσουν υπέρογκους λογαριασμούς τους το επισημαίνουμε μια τελευταία φορά. Αν συνεχιστεί το σκηνικό κάνουμε καταγγελία στην ΕΕΤΤ η οποία εξυπηρετεί εντός 10 εργάσιμων ημερών σε περίπτωση που δεν έχει μεγάλο φόρτο εργασίας. Η ΕΕΤΤ δίνει περιθώριο 1 μηνός στην εταιρεία να αιτιολογήσει την όποια συμπεριφορά της. Η νόβα συνήθως εντός 2 εβδομάδων απαντά και σε περίπτωση που είναι υπαιτιότητα της σε αποδεσμεύει και φέυγεις για άλλο πάροχο. ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ!!!! ΣΤην καταγγελία γράφουμε έχει γίνει αυτό ήρθε ο τεχνικός έγινε αυτό. ήρθαν οι λογαριασμοί φουσκωμένοι κλπ κλπ. Για ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ δεν θα γράψετε: ΛΥΣΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ. Αυτή η φράση απαγορεύεται, θα σας θεωρήσουν καιροσκόπους και οτι θέλετε να αποφύγετε τα νόμιμα (και καλά) πάγια. Απαντάμε στο τέλος της καταγγελίας: Παρακαλώ όπως πράξετε τα νόμιμα ως προς την επίλυση του προβλήματος αυτού. Έτσι λοιπόν με τακτική τους αποχαιρετάτε σιγούλια σιγούλια. Οι φωνές δεν ωφελούν, ήμουν πελάτης και έφυγα για άλλη εταιρεία και είχα λιγότερα προβλήματα απο εσάς. Αυτή είναι η διαδικασία και έχει αποφέρει καρπούς σε πάρα πολλόύς εδώ μέσα. Καλή τύχη

  12. #42
    Εγγραφή
    29-09-2019
    Ηλικία
    85
    Μηνύματα
    60
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei DG8245
    Για να γινει συνδιαστικο ραντεβου θα πρεπει να παει ο ΟΤΕ 2-3 φορες χωρις να κανει κατι

  13. #43
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από redmanftw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να γινει συνδιαστικο ραντεβου θα πρεπει να παει ο ΟΤΕ 2-3 φορες χωρις να κανει κατι
    Δεν μας ενδιαφέρει τι θα κάνουν, μας ενδιαφέρει σαν καταναλωτές να λυθεί το όποιο θέμα, όταν δεν λύνεται και απλά μας κοροιδεύουν χρησιμοποιούμε και τα ανάλογα μέσα (ΕΕΤΤ)

  14. #44
    Εγγραφή
    29-09-2019
    Ηλικία
    85
    Μηνύματα
    60
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei DG8245
    Για να φυγει καποιος ατελως παντως θα πρεπει να χαρακτηριστει η βλαβη μη επιλυση απο τον ΟΤΕ. Αλλιως δεν φευγεις με τιποτα ατελως. πχ. υπαρχουν περιπτωσεις που βαζει καποιος 100αρα και με το που γινεται η αναβαθμιση κλειδωνει στα 50 ξερω γω.Παει αρχικα τεχνικος του παροχου το δινει βλαβη στον ΟΤΕ και πρεπει ο ΟΤΕ να χαρακτηρισει την βλαβη οτι δεν μπορει να επιλυθει και οτι το εμπορικο πακετο δεν υποστηριζεται. Μερικοι που εχουν προβλημα με την καθετη τους πιστευουν οτι θα φυγουν ατελως αν κανουν μια καταγγελια στην ΕΕΤΤ

  15. #45
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από redmanftw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να φυγει καποιος ατελως παντως θα πρεπει να χαρακτηριστει η βλαβη μη επιλυση απο τον ΟΤΕ. Αλλιως δεν φευγεις με τιποτα ατελως. πχ. υπαρχουν περιπτωσεις που βαζει καποιος 100αρα και με το που γινεται η αναβαθμιση κλειδωνει στα 50 ξερω γω.Παει αρχικα τεχνικος του παροχου το δινει βλαβη στον ΟΤΕ και πρεπει ο ΟΤΕ να χαρακτηρισει την βλαβη οτι δεν μπορει να επιλυθει και οτι το εμπορικο πακετο δεν υποστηριζεται. Μερικοι που εχουν προβλημα με την καθετη τους πιστευουν οτι θα φυγουν ατελως αν κανουν μια καταγγελια στην ΕΕΤΤ
    Έφυγα ατελώς με ΣΟΒΑΡΗ ΑΙΤΙΑ φίλε μου, όπως και σοβαρή αιτία χαρακτηρίζεται η περίπτωση του thread εδώ. Η ΕΕΤΤ δεν είναι μπαμπούλας να σου πεί γιατί μου έφερες καταγγελία. Ίσα ϊσα εμένα με βοήθησαν και με συμβούλεψαν. Επίσης 210 6151194 απο τις 9 το πρωί έως τις 12 το μεσημέρι για τηλεφωνική ενημέρωση και παροχή συμβουλών για τους καταναλωτές. Τους αναλύετε ακριβώς τι έχει συμβεί και όχι με υπερβολές και σας καθοδηγούν. Εγώ μέσα σε 10 μέρες ξεμπέρδεψα (εργάσιμες) και έφυγα για άλλη εταιρεία. Ξαναλέω υπήρχε αιτία. Τώρα όποιος θέλει δοκιμάζει

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας