Σελ. 19 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 9141718192021 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 271-285 από 349
  1. #271
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.305
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    @pan100: Δίκιο έχεις για την ανικανότητα και την ασυνεννοησία της vodafone. Τόσα χρόνια, όσες φορές έχω αποπειραθεί να πάρω κάποια υπηρεσία τους κάτι έχει πάει στραβά. Για αυτό το λόγο δεν περνάω ούτε απέξω, αλλά το συγκεκριμένο πακέτο συμφέρει (υπό όρους πάντα). Προσωπικά το πήρα σε μικρό κατάστημα franchise επιμένοντας ξανά και ξανά ότι έπρεπε να μου το δώσουν χωρίς συσκευή, χωρίς να τους πληρώσω για να μου ρυθμίσουν την SIM (!!!). Το τι αρλούμπες μου έλεγαν οι πωλητές δεν χρειάζεται να τις αναφέρω, θα έχετε ακούσει κι εσείς από τους 'guru' της vodafone στα διάφορα μαγαζάκια. Θα περίμενα δύο χρόνια μετά να έχουν μάθει τα βασικά για το on the spot.

    Κατά τα άλλα, μπορούσες απλά να πας σε ένα άλλο κοντινό κατάστημα. Αν δεν θες, συμβόλαια με εταιρείες κινητής πλέον συνεννοείσαι και στα στέλνουν και τα επιστρέφεις ηλεκτρονικά ή δηλώνεις μέσω email ότι συμφωνείς. Αν στεκόμασταν στις διαδικασίες και στα ψιλά γράμματα δεν θα έπρεπε κανείς μας να παίρνει τηλεπικοινωνιακές υπηρεσίες, τραπεζικά δάνεια κ.λπ. Και ναι, τα συμβόλαια τα διαβάζουμε και αν κάτι δεν το καταλαβαίνουμε δεν υπογράφουμε. Μου έχει τύχει να πάω σε τράπεζα να υπογράψω σύμβαση και έλεγε διαφορετικά από αυτά που είχα συμφωνήσει και μιλάμε για τους βασικούς όρους, όχι τα ψιλά γράμματα.

    Εκεί που έχεις άδικο είναι με τις χρεώσεις, ο όρος υπάρχει γιατί όπως σου είπαν είναι συμβόλαιο πασπαρτού, για το on the spot (όπως και για όλα τα προγράμματα αποκλειστικά για internet αν δεν κάνω λάθος) δεν ενεργοποιείται ποτέ αυτός ο όρος αφού σου 'κόβουν' τη σύνδεση όταν δεν έχεις αγορασμένο πακέτο.
    hnesne

  2. #272
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.750
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Σε καταστήματα μου έχουν τύχει και μένα κάποια "στραβά" με πωλητές, αλλά όχι κάτι πολύ ιδιαίτερο..

    Απλά χρειάζεται να είσαι ενημερωμένος γι' αυτό που θες και τι θα πεις με τον πωλητή.
    Ή τους τα δείχνεις στην οθόνη τους ή τους τα πάω και τυπωμένα..

    Αν δεν καταλαβαίνει φεύγω..
    γενικά δεν θέλω να το κουράζω με μεγάλες συζητήσεις..

    Παλιότερα που πήγαινα πιο συχνά σε καταστήματα "στάμπαρα" με ποιους πωλητές μπορείς να μιλήσεις σωστά και καλά..
    Μία φορά μάλιστα η προϊσταμένη του καταστήματος τα "έψαλε" στον πωλητή επειδή δεν έκανε τo σωστό/τυπικό πράγμα που έπρεπε να κάνει..

    Αντίθετα στην εξυπηρέτηση μέσω τηλεφωνου δεν είχα ποτέ κάνενα πρόβλημα και είχα πολύ καλή εξυπηρέτηση πάντα θα έλεγα..

    Και στα συμβόλαια και στις προσφορές.
    (Ακόμη και μία φορά που λόγω κολλήματος είχε γίνει διπλή χρέωση σε κάποια ανανέωση αμέσως δώσανε το αίτημα μου στο κατάλληλο τμήμα για επιστροφή των χρημάτων.)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Iris07 : 03-06-22 στις 08:53.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  3. #273
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.952
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Εγώ έχω πάρει 2 σιμ σκέτες χωρίς ρουτερ από τη σελίδα της βοντα, τις έφερε κουριερ κ όλα μια χαρά..
    Σου στέλνουν τα σχετικά στο mail Η τα κατεβάζεις μέσω της σελίδας, δε θυμάμαι τώρα, τα υπογράφεις κ τα στέλνεις πίσω με mail Η μέσω της σελίδας φορτώνεις τα σχετικά αρχεία..
    Τα έγγραφα γίνονται όλα ηλεκτρονικά μέσω φόρμας της σελίδας.. Υπογραφές, ταυτότητα, αφμ κλπ κλπ..
    Φέρνει ο κουριερ τη κάρτα μόνο και οκ..
    Τη δεύτερη φορά αντιμετώπισα μόνο ένα θεματάκι γιατί μου έφεραν τη κάρτα γρήγορα πριν επεξεργαστούν τα χαρτιά και άργησε να ενεργοποιηθεί μερικές ημέρες..
    Αυτό που λες για το: Xρέωση Internet μετά την κατανάλωση των ενσωματωμένων ΜB's 0,10 λεπτά το ΜΒ.
    Δε νομίζω να ισχύει, ούτε το γράφει στο συμβόλαιο.. Εμένα όταν τελειώσει το πακέτο κόβεται το ίντερνετ.
    Συμβόλαιο είναι θεωρητικά η υπηρεσία.. Με μηδενικό πάγιο και χωρίς χρονική δέσμευση..
    https://www.vodafone.gr/eshop/intern...-sim/c-200128/
    https://www.vodafone.gr/combo/?planS...=1654261609170
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 03-06-22 στις 16:14.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  4. #274
    Εγγραφή
    01-05-2023
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η εμπειρία μου.
    Μπήκα μόνο για να σχολιάσω το θέμα
    Καταρχήν θέλησα να αγοράσω το εν λόγο πρόγραμμα(Vodafone giga wifi on the spot ) από κατάστημα της Vodafone.
    Η κριτική για την εξυπηρέτηση παρακάτω:

    «Mόλις γύρισα από μαγαζί Πετρουπόλεως, αρκετά αναστατωμένος.
    Πήγα εκεί για να αγοράσω το περιβόητό Vodafone Giga WiFi on the spot ( χωρίς μηνιαίο πάγιο & σταθερή γραμμή.)

    Αφού ανέφερα λεπτομερός τι ήθελα, αντ' αυτού, οι υπάλληλοι τις Vodafone με απέτρεψαν με κάθε τρόπο από την αγορά του εν λόγο προγράμματος, με χοντροειδή ψέματα που ούτε ένα παιδάκι του δημοτικού δεν θα έχαφτε (προφανώς γιατί ήθελαν να προωθήσουν κάποιο άλλο πρόγραμμα με δέσμευση συμβολαίου).
    Δεν ήταν ότι δεν ήξεραν - ήξεραν – ήταν ότι ήθελαν να μεγιστοποιήσουν τα κέρδη τους – είτε οι υπάλληλοι ( ποσοστά) είτε η εταιρία (παραπάνω κέρδη) είτε και η δύο μαζί. Το τελευταίο είναι και το πιθανότερο σενάριο.
    Κυροι τις Vodafone Πετρουπόλεως Σαν ενημερώνω ότι το πρόγραμμα που πουλάτε(! είναι χωρίς υποχρεωτική αγορά συσκευής (όπως ισχυριστήκατε) , χωρίς υποχρεωτικό 12μηνο συμβόλαιο με δέσμευση (όπως ψευδώς μου είπατε) κ.λ.π.
    Και τώρα που μάθατε τι… πουλάτε, παρακαλώ πολύ , μην διανοηθείτε να ταλαιπωρήσετε έτσι και άλλον πελάτη σας (για πόσο ακόμα, επί μισαωρου. Ευχαριστώ.
    Ένας πελάτης της Vodafone σε κινητό και σταθερό.

    Υ.Γ.
    Αν είναι να λέτε ψέματα στους πελάτες σας, τότε καλύτερα να τα αγοράζουμε όλα ιντερνετικα απο το αντοιστοιχο side (αλλά τότε ποιος είναι ο λόγος της ύπαρξης υπαλήλων; Σκεφτείτε το…)

    Update
    Τελικά αγαπητοί υπάλληλοι της Vodafone η προμήθεια της κάρτας sim για την αγορά του προγράμματος Vodafone Giga WiFi, έγινε ιντερνετικά, με ένα απλό τηλεφώνημα. (Γρήγορη συνεννόηση και εύκολη εξυπηρέτηση- Να τα λέμε και αυτά...) Απλά δεν έγινε από εσάς. Γιατί;
    Αυτό είναι ένα θέμα πιστεύω που πρέπει να το λύσει η εταιρία εσωτερικά. Εγώ πάντως εξυπηρετήθηκα από αλλού.»

    -2-

    Εξυπηρετήθηκα;
    Χμμ… βιάστηκα να μιλήσω!
    Αφού παρήγγειλα την κάρτα να έρθει τηλεφωνικά , σε λίγες μέρες μου την έφερε ένας κούριερ.
    Υπέγραψε και γρήγορα μου λέει. Τι να υπογράψω του απαντάω και μου δείχνει το συμβόλαιο του προγράμματος χωρίς…συμβολαιο. Μια στιγμή να το διαβάσω λέω εγώ. Μα δεν μπορώ να περιμένω πότε θα διαβάσεις….40(!) σελίδες μου απάντα και αρχίζει τα τηλέφωνα σε υπευθηνους, τις παραινέσεις «ελα υπέγραψε, οι περισσότεροι έτσι κάνουν….! » και άλλα τραγελαφικά.
    Στην ερώτηση μου εάν θα υπέγραφε κάτι χωρίς να το διαβάσει μου απάντησε: Ασε τι θα έκανα εγώ…
    Μετά από όλα αυτά έφυγε άπραγος.

    -3-
    Στην συνέχεια επικοινώνησε μαζί μου ή «υπεύθυνη». Γιατί δεν υπογράψατε μου λέει; Γιατί δεν διάβασα το συμβόλαιο της λέω. Δώστε μου το… ΑΦΜ σας μου λέει και θα σας το στείλω με μαιλ. Αναγκάζομαι και το δίνω (πάνε τα προσωπικά στοιχειά). Μου στέλνει το συμβόλαιο.

    Και εδώ είναι όλο το ζουμί!

    Το συμβόλαιο που για την εταιρεία δεν είναι συμβόλαιο έχει πολλές σελλιδες και το έγγραφο διαβάθμιση «εμπιστευτικό»!
    Οπα λέω θα έπεσα μέσα στα μυστικά της ΝΑΣΑ!

    Στο συμβόλαιο αναφέρεται καποιοι όροι και στέλνω τις απορίες μου ιντερνετικά στην «υπέυθηνη»:


    «ΧΡΗΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ» με προεπιλεγμένο το κουτάκι της συναίνεσης. Τι θα γίνει εάν αρνηθώ;

    Xρέωση Internet μετά την κατανάλωση των ενσωματωμένων ΜB's 0,10 λεπτά το ΜΒ = 1000 ευρώ τα 100 GB (!) – μπορεί να απαλείφει ο όρος αυτός;

    Και τέλος το συμβόλαιο αναφέρει ότι «Η Εταιρεία παραδίδει στον Συνδρομητή Router και μια Κάρτα SIM, προκειμένου να καταστεί δυνατή η παροχή της Υπηρεσίας.»

    Όμως εγώ ουδέποτε θυμάμαι να ζήτησα Router - σίγουρα ότι μου στείλατε το σωστό συμβόλαιο προς υπογραφή;
    Κάπου εκεί η «υπεύθυνη» τα παρατάει – η Vodafone όμως όχι!
    Με παίρνει τηλ. άλλη «υπεύθυνη». Της εξηγώ.
    Προσπαθεί να με πείσει με την δικαιολογία ότι : « είναι απλά ένα τυποποιημένο συμβόλαιο για πολλές χρήσεις» - για κάθε νόσο και κάθε μαλακιά , θα πρόσθετα εγώ…
    Ναι αλλά μετά θα μου λέτε:« υπόγραψες» της απαντώ.
    Περίμενε μου λέει να ρωτήσω εάν μπορούν να απαλείφουν κάποιοι όροι.
    Από εκεί και ύστερα ούτε φωνή ούτε ακρόαση που λένε και στο χωριό μου.
    Και ακόμα περιμένω…

    (Περεταίρω πληροφορίες με όλα τα στοιχεία, ανταλαγη email κ.λ.π. στην διάθεση οποιοδήποτε υπευθήνου ή δημόσιας ελενκτικής αρχής - ακούει κανείς

    - - - Updated - - -



    2) χρέωση ιντερνετ εάν τελειώσει το πακετο

    2000 ευρώ τα 200 GB !!!!
    (έχω το συμβόλαιο....)

    - - - Updated - - -



    0,10 λεπτα το MB



    Θέλω να σου δώσω συγχαρητήρια, γιατί είναι ακριβώς όλα έτσι όπως τα λες. Και έχεις απόλυτο δίκιο για τον τρόπο που ζητείται η υπογραφή των συμβάσεων, χωρίς να διαβάζονται από τον καταναλωτή. Γι΄αυτό και ανακινώ το θέμα που είναι παλιό, γιατί είναι ιδιαίτερα σημαντικό.

    Με την ευκαιρία θα ήθελα να σε παρακαλέσω θερμά να μας παραθέσεις το κείμενο της συγκεκριμένης τυποποιημένης σύμβασης που τελικά σου έστειλαν σε ένα link, ώστε να μπορούμε να τη μελετήσουμε. Θα ήταν σημαντικό για όλους μας.

    Είναι απαράδεκτο να μην ξέρουμε τους όρους μιας τυποποιημένης σύμβασης από πριν. Τα περί απορρήτου, για μια μαζική σύμβαση για καταναλωτές είναι μπαρούφες. Είναι δικαίωμα του καταναλωτή να ξέρει.

    Ευχαριστώ.

  5. #275
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.952
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Προσωπικά έχω 3 κάρτες.. Τις 2 τις πήρα μέσω ίντερνετ σκέτες από τη σελίδα τους και τη 3η με ενα mifi που ήθελα εγώ όμως...
    Δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο θέμα... Ούτε αν τελειώσει το πακετο.. Κόβεται μόνο του το ίντερνετ..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #276
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Έβγαλε πακέτο 100gb 4.95€ καθόλου άσχημα για τίς καλοκαιρινές διακοπές.

  7. #277
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.952
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Ναι ε; Για να τσεκαρω...
    Αν είναι θα το βάλω για δοκιμές...

    - - - Updated - - -

    Όντως.. Μου το εμφανίζει και εμένα..
    Not bad....
    Επιτέλους έβαλαν και μια προσφορά στο onthespot που πάντα δεν δεχόταν καμιά λόγω ασυμβατότητας...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #278
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.084
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έβγαλε πακέτο 100gb 4.95€ καθόλου άσχημα για τίς καλοκαιρινές διακοπές.
    Για έναν μήνα;
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  9. #279
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.952
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για έναν μήνα;
    Yes...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έβγαλε πακέτο 100gb 4.95€ καθόλου άσχημα για τίς καλοκαιρινές διακοπές.
    Νομίζω 4,90€ για την ακρίβεια..
    4,95€ είναι τα 10γιγα από πριν... Το παλιό πακέτο δλδ... Πώς να το πω..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #280
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.952
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Απλά να αναφέρω τώρα που πήγα να βάλω τα 100γιγα, ότι είναι διαθέσιμα μόνο μέσω του Vodafone app... Στο παρακάτω δεν φαίνονται καθολου...
    http://services.vodafone.gr/services...landing.action
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #281
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.952
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Έχει δοκιμάσει κανείς να ζητήσει public ip σε αυτό το πρόγραμμα; Τυπικά θεωρείται συμβόλαιο....

    - - - Updated - - -

    Βρήκα την απάντηση σε διπλανό φόρουμ ότι δεν...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #282
    Εγγραφή
    23-08-2021
    Μηνύματα
    152
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Να κάνω μία ερώτηση, επειδή το διαβάζω συνεχώς για την Public IP... Τι διαφορά έχει σε κανονική εμπειρία χρήσης, πχ σε σερφάρισμα σε ιστοσελίδες και είναι τόσο σημαντικό να υπάρχει αυτή;

  13. #283
    Εγγραφή
    09-09-2011
    Περιοχή
    skg
    Μηνύματα
    2.925
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360/360 Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    MikroTik hAP ac²
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από p_k Εμφάνιση μηνυμάτων
    πχ σε σερφάρισμα σε ιστοσελίδες και είναι τόσο σημαντικό να υπάρχει αυτή;
    Όχι.‎‎

  14. #284
    Εγγραφή
    23-08-2021
    Μηνύματα
    152
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    Ευχαριστώ, θα το ψάξω εγκυκλοπαιδικα να δω.

  15. #285
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.952
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Τυπικά για απλό σερφαρισμα δεν έχει διαφορά ο τύπος ip...
    Χρειάζεται για κάποιους που θέλουν κάποιες έξτρα υπηρεσίες από τη γραμμή τους...
    Όπως το να μπαίνουν στο ρούτερ όταν λείπουν από το σπίτι...
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 19 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 9141718192021 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας