Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-22 από 22
  1. #16
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Μηνύματα
    697
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εβδομαδιαία θα πάνε πρώτα και μετά μόνο ΣΚ και στο τέλος 24ωρα. Νομίζω κάπου εκεί θα τους βάλει φρένο η ΕΕΤΤ.
    ...και μετά ήρθαν οι μέλισσες...
    Ελεύθερος.

  2. #17
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ ελπίζω η Nova (στην οποία τώρα έχω πιλοτική σύνδεση κινητής) να δώσει πακέτα με 10-12 ευρώ το μήνα (σε συνδυαστική έκπτωση με το σταθερό) και θα της κουνάω το μαντήλι μετά. Το κινητό το θέλω σαν εφεδρική λύση για κλήσεις ή για να με βρίσκουν όταν είμαι εκτός (οπότε με 150-180 λεπτά το μήνα είμαι καλυμμένος). Άλλωστε προτιμώ αυτό το 10άρικο να το δίνω στην Nova παρά στη Wind...

  3. #18
    Εγγραφή
    06-01-2006
    Μηνύματα
    898
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    FritzBox 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DVDLover75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ ελπίζω η Nova (στην οποία τώρα έχω πιλοτική σύνδεση κινητής) να δώσει πακέτα με 10-12 ευρώ το μήνα (σε συνδυαστική έκπτωση με το σταθερό) και θα της κουνάω το μαντήλι μετά. Το κινητό το θέλω σαν εφεδρική λύση για κλήσεις ή για να με βρίσκουν όταν είμαι εκτός (οπότε με 150-180 λεπτά το μήνα είμαι καλυμμένος). Άλλωστε προτιμώ αυτό το 10άρικο να το δίνω στην Nova παρά στη Wind...
    πιλοτική σύνδεση κινητής nova? δεν ήξερα ότι είχαν αρχίσει να δίνουν. να φανταστώ μόνο σε υφιστάμενους συνδρομητές σταθερής/ιντερνετ;

  4. #19
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.731
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mikeone Εμφάνιση μηνυμάτων

    πιλοτική σύνδεση κινητής nova? δεν ήξερα ότι είχαν αρχίσει να δίνουν. να φανταστώ μόνο σε υφιστάμενους συνδρομητές σταθερής/ιντερνετ;
    Mόνο σε υφιστάμενους και ένα μάλλον αδιάφορο πακέτο για την χρήση που κάνουμε οι περισσότεροι σ'αυτό το φορουμ (200 λεπτά ομιλίας, 20 SMS και 2 GB με 15 ευρω, και πέραν αυτών 5 ευρώ το έξτρα gigabyte, 8 ευρω τα 2gigabytes). Ελπίζω να δούμε καλύτερα μελλοντικά, το πιλοτικό τους πρόγραμμα το βρήκα απογοητευτικό. Δεν περιμένω unlimited data με 10 ευρώ, αλλά ένα πακέτο τύπου cosmote gigamax στα 35 ή στα 40 ευρω, συγκριτικά με τα 55 ευρώ που το δίνει η cosmote, νομίζω είναι και στα όρια του εφικτού και θα με έκανε να αλλάξω πάροχο προς nova μεριά.

  5. #20
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mikeone Εμφάνιση μηνυμάτων

    πιλοτική σύνδεση κινητής nova? δεν ήξερα ότι είχαν αρχίσει να δίνουν. να φανταστώ μόνο σε υφιστάμενους συνδρομητές σταθερής/ιντερνετ;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mόνο σε υφιστάμενους και ένα μάλλον αδιάφορο πακέτο για την χρήση που κάνουμε οι περισσότεροι σ'αυτό το φορουμ (200 λεπτά ομιλίας, 20 SMS και 2 GB με 15 ευρω, και πέραν αυτών 5 ευρώ το έξτρα gigabyte, 8 ευρω τα 2gigabytes). Ελπίζω να δούμε καλύτερα μελλοντικά, το πιλοτικό τους πρόγραμμα το βρήκα απογοητευτικό. Δεν περιμένω unlimited data με 10 ευρώ, αλλά ένα πακέτο τύπου cosmote gigamax στα 35 ή στα 40 ευρω, συγκριτικά με τα 55 ευρώ που το δίνει η cosmote, νομίζω είναι και στα όρια του εφικτού και θα με έκανε να αλλάξω πάροχο προς nova μεριά.
    Το έδιναν και σε υπαλλήλους των καταστημάτων NOVA. (Έχουν κλείσει πλέον οι "θέσεις" δεν δίνουν πλέον σε άλλους) Από εκεί και πέρα, ίσως οι περισσότεροι να θεωρείτε αδιάφορο το πακέτο αλλά για εμένα που θέλω το κινητό αποκλειστικά σαν εφεδρική λύση και κυρίως για κλήσεις ή για να με βρίσκουν όταν είμαι εκτός σπιτιού είναι μια χαρά. Το όριο πληρωμής που έχω για κινητό είναι το πολύ 10-12 ευρώ το μήνα. Παραπάνω τα θεωρώ υπερβολή

    Προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι μόλις τελειώσει το πιλοτικό τότε θα ανακοινωθούν τα κανονικά προγράμματα χρήσης και θα υπάρξει κάποιο στο όριο που έχω θέσει, θα κρατήσω τον καινούργιο αριθμό και θα στείλω τον αριθμό της wind στην ανακύκλωση

  6. #21
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Η μόνη σωτηρία για τον ψηφιακό αυτό μεσαίωνα είναι να δώσει συνδυαστικά. Ίντερνετ τηλέφωνο + κινητό. Αυτο που δίνει τώρα είναι ένα τίποτα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  7. #22
    Εγγραφή
    10-10-2018
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    766
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/110092
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    29.8(dB) / 3.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μόνη σωτηρία για τον ψηφιακό αυτό μεσαίωνα είναι να δώσει συνδυαστικά. Ίντερνετ τηλέφωνο + κινητό. Αυτο που δίνει τώρα είναι ένα τίποτα.
    Αυτό λέω και εγώ... Αν βγάλει καλό τέτοιο συνδυαστικό, ο αριθμός της Wind θα πάει στον κάδο της ανακύκλωσης.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας