Σελ. 10 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 58910111215 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 136-150 από 251
  1. #136
    Εγγραφή
    21-04-2004
    Μηνύματα
    1.236
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    MikroTik RB951Ui-2HnD
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη τη μερα που ολοκληρωσε ο εργολαβος την εγκατασταση εγινε και η ενεργοποιηση της γραμμης και το τελικο ραντεβου με τον τεχνικο της voda ?
    Δεν εχω ακουσει να γινει σε κανενα η ενεργοποιηση σε 2 βδομαδες απο την αιτηση. Εμενα 2 μηνες ακριβως εκαναν απο την αιτηση και 1 μηνα απο την εγκατασταση του εργολαβου ηλεκτρολογου
    ο συνολικός χρόνος ήταν κάτι μήνες, μιλάω για τα συγκεκριμένα 2 τελευταία βήματα της διαδικασίας....
    LL
    __________________________________________________________
    εσπρεσοσυζητήσεις https://www.e-spresso.gr/forum


  2. #137
    Εγγραφή
    25-04-2005
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    362
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    GPON NOKIA G-010G-Q
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο τεχνικος της cosmote έρχεται για την τελικη ενεργοποίηση τουλάχιστον κανα μηνα μετά την εγκατάσταση
    Επικοινωνησα με την cosmote και θα με παρουν σημερα για ραντεβου.
    Μετρησεις εγιναν στην οπτικη ινα οταν τελειωσε η εγκατασταση στην πολυκατοικια και αυτες σταλθηκαν ως στοιχειο για την ολοκληρωση της εγκαταστασης. Εξασθενηση απο το κεντρικό κουτι της πολυκατοικιας -16db

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_20210426_121832.jpg 
Εμφανίσεις:  37 
Μέγεθος:  412,9 KB 
ID: 227512

    Επίσης σημερα που εγινε η εγκατασταση απο το κουτι του οροφου μεχρι την πριζα του διαμερισματος εγιναν παλι μετρησεις. Εξασθενηση απο το κουτι του οροφου -17db και εξασθενηση απο την πριζα του διαμερισματος -18db
    Απο την ZEFXIS TEL που εχει εγκαταστησει ολο το δικτυο οπτικων ινων στην περιοχη μου ειπαν οτι με εξασθένηση μεχρι -24db δεν υπαρχει προβλημα.

  3. #138
    Εγγραφή
    25-04-2005
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    362
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    GPON NOKIA G-010G-Q
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από @ST Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επικοινωνησα με την cosmote και θα με παρουν σημερα για ραντεβου.
    Μετρησεις εγιναν στην οπτικη ινα οταν τελειωσε η εγκατασταση στην πολυκατοικια και αυτες σταλθηκαν ως στοιχειο για την ολοκληρωση της εγκαταστασης. Εξασθενηση απο το κεντρικό κουτι της πολυκατοικιας -16db

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  IMG_20210426_121832.jpg 
Εμφανίσεις:  37 
Μέγεθος:  412,9 KB 
ID: 227512

    Επίσης σημερα που εγινε η εγκατασταση απο το κουτι του οροφου μεχρι την πριζα του διαμερισματος εγιναν παλι μετρησεις. Εξασθενηση απο το κουτι του οροφου -17db και εξασθενηση απο την πριζα του διαμερισματος -18db
    Απο την ZEFXIS TEL που εχει εγκαταστησει ολο το δικτυο οπτικων ινων στην περιοχη μου ειπαν οτι με εξασθένηση μεχρι -24db δεν υπαρχει προβλημα.
    Μια η καθυστερηση της ZEFXIS TEL να δηλωσει το περας τον εργασιων, το εκανε χθες μεσημερι και απο την Cosmote μου ειπαν σε 3 ημερες μετα θα γινει ενεργοποιηση.
    Ελπιζω για τα μεσα της εβδομαδας... ������������������

  4. #139
    Εγγραφή
    21-04-2004
    Μηνύματα
    1.236
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    MikroTik RB951Ui-2HnD
    Path Level
    Fastpath
    εντάξει τώρα το πολύ και το λίγο!

    θα έρθουν για να ξεκινήσουν να πληρώνονται...
    LL
    __________________________________________________________
    εσπρεσοσυζητήσεις https://www.e-spresso.gr/forum


  5. #140
    Εγγραφή
    25-04-2005
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    362
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    GPON NOKIA G-010G-Q
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leasedline Εμφάνιση μηνυμάτων
    εντάξει τώρα το πολύ και το λίγο!

    θα έρθουν για να ξεκινήσουν να πληρώνονται...
    Έκανα μόνος μου μια σύνδεση του ONU Nokia 7368 ISAM ONT G-010G-Q που δίνει η Cosmote. To Led του PON αναβοσβηνει συνεχεια.
    Αυτό συμβαίνει γιατί η οπτική ινά δεν είναι έτοιμη;;;

  6. #141
    Εγγραφή
    09-09-2011
    Περιοχή
    skg
    Μηνύματα
    2.932
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360/360 Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    MikroTik hAP ac²
    Θα πρέπει να κάνουν και register το συγκεκριμένο ONT που σου έχουν δώσει (πιθανώς με βάση τον σειριακό του) για να καταφέρει να συνδεθεί.

  7. #142
    Εγγραφή
    25-04-2005
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    362
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    GPON NOKIA G-010G-Q
    Θα σας συμβουλευα να μην επιλεξετε την Cosmote ως παροχο για αιτηση FTTH.

    Απο τοτε που δηλωθηκε και επισημα οτι εχει φτασει η οπτικη ινα μεσα στο διαμερισμα. Εχω επικοινωνησει πολλες φορες με την εξυπηρετηση πελατων για να οριστει ενα ραντεβου γαι την ενεργοποιηση. Καθε φορα που επικοινωνω εισπρατω την λυπη τους γιατι η διαδικασια της αιτησης επρεπε να εχει τελειωσει συμφωνα με την Cosmote στους 2 μηνες. Επισης λενε οτι εχω δικιο που τους ενοχλω γιατι εχουν περασει ηδη πανω απο 4 μηνες. Εχουν δωθει απο μερους τους δεκαδες επισπευσεις ολο αυτο το διαστημα αλλα δυστυχως αποδεδειγμενα πια η διαδικασια προχωρα με αργους ρυθμους.
    Σημερα ομως η υπομονη μου εφτασε στα ορια της γιατι ανακαλυψαν ξαφνικα ενα συστημικο λαθος που εχει δημιουργησει την καθυστερηση.
    Πως ειναι δυνατον, ενω παρακολουθω την διαδιακασια απο τοσο κοντα επικοινωνοντας με Vodafone, ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ, INTRAKAT, ZEFXIS TEL και ολα να ειναι ενταξει, ξαφνικα ενας απο την εξυπηρετηση πελατων να βλεπει συστημικο λαθος που δεν ειχαν δει πριν αλλοι συναδελφοι του;;;
    Εγω καταλαβαινω οτι το τεχνικο τμημα της Cosmote εχει σημαντικο θεμα οσων αφορα την υλοποιηση του FTTH. Ολο λογια και απο ουσια τιποτα. Επισης ολο το προηγουμενο διαστημα μου ελεγαν δεν μπορουμε να κανουμε κατι μεχρι να τελειωσει η κατασκευη της γραμμης και εδιναν υποσχεσεις οτι η διαδικασια θα ειναι ταχυτατη οταν θα φτασουμε στο τελικο σταδιο, γιατι στην περιπτωση μου υπαρχει μεγαλη καθυστερηση.
    Μετανοιωσα που εμπιστευτηκα την Cosmote για την υλοποιηση του FTTH
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος @ST : 18-05-21 στις 15:32.

  8. #143
    Εγγραφή
    21-04-2004
    Μηνύματα
    1.236
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    MikroTik RB951Ui-2HnD
    Path Level
    Fastpath
    τα συστημικό λάθος τα έχω ακούσει και γω απλά πιστεύω πως ήμουν και λίγο τυχερός και λίγο το θέμα ότι είμαι vodafone βοήθησε στην παρούσα φάση! αλλά γιαυτό καθόμουνα επί μήνες χωρίς συμβόλαιο για να μπορώ να αλλάξω πάροχο!
    LL
    __________________________________________________________
    εσπρεσοσυζητήσεις https://www.e-spresso.gr/forum


  9. #144
    Εγγραφή
    13-10-2018
    Μηνύματα
    2.446
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE H168N/TP-LINK VR600
    SNR / Attn
    8.9(dB) / 4.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από @ST Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σας συμβουλευα να μην επιλεξετε την Cosmote ως παροχο για αιτηση FTTH.

    Απο τοτε που δηλωθηκε και επισημα οτι εχει φτασει η οπτικη ινα μεσα στο διαμερισμα. Εχω επικοινωνησει πολλες φορες με την εξυπηρετηση πελατων για να οριστει ενα ραντεβου γαι την ενεργοποιηση. Καθε φορα που επικοινωνω εισπρατω την λυπη τους γιατι η διαδικασια της αιτησης επρεπε να εχει τελειωσει συμφωνα με την Cosmote στους 2 μηνες. Επισης λενε οτι εχω δικιο που τους ενοχλω γιατι εχουν περασει ηδη πανω απο 4 μηνες. Εχουν δωθει απο μερους τους δεκαδες επισπευσεις ολο αυτο το διαστημα αλλα δυστυχως αποδεδειγμενα πια η διαδικασια προχωρα με αργους ρυθμους.
    Σημερα ομως η υπομονη μου εφτασε στα ορια της γιατι ανακαλυψαν ξαφνικα ενα συστημικο λαθος που εχει δημιουργησει την καθυστερηση.
    Πως ειναι δυνατον, ενω παρακολουθω την διαδιακασια απο τοσο κοντα επικοινωνοντας με Vodafone, ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ, INTRAKAT, ZEFXIS TEL και ολα να ειναι ενταξει, ξαφνικα ενας απο την εξυπηρετηση πελατων να βλεπει συστημικο λαθος που δεν ειχαν δει πριν αλλοι συναδελφοι του;;;
    Εγω καταλαβαινω οτι το τεχνικο τμημα της Cosmote εχει σημαντικο θεμα οσων αφορα την υλοποιηση του FTTH. Ολο λογια και απο ουσια τιποτα. Επισης ολο το προηγουμενο διαστημα μου ελεγαν δεν μπορουμε να κανουμε κατι μεχρι να τελειωσει η κατασκευη της γραμμης και εδιναν υποσχεσεις οτι η διαδικασια θα ειναι ταχυτατη οταν θα φτασουμε στο τελικο σταδιο, γιατι στην περιπτωση μου υπαρχει μεγαλη καθυστερηση.
    Μετανοιωσα που εμπιστευτηκα την Cosmote για την υλοποιηση του FTTH
    Δεν είναι μόνο το συγκεκριμένο θέμα,η cote έχει μεγάλο θέμα στην εξυπηρέτηση πελατών οι άνθρωποι είναι τραγική σε αυτό το θέμα,κάνε μια καταγγελία στην ΕΕΤΤ να δείς για πότε θα στο φτιάξουν...
    Γιατί αλλιώς...Χαλαρααα

  10. #145
    Εγγραφή
    06-02-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.761
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    PFSense
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από @ST Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σας συμβουλευα να μην επιλεξετε την Cosmote ως παροχο για αιτηση FTTH.

    Απο τοτε που δηλωθηκε και επισημα οτι εχει φτασει η οπτικη ινα μεσα στο διαμερισμα. Εχω επικοινωνησει πολλες φορες με την εξυπηρετηση πελατων για να οριστει ενα ραντεβου γαι την ενεργοποιηση. Καθε φορα που επικοινωνω εισπρατω την λυπη τους γιατι η διαδικασια της αιτησης επρεπε να εχει τελειωσει συμφωνα με την Cosmote στους 2 μηνες. Επισης λενε οτι εχω δικιο που τους ενοχλω γιατι εχουν περασει ηδη πανω απο 4 μηνες. Εχουν δωθει απο μερους τους δεκαδες επισπευσεις ολο αυτο το διαστημα αλλα δυστυχως αποδεδειγμενα πια η διαδικασια προχωρα με αργους ρυθμους.
    Σημερα ομως η υπομονη μου εφτασε στα ορια της γιατι ανακαλυψαν ξαφνικα ενα συστημικο λαθος που εχει δημιουργησει την καθυστερηση.
    Πως ειναι δυνατον, ενω παρακολουθω την διαδιακασια απο τοσο κοντα επικοινωνοντας με Vodafone, ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ, INTRAKAT, ZEFXIS TEL και ολα να ειναι ενταξει, ξαφνικα ενας απο την εξυπηρετηση πελατων να βλεπει συστημικο λαθος που δεν ειχαν δει πριν αλλοι συναδελφοι του;;;
    Εγω καταλαβαινω οτι το τεχνικο τμημα της Cosmote εχει σημαντικο θεμα οσων αφορα την υλοποιηση του FTTH. Ολο λογια και απο ουσια τιποτα. Επισης ολο το προηγουμενο διαστημα μου ελεγαν δεν μπορουμε να κανουμε κατι μεχρι να τελειωσει η κατασκευη της γραμμης και εδιναν υποσχεσεις οτι η διαδικασια θα ειναι ταχυτατη οταν θα φτασουμε στο τελικο σταδιο, γιατι στην περιπτωση μου υπαρχει μεγαλη καθυστερηση.
    Μετανοιωσα που εμπιστευτηκα την Cosmote για την υλοποιηση του FTTH
    Απο τη στιγμή που ολοκληρώνεται η οριζόντια εγκατάσταση θα πρέπει να περιμένεις 1-2 εβδομάδες για να έρθει ξανά τεχνικός και να ενεργοποιηθεί η σύνδεση. Αυτό είναι γνωστό και έχει αναφερθεί αρκετές φορές απο πολλούς εδώ μέσα. Η εξυπηρέτηση της Cosmote είναι τραγική, τα παιδιά που εξυπηρετούν στο τηλ βέβαια δεν φταίνε. Απλα κρατάνε τα αιτήματα και δεν τα βλέπει κανείς.

  11. #146
    Εγγραφή
    20-05-2021
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Έχω κάνει αίτηση για σύνδεση στο FTTH μέσω δικτύου Fiber της Vodafone. Η αίτηση αυτή έγινε στις 8 Ιανουαρίου, η επιθεώρηση στις 16 και στις 1 Φεβρουαρίου έλαβα ενημέρωση πως αναμένουν έγκριση του Δήμου Πατρών για την διανέργεια των εργασιών. Σας γράφω 20 Μαϊου και ακόμα αναμένω την έγκριση. Μένω Νοταρα, 26442 ΤΚ.

    Έχετε συναντήσει τέτοιες τεράστιες καθυστερήσεις και εσεις;

    (Αναφορικά στο αυτοματοποιημένο μήνυμα του παρόχου αναφέρει πως μέγιστη αναμονή είναι 22 εργάσιμες, 44 λόγω Covid.)

  12. #147
    Εγγραφή
    21-04-2004
    Μηνύματα
    1.236
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    MikroTik RB951Ui-2HnD
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από resnet_8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω κάνει αίτηση για σύνδεση στο FTTH μέσω δικτύου Fiber της Vodafone. Η αίτηση αυτή έγινε στις 8 Ιανουαρίου, η επιθεώρηση στις 16 και στις 1 Φεβρουαρίου έλαβα ενημέρωση πως αναμένουν έγκριση του Δήμου Πατρών για την διανέργεια των εργασιών. Σας γράφω 20 Μαϊου και ακόμα αναμένω την έγκριση. Μένω Νοταρα, 26442 ΤΚ.

    Έχετε συναντήσει τέτοιες τεράστιες καθυστερήσεις και εσεις;

    (Αναφορικά στο αυτοματοποιημένο μήνυμα του παρόχου αναφέρει πως μέγιστη αναμονή είναι 22 εργάσιμες, 44 λόγω Covid.)
    επικοινώνησε με το chat μέσω της κατάστασης αίτησης αφού υπολογίσεις το πόσο είναι 44 εργάσιμες!
    LL
    __________________________________________________________
    εσπρεσοσυζητήσεις https://www.e-spresso.gr/forum


  13. #148
    Εγγραφή
    20-05-2021
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leasedline Εμφάνιση μηνυμάτων
    επικοινώνησε με το chat μέσω της κατάστασης αίτησης αφού υπολογίσεις το πόσο είναι 44 εργάσιμες!
    Εχω επικοινωνήσει αρκετές φορές εφόσον έχουν περάσει οι μέρες αυτές εδώ και αρκετό καιρό. Οι 44 μέρες αφορούν περίπου 2 μήνες ενώ εγώ κοντεύω να διπλασιάσω τον χρόνο (4 μηνες). Εννοείται πως η Vodafone δεν απαντά ξεκάθαρα γιατί αμφιβάλλω αν και οι ίδιοι γνωρίζουν. Η ερώτηση είναι αν και άλλοι στην περιοχή της Αγυιάς έχουν συναντήσει τόσο μεγάλη καθυστέρηση.

  14. #149
    Εγγραφή
    21-04-2004
    Μηνύματα
    1.236
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    MikroTik RB951Ui-2HnD
    Path Level
    Fastpath
    όχι εγκρίθηκε πιο γρήγορα
    LL
    __________________________________________________________
    εσπρεσοσυζητήσεις https://www.e-spresso.gr/forum


  15. #150
    Εγγραφή
    25-04-2005
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    362
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    GPON NOKIA G-010G-Q
    Σήμερα άκουσα από την εξυπηρέτηση πελατών της Cosmote την παρακάτω δικαιολογία για την καθυστέρηση της ενεργοποίησης του FTTH. Εκτός από το συστημικό λάθος των προηγούμενων ημερών.

    Προσπαθούν να επιλύσουν ένα θέμα που προέκυψε στην παραγγελία και κάνουν ενέργειες για να έχω την μέγιστη ταχύτητα στο αίτημα μου.????????????

    Για μια 100/10 έκανα αίτηση. Δεν ζήτησα ούτε καν 200/20.
    Μάλλον έχουν διαβάσει 1000/100 και πάνε να μου δώσουν γραμμή 1Gbps.

    Τραγική κατάσταση!!!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kostinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι μόνο το συγκεκριμένο θέμα,η cote έχει μεγάλο θέμα στην εξυπηρέτηση πελατών οι άνθρωποι είναι τραγική σε αυτό το θέμα,κάνε μια καταγγελία στην ΕΕΤΤ να δείς για πότε θα στο φτιάξουν...
    Γιατί αλλιώς...Χαλαρααα
    Τους είπα να μου στείλουν το συμβόλαιο για να το επισυναψω στην καταγγελία που θέλω να κάνω. Μου έστειλαν το συμβόλαιο μου με ημερομηνία του τρέχοντος μήνα.

    Επίσης στην ΕΕΤΤ διάβασα ότι γίνεται καταγγελία στον πάροχο και αν δεν απαντήσει σε 20 ημέρες τότε κανείς καταγγελία στην ΕΕΤΤ με την αναφορά της καταγγελίας που έχει γίνει στον πάροχο.
    Κοινός ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι.

    Εντ μεταξύ για το FTTH που είναι κάτι καινούργιο έχουν 1000 δικαιολογίες για την ΕΕΤΤ. Εδώ έχουν καταφέρει να δικαιολογούν ακόμα άμαρτιες του χαλκού.

    Έχω να τους πληρώσω λογαριασμό 2 μήνες και τους τόνισα ότι δεν θα πάρουν ούτε ευρώ αν δεν τελειώσει το αίτημα του FTTH. Όταν με το καλό τελειώσουν θα εξοφλήσω.

Σελ. 10 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 58910111215 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας