Εμφάνιση 1-1 από 1
  1. #1
    Εγγραφή
    06-08-2020
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    καλημέρα προσπαθώ να βάλω απο χθες το novago σε ένα λαπτοπ εχω κανει τα παντα αλλαξα browser απενεργοποιησα ασφαλεια (antivirus - addblocker -firewall)και(visual ++) εχω αλλαξει 3 browser firefox-edge-chrome δεν μπαίνει με τίποτα απεγκαθιστω το plugin κάνω restart το ξανακατεβαζω το επαναγκαθιστω restart τον browser τίποτα μπορεί κάποιος να βοηθήσει?στο κινητό δουλεύει κανονικά
    βγάζει αυτό
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Χωρίς τίτλο.png 
Εμφανίσεις:  9 
Μέγεθος:  113,1 KB 
ID: 217726

    καταφερα με ενα Browser συνδεθω και μολις πας να παιξεις κατι βγαζει αυτο
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  02.png 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  81,8 KB 
ID: 217727
    Παρακαλώ κατεβάστε και εγκαταστήστε το απαραίτητο NovaGO Player. Στο τέλος της διαδικασίας κάντε refresh ή επανεκκίνηστε το browser. Αν το έχετε εγκαταστήσει ήδη,επιτρέψτε την εκτέλεση του για να απολαύσετε θέαμα

    έχω εγκαταστήσει και απεγκαταστήσει 100 φορές και έχω δώσει άδειες διαχειριστή και συνεχίζει να μην συνεργάζεται το player με τον browser. είναι σαν κάποιος να του λέει ότι δεν υπάρχει

    έχω χάσει δυο μίνες σχεδόν πληρωμένο φλιχ και δεν έχω καταφέρει τπτ από την μια από κινητό δεν μπορώ να κάνω cromecast στην τηλεόραση και από την άλλη δεν παίζει σε υπολογιστή όσες φορές και να πήρα μου λένε να κάνω τα ίδια έχω φτάσει μέχρι φορμάτ και δεν έγινε τπτ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manosrs : 09-08-20 στις 09:51.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας