Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Λέει τίποτα αυτή η προσφορά?
    Λήγει η σύμβασή μου με ΟΤΕ (οικογενειακό κινητής και σταθερή 50άρα σε πακέτο family) και το σκέφτομαι...
    https://www.wind.gr/offer-55/gia-ton...=wind-one-10gb
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  2. #2
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.975
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Είναι πολύ καλη προσφορά. Επίσης αν φέρεις και άλλα κινητά στην wind, με τον συνδυασμό κινητών παίρνουν 10% έκπτωση σε κάθε συμβόλαιο κινητής και διπλάσιο χρόνο σε κάθε καρτοκινητο. Στον συνδυασμό μπορείς να βαλεις μέχρι 5 κινητά, από τα οποία τα 2 πρέπει να είναι οπωσδήποτε συμβόλαια.

    Ακουγεται πολύ καλο, αλλά από κει και πέρα πρέπει να δεις και λίγο την κάλυψη στην περιοχή σου. Στο σταθερό μπορεί να μην έχεις θέμα, αλλά στα κινητά θα πρέπει να είσαι σίγουρος ότι υπάρχει κάλυψη. Αν δεν έχεις κάποιο κινητό wind για να κανεις τεστ, μπορείς να πάρεις μια καρτοκινητή από κατάστημα.

  3. #3
    Εγγραφή
    03-12-2013
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΑΚΡΟΠΟΛΗ
    σαν προσφορα δεν ειναι κακη οντως αλλα ειτε θα εχεις 100αρα ειτε 50αρα ειτε 24αρα η ιδια προσφορα;
    θα μπορουσαν να κανουν και κατι καλυτερο σε χαμηλοτερες ταχυτητες απο 100 τοτε...

    πηρα και εγω τηλ για αυτη και με διαβεβαιωνουν οτι υπαρχει δυνατοτητα 50αρας εκει που μενω... ενω ολοι οι αλλοι παροχοι απλο 24αρι δινουν... για να δουμε

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας