Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 52
  1. #31
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Darcdrake Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συνεχίζω να το παρακολουθώ να δω πως θα παει,παντος μεχρι στιγμη ειμαι στα 0 crc και εχω γυρω στα 7000 fec.
    Παντως η γραμμη μου ειναι η μερα με την νυχτα,καμια απολυτως σχεση πριν του συνδυαστικού ραντεβού.
    τα FEC να μην σε ανησυχούν, τα crc είναι το θέμα και απο οτι μας έγραψες δεν είναι πολλά

    - - - Updated - - -

    Ενδεικτικά με βάση αυτά που έχεις πάθει μην περιμένεις να δείς στην γραμμή 0 λάθη

  2. #32
    Εγγραφή
    20-08-2019
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    Router
    Zte h267n
    Path Level
    Interleaved
    Παραξενο αυτο που ειδα παλι τωρα το μεσημέρι,παλι στης ιδιες ωρες λειτουργιας στα ξαφνικα μου εδειξε 2500 crc στο down και 13 στο up
    Μηπως αυτο ειναι καποιο bug του 288?Γιατι το παραξενο ειναι οτι εβγαλε λαθη στης 60 ωρες λειτουργιας παλι χωρις ομως να δειξει κατι γενικα.

  3. #33
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Darcdrake Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παραξενο αυτο που ειδα παλι τωρα το μεσημέρι,παλι στης ιδιες ωρες λειτουργιας στα ξαφνικα μου εδειξε 2500 crc στο down και 13 στο up
    Μηπως αυτο ειναι καποιο bug του 288?Γιατι το παραξενο ειναι οτι εβγαλε λαθη στης 60 ωρες λειτουργιας παλι χωρις ομως να δειξει κατι γενικα.
    Κάνε μου μια χάρη, ανέβασε τα στατιστικά σου όπως είναι τώρα να δω κάτι

  4. #34
    Εγγραφή
    20-08-2019
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    Router
    Zte h267n
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνε μου μια χάρη, ανέβασε τα στατιστικά σου όπως είναι τώρα να δω κάτι
    Το έκανε restart το ρουτερ,δεν σκέφτηκα να κάνω ένα screenshot ο χαζός.
    Αλλά θα σου έτσι όπως είναι τώρα.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2020-08-31 at 17.26.14.png 
Εμφανίσεις:  28 
Μέγεθος:  188,8 KB 
ID: 218427

  5. #35
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Για ποιόν λόγο είναι τόσο ανεβασμένο το noise margin up και το down τόσο χαμηλά? Εγώ αυτό που μου δίνει να καταλάβω είναι οτι στέλνει με άριστη ποιότητα τα δεδομένα αλλά στην λήψη έχει θέμα

    - - - Updated - - -

    Φώναξε καλύτερα έναν ηλεκτρολόγο να δει την καλωδίωση για καλό και κακό, υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει κάτι με τις πρίζες, έχεις θόρυβο στην γραμμή

  6. #36
    Εγγραφή
    20-08-2019
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    Router
    Zte h267n
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ποιόν λόγο είναι τόσο ανεβασμένο το noise margin up και το down τόσο χαμηλά? Εγώ αυτό που μου δίνει να καταλάβω είναι οτι στέλνει με άριστη ποιότητα τα δεδομένα αλλά στην λήψη έχει θέμα

    - - - Updated - - -

    Φώναξε καλύτερα έναν ηλεκτρολόγο να δει την καλωδίωση για καλό και κακό, υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει κάτι με τις πρίζες, έχεις θόρυβο στην γραμμή
    Καλωδίωση είναι καινούργια,με την αλλαγή ζεύγους που έγινε χτυπησε 15αρι και είναι σταθερότερη η γραμμή μου.
    Το μόνο παράξενο ήταν αυτό που είδα δύο φορές,στης 60 ώρες uptime της γραμμής έκανε αυτά τα crc errors,και για αυτά ανέφερα μήπως είναι κανένα bug.
    Πάντως και στου πεθερού μου έχει down 22 και up 43 με 50αρα Nova είναι.
    Πάντως ο τεχνικός της Νοβα μου είπε ότι το προφίλ ήχου μπορούν να το αλλάξουν άμα τους καλέσω στο 13731.

  7. #37
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ποιόν λόγο είναι τόσο ανεβασμένο το noise margin up και το down τόσο χαμηλά? Εγώ αυτό που μου δίνει να καταλάβω είναι οτι στέλνει με άριστη ποιότητα τα δεδομένα αλλά στην λήψη έχει θέμα
    Πως βγαίνει αυτό το συμπέρασμα;; μερικά ss με τα ίδια περίπου στοιχεία

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  77,7 KB 
ID: 218431 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  100.000-1.4-126.760 FAST.jpg 
Εμφανίσεις:  19 
Μέγεθος:  166,8 KB 
ID: 218432 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  100.000-3.4-128.000.png 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  18,0 KB 
ID: 218433Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  100.000-3.4-128.000.png 
Εμφανίσεις:  17 
Μέγεθος:  18,0 KB 
ID: 218433 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  103.421-5-138.311.jpg 
Εμφανίσεις:  13 
Μέγεθος:  97,4 KB 
ID: 218434
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  8. #38
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το ίδιο πάνω κάτω συμβαίνει και σε μένα που έχω εντελώς καινούργια δομημένη καλωδίωση ,μπορεί να μην εμφανίσει κανένα crc για 20 ώρες η και 1-2 μέρες και εντελώς ξαφνικά μαζεύει 500 ..μένω και σε μονοκατοικία απλά από την καμπίνα έρχεται το καλώδιο του Οτε εναέρια στο σπίτι οπότε θεωρώ ότι εκεί δημιουργείται ο θόρυβος ..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος NiKapa : 31-08-20 στις 20:46.
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  9. #39
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.973
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ποιόν λόγο είναι τόσο ανεβασμένο το noise margin up και το down τόσο χαμηλά? Εγώ αυτό που μου δίνει να καταλάβω είναι οτι στέλνει με άριστη ποιότητα τα δεδομένα αλλά στην λήψη έχει θέμα

    - - - Updated - - -

    Φώναξε καλύτερα έναν ηλεκτρολόγο να δει την καλωδίωση για καλό και κακό, υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει κάτι με τις πρίζες, έχεις θόρυβο στην γραμμή
    Δεν νομίζω να τίθεται τέτοιο θέμα.. Θορύβου, προβλήματος στη λήψη κλπ..
    Το noise margin είναι ψηλά προφανώς επειδή το up έχει να δώσει και άλλο..
    Το down για το συγκεκριμένο προφίλ έχει σχεδόν τερματίσει..
    Η αναλογία (%) στις τωρινές ταχύτητες up/down με το attainable τους, έχει αρκετή διαφορά..
    Από την άλλη ίσως έχει να κάνει και με το crosstalk στις συγκεκριμένες συχνότητες, αλλά γενικά όπως είπα δε νομίζω να είναι αυτό το θέμα..

    - - - Updated - - -

    Μια ακόμη απορία.. Όλοι εσείς που έχετε αυτό το θέμα με τα ξαφνικά crc, είστε σε καμπίνες οτε;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #40
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω να τίθεται τέτοιο θέμα.. Θορύβου, προβλήματος στη λήψη κλπ..
    Το noise margin είναι ψηλά προφανώς επειδή το up έχει να δώσει και άλλο..
    Το down για το συγκεκριμένο προφίλ έχει σχεδόν τερματίσει..
    Η αναλογία (%) στις τωρινές ταχύτητες up/down με το attainable τους, έχει αρκετή διαφορά..
    Από την άλλη ίσως έχει να κάνει και με το crosstalk στις συγκεκριμένες συχνότητες, αλλά γενικά όπως είπα δε νομίζω να είναι αυτό το θέμα..

    - - - Updated - - -

    Μια ακόμη απορία.. Όλοι εσείς που έχετε αυτό το θέμα με τα ξαφνικά crc, είστε σε καμπίνες οτε;
    Εγώ ναι και με Cosmote σύνδεση και δεν συμβαίνει καθημερινά
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  11. #41
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.973
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Βασικά τώρα είδα πίσω στο #23 ότι ο Darcdrake είναι σε καμπίνα βόντα..
    Σε κάθε περίπτωση, αν δεν ενοχλούν σε κάτι τα crc, όπως αποσυνδέσεις η βύθιση στη ταχύτητα κατά το κατέβασμα.. Δε θα έδινα σημασία..
    Αν τώρα η εσωτερική καλωδίωση είναι οκ, έχει γίνει μέτρηση και στο κατανεμητή και κάνει τα ίδια..
    Τότε και μόνο θα επέμενα με την εξής σειρά: reset πόρτας και μετά αν δεν αλλάξει κάτι για αλλαγή της, και μετά αλλαγή ζεύγους..
    Η όπως επιθυμεί ο πάροχος να τα κάνει.. Με όποια σειρά δλδ.. Αλλά το reset έρχεται πρώτο..
    Όλα αυτά πάντως, μόνο αν δημιουργείται όντως πρόβλημα στη χρήση της γραμμής και μόνο αν είναι επιβεβαιωμένο ότι κάνει τα ίδια και στο κατανεμητή.. Καθώς η μέτρηση στο κατανεμητή είναι must.. Αν στο κατανεμητή δεν κάνει τα ίδια, τότε έχουμε πάρει την απάντηση μας και όσο και να φωνάζουμε στο πάροχο δεν θα αλλάξει κάτι..
    Τα εναέρια καλώδια είναι νομίζω γενικά πιο ευαίσθητα.. Αλλά είναι να μη σου κάτσει και βλάβη σε υπόγειο καλώδιο..
    Η αλλαγή εξοπλισμού δεν νομίζω να βοηθάει κάπου.. Είναι λίγες οι περιπτώσεις που οφείλεται σε εξοπλισμό τέτοιο πράγμα..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  12. #42
    Εγγραφή
    20-08-2019
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    Router
    Zte h267n
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά τώρα είδα πίσω στο #23 ότι ο Darcdrake είναι σε καμπίνα βόντα..
    Σε κάθε περίπτωση, αν δεν ενοχλούν σε κάτι τα crc, όπως αποσυνδέσεις η βύθιση στη ταχύτητα κατά το κατέβασμα.. Δε θα έδινα σημασία..
    Αν τώρα η εσωτερική καλωδίωση είναι οκ, έχει γίνει μέτρηση και στο κατανεμητή και κάνει τα ίδια..
    Τότε και μόνο θα επέμενα με την εξής σειρά: reset πόρτας και μετά αν δεν αλλάξει κάτι για αλλαγή της, και μετά αλλαγή ζεύγους..
    Η όπως επιθυμεί ο πάροχος να τα κάνει.. Με όποια σειρά δλδ.. Αλλά το reset έρχεται πρώτο..
    Όλα αυτά πάντως, μόνο αν δημιουργείται όντως πρόβλημα στη χρήση της γραμμής και μόνο αν είναι επιβεβαιωμένο ότι κάνει τα ίδια και στο κατανεμητή.. Καθώς η μέτρηση στο κατανεμητή είναι must.. Αν στο κατανεμητή δεν κάνει τα ίδια, τότε έχουμε πάρει την απάντηση μας και όσο και να φωνάζουμε στο πάροχο δεν θα αλλάξει κάτι..
    Τα εναέρια καλώδια είναι νομίζω γενικά πιο ευαίσθητα.. Αλλά είναι να μη σου κάτσει και βλάβη σε υπόγειο καλώδιο..
    Η αλλαγή εξοπλισμού δεν νομίζω να βοηθάει κάπου.. Είναι λίγες οι περιπτώσεις που οφείλεται σε εξοπλισμό τέτοιο πράγμα..
    Όπως έγραψα ποιο πίσω,ήρθε συνδυαστικό Vodafone με nova,βρήκαν τα ίδια λάθη και στον κατανεμητη του ΟΤΕ πολύ όπως μου είπαν μου άλλαξαν ζεύγος εκεί.
    Αλλά από ότι βλέπω μόλις τώρα,θα έχω πάλι τα ίδια προβλήματα,άντεξε μόνο μια βδομαδα,τώρα μετά από 8 ώρες uptime μου έχει κάνει 847 Crc με 65000 fec και ο θόρυβος έκανε πάλι απότομα βύθισματα στα 3.2 + ότι εκεί που ειμουν στα 15,8 τώρα το βλέπω στα 12 και πέφτει.
    Τελικά ήταν πολύ καλό για να είναι αληθινό.

    Edit:
    Το έκανα reboot μέσα από το ρουτερ και όχι να το βγάλω από την πρίζα και ο θόρυβος πήγε πάλι στα 15+
    Ή μας δουλεύει το ρουτερ ψιλό γαζί ή δεν ξέρω και εγώ τι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Darcdrake : 01-09-20 στις 00:49.

  13. #43
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Darcdrake Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως έγραψα ποιο πίσω,ήρθε συνδυαστικό Vodafone με nova,βρήκαν τα ίδια λάθη και στον κατανεμητη του ΟΤΕ πολύ όπως μου είπαν μου άλλαξαν ζεύγος εκεί.
    Αλλά από ότι βλέπω μόλις τώρα,θα έχω πάλι τα ίδια προβλήματα,άντεξε μόνο μια βδομαδα,τώρα μετά από 8 ώρες uptime μου έχει κάνει 847 Crc με 65000 fec και ο θόρυβος έκανε πάλι απότομα βύθισματα στα 3.2 + ότι εκεί που ειμουν στα 15,8 τώρα το βλέπω στα 12 και πέφτει.
    Τελικά ήταν πολύ καλό για να είναι αληθινό.
    Πολύ απλά μην δίνεις σημασία ,αν δεν έχεις αποσυνδέσεις και πιάνεις την ταχύτητα που πληρώνεις δεν υπάρχει λόγος να το σκέφτεσαι
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  14. #44
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.973
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Darcdrake Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως έγραψα ποιο πίσω,ήρθε συνδυαστικό Vodafone με nova,βρήκαν τα ίδια λάθη και στον κατανεμητη του ΟΤΕ πολύ όπως μου είπαν μου άλλαξαν ζεύγος εκεί.
    Αλλά από ότι βλέπω μόλις τώρα,θα έχω πάλι τα ίδια προβλήματα,άντεξε μόνο μια βδομαδα,τώρα μετά από 8 ώρες uptime μου έχει κάνει 847 Crc με 65000 fec και ο θόρυβος έκανε πάλι απότομα βύθισματα στα 3.2 + ότι εκεί που ειμουν στα 15,8 τώρα το βλέπω στα 12 και πέφτει.
    Τελικά ήταν πολύ καλό για να είναι αληθινό.

    Edit:
    Το έκανα reboot μέσα από το ρουτερ και όχι να το βγάλω από την πρίζα και ο θόρυβος πήγε πάλι στα 15+
    Ή μας δουλεύει το ρουτερ ψιλό γαζί ή δεν ξέρω και εγώ τι.
    Μόνο ζεύγος άλλαξαν; Πόρτα όχι;
    Σε κάθε περίπτωση αν τα κάνει και κάτω, τότε είναι στο χέρι του παρόχου..
    Αν δεν σε ενοχλεί κάπως.. Ότι είπαμε.. Αν και το να πέφτει στο 3.2 είναι θέμα.. Είναι στα όρια της αποσύνδεσης.. Γι'αυτό πετάει τόσα error..
    To θέμα είναι ότι τώρα σε σώζει το ψηλό snr που έχεις (15) και δεν πέφτει η γραμμή.. Αν αλλάξουν οι καταστάσεις crosstalk η πας σε μεγαλύτερο πακέτο, ίσως να αντιμετωπίσεις μεγαλύτερο θέμα.. Αφού θα έχεις μικρότερο snr..
    Αυτή τη στιγμή όμως οι πάροχοι δεν βλέπουν και αποσυνδέσεις αφού σε σώζει το snr.. Και αν δεν έχεις αποσυνδέσεις.. Δύσκολο το πράγμα.. Θέλει πολύ επιμονή & υπομονή ώστε να αναγνωρίσουν το θέμα..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 01-09-20 στις 01:12.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  15. #45
    Εγγραφή
    20-08-2019
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    Router
    Zte h267n
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο ζεύγος άλλαξαν; Πόρτα όχι;
    Σε κάθε περίπτωση αν τα κάνει και κάτω, τότε είναι στο χέρι του παρόχου..
    Αν δεν σε ενοχλεί κάπως.. Ότι είπαμε.. Αν και το να πέφτει στο 3.2 είναι θέμα..
    Δεν θυμάμαι να μου είπε κάτι για πόρτα ο άνθρωπος στο τηλέφωνο,Δυστηχως εγώ ειμουν στην δουλειά όταν ήρθε το συνδυαστικό στο σπίτι και δεν μπορούσα να μιλήσω πολύ στο τηλέφωνο,λογικά αμα καλέσω στο 13731 δεν θα είναι καταχωρημένο το τι έκαναν οι τεχνικοί?!

Σελ. 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας