Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 41
  1. #16
    Εγγραφή
    26-01-2014
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    42
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΞΟΧΗ
    οταν λεs απλή κοινοποίηση και στην εεττ τι ακριβωs κανειs σαν καταγγελια δηλαδη ευχαριστω

  2. #17
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pol71 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν λεs απλή κοινοποίηση και στην εεττ τι ακριβωs κανειs σαν καταγγελια δηλαδη ευχαριστω
    Όχι καταγγελία, αυτή είναι εντελώς άλλη διαδικασία..

    Κοινοποίηση εννοώ ότι αν στείλεις με email το έγγραφο σου, στο cc βάζεις το email της eett..
    Τώρα αν το στείλεις μέσω φόρμας επικοινωνίας, εκεί γίνεται λίγο πιο πολύπλοκη η κοινοποίηση..
    Κάτι αντίστοιχο γίνεται και με το φαξ, που στέλνεις το έγγραφο και στη εεττ..
    Είναι απλά για ενημέρωση, να ξέρουν τι γίνεται με τη κατάσταση σου.. Αν βέβαια το δει κάποιος..
    Και για να ξέρει ο πάροχος ότι το έστειλες κ εεττ ώστε να μη σου κάνει καμιά στραβή ότι δεν το είδε..
    Σαν πρόληψη δλδ.. Η κοινοποίηση του εγγράφου δεν αφορά τους πρόσθετους παραλήπτες ώστε να πρέπει να απαντήσουν, παρά μόνο τον κύριο παραλήπτη κ ο οποίος πρέπει να απαντήσει..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  3. #18
    Εγγραφή
    26-01-2014
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    42
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΞΟΧΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι καταγγελία, αυτή είναι εντελώς άλλη διαδικασία..

    Κοινοποίηση εννοώ ότι αν στείλεις με email το έγγραφο σου, στο cc βάζεις το email της eett..
    Τώρα αν το στείλεις μέσω φόρμας επικοινωνίας, εκεί γίνεται λίγο πιο πολύπλοκη η κοινοποίηση..
    Κάτι αντίστοιχο γίνεται και με το φαξ, που στέλνεις το έγγραφο και στη εεττ..
    Είναι απλά για ενημέρωση, να ξέρουν τι γίνεται με τη κατάσταση σου.. Αν βέβαια το δει κάποιος..
    Και για να ξέρει ο πάροχος ότι το έστειλες κ εεττ ώστε να μη σου κάνει καμιά στραβή ότι δεν το είδε..
    Σαν πρόληψη δλδ.. Η κοινοποίηση του εγγράφου δεν αφορά τους πρόσθετους παραλήπτες ώστε να πρέπει να απαντήσουν, παρά μόνο τον κύριο παραλήπτη κ ο οποίος πρέπει να απαντήσει..
    ok ευχαριστω αρα θα στειλω mail και φαξ για σιγουρα απλωs το φαξ θα το στειλω και στη νοβα και εεττ ξεχωριστα

  4. #19
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Αρκεί βέβαια να καταφέρεις να βρεις κάποιο κεντρικό φαξ τους.. Στη σελίδα δεν υπάρχει κάτι.. Παλιά τα έβρισκες πιο εύκολα αυτά.. Και υπήρχαν ειδικά τμήματα για αυτές τις περιπτώσεις..
    Με μια γρήγορη ματιά στη σελίδα τους, το μόνο που είδα να υπάρχει είναι η φόρμα επικοινωνίας τους..

    Βρήκα αυτό εδώ.. Δεν ξέρω αν παίζουν ακόμα..
    https://computersgr.wordpress.com/20...forthnet-cyta/
    – Nova Φόρμα εδώ, email info@nova.gr ή φαξ 211-9559399, σε ένα κατάστημα Nova και εντύπως προς: Forthnet Media ΑΕ Προέκταση οδού Μάνης, ΤΚ 15351, Κάντζα

    Εγώ θα το έστελνα μέσω της φόρμας επικοινωνίας αρχικά, κρατώντας και printscreen..
    Επίσης μετά θα έστελνα το ίδιο κείμενο κανονικά και μέσω του mail μου στο info@nova.gr με κοινοποίηση (cc) στο info@eett.gr .
    Και αν δεν σου πέφτει too much.. Το ίδιο κείμενο στα 2 φαξ..
    Στη σελίδα της εεττ έχει κ το φαξ τους..
    https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/index.html
    Fax: 210 6105049
    Η κοινοποίηση όπως είπαμε απλά για ενημέρωση της κατάστασης.. Λίγο overkill βέβαια όλα αυτά αλλά better safe than sorry..

    Τέλος΄, εσύ ξέρεις ποια μέθοδο θα ακολουθήσεις..
    Απλά να πω ότι μερικές φορές παρόλο που τα έκανα όλα αυτά, ο τότε πάροχος έκανε τα δικά του και χρέωσε τέλος αποσύνδεσης, το οποίο με τη σωστή διαδικασία της καταγγελίας στη εεττ αφαίρεσε μετά.. Αφού βέβαια είχε προηγηθεί πρώτα επικοινωνία με το πάροχο, όπως ζητάνε.. Αυτό με τη καταγγελία είναι γενικά το τελευταίο βήμα.. Αν κ όποτε χρειαστεί.. Και συνήθως αν φτάσει μέχρι εκεί, δίνει αποτελέσματα..
    Ενώ άλλες φορές σε άλλο θέμα με βοήθησε αυτή η πρόληψη, χωρίς περαιτέρω διαδικασίες, καταγγελία κλπ κλπ..

    Αυτά τα ολίγα... Αν μπορείς να το πεις έτσι βέβαια..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GregoirX23 : 29-08-20 στις 19:59.
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  5. #20
    Εγγραφή
    26-01-2014
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    42
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΞΟΧΗ
    ευχαριστω ειταν χρησιμα ολα αυτα

  6. #21
    Εγγραφή
    24-08-2020
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Έχω προπληρωμένο πακέτο και λήγει στις 17/9 τώρα δηλαδή σε λίγες μέρες. Θέλω να φύγω από την Nova γιατί έχω φτάσει σε σημείο που απλά δεν πάει άλλο. Να κάνω και εγώ καταγγελία από τις 5/9;

  7. #22
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Με ποια βάση; Για τις αυξήσεις η για τη βλάβη που έχεις;
    Δεν ξέρω αν μπορείς να επικαλεστείς τις αυξήσεις την στιγμή που τρέχει το θέμα της βλάβης..
    Αν και γενικά δε νομίζω να υπάρξει θέμα και να το κάνεις.. Για τα υπόλοιπα διάβασε πίσω..
    Ούτε η τηλεφωνία δεν παίζει καλά;
    Γενικά πάντως ότι σου λέμε κ στο άλλο νήμα..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #23
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.975
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Αν λήγει στις 17/9 δεν χρειάζεται να κανεις καταγγελία, κανεις λίγη υπομονή και στις 18/9 αίτηση φορητότητας σε αλλο πάροχο.

  9. #24
    Παιδιά τελικά πιο ξεφτίλα εταιρία από την nova δεν έχω ξαναδει. Και το λέω ως ένας άνθρωπος που έχει περάσει από όλες τις υπόλοιπες εταιρίες τύπου ΟΤΕ cosmote Vodafone κλπ. Τους έκανα την καταγγελία στο ΕΕΤΤ αλλά αυτοι συνεχίζουν τα ιδια. Περιμένω από την 1 Σεπτεμβρίου τον τεχνικό του ΟΤΕ και αυτός ακόμη να έρθει. Επιπλέον από τοτε που τους έκανα καταγγελία δεν πιάνει καθόλου ίντερνετ. Και δεν υπερβάλλω, έκανε ΔΥΟ ολόκληρες ώρες για να κατέβει ένα αρχείο των 60mb.
    Πραγματικα θέλω να σπασω το συμβόλαιο διστάζω στην ιδέα ότι θα πρέπει να συνεχίσω να τους πληρώνω.

  10. #25
    Εγγραφή
    26-01-2014
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    42
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΞΟΧΗ
    Ολα ενταξει εστειλα mail και μου εστειλαν μηνημα

    Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε στην επικοινωνία μαζί μας.



    Σε απάντηση του μηνύματός σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι εάν επιθυμείτε να λάβετε υπηρεσίες τηλεφωνίας ή/και internet από άλλο πάροχο θα χρειαστεί να απευθυνθείτε στον πάροχο της επιλογής σας και συμπληρώστε την αντίστοιχη αίτηση της υπηρεσίας που επιθυμείτε. Ο νέος σας πάροχος είναι εξουσιοδοτημένος να ενημερώσει την Forthnet για τη διακοπή σας.



    Εάν επιθυμείτε να διακόψετε εντελώς την υπηρεσία Nova θα χρειαστεί να συμπληρώσετε την επισυναπτόμενη αίτηση διακοπής την οποία θα πρέπει να αποστείλετε είτε στο info@nova.gr είτε στο στο 211 9559399 μαζί με αντίγραφο της Αστυνομικής Ταυτότητας (δύο όψεις) σας. Εφόσον η υπηρεσία σας παρέχεται μέσω του ιδιόκτητου δικτύου Forthnet, η διακοπή της ουσιαστικά συνεπάγεται την κατάργηση της τηλεφωνικής σας σύνδεσης και του τηλεφωνικού σας αριθμού.



    Είμαστε πάντοτε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση, είτε μέσω της ιστοσελίδας μας (www.nova.gr) είτε τηλεφωνικά στο 13831 (0,2500/κλήση, από δίκτυο Forthnet).



    Με εκτίμηση,
    xxxxxxxxx

    αρα μπορω να φυγω απλωs που θα παω vodafone h cosmote η καμπινεs εδω ειναι τηs cosmote
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 10-09-20 στις 17:45. Αιτία: αφαίρεση ονόματος

  11. #26
    Εγγραφή
    04-04-2005
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Μηνύματα
    1.741
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Asus Rt-ax92
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pol71 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολα ενταξει εστειλα mail και μου εστειλαν μηνημα

    Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε στην επικοινωνία μαζί μας.



    Σε απάντηση του μηνύματός σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι εάν επιθυμείτε να λάβετε υπηρεσίες τηλεφωνίας ή/και internet από άλλο πάροχο θα χρειαστεί να απευθυνθείτε στον πάροχο της επιλογής σας και συμπληρώστε την αντίστοιχη αίτηση της υπηρεσίας που επιθυμείτε. Ο νέος σας πάροχος είναι εξουσιοδοτημένος να ενημερώσει την Forthnet για τη διακοπή σας.

    Εάν επιθυμείτε να διακόψετε εντελώς την υπηρεσία Nova θα χρειαστεί να συμπληρώσετε την επισυναπτόμενη αίτηση διακοπής την οποία θα πρέπει να αποστείλετε είτε στο info@nova.gr είτε στο στο 211 9559399 μαζί με αντίγραφο της Αστυνομικής Ταυτότητας (δύο όψεις) σας. Εφόσον η υπηρεσία σας παρέχεται μέσω του ιδιόκτητου δικτύου Forthnet, η διακοπή της ουσιαστικά συνεπάγεται την κατάργηση της τηλεφωνικής σας σύνδεσης και του τηλεφωνικού σας αριθμού.



    Είμαστε πάντοτε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση, είτε μέσω της ιστοσελίδας μας (www.nova.gr) είτε τηλεφωνικά στο 13831 (0,2500/κλήση, από δίκτυο Forthnet).



    Με εκτίμηση,
    χχχχχχχχχχ

    αρα μπορω να φυγω απλωs που θα παω vodafone h cosmote η καμπινεs εδω ειναι τηs cosmote
    Ωραίος! Μήπως μπορείς να κάνεις copy paste το κείμενο καταγγελίας της σύμβασης που έστειλες? Τι πρόγραμμα είχες?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 10-09-20 στις 17:46. Αιτία: αφαίρεση ονόματος

  12. #27
    Εγγραφή
    26-01-2014
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    42
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΞΟΧΗ
    καλημερα το ονομα μου ειναι και θελω να κανω καταγγελίας της σύμβασης που εχω με την nova λογω τηs ανακοινωσηs που εκανε στηs 5/8/2020
    Η Forthnet Α.Ε. ανακοινώνει ότι από τις 05/09/2020 μεταβάλλεται η χρέωση των εξερχόμενων κλήσεων προς εθνικά σταθερά & προς εθνικά κινητά και διαμορφώνεται σε 0,5000€/λεπτό από 0,3125€/λεπτό & σε 0,6000€/λεπτό από 0,3150€/λεπτό αντίστοιχα. Ως ελάχιστη διάρκεια κλήσης & βήμα χρέωσης διατηρείται το ένα (1) λεπτό.

    Η μεταβολή της χρέωσης των εξερχόμενων κλήσεων προς εθνικά σταθερά & προς εθνικά κινητά επηρεάζει τους συνδρομητές των υπηρεσιών Nova Internet 24, Nova ADSL, Nova ADSL 24, Nova Internet 50, Nova VDSL 50, Nova Telephony Basic, Nova Telephony Απεριόριστα προς σταθερά Nova & Nova2play Απεριόριστα προς σταθερά Nova.

    Η μεταβολή της χρέωσης των εξερχόμενων κλήσεων προς εθνικά κινητά επηρεάζει τους συνδρομητές των υπηρεσιών Nova Telephony, Nova Telephony Unlimited, Nova Telephony Economy, Nova Telephony Απεριόριστα σταθερά, Nova2play, Nova2play Unlimited, Nova2play Απεριόριστα σταθερά, Nova2play Economy, Nova2play SAT, Nova3play & Nova3play SAT.

    Διευκρινίζεται ότι οι εμπορικά διαθέσιμες & οι εμπορικά μη διαθέσιμες Nova2play & Nova3play plus υπηρεσίες που περιλαμβάνουν ενσωματωμένο απεριόριστο χρόνο ομιλίας προς εθνικά κινητά δεν επηρεάζονται από την μεταβολή της χρέωσης των εξερχόμενων κλήσεων προς εθνικά κινητά.

    Οι συνδρομητές των παραπάνω υπηρεσιών έχουν δικαίωμα επιλογής κάποιου οικονομικού προγράμματος της Nova που ικανοποιεί καλύτερα τις ανάγκες τους ή καταγγελίας της σύμβασης τους αζημίως εντός δύο (2) μηνών από την ημερομηνία εφαρμογής των ανωτέρω μεταβολών εφόσον λαμβάνουν μηνιαίο λογαριασμό και εντός τριών (3) μηνών εφόσον λαμβάνουν διμηνιαίο λογαριασμό.

    Οι ανωτέρω τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24% και τέλος σταθερής τηλεφωνίας & Internet 5%.

    το τηλ που εχω συμβαση ειναι το και το προγραμμα που εχω ειναι Nova2play που αναφερεται στην ανακοινωση οτι μπορω να κανω καταγγελίας της σύμβασης οποιοs εχει αυτο το προγραμμα

    Τηλέφωνο και διεύθυνση επικοινωνίας Διεύθυνση ενεργοποίησης : , Ελλάδα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pol71 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα το ονομα μου ειναι και θελω να κανω καταγγελίας της σύμβασης που εχω με την nova λογω τηs ανακοινωσηs που εκανε στηs 5/8/2020
    Η Forthnet Α.Ε. ανακοινώνει ότι από τις 05/09/2020 μεταβάλλεται η χρέωση των εξερχόμενων κλήσεων προς εθνικά σταθερά & προς εθνικά κινητά και διαμορφώνεται σε 0,5000€/λεπτό από 0,3125€/λεπτό & σε 0,6000€/λεπτό από 0,3150€/λεπτό αντίστοιχα. Ως ελάχιστη διάρκεια κλήσης & βήμα χρέωσης διατηρείται το ένα (1) λεπτό.

    Η μεταβολή της χρέωσης των εξερχόμενων κλήσεων προς εθνικά σταθερά & προς εθνικά κινητά επηρεάζει τους συνδρομητές των υπηρεσιών Nova Internet 24, Nova ADSL, Nova ADSL 24, Nova Internet 50, Nova VDSL 50, Nova Telephony Basic, Nova Telephony Απεριόριστα προς σταθερά Nova & Nova2play Απεριόριστα προς σταθερά Nova.

    Η μεταβολή της χρέωσης των εξερχόμενων κλήσεων προς εθνικά κινητά επηρεάζει τους συνδρομητές των υπηρεσιών Nova Telephony, Nova Telephony Unlimited, Nova Telephony Economy, Nova Telephony Απεριόριστα σταθερά, Nova2play, Nova2play Unlimited, Nova2play Απεριόριστα σταθερά, Nova2play Economy, Nova2play SAT, Nova3play & Nova3play SAT.

    Διευκρινίζεται ότι οι εμπορικά διαθέσιμες & οι εμπορικά μη διαθέσιμες Nova2play & Nova3play plus υπηρεσίες που περιλαμβάνουν ενσωματωμένο απεριόριστο χρόνο ομιλίας προς εθνικά κινητά δεν επηρεάζονται από την μεταβολή της χρέωσης των εξερχόμενων κλήσεων προς εθνικά κινητά.

    Οι συνδρομητές των παραπάνω υπηρεσιών έχουν δικαίωμα επιλογής κάποιου οικονομικού προγράμματος της Nova που ικανοποιεί καλύτερα τις ανάγκες τους ή καταγγελίας της σύμβασης τους αζημίως εντός δύο (2) μηνών από την ημερομηνία εφαρμογής των ανωτέρω μεταβολών εφόσον λαμβάνουν μηνιαίο λογαριασμό και εντός τριών (3) μηνών εφόσον λαμβάνουν διμηνιαίο λογαριασμό.

    Οι ανωτέρω τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24% και τέλος σταθερής τηλεφωνίας & Internet 5%.

    το τηλ που εχω συμβαση ειναι το και το προγραμμα που εχω ειναι Nova2play που αναφερεται στην ανακοινωση οτι μπορω να κανω καταγγελίας της σύμβασης οποιοs εχει αυτο το προγραμμα

    Τηλέφωνο και διεύθυνση επικοινωνίας Διεύθυνση ενεργοποίησης : , Ελλάδα


    σε καποια κενα βαζετε τα στοιχεια τα δικα σαs

  13. #28
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Καλό είναι να αφαιρεθεί το όνομα της εκπροσώπου επάνω.. Και από το post & από το quote.. Απλά μια παρατήρηση που πρόσεξα..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  14. #29
    Εγγραφή
    26-01-2014
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    42
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΞΟΧΗ
    Eχειs δικιο αλλα δεν μου βγαζει Επεξεργασία σε εκεινα τα μηνηματα αν μπορει καποιοs αλλωs.

  15. #30
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.788
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Επειδή έχουν περάσει οι ημέρες για επεξεργασία.. Μόνο αν το δει κάποιος mod μετά..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας