Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-17 από 17
  1. #16
    Εγγραφή
    08-06-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    305
    Downloads
    98
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - Ν. ΜΑΚΡΗ
    Επιστρέφω με νεότερα.
    Καταρχάς έκλεισε το θέμα με το συγχρονισμό VDSL αφού ήρθαν από ΟΤΕ και έσκαψαν κοντά στο σπίτι, συγχρονίζει πλέον κοντά 20.

    Όσον αφορά την ΤV, εκεί που πήγα στην επικοινωνία μαζί τους να τους πω να αλλάξουμε αποκωδικοποιητή και άλλα ωραία που δίνουν αυτούς που δε δουλεύουν, το ανοίγω και...δουλεύει..

    Κλείνω υποτίθεται την τεχνική συζήτηση μαζί τους για τη βλάβη, φαίνεται ότι έκλεισαν τα θέματα, κλείνω και τον αποκωδικοποιητή από το τηλεκοντρόλ
    Επόμενη μέρα, ανοίγω περιχαρής να δω και ...πάλι το σήμα στο Live TV κόβεται με το γνωστό μήνυμα...
    Αρχίζω να απελπίζομαι. Το αφήνω πάλι ανοιχτό, την επόμενη μέρα έπαιζε κανονικά.

    Δεν έχω καταλάβει τι παίζει, αλλά αν το αφήνω ανοιχτό για ώρες...πιάνει μπρος; Πολύ περίεργο.
    Πραγματικά δεν ξέρω αν έχω πλέον το επιχείρημα να μου αλλάξουν την υπηρεσία και αποκωδικοποιητή. Δεν μπορώ να καταλάβω καν γιατί δουλεύει μετά από μια μέρα ανοιχτό...
    Never underestimate the power of the dark side!!!

  2. #17
    Εγγραφή
    03-03-2012
    Μηνύματα
    672
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Και αναρωτιόμουν γιατί μου απάντησαν ότι η γραμμή μου (vdsl 30) δεν μπορεί να υποστηρίξει Vodafone tv προς το παρόν!!!

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας