Εμφάνιση 1-5 από 5
  1. #1
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.253
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Καλησπέρα. Θέλει ο γαμπρός μου εκτυπωτή για το ιατρείο, για να εκτυπώνει συνταγές. Κάναμε μια κουβέντα, ούτε σκάνερ χρειάζεται, ούτε καθημερινά θα εκτυπώνει (σύμφωνα με τις μέχρι τώρα ανάγκες του εδώ και πολλά χρόνια, οδοντίατρος είναι οπότε δεν γράφει κάθε μέρα συνταγές, μπορεί να χρειαστεί και μια φορά την εβδομάδα πχ), ούτε έγχρωμη εκτύπωση. Οπότε νομίζω πως με έναν laser ασπρόμαυρο εκτυπωτη θα είναι κομπλέ. Ούτε να έχει το άγχος μην ξεραθούν μελάνια.
    Του έδειξα τον δικό μου έναν παλιό HP laserjet P1102 και ψήθηκε με το μέγεθος κλπ, οπότε κάτι στο ίδιο στυλ θα ήθελε. Με την διαφορά ότι θέλει να έχει wifi, γιατί μπορεί να χρειαστεί να στείλει κάτι από το κινητό για εκτύπωση.

    Είδε πχ αυτόν από Πλαίσιο
    https://www.plaisio.gr/hp-laser-ekti...o-m15w_2873826

    , απλά πήγα στα toner και είδα ότι δεν βγάζει συμβατό Q-Connect που έχω πάρει πολλές φορές για τον δικό μου και με έχουν βγάλει ασπροπρόσωπο. Μήπως δεν αναγνωρίζει τα μη-αυθεντικά;

    Κάποια άλλη πρόταση στο ίδιο στυλ; Αν είναι δυνατό και με δοκιμασμένα αναγομωμένα ή μη-αυθεντικά toner;
    Η αγορά είναι ψιλοεπείγουσα, οπότε καλύτερα να γίνει από φυσικό κατάστημα Θεσσαλονίκη...
    Ευχαριστώ

  2. #2
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Αν το προλάβεις δες αυτό
    https://www.germanos.gr/product/hp-e...fname=&fvalue=

    τονερ έχει εδώ
    https://www.skroutz.gr/c/926/symvata...er_by=pricevat

    Δεν θα έβαζα όσο είναι στην εγγύηση

  3. #3
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.253
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Αυτός βασικά είναι μάλλον ίδια σειρά με αυτόν που έβαλα κι εγώ, χωρίς το wifi. Σε διπλανό φόρουμ είδα να γράφει ότι μπορείς να τον κουμπώσεις στο router και να γίνει ασύρματος, ομολογώ ότι δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ (εννοώ να κουμπώσω ενσύρματο εκτυπωτή στο router). Βέβαια μάλλον τσάμπα συζητάμε, μη διαθέσιμο το βλέπω

  4. #4
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτός βασικά είναι μάλλον ίδια σειρά με αυτόν που έβαλα κι εγώ, χωρίς το wifi. Σε διπλανό φόρουμ είδα να γράφει ότι μπορείς να τον κουμπώσεις στο router και να γίνει ασύρματος, ομολογώ ότι δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ (εννοώ να κουμπώσω ενσύρματο εκτυπωτή στο router). Βέβαια μάλλον τσάμπα συζητάμε, μη διαθέσιμο το βλέπω
    Καλημέρα, ναι είναι το ίδιο μοντέλο χωρίς το ασύρματο, μπορεί να τον ξαναφέρουν σε αυτή την τιμή, όποτε αν μπορείς να περιμένεις λίγο έχε το στου νου σου

  5. #5
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.253
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Μπα, το ψιλοβιάζεται (θα ήθελε μέχρι τέλος εβδομάδας να το έχει) και θέλει το ασύρματο για να στέλνει αν χρειαστεί από κινητό. Οπότε νομίζω με τον M15W θα είναι οκ...

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας