Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Από το 2019 δεν μπορώ να απολαύσω ένα σταθερό δίκτυο. Μήνα παρά μήνα κάτι θα χαλασει. Την μια δεν θα έχουμε ίντερνετ για 1 1/2 μηνα , την άλλη τηλεφωνο. Δηλαδή τι θα γινει. Αυτά που γίνονται στην nova είναι απαράδεκτα. Εδώ και 23 μέρες δεν έχω τηλεφωνο, δηλαδή από τις 14 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ και περιμένω τον τεχνικό από τις 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ. Δεν ντρέπεστε καθόλου να χάνω εγώ την δουλειά μου για να περιμένω τον τεχνικό του ΟΤΕ να ερθει. Τώρα είναι 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΊΟΥ και ακόμη δεν μας έχει κάνει την τιμή ο τεχνικός του ΟΤΕ. Σας έκανα καταγγελία στο ΕΕΤΤ και εσείς ακόμη με γράφετε. Δηλαδή τι πρέπει να κάνω για να φτιάξετε το τηλέφωνο. Μήπως να το ζητήσω προσωπικά από τον Μητσοτάκη. ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ. Σας παίρνω κάθε μέρα στο 13731 και μου λέτε όλο τα ιδια.
    Όπως εσείς έχετε την απαίτηση να σας ΠΛΗΡΩΝΩ έτσι και εσείς έχετε την ΥΠΟΧΡΈΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΈΧΕΤΑΙ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΑΣ!
    Τόσο δύσκολο είναι αυτό που ζητω
    Δηλαδη, πραγματικά τα έχω δει ολα με αυτή την εταιρία

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.345
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα tasosdrak,

    σ' ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

    Θα μπορούσες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου, ώστε να μπορέσουμε να ελέγξουμε το ζήτημα που μας αναφέρεις;

    Γιώργος, Nova Support

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας