Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    05-06-2020
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Το Vodafone CU έβγαλε πρόσφατα μια καινούρια υπηρεσία, μέσα από την οποία μπορείς να παραγγείλεις online νέο αριθμό, χωρίς να χρειάζεται να πας σε κάποιο κατάστημα! Χρειαζόμουν εδώ και καιρό νέο αριθμό και είπα να το δοκιμάσω. Στο https://www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/ έλεγε στις πληροφορίες ότι θα παραλάβω τον νέο μου αριθμό σε 3 εργάσιμες, αλλά την επόμενη μέρα ακριβώς ήρθε με τον κούριερ. Μάλιστα, επειδή ήμουν στους πρώτους πελάτες που παρήγγειλαν μου έστειλαν και κουτί με διάφορα δώρα μέσα.
    Πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση, πανεύκολη διαδικασία, χωρίς καν να βγω από το σπίτι μου.

  2. #2
    Εγγραφή
    21-06-2018
    Ηλικία
    28
    Μηνύματα
    1.975
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ βλέπω κάτι που μου άρεσε, ο κούριερ φέρνει μόνο τη κάρτα και τα δικαιολογητικά πάνε ηλεκτρονικά. Καλο αυτο, δεν έχουν όλοι εκτυπωτή.
    Διάβασα ότι περιμένουμε και φορητότητα, για να δούμε.
    Τι δωράκια σου δώσανε;

  3. #3
    Εγγραφή
    12-09-2020
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλησπέρα,

    Εδώ και 15 μέρες έχω δει στο site της Vodafone-cu οτι υπάρχει δυνατότητα online παραγγελίας κάρτας sim.Εχει και κάποια δώρα τα οποία ρώτησα στο messenger της Vodafone cu αλλά δεν κατάλαβα επειδή μου έλεγε ότι να ναι...Εχει παραγγείλει κάποιος από εσάς νέα κάρτα online από το site της Vodafone cu? Αν ναι τι δωρα παραπάνω έχει?

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας