Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-19 από 19
  1. #16
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.049
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαφορά κάνει ακόμα και στην κίνηση του ποντικιού, αλλά δεν είναι ότι τα 60 Hz είναι οπτικός εμετός.
    Δεν λέω αυτό. Αν προσέξεις, αναφέρομαι στα δικά μου μάτια. Έχω τώρα 60αρα αλλά μπορεί και να φταίει η ποιότητα αλλά το ίδιο πρόβλημα είχα και με τις οθόνες των γραφείων. Συνεπώς λέω να δοκιμάσω το μονοπάτι της συχνότητας.

  2. #17
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.836
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109990/10990
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Path Level
    Fastpath
    Δες μήπως σε βολέψει κάποιο kvm switch. Έχω χρησιμοποιήσει με vga αλλά ξέρω πως υπάρχει και με HDMI.

    Επίσης η Logitech έχει unifying δέκτες ώστε να συνδέσεις 1 πληκτρολόγιο ποντίκι με πολλά τερματικά. Μπορεί να σε βολέψει και αυτό.

  3. #18
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.049
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από EnDLess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες μήπως σε βολέψει κάποιο kvm switch. Έχω χρησιμοποιήσει με vga αλλά ξέρω πως υπάρχει και με HDMI.

    Επίσης η Logitech έχει unifying δέκτες ώστε να συνδέσεις 1 πληκτρολόγιο ποντίκι με πολλά τερματικά. Μπορεί να σε βολέψει και αυτό.
    Πιστεύω τα kvm είναι χειρότερη επιλογή από τα dock.

    Για το ποντίκι και το πληκτρολόγιο έχω βρει το mk850 της logitech και είναι και εργονομικό και αλλάζοντας την μια συσκευή αλλάζει και η άλλη.

  4. #19
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.049
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Τελικά αποφάσισα να πάω προς την κατεύθυνση της μιας οθόνης, και γενικά ασύρματων πληκτρολογιών+ποντίκι+αλλα και μάλλον droid camera.
    Από ένα γειτονικά νήμα, συνειδητοποιήσα ότι το dock θα ήταν πολύ μπλέξιμο.

    Η οθόνη που αγόρασα είναι μια ultrawide 34 3440x1440 και γνώμη μου είναι ότι ούτε από κοντά δεν περνάει από την εμπειρία και των χώρο των δύο οθονών.

    - - - Updated - - -

    Θέλω να πάρω και ένα μικρό χειριστήριο με play/pause/volume και αν γίνεται και υπάρχει δηλαδή, κουμπιά για mic mute και video on/off στο teams.

    Έχει βρει κάτι σχετικό κάποιος; Γιατί μόνο Media Buttons για κινητά στο αυτοκινητο βρίσκω αλλά θα ήθελα κάτι με έλεγχο του μικροφώνου και ίσως την κάμερα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος chat1978 : 23-10-20 στις 00:45.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας