Σελ. 136 από 221 ΠρώτηΠρώτη ... 116126131134135136137138141146156 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.026-2.040 από 3311
  1. #2026
    Εγγραφή
    15-01-2006
    Περιοχή
    Πολίχνη Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    963
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Draytek 2862n-ZYXEL 8623
    Βρε σεις τι συζητάμε τώρα. Όπως λέει και ο cool έχουμε 40 περιστατικά μυοκαρδίτιδας που έχουν πάει πολύ καλά σε διάστημα σχεδόν 6 μηνών που γίνονται εμβολιασμοί και από την άλλη σήμερα μόνο είχαμε 605 περιστατικά covid τα οποία δεν ξέρουμε πως θα πάνε και είμαστε και σε ύφεση...

    Cool αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι είναι ποιο επικίνδυνο, μάλλον πρέπει να αρχίσεις να διαβάζεις Αριθμητική Β' Δημοτικού

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκάθαρα θέλει εξετάσεις μετά την δεύτερη δόση. Το ρίσκο που πήρα θα με κυνηγά μάλλον για πολύ καιρό. Θα έχω τον φόβο.
    Μια βδομάδα μετά την 2η δόση (pfizer) και όλα καλά. Μόνο ένα μικρό κοκκίνισμα είχα στο σημείο του εμβολίου.
    Τώρα τι θα γίνει σε 10 χρόνια, ελπίζω να μην χρειαστεί να υπερασπιστεί την φήμη μου σε κάποιο δικαστήριο ο cool

  2. #2027
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.378
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jacobgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε σεις τι συζητάμε τώρα. Όπως λέει και ο cool έχουμε 40 περιστατικά μυοκαρδίτιδας που έχουν πάει πολύ καλά σε διάστημα σχεδόν 6 μηνών που γίνονται εμβολιασμοί και από την άλλη σήμερα μόνο είχαμε 605 περιστατικά covid τα οποία δεν ξέρουμε πως θα πάνε και είμαστε και σε ύφεση...

    Cool αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι είναι ποιο επικίνδυνο, μάλλον πρέπει να αρχίσεις να διαβάζεις Αριθμητική Β' Δημοτικού

    - - - Updated - - -



    Μια βδομάδα μετά την 2η δόση (pfizer) και όλα καλά. Μόνο ένα μικρό κοκκίνισμα είχα στο σημείο του εμβολίου.
    Τώρα τι θα γίνει σε 10 χρόνια, ελπίζω να μην χρειαστεί να υπερασπιστεί την φήμη μου σε κάποιο δικαστήριο ο cool
    Ποιες δέκα μέρες λέμε τώρα..
    Εδώ έχουν περάσει μήνες και βάλε για τόσο κόσμο και δεν έχει ανοίξει μύτη. Δηλαδή πρέπει να βγαίνουμε και να κρατάμε στατιστικά πόσες βδομάδες περνάνε από τον κάθε εμβολιασμό;
    Εγώ είμαι πάνω από 1 μήνα που έχω τελειώσει το Pfizer. Θα έπρεπε δηλαδή να νιώθω κάπως;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #2028
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jacobgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε σεις τι συζητάμε τώρα. Όπως λέει και ο cool έχουμε 40 περιστατικά μυοκαρδίτιδας που έχουν πάει πολύ καλά σε διάστημα σχεδόν 6 μηνών που γίνονται εμβολιασμοί και από την άλλη σήμερα μόνο είχαμε 605 περιστατικά covid τα οποία δεν ξέρουμε πως θα πάνε και είμαστε και σε ύφεση...

    Cool αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι είναι ποιο επικίνδυνο, μάλλον πρέπει να αρχίσεις να διαβάζεις Αριθμητική Β' Δημοτικού

    - - - Updated - - -



    Μια βδομάδα μετά την 2η δόση (pfizer) και όλα καλά. Μόνο ένα μικρό κοκκίνισμα είχα στο σημείο του εμβολίου.
    Τώρα τι θα γίνει σε 10 χρόνια, ελπίζω να μην χρειαστεί να υπερασπιστεί την φήμη μου σε κάποιο δικαστήριο ο cool

    Τα τωρινα 'περιστατικα' παρενεργειων, ειναι το 'ορεκτικο'.
    Το 'κυριως πιατο' παρενεργειων θα σερβιριστει σε λιγα χρονια, εικαζω σε λιγοτερο απο 5ετια.

    Φυσικα ο σημερινος ανθρωπος, συνηθως βλεπει εντελως κοντοφθαλμα,
    'φαγωμεν, πιωμεν, αυριο γαρ αποθνησκωμεν',
    οποτε προκειμενου να μην του χαλασει η καλοπεραση,
    σου λεει βαρα ενα εμβολιο,
    και ωχ αδερφε, ποιος ζει ποιος πεθαινει σε λιγα χρονια...

    Εχω δει πολλους νταηδες ομως, πχ θεριακληδες καπνιστες,
    που αλλα ελεγαν οταν τους εκανες μια παραινεση διακοπης καπνισματος οταν ηταν ακομη σχετικα καλα,
    και αλλα ελεγαν στα τελευταια τους...

    Και το λεω γιατι παρομοιως, καποιοι κανουν κατι τωρα, αδιαφορωντας για τις μελλοντικες συνεπειες...ο καιρος περνα γρηγορα ομως, και ο λογαριασμος ερχεται παντα....μονο που τοτε θα ειναι αργα.


    'Στερνη μου γνωση, να σ'ειχα πρωτα'.
    Θα το πουν πολλοι αυτο για τα @@##$δηλητηριοεμβολια σε λιγα χρονια...
    Οι σημερινοι υπαιτιοι βεβαια, θα ειναι πια εκτος πολιτικου προσκηνιου,
    να απολαμβανουν διακοπες σε μαλβιδες και βερμουδες...
    Ελπιζω ομως οτι θα στηθει δικαστηριο οπως στην δικη της Νυρεμβεργης, για εγκληματα κατα της ανθρωποτητας,
    και να τους ξετρυπωσουν και να τους μπουντρουμιασουν, οπου και αν βρισκονται σε αυτο τον πλανητη...

  4. #2029
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jacobgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε σεις τι συζητάμε τώρα. Όπως λέει και ο cool έχουμε 40 περιστατικά μυοκαρδίτιδας που έχουν πάει πολύ καλά σε διάστημα σχεδόν 6 μηνών που γίνονται εμβολιασμοί και από την άλλη σήμερα μόνο είχαμε 605 περιστατικά covid τα οποία δεν ξέρουμε πως θα πάνε και είμαστε και σε ύφεση...

    Cool αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι είναι ποιο επικίνδυνο, μάλλον πρέπει να αρχίσεις να διαβάζεις Αριθμητική Β' Δημοτικού

    - - - Updated - - -



    Μια βδομάδα μετά την 2η δόση (pfizer) και όλα καλά. Μόνο ένα μικρό κοκκίνισμα είχα στο σημείο του εμβολίου.
    Τώρα τι θα γίνει σε 10 χρόνια, ελπίζω να μην χρειαστεί να υπερασπιστεί την φήμη μου σε κάποιο δικαστήριο ο cool
    Δεν με παρηγορεί αυτή η χαλαρότητα. Δεν είμαι διατεθειμένος να γίνω πειραματόζωο, όσο μπορώ θα προσέξω και θα πάω σε καρδιολόγο.

    Ήταν εξωφρενικό ρίσκο να κάνω εμβόλιο. Δεν υπήρχε λόγος κανένας.

    Υπάρχει ρίσκο μεγάλο να κολλήσεις. Υπάρχει ρίσκο να κολλήσεις γονείς. Υπάρχει ρίσκο να σου την κάνει το πειραματικό εμβόλιο. Και θα έχεις και πάλι τους ακροδεξιούς να σε φυλακίζουν σπίτι.

    Αισθάνομαι βλάκας που το έκανα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  5. #2030
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.760
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το 'κυριως πιατο' παρενεργειων θα σερβιριστει σε λιγα χρονια, εικαζω σε λιγοτερο απο 5ετια.
    Ωχ.. αρχίσανε τώρα και οι προφητείες!!

    Τύφλα να έχει η επιστημονική μελέτη!!

    Μεσαίωνας!!
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  6. #2031
    Εγγραφή
    15-01-2006
    Περιοχή
    Πολίχνη Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    963
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Draytek 2862n-ZYXEL 8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικα ο σημερινος ανθρωπος, συνηθως βλεπει εντελως κοντοφθαλμα,
    'φαγωμεν, πιωμεν, αυριο γαρ αποθνησκωμεν',
    οποτε προκειμενου να μην του χαλασει η καλοπεραση,
    σου λεει βαρα ενα εμβολιο,
    και ωχ αδερφε, ποιος ζει ποιος πεθαινει σε λιγα χρονια...
    Ακριβώς αυτό cool έχεις μπερδευτεί, ρισκάρω (κάνω ότι καλύτερο μπορώ αυτή τη στιγμή, και δεν περιμένω μόνο από το Θεό χωρίς εγώ να κάνω τπτ να με σώσει) για να ζω σε λίγα χρόνια....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είμαι διατεθειμένος να γίνω πειραματόζωο, όσο μπορώ θα προσέξω και θα πάω σε καρδιολόγο.
    Κοίτα εγώ τον εμβολιασμό τον βλέπω σαν την καλύτερη επιλογή από ένα σύνολο πολύ χειρότερων επιλογών και για αυτό το έκανα.
    Τώρα όσον αφορά τον καρδιολόγο, αν είσαι πάνω από 40 καλό είναι να κάνεις ούτος ή άλλος μια επίσκεψη για ένα τεστ κόπωσης στον καρδιολόγο πέρα από το εμβόλιο.
    Επίσης αν κολλούσες covid θα ήταν κάτι παραπάνω από απαραίτητη η επίσκεψη στον καρδιολόγο (και όχι μόνο). (Γενικά μιλάω μην το πάρεις προσωπικά)

  7. #2032
    Εγγραφή
    14-11-2009
    Μηνύματα
    2.017
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG788v v3
    SNR / Attn
    14.2(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved

  8. #2033
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν με παρηγορεί αυτή η χαλαρότητα. Δεν είμαι διατεθειμένος να γίνω πειραματόζωο, όσο μπορώ θα προσέξω και θα πάω σε καρδιολόγο.

    Ήταν εξωφρενικό ρίσκο να κάνω εμβόλιο. Δεν υπήρχε λόγος κανένας.

    Υπάρχει ρίσκο μεγάλο να κολλήσεις. Υπάρχει ρίσκο να κολλήσεις γονείς. Υπάρχει ρίσκο να σου την κάνει το πειραματικό εμβόλιο. Και θα έχεις και πάλι τους ακροδεξιούς να σε φυλακίζουν σπίτι.

    Αισθάνομαι βλάκας που το έκανα.
    Αν εκανες μια δοση, τουλαχιστον μην κανεις καμια αλλη!!!!
    Οτι εγινε εγινε!

    - - - Updated - - -

    -----------

    Μιλαμε για τρομερα δηλητηριοεμβολια!!!

    Ισραηλ: Περίπου οι μισοί ενήλικες που έχουν προσβληθεί από κορωνοϊό, στο πλαίσιο ενός νέου ξεσπάσματος μολύνσεων από τη μετάλλαξη «Δέλτα», είναι πλήρως εμβολιασμένοι με Pfizer.
    https://www.kathimerini.gr/world/561...as-sto-israil/

  9. #2034
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest

  10. #2035
    Εγγραφή
    15-01-2006
    Περιοχή
    Πολίχνη Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    963
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Draytek 2862n-ZYXEL 8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλαμε για τρομερα δηλητηριοεμβολια!!!

    Ισραηλ: Περίπου οι μισοί ενήλικες που έχουν προσβληθεί από κορωνοϊό, στο πλαίσιο ενός νέου ξεσπάσματος μολύνσεων από τη μετάλλαξη «Δέλτα», είναι πλήρως εμβολιασμένοι με Pfizer.
    https://www.kathimerini.gr/world/561...as-sto-israil/
    Διάβασε το άρθρο πριν να το ανεβάσεις:

    Οι υγειονομικοί αξιωματούχοι του Ισραήλ, ωστόσο, είναι αισιόδοξοι ότι ακόμη και αν εξαπλωθεί η εν λόγω μετάλλαξη, τα στοιχεία από χώρες όπως το Ηνωμένο Βασίλειο δείχνουν ότι το εμβόλιο θα εμποδίσει μια μεγάλη αύξηση των περιστατικών βαριάς νόσησης και των εισαγωγών στα νοσοκομεία, που αποτέλεσαν ένα μεγάλο βάρος για το σύστημα Υγείας της χώρας κατά τα προηγούμενα ξεσπάσματα.

    Αυτό δεν δείχνει ότι τα εμβόλια κάνουν την δουλειά τους;

  11. #2036
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jacobgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διάβασε το άρθρο πριν να το ανεβάσεις:

    Οι υγειονομικοί αξιωματούχοι του Ισραήλ, ωστόσο, είναι αισιόδοξοι ότι ακόμη και αν εξαπλωθεί η εν λόγω μετάλλαξη, τα στοιχεία από χώρες όπως το Ηνωμένο Βασίλειο δείχνουν ότι το εμβόλιο θα εμποδίσει μια μεγάλη αύξηση των περιστατικών βαριάς νόσησης και των εισαγωγών στα νοσοκομεία, που αποτέλεσαν ένα μεγάλο βάρος για το σύστημα Υγείας της χώρας κατά τα προηγούμενα ξεσπάσματα.

    Αυτό δεν δείχνει ότι τα εμβόλια κάνουν την δουλειά τους;
    Καλε μου ανθρωπε, οπως ελεγε κι ο Βεγγος,
    ειλικρινα, εξακολουθεις να τους πιστευεις;;;;;

  12. #2037
    Εγγραφή
    15-01-2006
    Περιοχή
    Πολίχνη Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    963
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΒΑΡΝΑΣ
    Router
    Draytek 2862n-ZYXEL 8623
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλε μου ανθρωπε, οπως ελεγε κι ο Βεγγος,
    ειλικρινα, εξακολουθεις να τους πιστευεις;;;;;
    Μα σχεδόν όλα αυτά που δείχνεις επιβεβαιώνουν την άποψη ότι πρέπει να κάνουμε εμβόλιο. Και οι αριθμοί πίσω από τους τίτλους το ίδιο πράγμα επιβεβαιώνουν.

    Προτιμώ να είμαι υγιέστατος χωρίς να χρειάζομαι κανένα φάρμακο αλλά αν αυτό δεν είναι εφικτό, δεν θέλω να είμαι ένας από τους 13 που πέθαναν χθες ή τους 200+ που νοσηλεύονται σε ΜΕΘ ή τους 600+ που νόσησαν χθες αλλά στους 40 με κάποια σχετικά σοβαρή παρενέργεια από το εμβόλιο.

    Τι δεν καταλαβαίνεις και που είναι το παράλογο;

  13. #2038
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τι τους κοιτατε ρε! Που ελεγε κι ο Χαρρυ Κλυνν!

    Η κυβερνηση τωρα αποφασισε οτι τα self test (που κοστιζουν 5 ευρω), δεν ειναι αποτελεσματικα;
    Γιατι δεν τα επιτρεπει για χρηση απο τους ενηλικες, συμφωνα με τα νεα ηλιθια μετρα που ανακοινωσε οτι ισχυουν απο 15 Ιουλιου;
    Στην δουλεια μου μπορω να παω με self test. Αλλα σε εστίαση οχι!!!!!!
    Χτες ηταν εγκυρα και δεκτά. Σήμερα όχι;;;;;


    - - - Updated - - -

    Παντως μια οικογενεια με 2 παιδια,
    αν θελει να παει να φαει σε ενα εστιατοριο,
    ακομη κι αν οι δυο γονεις ειναι εμβολιασμενοι,
    θελει 2x20 = 40 ευρω, για 2 rapid tests των παιδιων!!!!!!


    Καψτε ολη την Ελλαδα ρε αθλιοι κυβερνωντες.
    Ας πεθανουν τα παντα ολα.

  14. #2039
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.378
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Cool γιατί απαντάς επιλεκτικά και όπου σε συμφέρει;
    Περιμένεις έτσι να σε πάρει κανείς στα σοβαρά;

    Σε ερωτήματα σχετικά με το μορφωτικό σου επίπεδο ή τι έγινε με εκείνο το ζευγάρι που ήξερες που το ένα άτομο έκανε το εμβόλιο και το άλλο όχι, κάνεις τον κινέζο και δεν απαντάς.

    Άρα δείχνει ότι εξυπηρετεί σκοπιμότητες και δεν είσαι καν σίγουρος για αυτά που γράφεις.
    Και μετά λες στους άλλους να ξυπνήσουν, λες και εσύ είσαι ο πεφωτισμενος;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  15. #2040
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Cool γιατί απαντάς επιλεκτικά και όπου σε συμφέρει;
    Περιμένεις έτσι να σε πάρει κανείς στα σοβαρά;

    Σε ερωτήματα σχετικά με το μορφωτικό σου επίπεδο ή τι έγινε με εκείνο το ζευγάρι που ήξερες που το ένα άτομο έκανε το εμβόλιο και το άλλο όχι, κάνεις τον κινέζο και δεν απαντάς.

    Άρα δείχνει ότι εξυπηρετεί σκοπιμότητες και δεν είσαι καν σίγουρος για αυτά που γράφεις.
    Και μετά λες στους άλλους να ξυπνήσουν, λες και εσύ είσαι ο πεφωτισμενος;
    Καλά, περίμενε απαντήσεις... μόνο μην κρατάς την αναπνοή σου.

    - - - Updated - - -

    Πάντως μεσομακροπρόθεσμα έχει και ένα καλό το αντιεμβολιαστικό κίνημα, θα καθαρίσει σε κάποιο βαθμό η ράτσα από τους ηλίθιους.

Σελ. 136 από 221 ΠρώτηΠρώτη ... 116126131134135136137138141146156 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας